Κάπνισμα

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καπνίζετε;Τι γνώμη έχετε για το τσιγάρο;Θα δοκιμάζατε ποτέ αν δεν καπνιζετε ήδη;Γενικότερα πείτε τη γνώμη σας γι αυτή τη κακιά συνήθεια .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Fousekis

Δραστήριο μέλος

Ο Φουσέκης λέγομαι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 519 μηνύματα.
Έχω φάει τόσο καπνό από τους φίλους μου που μπορώ να θεωρηθώ καπνίζοντας... :P
Ποτέ μου δεν δοκίμασα τσιγάρο. Παρ' όλα αυτά έχω κάνει ένα-δύο πούρα και πίπα (ε, ανώμαλοι όλοι σας:P).

Well, meaningless. :-\
Σταμάτα πριν εθιστείς. Τέλος. Ta-da.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Nομιζω πως το παλιο θεμα εχει κλειδωθει.
Η ειναι ιδεα μου;
Τεσπα ναι.
Το χα κοψει.
Το ξαναρχισα.
Τι πιστευω; ο καθενας αναλαμβανει τις ευθυνες του.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Δεν ξερω παιδια αν υπαρχει ηδη ας κλειδωθει....
Κ εγω καπνιζω απο φετος..Το πρωτο μου το δοκιμασα Α' λυκειου αλλα απο φετος το κανω κανονικα...
-----------------------------------------
Γενικα μ αρεσει γι αυτο καπνιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Κι εγω στο club. Και ναι, πιστευω κι εγω οτι ο καθενας αναλαμβανει τις ευθυνες του! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Σωστο...Γενικοτερα οι κοντινοι σας ανθρωποι σας εχουν πρηξει να το κοψετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
εγω ειμαι παθητικος καπνιστης!:p
αλλα οχι δεν καπνιζω και δν θελω..δεν νομιζω οτι θα μου προσφερει τπτ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αστο... παθητικος καπνιστης ειμαι απο τοτε που γεννηθηκα! Πονεμενη ιστορια... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αστο... παθητικος καπνιστης ειμαι απο τοτε που γεννηθηκα! Πονεμενη ιστορια... :P
και ειπες να γινεις και ενεργος ε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Οποτε δεν μας πειραζει ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Αμα καταφερουμε να μην το μαμησουμε, οχι, δεν πειραζει. :P
Δεν με πρηζουν να το κοψω. Ο αδερφος μου δηλαδη κατι λιγα, αλλα νομιζω πως κι αυτος καπνιζει τελευταια. ΤΟ ΣΚΑΤΟ. :(
Σκεφτομαι οτι καπνιζα κι εγω στην ηλικια του, αλλα οταν σκεφτομαι αυτον δε ξερω. Ειναι αλλιως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αμα καταφερουμε να μην το μαμησουμε, οχι, δεν πειραζει. :P
Δεν με πρηζουν να το κοψω. Ο αδερφος μου δηλαδη κατι λιγα, αλλα νομιζω πως κι αυτος καπνιζει τελευταια. ΤΟ ΣΚΑΤΟ. :(
Σκεφτομαι οτι καπνιζα κι εγω στην ηλικια του, αλλα οταν σκεφτομαι αυτον δε ξερω. Ειναι αλλιως.
Ποσο ειναι; Βασικα εγω σχετικα μεγαλος ξεκινησα (στα 17), μεχρι τοτε επρηζα τους γονεις μου να το κοψουν :P (και τον πατερα μου συνεχιζω να τον πρηζω, λογω καποιων προβληματων υγειας που αντιμετωπισε).

Ουτε εμενα με πρηζουν παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Έχω φάει τόσο καπνό από τους φίλους μου που μπορώ να θεωρηθώ καπνίζοντας... :P
Ποτέ μου δεν δοκίμασα τσιγάρο. Παρ' όλα αυτά έχω κάνει ένα-δύο πούρα και πίπα (ε, ανώμαλοι όλοι σας:P).

Well, meaningless. :-
Σταμάτα πριν εθιστείς. Τέλος. Ta-da.

*Καπνιστής λέγεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
piou ποσο ειναι ο αδερφος σου?Εμενα με επρηζε η κολλητη μου και το αγορι μου αλλα τωρα ειμαστε ενταξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fousekis

Δραστήριο μέλος

Ο Φουσέκης λέγομαι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 519 μηνύματα.
*Καπνιστής λέγεται :P
And what about all those signs? :P
Καπνίζοντες και μη καπνίζοντες?
Ενικός του καπνίζοντες: καπνίζοντας. :P:P:P
Αν και είναι τροπική μετοχή, χμ...:P

Lol, ok. Καπνιστής.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Ο αδερφος μου ειναι 14.
Αλλα ξερεις, ποναει, γιατι σκεφτομαι οτι its my fault που καπνιζω μες το σπιτι και μπροστα του εδω και 2 χρονια (απο τα 14 μεχρι τα 16, καπνιζα στο μπαλκονι).
Παντως, αυτα περι εθισμου, οκεη εμενα υπερβολικα μου ακουγονται.
Καπνιζω ΠΟΛΥ. Εδω και ποσα χρονια.
Και παλι δεν θα παθω τιποτα αν δεν κανω τσιγαρο για 2-3 μερες.
Αν δεν το σκεφτεσαι, δεν το θες. Απλα το αντικαθιστας με κατι αλλο.
Εγω μασαγα τσιχλες πχ.
Αλλα το ξαναρχισα, χωρις ουσιαστικο λογο. Νευρα κυριως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Δεν πιστεύω ότι ήταν τα νεύρα σου η αιτία... Εθισμός... Εξάλλου μόνη σου το λες ότι δεν κάνεις αν δεν θες για 2-3 μέρες μόνο. Τόσο κρατιέται ο οργανισμός μάλλον. Ή μάλλον καλύτερα, ο εγκέφαλος, γιατί μεσ'το μυαλό είναι όλα...

Αλλά γιατί αισθάνεσαι άσχημα για τον αδερφό? Τι αν το αρχίσει στα 14 τι στα 16-17... Δεν φταις εσύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Το χα κοψει για 3 μηνες εντελως. Ακομη και σε περιβαλλον φισκα στους καπνιστες, δεν ηθελα. Δεν μου ερχοταν ρε παιδακι μου.

Δεν ξερω, απλα τα μικρα αδερφια παντα επηρεαζονται απο τετοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_st8

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
ο αδερφος μου καπνιζει απ τη β γυμνασιου..
..δεν ηθελα να τον βλεπω πραγματικα,,,μου εβγαινε μια ξινιλα στη σκεψη πως το ξεκινησε για μαγκια ο δικος μου ο αδερφος..lol
...τελη λυκειου ξεκινησα κ εγω...ουτε να με δει δεν ηθελε...ακομα δε θελει να με βλεπει αλλα θα μου δωσει κανενα οταν ξεμεινω και θα μου παρει αν ξεμεινει αυτος..μεχρι πριν 2 βδομαδες τουλαχιστον..εχω να καπνισω απ τη προ-προηγουμενη δευτερα..
καθε μερα θελω να κανω ενα αλλα ευτυχως τα παιδια δε μου δινουν και μεχρι να γυρισω σπιτι το χω ξεχασει..
...μια συμφοιτητρια και φιλη μας λεει εδω και καιρο..ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΤΟ ΚΑΡΚΙΝΟ ΣΑΣ..
Well...τι απαντας σ αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top