Κάνε μια ερώτηση στον επόμενο

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Βασικά πριν επεξεργαστώ την ερώτηση έκλινα προς το πρώτο αλλά τελικά και εγώ υγεία λέω. Θέλω πάρα πολλά πράγματα να κάνω.



Θες να κάνεις οικογένεια;

Όχι προτού εκπληρώσω τις όποιες επιθυμίες μου.Οπότε θεωρητικά μπορεί και ποτέ να μη θελήσω.
same question
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Όχι προτού εκπληρώσω τις όποιες επιθυμίες μου.Οπότε θεωρητικά μπορεί και ποτέ να μη θελήσω.
same question

Ναι όταν είμαι έτοιμη .Δεν συμπληρώνω το κλασικό "αν βρω τον κατάλληλο άνθρωπο" γιατί δεν είναι μονο αυτό οικογένεια.Και με την υιοθέτηση παιδιών οικογένεια κάνεις.Και εγώ θέλω να εκπληρώσω πολλές μου επιθυμίες και να αφοσιωθώ σε άλλα πράγματα πρώτα.Δεν νομίζω να γίνει κάτι τέτοιο στην επόμενη δεκαετία.


Είσαι συμφεροντολόγος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Ναι όταν είμαι έτοιμη .Δεν συμπληρώνω το κλασικό "αν βρω τον κατάλληλο άνθρωπο" γιατί δεν είναι μονο αυτό οικογένεια.Και με την υιοθέτηση παιδιών οικογένεια κάνεις.Και εγώ θέλω να εκπληρώσω πολλές μου επιθυμίες και να αφοσιωθώ σε άλλα πράγματα πρώτα.Δεν νομίζω να γίνει κάτι τέτοιο στην επόμενη δεκαετία.


Είσαι συμφεροντολόγος;

όχι.
Κάνεις παρέα με άτομα που δε θέλεις?

άντε άντε άλλη μια τελευταια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
όχι.
Κάνεις παρέα με άτομα που δε θέλεις?

άντε άντε άλλη μια τελευταια

Ισως..Βασικά με τα χρόνια έχω αλλάξει αρκετά σαν άνθρωπος (΄'οπως όλοι) και κάποιες φορές σκέφτομαι ότι δεν ταιριάζω πλέον με άτομα που έκανα παρέα χρόνια.Τους αγαπάω όμως και δεν γίνεται να τους αποχωριστώ .

Κάνεις παρέα με άτομα που δε θέλεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Ισως..Βασικά με τα χρόνια έχω αλλάξει αρκετά σαν άνθρωπος (΄'οπως όλοι) και κάποιες φορές σκέφτομαι ότι δεν ταιριάζω πλέον με άτομα που έκανα παρέα χρόνια.Τους αγαπάω όμως και δεν γίνεται να τους αποχωριστώ .

Κάνεις παρέα με άτομα που δε θέλεις;

Ναι.Και δεν ταιριάζω με αρκετούς και υπάρχουν κάποια πράγματα τα οποία με ενοχλούν.Πράγματα τα οποία κάποιος μπορεί να μην τα έδινε σημασία,τα οποία εγώ όμως δίνω,επειδή δεν τα κάνω ο ίδιος.

Και κλείνω με μια από τις αγαπημένες μου ερωτήσεις.
Για 500.000ευρώ(καθαρά έτσι ;P),θα έδινες 5 δάχτυλά σου?(είτε από πόδια είτε από χέρια είτε both).χαχα αυτές έχουν πολλή πλάκα :P)

Δεν έχει άλλο for now.Καλό βράδυ.It sure was fun.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ναι.Και δεν ταιριάζω με αρκετούς και υπάρχουν κάποια πράγματα τα οποία με ενοχλούν.Πράγματα τα οποία κάποιος μπορεί να μην τα έδινε σημασία,τα οποία εγώ όμως δίνω,επειδή δεν τα κάνω ο ίδιος.

Και κλείνω με μια από τις αγαπημένες μου ερωτήσεις.
Για 500.000ευρώ(καθαρά έτσι ;P),θα έδινες 5 δάχτυλά σου?(είτε από πόδια είτε από χέρια είτε both).χαχα αυτές έχουν πολλή πλάκα :P)

Δεν έχει άλλο for now.Καλό βράδυ.It sure was fun.

Βασικά με τόσα χρήματα έβαζα ψεύτικα δάχτυλα αλλά όχι δε θα τα έδινα. Ψέμα παίζει να έδινα από τα πόδια και να έβαζα άλλα :lol:


Καληνύχτα :D



Θα παρατούσες τα πάντα για έναν έρωτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Οχι


Πιστευεις οτι εισαι αρκετα χρησιμος/η για την κοινωνια ; (με δικαιολογηση αν γινεται)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Βεβαιως γιατι εχω τοσα προσοντα οσο κανεις αλλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Ναι αλλα πρεπει να κανεις κι ερώτηση :P

Τελος παντων θα κανω εγω,
Εισαι παντρεμενη/ος ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Δεν νομίζω οτι η ερωτηση αυτη πρεπει
να απαντηθεί απο εμενα αλλά τελος
παντων. Οχι δεν ειμαι και εχω μπροστα
μου ακομη 14-15+.

Εχεις σχεση αυτην την περιοδο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Δεν νομίζω οτι η ερωτηση αυτη πρεπει
να απαντηθεί απο εμενα αλλά τελος
παντων. Οχι δεν ειμαι και εχω μπροστα
μου ακομη 14-15+.

Εχεις σχεση αυτην την περιοδο???


Οχι.

Έχεις κάποια χρόνια συνήθεια που δε μπορείς να σταματήσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Όχι.


Έχεις μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Όχι.


Έχεις μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σου;

Αναλογα την περισταση
Εισαι χαρουμενος/η αυτη την περιοδο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
όχι


ίδια ερώτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Νομιζω μια φορα στην α γυμνασιου εξαιτιας ενος "καλου" συμμαθητή.

θα μπορουσες να ζησεις πινοντας μονο νερο για μια βδομαδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Όχι.

Θα ήθελες να ζήσεις στο εξωτερικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ναι.


Πιστεύεις ότι έχεις αλλάξει ριζικά τα τελευταία χρόνια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
ναι αλλα οχι για παντα μετα νομιζω πως θα ηθελα να γυρισω ελλαδα, αλλα και αναλογα το πως θα ημουν τοτε.

εχεις παει ποτε σε ψυχιατρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
όχι!!!
ποια είναι η αγαπημένη σου ταινία????:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top