Κάπνισμα

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Για την Ελλάδα μιλάω:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πηγε η καθηγητρια μου οχι Αυστρια καπου εκει διπλα αλλα μου διαφευγει τωρα:Pκαι εκεινο το καιρο ειχαν παει πολλοι Ελληνες.Παει σε ενα μαγαζι για φαγητο που λετε,και ρωταει τον ανθρωπο εκει ''υπαρχει χωρος για καπνιζοντες?''και της λεει αυτος ''Ελληνες ειστε?'':lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
γαματο Sozi!!!Και στην Ελλαδα οσο να ναι πιστευω πως θα μειωθει το ποσοστο αυτης της ομαδας καπνιζοντων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Α, πώς λες να το κατάλαβε;:P

Γιατί δηλαδή έχουν κάποιοι τη νοοτροπία του "αν δεν καπνίσω, δε θα περάσω καλά"; Δε το καταλαβαίνω αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Eιναι για πολλους μια ευχαριστηση.Τι να κανουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Κρουκ το 90% παγκοσμιως σιγουρα αποτελει την ακριβως αντιθετη ομαδα ανθρωπων οπου κατ'αρχην δεν καπνιζουνσε δημοσιους χωρους.Σε ολες σχεδον τις ευρωπαϊκες χωρες εχει εφαρμοστει ο νομος περι την απαγπορευση καπνισματος σε δημοσιους χωρους.

Στη Γερμανία που είχα πάει το καλοκαίρι και είχαμε πάει για φαγητό ένας θείος μου ήθελε να καπνίσει βγήκε έξω...Γενικά απ'ό,τι ξέρω βγαίνουν έξω και καπνίζουν οι καπνίζοντες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Olympia92!!!!

Νεοφερμένος

Η Ολυμπια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
και στην αγγλια που ειχα παει εγω αυτο γινοταν...και ειχε και παντου ελενχο!!!
εγω φετος πηγα να το αρχισω αλλα καταλαβα ποσο χαζο πραγμα ειναι....βρομαγα ακομα και στον εαυτο μου (και φυσικα και στο αγορι μου που μου εκανε παραπονα συνεχεια) ασε που ειχα και την ανησυχια να μην με πιασουν οι γονεις μου!!!οποτε το παρατησα αμεσως μολις καταλαβα πως ειχα αρχισει να το θελω πιο εντονα!εχω να βαλω τσιγαρο στο στομα μου 4 μηνες και δεν προκειται να κανω ξανα!ειναι πιο ωραια η ζωη οταν δεν εξαρτασαι απο κατι!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgis_h

Νεοφερμένος

Ο giorgis_h αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Eιναι για πολλους μια ευχαριστηση.Τι να κανουμε!
κι άλλα πράγματα είναι ευχαρίστηση, αλλά δεν τα κάνουμε δημοσίως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
το σεξ ας πουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ααα μη το λες...εχουν ακουσει εμενα τα αυτια μου..!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos21

Νεοφερμένος

Ο Nάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Δεν αξιζει να χανεις εστω και λιγο απο την ζωη σου για μια βλακεια. Πρέπει να κατανοησετε οτι δεν προσφερει κατι. Μονο ζημια και έξοδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arti

Νεοφερμένος

Η arti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Καπνίζετε???Τι γνωμη εχετε για το τσιγάρο...?Θα δοκιμάζαρε ποτε αν δεν καπνιζετε ήδη.....?Γενικότερα πείτε τη γνώμη σας γι αυτο τελοσπαντων................:bye:
δεν καπνιζω και ουτε θελω να δοκιμασω γιατι φοβαμαι μην εθιστω....το τσιγαρο τωρα σημαινει ανευθυνοτητα και ελλειψη γερης προσωπικοτητας.οκ παλια ηταν μαγκια αλλα τωρα που ξερουμε τις επιπτωσεις που εχει στην υγεια μας ειναι βλακεια........ξερω αρκετα παιδια που καπνιζουν και προσπαθω να τους αποτρεψω,ασε που βρωμοκοπανε τσιγαριλα..........:thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MadMax S

Νεοφερμένος

Ο Mιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Κάπνισμα....ωραίο thread...

Αν καπνίζω? Οχι...δεν καπνίζω αν και ο περίγυρός μου ειναι γεμάτος απο άτομα φανανατικά ή τουλάχιστον καπνιστές. Αν καπνίσω; Πάλι οχι... θα προτιμώ καποια άλλη θανατική καταδίκη που θα μου τη φέρει μόνος του ο χρόνος παρά να δοκιμάσω την αργή , επωδυνη και αντικοινωνική αυτοκτονία που ονομάζεται καρκίνος των πνευμόνων, ή ότι άλλο το κάπνισμα μπορει να επιφέρει..

Αν συμβουλέυω τους άλλους για το κάπνισμα; Ναι... μια φορα.... δεν θα κάτσω να σκάσω αν ο άλλος ή η άλλη δεν καταλαβαινει κάτι... κάτι με απτές αποδειξεις και με πολλά μα πολλά παραδειγματα ...
Κακό του κεφαλιού τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koka

Νεοφερμένος

Ο Αγαθαγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Γεράκι (Ηλεία). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
και μονο που καθεσαι διπλα τους βρομωκοπανε τα ρουχα τσιγαριλα οχι να καπνισω κιολας.. μακρια κι αγαπημενα:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Ότι χειρότερο! Δεν υπάρχει περίπτωση να καπνίσω! Το σιχαίνομαι! Καπνίζουν και οι γονείς μου και κάθε φορά που περνάω από δίπλα τους και έχουν αναμένο τσιγάρο( ο πατέρας μου πίπα! Ακόμα χειρότερα)βρωμοκοπάω μετά για κανα τρίωρο! Συνήθως βγαίνω έξω να ξεβρωμίσω ή χόνομαι κατευθείαν στην μπανιέρα!!!:P:D
-----------------------------------------
Άμα δείς και τα παιδιά στην περιοχή μας...άστα! Οι μισοί καπνίζουν και υπάρχουν ΑΚΟΜΑ παιδιά που καπνίζουν για μαγκιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Η λέξη "ασήμαντα σκουπιδάκια" τα περιγράφει καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
εχω να βαλω τσιγαρο στο στομα μου 4 μηνες και δεν προκειται να κανω ξανα!ειναι πιο ωραια η ζωη οταν δεν εξαρτασαι απο κατι!!!! :P
θελεις να πεις πως δεν εξαρτασαι απο τιποτα τωρα που εκοψες το τσιγαρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με το κάτι θα εννοούσε το τσιγάρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Eγώ έχω βγει πολλές φορές με παιδιά γυμνασίου που καπνίζουν... παρ' όλα αυτά κάποια το έχουν κόψει... ο μεγάλος μ αδερφός και οι φίλοι του δεν έχουν πιάσει τσιγάρο στο χέρι... εγώ είμαι αυτονόητος αλλά ο πατέρας μου ήταν εθισμένος με το τσιγάρο, 2 πακέτα τη μέρα, αλλά το 'κοψς πέρυσι την Κυριακή των Βαΐων... ακόμα γελάμε με το λόγο...:P Παρ' όλα αυτά, άρχισε το πούρο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

liaki

Νεοφερμένος

Η Αμαλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Όχι δε καπνίζω και ούτε πρόκειται..Μόνο κακό πιστεύω θα μου προκαλούσε...Αλλά θεωρούμαι παθητική καπνίστρια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top