Κάνε μια ερώτηση στον επόμενο

kaltsas

Νεοφερμένος

Ο kaltsas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Tricky question :hmm: Ειναι ενα κραμα παραγοντων που σε κανουν ευτυχισμενο... εγγυαται σε μεγαλο ποσοστο την ευτυχια κατ εμε.

Μεγαλυτερος σου φοβος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Η μοναξιά.

Πως νιώθεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolascy

Νεοφερμένος

Ο nikolascy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Μονος

Τι κοιτας πρωτα σε μια γυναικα/αντρα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaltsas

Νεοφερμένος

Ο kaltsas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Το βλεμμα της.

Τι κανεις οταν εισαι απογοητευμενος/η?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefanos-20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stefanos-20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Το βλεμμα της.

Τι κανεις οταν εισαι απογοητευμενος/η?
Ακουω Παντελιδη.(οχι πλακα κανω):D
Προτιμας σουβλακι ή πιτσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Σουβλάκι άνετα.

Είσαι κυκλοθυμικός/-ή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Οχι.
Αν μπορουσες να έχεις μια υπερφυσικη δυναμη για μια μερα, ποια θα ηταν αυτη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Secret Life

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
(Αν εννοεις ποια θα ηθελα να ειναι) να μπορω να γινομαι αορατη.


Σου αρεσει να σου κανουν αφιερωσεις (τραγουδια) ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefanos-20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stefanos-20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Οχι.
Αν μπορουσες να έχεις μια υπερφυσικη δυναμη για μια μερα, ποια θα ηταν αυτη;
Τηλεπαθεια ή
Εχει κανεις άντρας ποτέ γδυσει κουκλα της Μπαρμπυ οταν ήταν μικρός?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Οχι

Το αυγο εκανε την κοτα ή η κοτα το αυγό ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Η κοτα το αυτό κατα την γνωμη μου.
Πρωτα δημιουργησε ο Θεος την κοτα
και υστερα πολλαπλασιαστικε.

Ποσες σχεσεις εχεις κανει???

Απο ορθογραφία σκιζω!¡!¡!¡!¡!¡!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
όχι πολλεσ!! είμαι επιλεκτικός με τις κοπέλες!!
αν σου δινόταν η ευκαιρία για μια μέρα να γίνεισ πρωθυπουργός τι θα έκανεσ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΩΤΗΡΗΣ_14

Νεοφερμένος

Ο ΣΩΤΗΡΗΣ_14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
όχι πολλεσ!! είμαι επιλεκτικός με τις κοπέλες!!
αν σου δινόταν η ευκαιρία για μια μέρα να γίνεισ πρωθυπουργός τι θα έκανεσ??

Λοίπον αυτή παίζει να είναι η καλύτερη ερώτηση. Θα έδινα πρισσότερες δυνατότητες στο υπουργείο προ.πο. γιατί στον βωμό της πολιτικης ορθότητας έχουμε γίνει ξέφραγο αμπέλι. Θα έκανα επίσης κάτι που σκεφτομαί γενικά, στο κάθε υπουργείο να είναι υπουργός κάποιος τεχνοκράτης σχετικός με το αντικείμενο(όπως στο οικονομικών) ας πούμε στο δικαιοσύνης νομικός,στο υγείας γιατρός κλπ. Θα έδινα εντολή για μία ίσως πίο δυναμική εξωτερική πολιτική και ειδικότερα για το θέμα του κινδύνου από τους ανατολικούς μας γείτονες. Θα καθιέρωνα δωρεάν δεκατιανό στα σχολεία(όπως το προάριστο στον στρατό). Θα επενέφερα την βάση του 10. Θα καταργούσα τον πανεπιστημιακό άσυλο αλλά μόνο παρουσια εισαγγελέα, χωρίς όμως την γραφειοκρατία που θέλει τώρα. Θα καταργούσα την ασυλία των βουλευτών και θα υπήρχε τον ασυμβίβαστο βουλευτή/υπουργού και τέλος θα δημιουργούσα ένα έγγραφο το οποιό θα ψηφιζόταν από την βουλή και θα σφραγιζόταν από το Στ.Ε. ωστέ να επεκταθεί η θητεία μου πάνω από μία μέρα.

Αν μπορούσες θα έφευγες από την Ελλάδα μόνιμα για δουλειά/σπουδές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πονεμένη και μεγάλη ιστορία.

Πως αισθάνεσαι τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Βαρεμαρα,
εχω να γραψω 3 ασκησεις αρχαια
2 μαθηματικά αλγεβρα και
4 γεωμετρια.

Τι προτιμας ζωγραφικη,
χορο, μουσικη ή αθληματα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
1. Με την ζωγραφική δεν το έχω καθόλου
2. Ούτε με τον χορό
3. Μουσική τρελαίνομαι να ακούω όπως κάποτε έπαιζα και πιάνο
4. Η γυμναστική και εγώ είμαστε σαν την φέτα με το ψάρι...

Οπότε επιλέγω το 3.........
*Ναι είμαι πολύ καλλιτεχνικός και χαρισματικός άνθρωπος :P:whistle:

Την ίδια ερώτηση θέτω και στον/στην επόμενο/επόμενη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
α. στην ζωγραφικη είμαι καλός αλλά δεν είμαι και πολύ φαν
β. χορό ξέρω παραδοσιακούς είχα κάνει και μοντέρνους αλλα δεν
γ. μουσική μου αρέσει κυρίως alternative rock
δ. με την γυμναστικη εχω παρα πολύ καλή σχέση προσπαθώ σχεδον καθημερινα να γυμνάζομαι.
ΑΝ σου έλεγαν πως σε 1 ωρα θα καταστραφεί ο κόσμος τι θα έκανεσ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Δεν ξερω!!!
Δεν νομιζω οτι θα σκεφτώμουν
και πολυ λογικα εκείνη την στιγμη.
Πολυ δυσκολη ερωτηση!!!
Το μονο σιγουρο ειναι οτι θα
ειχα πανικοβληθεί!¡!¡!¡!¡!
Και θα ενημερωνα τον υπολοιπο
κοσμο αν με πιστευε βεβαια.
Αν το θετεις ετσι ομως εγω
γιατί να σε πιστεψω ποιος
εισαι για να το ξερεις???

Πες μου ενα κυριο χαρακτηριστικό σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Κάνω τα προβλήματα των άλλων δικά μου:/:

Θα σου άρεσε να ζούσες σε μια βόρεια χώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Οχι σε καμια περιπτωση!!!
Μια χαρα ειμαι κι εδω στην Ελλάδα!!!

Τι εφαγες σημερα για μεσημεριανο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top