Κάνε μια ερώτηση στον επόμενο

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
εχω πολλες αλλα η πιο αγαπημενη ειναι One day

θα πηγαινες για πεζοπορια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Nαι , άνετα.



Τι μπορεί να σε κάνει να ξενερώσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Μια πολυ μεγαλη πρωσοικη απογοιτευση. (ειναι πρωσοπικη δεν δοευκρινιζω παραπανω).
Οταν ησουν μικρος τι επαγγελμα ηθελες να κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Αστρονόμος.


Αν σου δινόταν η ευκαιρία θα άλλαζες εξ ολοκλήρου τη ζωή σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Οχι.
Το αγαπημενο σου τραγουδι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Oasis -Wonderwall, Muse-Starlight


Ξανθοι/ες ή μελαχρινοί/ες ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Δεν υπαρχει ενα αγαπημενο, ετσι αυθορμητα μου ρθε ενα χαλαρωτικο απο τη διαφημιση της νεσκαφε.
https://www.youtube.com/watch?v=xMD_qUQsjbQ

Eχεις βγαλει ποτε ''αστερακια''??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Δε καταλαβαίνω τι εννοείς :P Οπότε δεν νομίζω να το έχω κάνει.


Ποια συνήθεια σου θες να περιορίσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Moudy

Νεοφερμένος

Ο Moudy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Δε καταλαβαίνω τι εννοείς :P Οπότε δεν νομίζω να το έχω κάνει.


Ποια συνήθεια σου θες να περιορίσεις;

Τις -υπερβολικές- ντροπές :hmm::hmm:

Θα έκανες μεγάλες θυσίες (να μείνεις μόνος σε άλλη πόλη ή στο εξωτερικό) για καλύτερες σπουδές και συνεπώς καλύτερο μέλλον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εννοείται.

Τι γνώμη έχεις για τα ταττού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Moudy

Νεοφερμένος

Ο Moudy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Μακριά!
Δεν θα χάρασσα ΠΟΤΕ το δέρμα μου με ένα υποκείμενο γελοίο -κατ'εμέ- που σε 20 χρόνια θα γίνει ένα κρεμαστό κόμμάτι μαύρου κρέατος!
Σε αυτήν την ηλικία ΣΙΓΟΥΡΑ δεν μπορεί κανείς να ξέρει τι απόψεις θα ενστερνίζεται τον επόμενο μήνα....και θα δώσει μιά απόφασης ζωής?
Και τα λέιζερ....ΑΚΥΡΟ μιά ζωή θα υπάρχει κάποιο σημάδι!
Εκτός αν μιλάμε για κανέναν ζάμπλουτο που θα δώσει 1000000000000000000000000 για να αποκτήσει άριστο δέρμα........



Ποιά είναι η μεγαλύτερη θυσία που έχεις κάνει στην ζωή σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Η μεγαλύτερη θυσία που έχω κάνει στην ζωή μου είναι κατά την διάρκεια των πανελλαδικών και πιο ειδικά δεν πήγαινα για ποδόσφαιρο , που είναι κάτι που πραγματικά μου άρεσε πολύ!!!:D:D:D:D
Ποιο είναι το αγαπημένο σου φαγητό???:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Τι μου λες τωρα??? Κι εχω μια πεινα!!!
Δεν εχω αγαπημενο αλλα ας δωσω μια
απαντηση, παϊδακια!¡!¡!¡!¡!¡!¡!¡!¡!

Σου αρεσουν οι Boys+noise και
γιατί??? Αν δεν τους ξερεις μπες
στην σελιδα μου και στο αλμπουμ
μου τους εχω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Οχι.
Σου σ αρεσει η νεα διαφυμιση jumbo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Οχι, εχουν καταντησει γελοιες.
Σε ποιές χώρες έχεις ταξιδέψει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Οχι!!!
Ισα ισα μου σπαει τα νευρα.
Γενικοτερα το jumbo τελευταία
εχει ξεφτιληστε. (λαθος ορθογραφία)


Ποιο ειναι το αγαπημενο σου
συγκρότημα???
π.χ. Ονιραμα
Boys+Noise
Melisses
Vegas
Rec

Ή και ξενα συγκροτηματα:
1D
B.T.R.
5SOS

Οχι, εχουν καταντησει γελοιες.
Σε ποιές χώρες έχεις ταξιδέψει;

Δεν εχω ταξιδεψει ακομα
εκτός Ελλαδας.
Αλλα ελπιζω οτι μετα τις
σπουδες μου να καταφερω
να κανω κανενα ταξιδακι.

(Συγγνώμη τωρα ειδα οτι ειχε
απαντηθει η προηγούμενη
ερωτηση)

Ισχύει η ερωτηση που εθεσα
πριν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
πολλά,πχ Chvrches
Έχεις σχέδια για αυτό το σαββατοκύριακο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ναι, θα πάω σ' ένα πάρτι και την Κυριακή λογικά θα διαβάσω.

Έχεις αδέρφια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Ναι 4 μεγαλύτερα.


Αγαπημένο χρώμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
μωβ
γλυκό ή αλμυρό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top