Κάνε μια ερώτηση στον επόμενο

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Όταν λες μετράει τι εννοείς?Αν με θεωρώ καλό ή αν μετράει η εμφάνιση στο πού έχω φτάσει.Ναι και όχι αντίστοιχα...
Θα θυσίαζες ό,τι έχεις ως τώρα για να αποκτήσεις αθανασία?(τα πάντα οικογένεια φίλοι σπουδές...τα οποία βέβαια θα μπορούσες να ξανακερδίσεις αλλά από το 0)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Όχι.


Same question
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Όχι.


Same question

Δε θέλω την αθανασία γενικά.Οπότε όχι.

Θα προτιμούσες να βρεις απαντήσεις σε πολλά αναπάντητα ερωτήματα,αλλά να ζεις μέσα στη δυστυχία(επειδή έμαθες την αλήθεια) ή να μην ξέρεις τπτ και να ζεις νορμαλ όπως τώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Δε ξέρω.Ίσως το 1ο .Γιατί κάπως θα βελτίωνα την κατάσταση.

Πιστεύεις ότι η αλήθεια πρέπει πάντα να λέγεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Φυσικα και οχι.

Εισαι facebook addict;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Όχι.Το χρησιμοποιώ συχνά αλλά δε θα έλεγα ότι είμαι addict. Θα μπορούσα άνετα χωρίς αυτό.

Είσαι υπερ των μέσων κοινωνικής δικτύωσης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Δε ξέρω.Ίσως το 1ο .Γιατί κάπως θα βελτίωνα την κατάσταση.

Πιστεύεις ότι η αλήθεια πρέπει πάντα να λέγεται;

Δεν υπάρχουν αστερίσκοι ή τίποτα τέτοιο.Είναι ξεκάθαρο το δίλλημα.Θυσία της χαράς σου μέχρι να πεθάνεις, για να μάθεις την αλήθεια.Αν τη μάθεις μπορείς να βελτιώσεις την κατάσταση κάποιων,αλλά σίγουρα όχι τη δική σου.(επειδή δεν κατάλαβα ποιανού κατάσταση θα βελτίωνες)

Είσαι υπερ των μέσων κοινωνικής δικτύωσης;



Νορμάλ στάση.Ούτε φαν ούτε hater...

Θα έκοβες 20 χρόνια από τη ζωή σου(δηλαδή αν πέθαινες στα 70,τώρα στα 50) για να σωθεί έναν άνθρωπος στην ηλικία των 30(ο οποίος σίγουρα θα φτάσει τα 50,αλλά μετά δεν ξέρουμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Είμαι υπέρ, αρκεί να γίνεται σωστή χρήση. Πολλές φορές δεν σε δικτυώνουν αλλά σε απομονώνουν.

Ποιά αγορά έχεις σε πρώτη προτεραιότητα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
να κλείσω εισιτήριο για το αγώνα μπάσκετ Παναθηναϊκός - Fenerbahce Ulker.:D:D:D:clapup:
ποιο είναι το μεγαλύτερο δίλημμα που έχεις αντιμετωπίσει ποτέ στην ζωή σου???:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανθοπώλης

Νεοφερμένος

Ο Ανθοπώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
φραπέ ή φρέντο

γιατί δεν μπαίνει ο κόσμος στο τσατ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Δε θέλει ίσως.


Τι θα άλλαζες στον κόσμο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.

S¡mos

Νεοφερμένος

Ο S¡mos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής Πελοποννήσου (Τρίπολη). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
φυσικά! χωρίς αυτή δεν θα' μουν τίποτα..

Τι μισείς περισσότερο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Το να με παρεξηγούν.


Είσαι καλόκαρδος/-η;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
είμαι καλόκαρδος αλλά μέχρι ένα σημείο γιατί στην συνέχεια εκμεταλλεύονται αυτό που είμαι!!!:(:(
είσαι αγχώδης τύπος??:worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
σχετικά ναι,υπάρχουν και πιο αγχώδεις από εμένα,αλλά είμαι αρκετά
τι έφαγες για το μεσημέρι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Κανελόνια.

Δίνεις δεύτερες ευκαιρίες στους άλλους ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Γενικα ναι,αλλα αν μου την κανεισ μετα 8α εχεισ πεσει πολυ στα ματια μου και δεν 8α σε εκτιμω οπως πριν.

-Τι σαμπουαν εχεισ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανθοπώλης

Νεοφερμένος

Ο Ανθοπώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
για καραφλούς


εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
για ξηροδερμία!!:D:D
τι σημαίνει για σένα η επιτυχία??:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top