Κάνε μια ερώτηση στον επόμενο

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σουβλάκι κοτόπουλου σε ψωμάκι... ( για να αποφύγω παρεξηγήσεις... Για τους αθηναίους: καλαμάκι κοτόπουλου)

Τι θέλεις να σπουδάσεις; Αν σπουδάζεις τι σπουδάζεις και αν εχεις σπουδάσει τι έχεις τελειώσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΩΤΗΡΗΣ_14

Νεοφερμένος

Ο ΣΩΤΗΡΗΣ_14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Σουβλάκι κοτόπουλου σε ψωμάκι... ( για να αποφύγω παρεξηγήσεις... Για τους αθηναίους: καλαμάκι κοτόπουλου)

Τι θέλεις να σπουδάσεις; Αν σπουδάζεις τι σπουδάζεις και αν εχεις σπουδάσει τι έχεις τελειώσει;

Σπουδάσω χρηματοοικονομική και τραπεζική διοικητική και είμαι ευτυχώς από τους λίγους τύχερους που πέρασα εκεί ακριβώς που ήθελα.

Μίλας κάποια ξένη γλώσσα, αν ναι ποιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σπουδάσω χρηματοοικονομική και τραπεζική διοικητική και είμαι ευτυχώς από τους λίγους τύχερους που πέρασα εκεί ακριβώς που ήθελα.

Μίλας κάποια ξένη γλώσσα, αν ναι ποιά;

1. Αγγλικά
2. Γερμανικά
3. Ολλανδικά

εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Φυσικά!
1.Αγγλικά
2.Γαλλικά
3.Γερμανικά
+ λίγα ισλανδικά και ιαπωνικά

Ποια ήταν η πιο αστεία στιγμή της ζωής σου,που σ'έπιασε νευρικό και πονούσε η κοιλιά σου απ'τα γέλια και παρ'όλα αυτά δεν μπορούσες να σταματήσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΩΤΗΡΗΣ_14

Νεοφερμένος

Ο ΣΩΤΗΡΗΣ_14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Φυσικά!
1.Αγγλικά
2.Γαλλικά
3.Γερμανικά
+ λίγα ισλανδικά και ιαπωνικά

Ποια ήταν η πιο αστεία στιγμή της ζωής σου,που σ'έπιασε νευρικό και πονούσε η κοιλιά σου απ'τα γέλια και παρ'όλα αυτά δεν μπορούσες να σταματήσεις?

Παναγιώτη είσαι όντως 14 και μιλάς τόσες ξένες γλώσσες;; Respect! Εχω γελάσει πάρα πολύ, σε πολλές κα ιδιαφορετικές περιστάσεις αλλά δεν θυμάμαι να εχώ λίωσε ποτέ τόσο, γενικά δύσκολα με πιάνει νευρικό.

Τι θα άλλαζες στην σχολή σου ή στο σχολείο σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Παναγιώτη είσαι όντως 14 και μιλάς τόσες ξένες γλώσσες;; Respect! Εχω γελάσει πάρα πολύ, σε πολλές κα ιδιαφορετικές περιστάσεις αλλά δεν θυμάμαι να εχώ λίωσε ποτέ τόσο, γενικά δύσκολα με πιάνει νευρικό.

Τι θα άλλαζες στην σχολή σου ή στο σχολείο σου;

Έχω ταλέντο στις ξένες γλώσσες!!!:clapup:Και μένα με πιάνει δύσκολα νευρικό,αλλά έχω λιώσει αρκετές φορές (βάλε με το νου σου πόσο διασκεδαστική είναι η ζωή μου;))

Λοιπόν,επειδή ό,τι και να αλλάξω πάλι ΣΚ@τ@ θα είναι,θα το γκρέμιζα και θα το ξανάφτιαχνα!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Θα αλλαζα την γυμναστρια μου!!!
Δεν αντεχεται μας εβαλε να κανουμε
προβα παρελασης μεσα στην βροχη
και στα νερα. Δεν παει καλα,
να κρυωσουμε και να μην
μπορεσουμε να παμε στην παρελαση
και στην γιορτη!!!
Σας επριξα!!!


Τι φαει εφαγες ή θα φας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Μόλις καταβρόχθισα μία σοκολάτα!!!:D

Πόσο πήρες στο τελευταίο τεστ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
18,9
Ποια ειναι μια απο τις αγαπημενες σου ταινιες;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hue

Νεοφερμένος

Ο hue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σερβία (Ευρώπη). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Good Will Hunting
Πιστεύεις σε Θεό/Θεούς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
ναι πιστευω στον θεο
ποιο ειναι το πιο περιεργο- αστείο πραγμα που σας εχει συμβει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Δεν ξερω...
Γενικοτερα εχω περασει
πολυ αστειες και περιεργες
στιγμες, δεν μπορω να θυμηθώ
μια συγκεκριμένη.

Εισαι ερωτευμένος/η???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρξ Βεμπερ

Νεοφερμένος

Ο Μαρξ Βεμπερ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Δεν ξερω...
Γενικοτερα εχω περασει
πολυ αστειες και περιεργες
στιγμες, δεν μπορω να θυμηθώ
μια συγκεκριμένη.

Εισαι ερωτευμένος/η???

ναι ειμαι!!εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Ναι, κι εγω ειμαι!!!
(Απο την στιγμη που γεννηθηκα.)
Καλός ή κακώς ερωτευομαι ευκολα!!!


Αστο επαναλαβουμε μου αρεσε
αυτη η ερωτηση!!!

Εισαι ερωτευμένος/η???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
όχι αλλά θα ήθελα να ήμουν :P

χειμώνας ή καλοκαίρι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
χειμώνας!
κασολ ή σκουφι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΩΤΗΡΗΣ_14

Νεοφερμένος

Ο ΣΩΤΗΡΗΣ_14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Σκούφος

Που πήγες διακοπές το καλοκαίρι(τι σας θύμισα,εε;);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Δούλευα στα Λουτρά Ωραίας Ελένης ...διακοπές δε πήγα αλλά μετράει και αυτό


Ποια είναι η αγαπημένη σου σειρά στη τηλεόραση;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ξένες σειρές όπως Dr House ή τα αστυνομικά :P
Έχεις άλλες καρτέλες στο browser ανοιχτές και αν ναι,τι; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ξένες σειρές όπως Dr House ή τα αστυνομικά :P
Έχεις άλλες καρτέλες στο browser ανοιχτές και αν ναι,τι; :hehe:

+facebook :P , +couchsurfing.


Είσαι υπέρ ή κατά των σχολικών παρελάσεων ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top