Κάπνισμα

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Όχι δε καπνίζω και ούτε πρόκειται..Μόνο κακό πιστεύω θα μου προκαλούσε...Αλλά θεωρούμαι παθητική καπνίστρια:(

Καλά και ποιος δεν θεωρείται τώρα πια..:emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Καπνίζω 7-10 τσιγάρα τη μέρα κατά μέσο όρο και δεν σκέφτομαι να το κόψω τώρα άμεσα τουλάχιστον...Στην εξεταστική μεσος όρος 15-20 τσιγάρα τη μέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Όχι ούτε εγω καπνίζω και δε σκοπεύω να καπνίσω μιας που έχω και μια ιδιαίτερη οσφρητική"συαισθησία" στον καπνό μου προκαλεί κάτι σαν άσθμα.Πιστεύω όμως ότι είναι ζήτημα του καθενός αν θα καπνίσει ή όχι όμως πρέπει να σκεφτεί όχι μόνο τις συνέπειες γιαυτόν αλλά και για τους γύρω του.Δεν μπορεί ο καθε καπνιστής να μου χώνει το τσιγάρο του στη μύτη ή να μην βρίσκω καλή θέση στο εστιατόριο π.χ. με φίλους επειδή δεν είμ αι καπνιστής!!!!ημαρτον!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_____KRS_____

Νεοφερμένος

Ο _____KRS_____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=zUDuxVn4bvE&feature=related[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ειλικρινά, σχεδόν όλοι οι καπνιστές καπνίζουν χωρίς να ρωτάνε αν ενοχλούν (είτε μου είναι φιλικά πρόσωπα, είτε όχι). Ε, ώρες-ώρες, μου έρχεται να τους βρίσω, να τους μαδήσω. Να τους πω ζωντόβολα, γαϊδούρια, αναίσθητους, που μου φουμάρουν τον καπνό στη μούρη μου. Και δεν είναι μόνο όταν τον φυσάνε ίσια, έτσι νομίζουν αυτοί. Ακόμη και σε κέντρο να πάω (τα έφερε η τύχη και πήγα σε 2 την περασμένη εβδομάδα, απομονή του Proficiency & 25η Μαρτίου), βρωμάνε μετά τη ρούχα μου. Ε άισηχτηρ! Βρώμα! Βρώμα είναι, σκέτη βρώμα! Να πάνε να καπνίσουν κάπου που δε θα έχει καμία οσφρητική ή άλλη επίπτωση στους υπόλοιπους ανθρώπους με τους οποίους συναναστρέφονται! Και ένας καθηγητής να μπαίνει μέσα, και να βρωμάει όλη η τάξη από τη μπόχα στα ρούχα του. Και να έχω και τη φανταστική αυτή μυρωδιά κάθε Πάσχα και Χριστούγεννα. Ε άστο καλό! Δε σκέφτονται καθόλου τους άλλους; Ναι, μωρέ, έλα τώρα με την παρέα, μην κάνεις έτσι, ένα τσιγαράκι έτσι να χαλαρώσω θέλω, γιατί να μη το κάνω; Έτσι λένε οι περισσότεροι, για να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα. Ε, αυτό όμως που αυτούς τους χαλαρώνει και τους κάνει να αισθάνονται άνετα και μέσα στην παρέα, τον άλλο τον κάνει να αισθάνεται άβολα από τη βρώμα και βλάπτει και την υγεία του, χωρίς να φταίει σε τίποτα (κι αυτό είναι το λιγότερο). Ε μα άισηχτήρ! Ως πότε θα αναγκαζόμαστε να ζούμε υπο τον καπνιστικό αυτό φασισμό;

(Όλα αυτά χωρίς να έχουν κάποιο στόχο εδώ μέσα στο φόρουμ, χωρίς παρεξήγηση.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Ειλικρινά, σχεδόν όλοι οι καπνιστές καπνίζουν χωρίς να ρωτάνε αν ενοχλούν (είτε μου είναι φιλικά πρόσωπα, είτε όχι). Ε, ώρες-ώρες, μου έρχεται να τους βρίσω, να τους μαδήσω. Να τους πω ζωντόβολα, γαϊδούρια, αναίσθητους, που μου φουμάρουν τον καπνό στη μούρη μου. Και δεν είναι μόνο όταν τον φυσάνε ίσια, έτσι νομίζουν αυτοί. Ακόμη και σε κέντρο να πάω (τα έφερε η τύχη και πήγα σε 2 την περασμένη εβδομάδα, απομονή του Proficiency & 25η Μαρτίου), βρωμάνε μετά τη ρούχα μου. Ε άισηχτηρ! Βρώμα! Βρώμα είναι, σκέτη βρώμα! Να πάνε να καπνίσουν κάπου που δε θα έχει καμία οσφρητική ή άλλη επίπτωση στους υπόλοιπους ανθρώπους με τους οποίους συναναστρέφονται! Και ένας καθηγητής να μπαίνει μέσα, και να βρωμάει όλη η τάξη από τη μπόχα στα ρούχα του. Και να έχω και τη φανταστική αυτή μυρωδιά κάθε Πάσχα και Χριστούγεννα. Ε άστο καλό! Δε σκέφτονται καθόλου τους άλλους; Ναι, μωρέ, έλα τώρα με την παρέα, μην κάνεις έτσι, ένα τσιγαράκι έτσι να χαλαρώσω θέλω, γιατί να μη το κάνω; Έτσι λένε οι περισσότεροι, για να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα. Ε, αυτό όμως που αυτούς τους χαλαρώνει και τους κάνει να αισθάνονται άνετα και μέσα στην παρέα, τον άλλο τον κάνει να αισθάνεται άβολα από τη βρώμα και βλάπτει και την υγεία του, χωρίς να φταίει σε τίποτα (κι αυτό είναι το λιγότερο). Ε μα άισηχτήρ! Ως πότε θα αναγκαζόμαστε να ζούμε υπο τον καπνιστικό αυτό φασισμό;
[
:giveup:+100000000000000000000000000000000000000000000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Ειλικρινά, σχεδόν όλοι οι καπνιστές καπνίζουν χωρίς να ρωτάνε αν ενοχλούν (είτε μου είναι φιλικά πρόσωπα, είτε όχι). Ε, ώρες-ώρες, μου έρχεται να τους βρίσω, να τους μαδήσω. Να τους πω ζωντόβολα, γαϊδούρια, αναίσθητους, που μου φουμάρουν τον καπνό στη μούρη μου. Και δεν είναι μόνο όταν τον φυσάνε ίσια, έτσι νομίζουν αυτοί. Ακόμη και σε κέντρο να πάω (τα έφερε η τύχη και πήγα σε 2 την περασμένη εβδομάδα, απομονή του Proficiency & 25η Μαρτίου), βρωμάνε μετά τη ρούχα μου. Ε άισηχτηρ! Βρώμα! Βρώμα είναι, σκέτη βρώμα! Να πάνε να καπνίσουν κάπου που δε θα έχει καμία οσφρητική ή άλλη επίπτωση στους υπόλοιπους ανθρώπους με τους οποίους συναναστρέφονται! Και ένας καθηγητής να μπαίνει μέσα, και να βρωμάει όλη η τάξη από τη μπόχα στα ρούχα του. Και να έχω και τη φανταστική αυτή μυρωδιά κάθε Πάσχα και Χριστούγεννα. Ε άστο καλό! Δε σκέφτονται καθόλου τους άλλους; Ναι, μωρέ, έλα τώρα με την παρέα, μην κάνεις έτσι, ένα τσιγαράκι έτσι να χαλαρώσω θέλω, γιατί να μη το κάνω; Έτσι λένε οι περισσότεροι, για να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα. Ε, αυτό όμως που αυτούς τους χαλαρώνει και τους κάνει να αισθάνονται άνετα και μέσα στην παρέα, τον άλλο τον κάνει να αισθάνεται άβολα από τη βρώμα και βλάπτει και την υγεία του, χωρίς να φταίει σε τίποτα (κι αυτό είναι το λιγότερο). Ε μα άισηχτήρ! Ως πότε θα αναγκαζόμαστε να ζούμε υπο τον καπνιστικό αυτό φασισμό;

(Όλα αυτά χωρίς να έχουν κάποιο στόχο εδώ μέσα στο φόρουμ, χωρίς παρεξήγηση.)

Σιγά άγριε!!!Ηρέμησε!!!

Y.Γ Πήγες σε μαγαζί και περίμενες να μην μυριζουν τα ρούχα σου μετα?
Γιατί λες μέχρι και σε κέντρο!Ε αυτό είναι το κατεξοχήν μέρος που ξές ότι αμα πας μετά θα βρωμάς τσιγαρίλα!Πρώτη φορά πήγες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirhnaki21

Νεοφερμένος

Η Ανδρεάδη Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Εγώ δεν ξέρω...ίσως και να καπνίσω ίσως και όχι...προς το παρον δεν θέλω...αν και έχω δοκιμάσει...κιολας απο τον πατερα μου...του ειπα να μου δώσει αυτός για να μη δοκιμασω απο αλλου...και το κρατησα αυτό...δοκιμασα απο αυτον και απο κανεναν αλλον μεχρι στιγμης...
Ομως δυστυχώς είμαι παθητική καπνίστρια και το χειρότερο ειναι ότι οι καθηγητές μας καπνίζουν πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
δεν καπνιζω και ουτε προκειται...δεν εχω κανενα λογο να το κανω...και αν το δεις και τελειως ψυχρα, ειναι τζαμπα λεφτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlosssss20

Νεοφερμένος

Ο παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
δεν καπνιζω και ουτε προκειται...δεν εχω κανενα λογο να το κανω...και αν το δεις και τελειως ψυχρα, ειναι τζαμπα λεφτα!

συμφωνω απολυτως...εμενα που καπνιζουν οι γονεις μου ξερω οτι το τσιγαρο απλα σου καταστρεφει τη ζωη.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Σιγά άγριε!!!Ηρέμησε!!!

Y.Γ Πήγες σε μαγαζί και περίμενες να μην μυριζουν τα ρούχα σου μετα?
Γιατί λες μέχρι και σε κέντρο!Ε αυτό είναι το κατεξοχήν μέρος που ξές ότι αμα πας μετά θα βρωμάς τσιγαρίλα!Πρώτη φορά πήγες?

εγω ομως σε ρωραω το αλλο,πιστευεις οτι με το νεο ετος θα ισχυσει ο νομος για το καπνισμα στους κλειστους χωρους

Υ.Γ. οταν ημουν Λονδινο,στο ξενοδοχειο εμενα στο 5ο οροφο ενω ενας αλλος φιλος μου εμενε στο 3ο οπου εκει ηταν ο μονος οροφος που μπορουσε καποιος να καπνισει και δεν μπορουσες να πας στο 3ο ειχε μια καπνια που ζαλιζοσουνα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Σιγά άγριε!!!Ηρέμησε!!!

Y.Γ Πήγες σε μαγαζί και περίμενες να μην μυριζουν τα ρούχα σου μετα?
Γιατί λες μέχρι και σε κέντρο!Ε αυτό είναι το κατεξοχήν μέρος που ξές ότι αμα πας μετά θα βρωμάς τσιγαρίλα!Πρώτη φορά πήγες?

Δεν είμαι άγριος:P.

Δεν περίμενα να μην μυρίζουν τα ρούχα μου, αλλά το σχολιάζω αρνητικά, διότι ΔΕΝ είναι αυτονόητο το δικαίωμα των καπνιστών να καπνίζουν εκεί μέσα, εφόσον υπάρχει έστω και ένας μη καπνίζων, πόσο μάλλον 100 ή και παραπάνω. Έχουμε δικαίωμα στη διασκέδαση (προσωπικά δεν τρελαίνομαι για τέτοιου είδους διασκεδάσεις, αλλά είναι και κάποιοι που δεν καπνίζουν και τους αρέσει) χωρίς καπνό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Δεν είμαι άγριος:P.

Δεν περίμενα να μην μυρίζουν τα ρούχα μου, αλλά το σχολιάζω αρνητικά, διότι ΔΕΝ είναι αυτονόητο το δικαίωμα των καπνιστών να καπνίζουν εκεί μέσα, εφόσον υπάρχει έστω και ένας μη καπνίζων, πόσο μάλλον 100 ή και παραπάνω. Έχουμε δικαίωμα στη διασκέδαση (προσωπικά δεν τρελαίνομαι για τέτοιου είδους διασκεδάσεις, αλλά είναι και κάποιοι που δεν καπνίζουν και τους αρέσει) χωρίς καπνό.

+Ackermann(5,1)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
μα ειναι τοσο απλο να συνδιαζουμε το μαγαζι με το τσιγαρο.
ασχετο εχω ακουσει οτι το τσιγαρο σε χαλαρωνει. ισχυει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.

Δεν κατάλαβα πώς βγάζουμε από το Α(5,1) ένα σωρό Α(με κάτι, και κάτι, (Α(με κάτι)):P. Αλλά κατάλαβα ότι είναι μεγάλος αριθμός:P.

μα ειναι τοσο απλο να συνδιαζουμε το μαγαζι με το τσιγαρο.
ασχετο εχω ακουσει οτι το τσιγαρο σε χαλαρωνει. ισχυει;

Psychoactive effects

Nicotine's mood-altering effects are different by report. First causing a release of glucose from the liver and epinephrine (adrenaline) from the adrenal medulla, it causes stimulation. Users report feelings of relaxation, sharpness, calmness, and alertness.[15] By reducing the appetite and raising the metabolism, some smokers may lose weight as a consequence.[16][17]

When a cigarette is smoked, nicotine-rich blood passes from the lungs to the brain within seven seconds and immediately stimulates the release of many chemical messengers including acetylcholine, norepinephrine, epinephrine, vasopressin, arginine, dopamine, autocrine agents, and beta-endorphin[citation needed]. This release of neurotransmitters and hormones is responsible for most of nicotine effects. Nicotine appears to enhance concentration[18] and memory due to the increase of acetylcholine. It also appears to enhance alertness due to the increases of acetylcholine and norepinephrine. Arousal is increased by the increase of norepinephrine. Pain is reduced by the increases of acetylcholine and beta-endorphin. Anxiety is reduced by the increase of beta-endorphin. Nicotine also sensitises brain reward systems.[19] Most cigarettes (in the smoke inhaled) contain 0.1 to 2.8 milligrams of nicotine.[20]

Research suggests that, when smokers wish to achieve a stimulating effect, they take short quick puffs, which produce a low level of blood nicotine.[21] This stimulates nerve transmission. When they wish to relax, they take deep puffs, which produce a high level of blood nicotine, which depresses the passage of nerve impulses, producing a mild sedative effect. At low doses, nicotine potently enhances the actions of norepinephrine and dopamine in the brain, causing a drug effect typical of those of psychostimulants. At higher doses, nicotine enhances the effect of serotonin and opiate activity, producing a calming, pain-killing effect. Nicotine is unique in comparison to most drugs, as its profile changes from stimulant to sedative/pain killer in increasing dosages and use.
Wikipedia
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
ΠΟλύ ενοχλητικό . . .το έχω ξαναγράψει νομίζω :PΣήμερα πήγα στον γιατρό και η μάνα μου έπιασε την κουβέντα με άλλες δύο (τι πρωτότυπο) που κάπνιζαν !Ε όχι ,δεν θα τρώω και τον καπνό τους στην μουρη μου .Ούτε η μάνα μου δεν καπνίζει αλλά έκατσε εκεί και μιλούσαν . .εχώ πήγα 2 μέτρα παραπέρα στο παράθυρο και ανέπνεα αρκετά καλύτερο αέρα . . .όχι που θα κάτσω εκεί να χάσω 10 χρόνια ζωής (:P). . .
Και να φανταστείτε ,δημόσιος χώρος και έγραφε μία χαροταμπέλα "μην καπνίζετε". . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Στο ιατρείο μέσα κάπνιζαν; Αν είναι δυνατόν. Τους παίρνεις το τσιγάρο απο το στόμα όπως είναι και το σβήνεις, δε ρωτάς καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Στο ιατρείο μέσα κάπνιζαν; Αν είναι δυνατόν. Τους παίρνεις το τσιγάρο απο το στόμα όπως είναι και το σβήνεις, δε ρωτάς καν.
Όχι μέσα ακριβώς . . .στον διάδρομο . .. αλλά μου την έδωσε πάρα πολύ αυτότο πράγμα ,καθόλου δεν σκέφτονται εμάς τους μη καπνιστές ??Είχα μείνει άναυδη !!Ειδικά αυη που ήταν πιο κοντά μου και ερχόταν όλος ο καπνός πάνω μου . . .μου ήρθε να την βρίσω ,ειλικρινά !!Αλλά δεν το έκανα .Πήγα στο παραθυράκι μου .Ούτως ή άλλως ,εκεί μέσα μύριζε γιατριήλας . . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Είδα αυτά ακριβώς π περίμενα να δω σαυτό το τόπικ.Βάζω στοίχημα πως σε μερικά χρόνια τουλαχιστον το 40% π έγραψε εδώ θα καπνίζει:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top