Ισπανικά

muchachita

Νεοφερμένος

Η muchachita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Σε ευχαριστω πολύ για την απάντηση!! μήπως ξέρεις περισσότερα για το el mundo?? (γιατι μια καθηγητρια μ ειπε οτι δεν εχει και πολυ καλη φημη σαν φροντιστηριο :/: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Mamacita mamacita buena...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Αν θες την γνώμη μου να κυνηγάς φροντιστήρια που έχουν ισπανόφωνους.....Για αυτό τον λόγο στο πρότεινα επειδή έχω ακούσει ότι έχει ισπανόφωνους και ένας δεύτερος λόγος που στο λέω είναι ότι πολλά άτομα από την σχολή μου έμειναν πολύ ικανοποιημένα από αυτό το φροντιστήριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

muchachita

Νεοφερμένος

Η muchachita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αν θες την γνώμη μου να κυνηγάς φροντιστήρια που έχουν ισπανόφωνους.....Για αυτό τον λόγο στο πρότεινα επειδή έχω ακούσει ότι έχει ισπανόφωνους και ένας δεύτερος λόγος που στο λέω είναι ότι πολλά άτομα από την σχολή μου έμειναν πολύ ικανοποιημένα από αυτό το φροντιστήριο!

μιλας για το el mundo ετσι?? σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση! θα το ψάξω κι άλλο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
ναι για το el mundo αν θες βέβαια πάρε μια ακόμα άποψη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Πηγαίνει φίλος μου στο Ελ Μούντο και είναι αρκετά ευχαριστημένος. Για το Αλμουδένα κι εγώ έχω ακούσει καλά λόγια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Bueno,como llega el tiempo para los examenes,no tiene importancia si son los examenes de los diplomas o para entrar en la universidad os deseo muy buena suerte!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Όσον αφορά τα μαθήματα, το Ινστιτούτο Θερβάντες είναι καλό? Εναλλακτικά ποιο άλλο φροντιστήριο προτείνεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Το Θερβάντες είναι καλό αλλά ταυτόχρονα είναι ακριβό,τώρα για φροντιστήριο είναι ανάλογα με την περιοχή σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Θα διαφωνήσω, το Θερβάντες έχει ρίξει πολύ τις τιμές του. Κοστίζει περίπου όσο και το φροντιστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Θα δώσει κανείς εξέταση για κάποιο δίπλωμα αυτό τον καιρό παίδες;! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Θα δώσει κανείς εξέταση για κάποιο δίπλωμα αυτό τον καιρό παίδες;! :)
μια φίλη έδινε το κρατικό στα ισπανικά μαζί με εμένα που έδινα για ιταλικά...
ξέρω ότι υπάρχει και το θερβάντες αλλά μου είπε ότι είναι και πιο ακριβό και πιο δύσκολο(?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Το έχω ακούσει κι εγώ αυτό ότι είναι ποιο δύσκολο αλλά επίσης άκουσα ότι έχει και ποιο πολλές επιτυχίες....Όσο για τον τρόπο εξέτασης αν είσαι καλά διαβασμένος δεν πρέπει να φοβάσαι τίποτα απολύτως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Το έχω ακούσει κι εγώ αυτό ότι είναι ποιο δύσκολο αλλά επίσης άκουσα ότι έχει και ποιο πολλές επιτυχίες....Όσο για τον τρόπο εξέτασης αν είσαι καλά διαβασμένος δεν πρέπει να φοβάσαι τίποτα απολύτως
απλά όσο να ναι τα ελληνικά κείμενα που δίνουν στην έκθεση και στα προφορικά στο κρατικό, βοηθάνε αρκετά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Αυτό είναι υποκειμενικό θεωρώ!!!Πιστεύω ότι ένας που κατέχει το επίπεδο Β2 θα πήγαινε να δώσει τα DELE ανεξαιρέτως αν είχε και την πιθανότητα να αποτύχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Αρα αν βγαλουμε το οικονομικο εκτος, το Θερβαντες θεωρειται καλη επιλογη για να αρχισω ισπανικα με προοπτικη να φτασω σε υψηλο επιπεδο σε ενα βαθος χρονου? Ευχαριστω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ναι σε 2 χρόνια με λίγο περισσότερη προσπάθεια από την μεριά σου(θέλω να πώ να ασχολείσαι με εξωσχολικές δραστηριότητες π.χ μουσική,ταινίες κτλπ) έχεις φτάσει σε ένα επίπεδο Β2-Γ1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolakisofi

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
γεια σας,
τώρα που είναι καλοκαιράκι,και ο ελεύθερος χρόνος είναι άπλετος,σκεφτομαι να αγοράσω κάποια βιβλία ισπανικών με γραμματική,κ λεξιλόγιο με ασκήσεις,το θέμα είναι ότι δεν έχω ιδέα απο ισπανικά,και θέλω κάποια σειρά επιπέδου Α1,έχει κανείς να προτείνει κάτι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ediciones Primus nivel Inicial.....ξεκινάει απο την αλφάβητο και φτάνει σε ένα ικανοποιητικό επίπεδο γραμματικής ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top