Ιατρική Σχολή ΑΠΘ

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Φίλε μου εσύ φοιτάς σε άλλη σχολή πως είναι δυνατό να παρακολουθάς συνελεύσεις άλλων σχολών (και ίσως να ψηφίζεις σε αυτές). Εγώ προσωπικά δεν ασχολούμαι με συνελεύσεις μάθημα δε θέλω να χάνω πήγα με σκοπό να ψηφίσω αλλά δε μπορούσα να περιμένω τόσο βράδυ καθώς μένω αρκετά μακριά....

Nαι το βρήκες.Είμαι μπάχαλο και ψηφίζω σε άλλες σχολές:worry: Έχεις πράγματι καλή ιδέα από ΓΣ...
Το ας πούμε κράξιμο που έπεσε,τουλάχιστον από τη δικιά μου πλευρά είναι γιατί παρότι έφυγες από τη ΓΣ έγραφες ανακρίβειες.Αυτό και μόνο.Από και πέρα γούστο σου καπέλο σου να υποστηρίξεις ό,τι θες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΙΟΥ

Νεοφερμένος

Ο ΠΙΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Nαι το βρήκες.Είμαι μπάχαλο και ψηφίζω σε άλλες σχολές:worry: Έχεις πράγματι καλή ιδέα από ΓΣ...
Το ας πούμε κράξιμο που έπεσε,τουλάχιστον από τη δικιά μου πλευρά είναι γιατί παρότι έφυγες από τη ΓΣ έγραφες ανακρίβειες.Αυτό και μόνο.Από και πέρα γούστο σου καπέλο σου να υποστηρίξεις ό,τι θες:)
αν ήσουν στην γενική συνελευση σίγουρα θα άκουγες στα πηγαδάκια ότι οι καταληψίες προτείνανε εβδομαδιαία κατάληψη .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakan

Νεοφερμένος

Η marakan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
αν γνωριζει καποιος ας απαντησει σας παρακαλω!!! ισχυει πως στη βιοιατρικη για να δωσουμε το μαθημα πρεπει να 'χουμε 3 υποχρεωτικες παρουσιες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
αν γνωριζει καποιος ας απαντησει σας παρακαλω!!! ισχυει πως στη βιοιατρικη για να δωσουμε το μαθημα πρεπει να 'χουμε 3 υποχρεωτικες παρουσιες;

Ναι, ισχύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΙΟΥ

Νεοφερμένος

Ο ΠΙΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
αν γνωριζει καποιος ας απαντησει σας παρακαλω!!! ισχυει πως στη βιοιατρικη για να δωσουμε το μαθημα πρεπει να 'χουμε 3 υποχρεωτικες παρουσιες;

Nαι αλλά δεν ειναι απόλυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakan

Νεοφερμένος

Η marakan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ!!! τι εννοεις οταν λες πως δεν ειναι απολυτο;; μπορω δηλαδη να δωσω το μαθημα κι ας μην πατησω καθολου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giorgio-PD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης Καλλιατζής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που έχασε την πρώτη φροντιστηριακή άσκηση στην Ιατρική Στατιστική ή το πρώτο εργαστήριο της Βιοχημείας? Τι κάνουμε σε μια τέτοια περίπτωση? χάνουμε το μάθημα του εξαμήνου? :( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakan

Νεοφερμένος

Η marakan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
νομιζω στη βιοχημεια αν πιασεις την υπευθυνη μπορεις να το αναπληρωσεις... σημερα ηταν στο εργαστηριο ενα παιδι που δεν ηταν στο τμημα μας ειχε χασει το εργαστηριο του κι εκανε την 1η ασκηση μαζι μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που έχασε την πρώτη φροντιστηριακή άσκηση στην Ιατρική Στατιστική ή το πρώτο εργαστήριο της Βιοχημείας? Τι κάνουμε σε μια τέτοια περίπτωση? χάνουμε το μάθημα του εξαμήνου? :( :( :(

τρέχα να βρεις κάποιον καθηγητή να σε χώσει στο εργαστήριό του για αναπλήρωση γιατί αν περάσει η βδομάδα που είναι το εργαστήριο που έχασες θα σου κάνουν ξινίσματα και θα σ πουν ας πρόσεχες!

για στατιστική δεν ξέρω. νομίζω ούτε κει επιτρέπονται απουσίες. γενικά, πήγαινε να βρεις τους καθηγητές. όσο πιο σύντομα τόσο πιο καλά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SybilVane

Νεοφερμένος

Η SybilVane αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδιά και εγώ στο 1ο έτος είμαι... μπορείται να μου εξηγήσεται τη διαδικασία με την οποία μαθαίνω σε ποιο νοσοκομείο θα καταλήξω;; απ΄ ότι έμαθα σχετίζεται με τα δύο τελευταία ψηφία του α.ε.μ ; ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Διαιρείς τα δύο τελευταία ψηφία του Α.Ε.Μ δια 4 (με Ευκλείδια διαίρεση, όχι κομπιουτεράκι). Εάν το υπόλοιπο είναι 0 ή 3 θα είσαι στο Ιπποκράτειο. Με 1 και 2 πας ΑΧΕΠΑ. Ωστόσο αυτό δεν είναι στάνταρ, διότι μπορεί να στείλουν κάποιους στο Παπαγεωργίου, ακόμη και εάν δεν έχουν δηλώσει ότι θέλουν να κάνουν εκεί τις κλινικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΙΟΥ

Νεοφερμένος

Ο ΠΙΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Τρίτη θα γίνει νέα γενική συνελευση του φοιτητικου συλλόγου ιατρικής ΑΠΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Με τα ίδια θέματα για συζήτηση;

Έτσι είναι οι καταληψίες, πάντοτε δημοκρατικοί, και σέβονται τις αποφάσεις της (προηγούμενης) Γενικής Συνέλευσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Τρίτη θα γίνει νέα γενική συνελευση του φοιτητικου συλλόγου ιατρικής ΑΠΘ

Πότε ειπώθηκε αυτό και πού? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Τρίτη θα γίνει νέα γενική συνελευση του φοιτητικου συλλόγου ιατρικής ΑΠΘ

Ποιες παρατάξεις συμφώνησαν για αυτό; γιατί ακούγονται διάφορα...

Πότε ειπώθηκε αυτό και πού? :)
χαχαχαχα μ αρέσει που έχουμε την ίδια απορία... νομίζω πως ξέρω τι μας καίει :Ρ αν θα χάσουμε πάλι ανατομία :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΙΟΥ

Νεοφερμένος

Ο ΠΙΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Πότε ειπώθηκε αυτό και πού? :)

Δεν είμαι κομματόσκυλο για να ξέρω πάντως έκαναν λόγο για υπογραφές και συζητιέται κατάληψη ολιγοήμερη τουλάχιστον Τετάρτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Χωρίς στοιχεία όμως δεν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Δεν είμαι κομματόσκυλο για να ξέρω πάντως έκαναν λόγο για υπογραφές και συζητιέται κατάληψη ολιγοήμερη τουλάχιστον Τετάρτη

δεν μπορεί να γίνει κατάληψη την τετάρτη... είναι πρακτικά αδύνατο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν είμαι κομματόσκυλο για να ξέρω πάντως έκαναν λόγο για υπογραφές και συζητιέται κατάληψη ολιγοήμερη τουλάχιστον Τετάρτη

Δεν χρειάζεται να είσαι κομματόσκυλο για να λαμβάνεις σωστή ενημέρωση σχετικά με ό.τι γίνεται στην σχολή σου.

Πριν μπαίνεις με αέρα σιγουριάς και γράφεις ό.τι γράφεις, να σκέφτεσαι ότι αυτό το θέμα είναι εν μέρει θέμα ενημέρωσης των φοιτητών της συγκεκριμένης σχολής, και το τελευταίο που χρειαζόμαστε είναι κάποιον που θα εδραιώνει με τα λεγόμενά του αποφάσεις που δεν πάρθηκαν ποτέ ή είναι υπό συζήτηση.

Σταμάτα το.
Είναι κουραστικό να σε κυνηγάω για να ακυρώνω τα "σίγουρα" γραφόμενά σου ώστε να μην μπερδευτεί κάποιος εύπιστος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΙΟΥ

Νεοφερμένος

Ο ΠΙΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Aύριο αρχίζουν οι δηλώσεις στο Εύδοξος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top