Ιατρική Σχολή ΑΠΘ

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 466 μηνύματα.
Πραγματικα ειναι ακομα πολυ νωρις..

Το εξαμηνο ξεκινα την 1η.

Ακομα,εχουμε εξεταστικη οι υπολοιποι. :P Απλα,μερα παρα μερα να τα κοιτατε.Και μην αγχωνεστε :ρ
Καλως... Ευχαριστω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Τhanks, είσαι φοβερή!:thumbsup: Στην κεντρική γραμματεία εννοείς, εκείνη με τα χρωματιστά γυάλινα τουβλάκια??(πώς φαίνεται η ασχετίλα):P:P:P

Αυτή αυτή με τα γυάλινα τουβλάκια! :D

university εννοείς τη σχολή ή κάποιο από τα φωτοτυπάδικα??? xD (ξέρω ακυρη). καλα τι βλακεια, σας δωσαν αλλα και σας ειπαν να αγορασετε αλλα? γτ δεν σας δωσανε αυτα π ηθελαν εξ αρχης????:confused:

Λογικά εννοεί το university studio press στη Μελενίκου. :P

ΑΑΑ! τώρα που ανέφερα τον εύδοξο μπήκα να ρίξω μια ματιά και νευρίασα! evangeline είμαστε η άτυχη χρονιά έτσι?
κοίτα για το πρώτο έτος τι κάνανε. χωρίσανε την ανατομική Ι σε γενική ανατομική α εξαμήνου και ανατομική Ι β εξαμηνου και έτσι δες τι γίνεται:
Μάθημα [ΙΑ0413]: ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΑΤΟΜΙΚΗ
Εξάμηνο 1 - Χειμερινό
Επιλογή Συγγραμμάτων
Βιβλίο [13256819]: Εγχειρίδιο Περιγραφικής Ανατομικής , Platzer, Fritsch, Kuhnel, Kahle, Frotscher Λεπτομέρειες

Μάθημα [ΙΑ0245]: ΠΕΡΙΓΡΑΦΙΚΗ ΑΝΑΤΟΜΙΚΗ 1
Εξάμηνο 2 - Εαρινό
Επιλογή Συγγραμμάτων
Βιβλίο [13256298]: Άτλας βασικών ιατρικών επιστημών I: Ανατομία, Netter Frank H. Λεπτομέρειες
Επιλογή Συγγραμμάτων
Βιβλίο [13256286]: Grant’s Ανατομία, Agur A. Λεπτομέρειες
Επιλογή Συγγραμμάτων
Βιβλίο [12599657]: SOBOTTA Άτλας ανατομικής του ανθρώπου (επίτομο), R. PUTZ, R. PABST Λεπτομέρειες
Επιλογή Συγγραμμάτων
Βιβλίο [13256949]: Έγχρωμος άτλας ανατομικής του ανθρώπου, Rohen Johannes W.,Yokochi Chihiro,Lutjen - Drecoll Elke Λεπτομέρειες
Επιλογή Συγγραμμάτων
Βιβλίο [13256821]: Βασική Περιγραφική Ανατομική , Schunke, Schulte, Schumacher, Voll, Wesker Λεπτομέρειες

λογικά από το 2ο θα παίρνουν 2 βιβλία αφού έχει 3 ατλαντες και 2 βιβλία θεωρητικά... :( :( αχ....

Δεν κατάλαβα Χριστό όμως. :worry:
Και μεις την περιγραφική ανατομική στο 1ο εξάμηνο την πήραμε:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Αυτή αυτή με τα γυάλινα τουβλάκια! :D



Λογικά εννοεί το university studio press στη Μελενίκου. :P



Δεν κατάλαβα Χριστό όμως. :worry:
Και μεις την περιγραφική ανατομική στο 1ο εξάμηνο την πήραμε:hmm:

να, εμας ηταν 1 ανατομια χρεωμενη ως ετησια, δεν ηταν;
και βιβλια επαιρνες στο α εξαμηνο.

ε εδω θα παρουν κ στο α κ στο β γιατι τη σπασανε.

αλλα μετα συνειδητοποιησα το εξης: προσεξες οτι οι πρωτοετεις θα αναγκαστουν να διαλεξουν αναμεσα σε ατλαντα ανατομικης και θεωρητικο βιβλιο? δεν θα τους επιτρεπει το συστημα να παρουν 2 βιβλια. εμας περσι ηταν ομαδα οποτε παιρναμε κ ατλα κ θεωρητικο βιβλιο μαζι. φετος οχι!!! ντροπη πια! ειναι πραγματα λογικα αυτα;

*ουσιαστικα τα ιδια βιβλια με μας θα παρουν αλλα τον ατλα με καθυστερηση, οπως τα βλεπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ε, θα πάρουν τα θεωρητικά βιβλία στο α' εξάμηνο και τον άτλαντα στο β' εξάμηνο (μαλακία, ανάποδα επρεπε να είναι γιατί τον άτλαντα μπορεί να σε πιάσει η περιέργεια να τον ξεφυλλίσεις πριν αρχίσεις ανατομία, το εγχειρίδιο όχι :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakan

Νεοφερμένος

Η marakan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
γεια σας παιδιά... είμαι κι εγώ πρωτοετής κι έχω πρόβλημα με την ενεργοποίηση ηλεκτρονικών υπηρεσιών.. βάζω εκεί που μου ζητάει τον ΑΠΜ που μου έδωσαν από τη γραμματεία και μου λέει πως δεν τον αναγνωρίζει.. Γιατι;;;;;; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
πρόσεξες καλά τις οδηγίες; ίσως δεν έχει έρθει η ημερομηνία που μπορείς να ενεργοποιήσεις τις ηλεκτρονικές υπηρεσίες ακόμα. αν θυμάμαι καλά πρέπει να περάσει περίπου 1 βδομάδα από τότε που εκδόθηκε το χαρτί για να μπεις και να ενεργοποιήσεις το λογαριασμό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν μπορείς να ενεργοποιήσεις αμέσως τον λογαριασμό σου, μια βδομάδα-10 μέρες μετά επιτρέπεται. Κοίτα το χαρτί που σου έδωσαν, έχει κάτι ημερομηνίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakan

Νεοφερμένος

Η marakan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
ωχ παιδιά έχετε δίκιο.. ούτε που τις πρόσεξα τις ημερομηνίες..:P thx:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Malouta

Νεοφερμένος

Η Malouta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα!!! Μη ξεχνάτε να κοιτάτε τις ανακοινώσεις!! Βγήκε σήμερα μία για Βιολογία!! https://www.med.auth.gr/gram/anakgram.asp

Ακόμη, για όποιον θέλει να πάρει μία γεύση από ημερίδες κτλ, μία καλή πρώτη επαφή είναι αυτή η ημερίδα:
https://www.med.auth.gr/gram/docs/Karkinikosponos_25_09_2012.pdf#zoom=100
Εγώ προσωπικά θα πάω,όποιος θέλει ας ακολουθήσει!
Επίσης παιδιά, γραφτείτε στο https://www.ptyxiomed.gr !!Τεράστια βοήθεια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα!!! Μη ξεχνάτε να κοιτάτε τις ανακοινώσεις!! Βγήκε σήμερα μία για Βιολογία!! https://www.med.auth.gr/gram/anakgram.asp

Ακόμη, για όποιον θέλει να πάρει μία γεύση από ημερίδες κτλ, μία καλή πρώτη επαφή είναι αυτή η ημερίδα:
https://www.med.auth.gr/gram/docs/Karkinikosponos_25_09_2012.pdf#zoom=100
Εγώ προσωπικά θα πάω,όποιος θέλει ας ακολουθήσει!
Επίσης παιδιά, γραφτείτε στο https://www.ptyxiomed.gr !!Τεράστια βοήθεια!!!

την ειδα και γω, σκεφτομαι να παω γιατι ειναι τα 2 θεματα που με ενδιαφερουν, αλλα δν ξερω, φοβαμαι μην βαρεθω αν εχει υπερβολικα πολυ μπλα μπλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Λοιπόν...
επειδή είμαι άτυχη και δεν κληρώθηκα στις κλινικές δεξιότητες (:P)...
από τα υπόλοιπα επιλεγόμενα, ποιο θα συστήνατε εσείς οι μεγαλύτεροι; Όλοι έχουν πάει και έχουν γραφτεί στην Ιατρική Εκπαίδευση, τι είναι αυτό, καλό είναι; Να ξέρω να γραφτώ αν είναι μέχρι αύριο που λήγει η προθεσμία :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

McConkey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο McConkey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Λοιπόν...
επειδή είμαι άτυχη και δεν κληρώθηκα στις κλινικές δεξιότητες (:P)...
από τα υπόλοιπα επιλεγόμενα, ποιο θα συστήνατε εσείς οι μεγαλύτεροι; Όλοι έχουν πάει και έχουν γραφτεί στην Ιατρική Εκπαίδευση, τι είναι αυτό, καλό είναι; Να ξέρω να γραφτώ αν είναι μέχρι αύριο που λήγει η προθεσμία :hmm:

:P Ποια ονόματα είναι των άλλων επιλογής βασικά δεν είμαι ιατρική και δε μπορώ πω ποιο ειναι το καλύτερο αλλά θα πω την γνωμη μου ακόμα και αν βασικό στοιχείο που θα χρησιμοποιήθσω θα είναι ο τίτλος του μαθήματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Καλά, αν είναι να κρίνεις από τους τίτλους σωθήκαμε :P Το περιεχόμενο μας νοιάζει :P
Πάρε να 'χεις:

1. Ιατρική Εκπαίδευση
2. Ψυχοβιολογία της συμπεριφοράς
3. Μεθοδολογία της Έρευνας
4. Θέματα Ιστορίας της Ιατρικής
5. Αγγλικά Ι

+ 6. Εργαστήριο Κλινικών Δεξιοτήτων (αλλά πάπαλα, δεν κληρώθηκα :()

^Κανένας που να μπορεί να εκφέρει άποψη χωρίς να κρίνει απ' τον τίτλο μόνο? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
evangeline :) αμα γουσταρεις να κανεις καθε βδομαδα εργασια διαλεξε ιατρικη εκπαιδευση. δεν εχει και εξεταστικη. απτα αλλα εμενα μου εχουν πει μονο οτι τα αγγλικα 1 σε βοηθουν αν θες να δωσεις εξετασεις για να φυγεις εξω με τη helmsic
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

McConkey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο McConkey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
1. Ιατρική Εκπαίδευση
2. Ψυχοβιολογία της συμπεριφοράς
3. Μεθοδολογία της Έρευνας
4. Θέματα Ιστορίας της Ιατρικής
5. Αγγλικά Ι

+ 6. Εργαστήριο Κλινικών Δεξιοτήτων (αλλά πάπαλα, δεν κληρώθηκα :()

^Κανένας που να μπορεί να εκφέρει άποψη χωρίς να κρίνει απ' τον τίτλο μόνο?
:P
1) Βλακεία (δε θα κερδίσεις τιποτα αν κάνεις αυτο΄το μάθημα εντελώς τίποτα)
2) Αν και λέει βιολογία μέσα το θεωρώ μεγάλη μπούρδα :D
3) :P Το ίδιο
4) πολύ lol
5) ok καλό και εύκολο ακούγεται και να μην είναι είναι το μάθημα φιλι ρουζ οποτε και να μην το διαλέξεις εσύ όλοι οι αλλοι θα το διαλέξουν.
https://www.youtube.com/watch?v=B0TzyuDhfNI

ψηφιζω αγγλικα 1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Κάθε βδομάδα εργασία? :eek:
Έχουν δηλωθεί όλοι στην ιατρική εκπαίδευση για να παίρνουν κάθε βδομάδα εργασία? :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

McConkey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο McConkey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Κάθε βδομάδα εργασία? :eek:
Έχουν δηλωθεί όλοι στην ιατρική εκπαίδευση για να παίρνουν κάθε βδομάδα εργασία? :eek:
και τι εργασία δηλαδη αφού δεν εχετε κλινικη εκπαιδευση ακομα για να μπορειτε να εργαστειτε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Κάθε βδομάδα εργασία? :eek:
Έχουν δηλωθεί όλοι στην ιατρική εκπαίδευση για να παίρνουν κάθε βδομάδα εργασία? :eek:
εγω προσωπικα το προτιμω απο την εξεταστικη γιατι μ αρεσει πολυ να κανω εργασιες, power point κλπ :Ρ
οπα λαθος καταλαβα μαλλον συνολικα 3 εργασιες ειναι ολο το εξαμηνο, αλλα δεν ειμαι και σιγουρη.
οριστε....:
Ιατρική Εκπαίδευση (ΙΑ0354)

- Σκοπός του μαθήματος: Σκοπός του μαθήματος είναι η υποστήριξη του φοιτητή,
ώστε η συμμετοχή του στην εκπαιδευτική διαδικασία να είναι πιο ενδιαφέρουσα και
πιο αποδοτική. Παράλληλος σκοπός είναι η εμπλοκή των φοιτητών στη ριζική ανα-
βάθμιση σπουδών και λειτουργιών της Ιατρικής Σχολής ΑΠΘ. Στόχοι του μαθήματος
είναι: α) να ενημερώσει το φοιτητή για τις επιμέρους επιδιώξεις της ιατρικής εκπαι-
δευτικής διαδικασίας, τόσο στην παραδοσιακή, όσο και στη σύγχρονη εκπαίδευση, β)
να του ενισχύσει τον πρωταρχικό εκπαιδευτικό στόχο, να μάθει πώς να μαθαίνει, σε
σύγκριση με την αποκλειστική συσσώρευση όγκου γνώσεων, γ) να τον κάνει ικανό
και διαθέσιμο να αποτιμά τη διαδικασία των Ιατρικών Σπουδών και να συμμετέχει ε-
νεργά σ’ αυτήν.
- Ώρες – Αίθουσες διδασκαλίας: Το μάθημα θα διδάσκεται στην απογευματινή
ζώνη εκπαίδευσης, στο Αμφιθέατρο Α΄ (στο κτίριο της Γραμματείας της Ιατρικής
Σχολής), ένα δίωρο την εβδομάδα (Πέμπτη 18:00-20:00). Συνολικά περιλαμβάνει 11
δίωρα φροντιστηριακού μαθήματος και 2 δίωρα διαδικασία αυτομάθησης (13 δίωρα,
26 ώρες, 2 διδακτικές μονάδες).
- Μορφή διδασκαλίας: α) Μικρές εισηγήσεις, εκτίμηση της πραγματικότητας και
προοπτική, Συζητήσεις, β) Καθοδηγούμενη αυτομάθηση, εκπόνηση εργασιών για μια
παράμετρο της εκπαιδευτικής διαδικασίας (2 δίωρα, στο σπίτι ή τη βιβλιοθήκη, ατομι-
κά ή κατά ομάδες), γ) Άσκηση προαιρετική σε μικρές ομάδες (επικοινωνία, Internet,
κ.λπ.), δ) εκπόνηση τελικής εργασίας από ομάδες 2-3 φοιτητών, ε) Συνολική παρου-
σίαση εργασιών, Συζήτηση, Αξιολόγηση
- Μορφή αξιολόγησης: Ενδιάμεση αξιολόγηση (παρακολούθηση, εκπαιδευτικές δο-
κιμασίες-tests, συμμετοχή στις συζητήσεις, εκπόνηση και παρουσιάσεις εργασιών).
Αξιολόγηση γνώσεων (πολλαπλές ερωτήσεις, Σωστό-Λάθος) και ανάπτυξη εκπαιδευ-
τικών σκέψεων-προτάσεων στο τέλος του εξαμήνου. Εκπόνηση και παρουσίαση τελι-
κής εργασίας.

αλλα μια θεωρητικη μουφα μου φαινεται....

εγώ είμαι ανάμεσα σε αυτό και τα αγγλικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εγώ σκέφτομαι τα αγγλικά.
Απλά σκεφτόμουν και ως δεύτερο να πάρω κάτι :hmm: Θα δούμε τώρα δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
δυο επιλεγομενα μπορεις να παρεις στο δ εξαμηνο, μου φαινονται αρκετα ενδιαφεροντα και επειτα θα εχουμε και πιο πολυ χρονο :) εχει λιγοτερα μαθηματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top