Ιn στέκια στην Αθήνα

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
και το Λουκουμι πολυ καλο και πιο φτηνο νομιζω απ το A for Athens..!
Δε το ξερω!Τι φαση ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
και το Λουκουμι πολυ καλο και πιο φτηνο νομιζω απ το A for Athens..!

Το Α for Athens είναι αυτό το ψηλό στο Μοναστηράκι με θέα την Ακρόπολη;;;
Καλό φαίνεται, αλλά από τιμές ξέρει κανείς τι παίζει;;; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ειναι πολυ ωραιο.Βεβαια δυσκολα βρισκεις το βραδυ τραπεζι.
Οι τιμες ειναι λιγο τσιμπημενες, αλλα εμενα δε μου φανηκε κατι υπερβολικο.Εξαλλου δε θα πας και καθε μερα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
1) Κεραμεικός (aka Γκάζι)
2) Πανόρμου
3) Μοναστηράκι
4) Θησείο
*5) Ζωγράφου (στέκι για φοιτητές του ΕΜΠ και των περισσότερων τμημάτων του ΕΚΠΑ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Πρώτο-πρώτο το Γκάζι; :P Η χαρά του δήθεν και πανάκριβο. Ποτέ δεν μ'άρεσε. (No offence :angel:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Πηγαινετε W να κλαμπιασετε ασχημα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
https://www.islandclubrestaurant.gr/
Οτι καλύτερο στην Αθήνα.Γενικά παραλιακή.Το χειμώνα σπίτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva.dim

Νεοφερμένος

Η Eva.dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
ααα ε τοτε σιγουρα εχεις δικιο!!! τεσπα ειδα και ενα αλλο το 235 που ειναι Ακαδημια- Ζωγραφου επομενως παιζει ναναι και αυτο
Το 608 έχει τερματικό το νεκροταφείο, μάλλον αυτό εννοούσες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
https://www.islandclubrestaurant.gr/
Οτι καλύτερο στην Αθήνα.Γενικά παραλιακή.Το χειμώνα σπίτι
Οκ...Αυτό είναι το τελευταίο μέρος που περίμενα να δω να προτείνει κανείς στο ischool...!! (θέλει γερό πορτοφόλι):whistle:
Αυτό το μέρος απλά δεν υπάρχει...! Είμαι συναισθηματικά δεμένη μ'αυτό το μαγαζί μιας κ έχω μεγαλώσει εκεί μέσα..!!:baby::P
Πρέπει να ομολογήσω ότι είμαι ερωτευμένη με το island..!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Οκ...Αυτό είναι το τελευταίο μέρος που περίμενα να δω να προτείνει κανείς στο ischool...!! (θέλει γερό πορτοφόλι):whistle:
Αυτό το μέρος απλά δεν υπάρχει...! Είμαι συναισθηματικά δεμένη μ'αυτό το μαγαζί μιας κ έχω μεγαλώσει εκεί μέσα..!!:baby::P
Πρέπει να ομολογήσω ότι είμαι ερωτευμένη με το island..!:inlove:
Nταξει κι εμενα μαρεσει δε λεω αλλα δε τρελενομαι απο αποψη μουσικης..Προτιμω ας πουμε το Dream City :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
στον πειραια γενικα που λεει να πασ?:confused:

Στον Πειραιά μόνο μικρολίμανο. Όλα τα μαγαζιά εκεί μια χαρά είναι. Έχω 1 χρόνο περίπου να πάω αλλά μαζεύει αρκετό κόσμο. Τώρα στο κέντρο Πειραιά δεν έχει τίποτα για βράδυ. Για καφέ είναι 2-3 μαγαζάκια όπως το Mundo, το καφέ των αισθήσεων και το κάρμα. Είναι μικρά αλλά πολύ παρεϊστικα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Οκ...Αυτό είναι το τελευταίο μέρος που περίμενα να δω να προτείνει κανείς στο ischool...!! (θέλει γερό πορτοφόλι):whistle:
Αυτό το μέρος απλά δεν υπάρχει...! Είμαι συναισθηματικά δεμένη μ'αυτό το μαγαζί μιας κ έχω μεγαλώσει εκεί μέσα..!!:baby::P
Πρέπει να ομολογήσω ότι είμαι ερωτευμένη με το island..!:inlove:
Εντάξει για ποτάκι δεν θέλει και πολλά λεφτά.:DΝομίζεις πραγματικά ότι είσαι σε νησί.Καλός κόσμος,φοβερή διακόσμηση.Και το Μπουτίκ είναι καλό στην Γλυφάδα.Παλιότερα κορυφαίο το Γκαλέα αλλά έφυγε απο την παραλία δυστυχώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Aαα, ακουσα πως θα ξανανοιξει το Venue, στην θεση του Villa Mercedes.Αν ειναι οπως το παλιο Venue, θα περασουμε καλα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Arch beer house στο Περιστέρι. Στον πεζόδρομο της Θηβών.
Έτσι να γουστάρουμε.
Είναι ακριβώς μπροστά από το σπίτι μου. Θα σε έχω δει σίγουρα :)
Για πείτε διάφορα μαγαζιά στο περιστέρι/αιγάλεω. Με ρούχα κτλ.
Μένω κοντά στα ΤΕΙ και τριγύρισα λίγο στην περιοχή, αλλά δε βρήκα τίποτα. :redface:
Η αγορά του Περιστερίου στον πεζόδρομο είναι από τις μεγαλύτερες στην Αττική και βρίσκεις ότι θες. Αν έχεις εύκολη πρόσβαση στην Θηβών τότε το 703 είναι ιδανική λύση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vagoz

Νεοφερμένος

Ο Vagoz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
1) Κεραμεικός (aka Γκάζι)
2) Πανόρμου
3) Μοναστηράκι
4) Θησείο
*5) Ζωγράφου (στέκι για φοιτητές του ΕΜΠ και των περισσότερων τμημάτων του ΕΚΠΑ)

1)Μοναστηρακι-Ψυρρη
2)Εξάρχεια
3)Γκάζι

Δε το ξερω!Τι φαση ειναι?

Μπαρακι σε ταράτσα με θέα την Ακρόπολη!!!

Το Α for Athens είναι αυτό το ψηλό στο Μοναστηράκι με θέα την Ακρόπολη;;;
Καλό φαίνεται, αλλά από τιμές ξέρει κανείς τι παίζει;;; :)

ναι τουτο φατσα στην πλατεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Στον Πειραιά μόνο μικρολίμανο. Όλα τα μαγαζιά εκεί μια χαρά είναι. Έχω 1 χρόνο περίπου να πάω αλλά μαζεύει αρκετό κόσμο. Τώρα στο κέντρο Πειραιά δεν έχει τίποτα για βράδυ. Για καφέ είναι 2-3 μαγαζάκια όπως το Mundo, το καφέ των αισθήσεων και το κάρμα. Είναι μικρά αλλά πολύ παρεϊστικα. :D
Το καφέ των αισθήσεων είναι απ' τα αγαπημένα μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Η αγορά του Περιστερίου στον πεζόδρομο είναι από τις μεγαλύτερες στην Αττική και βρίσκεις ότι θες. Αν έχεις εύκολη πρόσβαση στην Θηβών τότε το 703 είναι ιδανική λύση!

Δηλαδή το 703 το παίρνω από τη Θηβών; Δε κατάλαβα.:P
Για την εύκολη πρόβαση, τι να σου πω, μένω στο περιστέρι, στο ύψος των Τει.
Μου φαίνεται πολύ μπέρδεμα γενικά όλο αυτό με τα ΜΜΜ.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Δηλαδή το 703 το παίρνω από τη Θηβών; Δε κατάλαβα.:P
Για την εύκολη πρόβαση, τι να σου πω, μένω στο περιστέρι, στο ύψος των Τει.
Μου φαίνεται πολύ μπέρδεμα γενικά όλο αυτό με τα ΜΜΕ.:redface:

MMM έτσι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ωχ ναι. Α καλά.:redface:
Το διορθώνω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Δηλαδή το 703 το παίρνω από τη Θηβών; Δε κατάλαβα.:P
Για την εύκολη πρόβαση, τι να σου πω, μένω στο περιστέρι, στο ύψος των Τει.
Μου φαίνεται πολύ μπέρδεμα γενικά όλο αυτό με τα ΜΜΜ.:redface:
Το 703 διασχίζει ΟΛΗ την θηβών και ο πεζόδρομος που σου λέω κόβει στα 2 την θηβών. Στείλε πμ αν θες κάτι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top