Ιn στέκια στην Αθήνα

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Καλοκαίρι..45 μοιρές στο Γκάζι..απλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
:DΑχ βρε παιδιά μπράβο σας που κανατε ενα τετοιο topic ειναι οτι πρεπει για μας τους πρωτοετεις στην Αθήνα! Ομως να μας πειτε μερικα στεκια στις περιοχες των Εξαρχειων του Λυκαβηττού και στο κολωνάκι... :)
Από εξαρχεια,αν σ'αρεσει η rock-metal και μονο,μετρανε το an και roi mat στη σολωμου,διπλα στο Πολυτεχνειο κ το Mo'better!
Βεβαια,εχει κ αλλα στεκια,για ολα τα γουστα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
ο πειραιας τι λεει απο στεκια?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
ο πειραιας τι λεει απο στεκια?:D
Εγω απο πειραια, θυμαμαι μια φορα που πηγα στο marina flisvos και μου αρεσε τρελα. Απλα δεν ξερω, αν μαζευει τοσο πολλους φοιτητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
roi mat στη σολωμου,διπλα στο Πολυτεχνειο

Αυτό είναι το παλιό 7sins?Που πιο παλιά ήταν Sin City?Και ακόμα πιο παλιά Texas Necropolis?Και ακόμα πιο παλιά Underworld?Αν ξανααλλαξει όνομα,θα το κάψω.

Btw ξέχασες και τα πιο χαλαρά ροκάδικα,το Rezin και το Underground.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Kαισαριανή, στην Υμηττού :)

Και πώς πάνε οι Πειραιώτες; :redface:

Βασικά, πείτε και τίποτα από διαδρομές και περιοχές, μας δελεάζετε με τόσα ωραία μαγαζιά.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Αυτό είναι το παλιό 7sins?Που πιο παλιά ήταν Sin City?Και ακόμα πιο παλιά Texas Necropolis?Και ακόμα πιο παλιά Underworld?Αν ξανααλλαξει όνομα,θα το κάψω.

Btw ξέχασες και τα πιο χαλαρά ροκάδικα,το Rezin και το Underground.
χαχαχα...!! Στο underground εχω παει, και δεν μου πολυαρεσε. Δεν γουσταρω τοσο brutalια. Απο ροκαδικα το καλυτερο που εχω παει ειναι το revenge of rock στην αλεξανδρας.! Δεν ειναι πολυ μακρια απ τα εξαρχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Και πώς πάνε οι Πειραιώτες; :redface:

Βασικά, πείτε και τίποτα από διαδρομές και περιοχές, μας δελεάζετε με τόσα ωραία μαγαζιά.:redface:
Με το 221, που πάει πανεπιστημιούπολη. Είναι 3-4 λεπτά περπάτημα απ' όταν κατεβαίνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata_re

Νεοφερμένος

Η taratata_re αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Εγω απο πειραια, θυμαμαι μια φορα που πηγα στο marina flisvos και μου αρεσε τρελα. Απλα δεν ξερω, αν μαζευει τοσο πολλους φοιτητες.

Να πας ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ στο BLOW. Ειναι στην οδο Ιδις 6, και ειναι ενα υπερτατο πανεμορφο γωνιακο μαγαζι (lounge cafe), ολο τζαμαρια και βλεπει ΟΛΟ τον πειραια στο πιατο!!! Η θεα ειναι πραγματικα ομορφη.

Ειναι υπεροχο, και ειδικα σε κακοκαιρια να βλεπεις την βροχη ή χιονι(αν και δεν χιονιζει συχνα).
Δεν θα χασεις!

Εκανα λαθος παραθεση ΧΑ ! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Με το 221, που πάει πανεπιστημιούπολη. Είναι 3-4 λεπτά περπάτημα απ' όταν κατεβαίνεις.

Αν λέτε ένα που είναι σαν κάστρο κοντα στην πύλη της Ούλωφ Πάλμε κάνει 250 σίγουρα, το 221 πάει σε άλλη πύλη ίσως βέβαια να στρίβει εκεί δεν είμαι σίγουρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Αν λέτε ένα που είναι σαν κάστρο κοντα στην πύλη της Ούλωφ Πάλμε κάνει 250 σίγουρα, το 221 πάει σε άλλη πύλη ίσως βέβαια να στρίβει εκεί δεν είμαι σίγουρος.
Δε ξέρω, τα μπερδεύω αυτά τα 2, νομίζω και το 221 όμως κάνει αυτή τη διαδρομή:redface:
Αυτό που παιρνάει από Ευαγγελισμό λέω, στη Βασιλίσσης Σοφίας(?).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

taratata_re

Νεοφερμένος

Η taratata_re αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
ΑΑΑ το ΣΤΥΛ στου ψυρρη, ακομα ενα πανεμορφο κατ'εμε μαγαζι. Ωραιο ντεκορ, ζεστο μαγαζακι (μεσα ειναι πολυ ωραιο), και αυτο που μαρεσει περισσοτερο ειναι η μουσικη, jazzοκαταστασεις και εποχης! Tο προσκυνουμε ιδιαιτερα τις κρυες, βροχερες μερες, η σοκολατα επισης ειναι απεριγραπτη, και η σαγκρια καλη. Αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
χαχαχα...!! Στο underground εχω παει, και δεν μου πολυαρεσε. Δεν γουσταρω τοσο brutalια. Απο ροκαδικα το καλυτερο που εχω παει ειναι το revenge of rock στην αλεξανδρας.! Δεν ειναι πολυ μακρια απ τα εξαρχεια.
Revenge of Rock! Τι μου θύμισες τώρα! :)
Ξέχασα ν' αναφέρω το Κύτταρο, καθώς και μεγαλύτερες σκηνές, όπως Fuzz και Gagarin!! Ειδικά φέτος, έγινε της πουτ@ν@ς!! :P
Iced Earth, Opeth, Amon Amarth, Blind Guardian...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
χαχαχα...!! Στο underground εχω παει, και δεν μου πολυαρεσε. Δεν γουσταρω τοσο brutalια. Απο ροκαδικα το καλυτερο που εχω παει ειναι το revenge of rock στην αλεξανδρας.! Δεν ειναι πολυ μακρια απ τα εξαρχεια.
Στην Αλεξανδρας ειναι και το Bat City!;)

Revenge of Rock! Τι μου θύμισες τώρα! :)
Ξέχασα ν' αναφέρω το Κύτταρο, καθώς και μεγαλύτερες σκηνές, όπως Fuzz και Gagarin!! Ειδικά φέτος, έγινε της πουτ@να@ς!! :P
Iced Earth, Opeth, Amon Amarth, Blind Guardian...
Kαι συντομα και Nightstalker!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Revenge of Rock! Τι μου θύμισες τώρα! :)
Ξέχασα ν' αναφέρω το Κύτταρο, καθώς και μεγαλύτερες σκηνές, όπως Fuzz και Gagarin!! Ειδικά φέτος, έγινε της πουτ@ν@ς!! :P
Iced Earth, Opeth, Amon Amarth, Blind Guardian...

Και που σαι τωρα! Μοοnspell, Νile, Morbid Angel. Kreator κα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Και που σαι τωρα! Μοοnspell, Νile, Morbid Angel. Kreator κα
;) omega white και ξερό ψωμί!! Το εισιτήριο στο πορτοφόλι και υπομονή μέχρι τις 29!
Όσον αφορά τα υπόλοιπα... \m/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Δε ξέρω, τα μπερδεύω αυτά τα 2, νομίζω και το 221 όμως κάνει αυτή τη διαδρομή:redface:
Αυτό που παιρνάει από Ευαγγελισμό λέω, στη Βασιλίσσης Σοφίας(?).
εγω νομιζω το 208 ειναι που απο Ευαγγελισμο σε παει Νεκροταφειο Ζωγραφου στη κουσιδου δηλαδη
Παντως ανυπομονω να τα εξερευνησω όλα ειδικά αυτα τα ροκαδικα που μου ειπατε:):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
το 208 δεν υπάρχει πλέον! :)
Και ήταν για Νότια προάστια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top