Ιατρική Σχολή ΑΠΘ

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Ειδατε;

Οπως σας ειπα,να πηγαινετε απο τις εδρες.
Η βιολογια βγαζει την ανακοινωση εκει.


Ξερετε πως να πατε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick0s93

Νεοφερμένος

Ο nick0s93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Η εγγραφη για το εργαστηριο της βιολογικης χημειας ειναι την τεταρτη για Α-Κ.Εγω ομως θα παω την πεμπτη,δεν γινεται αλλιως.Τελοσπαντων,να παρω τηλεφωνο την κεντρικη γραμματεια να μου πει;
κ γω ειχα βγαλει εισιτηριο να επιστρεψω χιο την πεμπτη το πρωι και τυχαινει να μαι σ'αυτους που γραφονται την παρασκευη..λιγο νωριτερα δν μπορουσαν να βγαλουν την ανακοινωση???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Συγγνωμη,αλλα τι θα γινει αν γραφτω πρωτα στη βιολογικη χημεια;Δεν φταιμε εμεις για την αποτυχημενη οργανωση τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Συγγνωμη,αλλα τι θα γινει αν γραφτω πρωτα στη βιολογικη χημεια;Δεν φταιμε εμεις για την αποτυχημενη οργανωση τους.

Kαλως ηρθες στον κοσμο της παρανοιας.Τιποτα δεν θα αλλαζε.

Αλλα θα φας κατσαδα αν το κανεις διαφορετικα,γιατι ΕΤΣΙ το λενε αυτοι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Αν γραφτείτε πρώτα στη Βιοχημεία θα μπλεχτείτε χειρότερα με τις ώρες μετά (εκ πείρας το λέω). Η Βιολογία είναι συνεπής σαν έδρα γενικά, λογικά έβγαλε ανακοίνωση αλλά όχι στο σάιτ της σχολής. Τσεκάρετε όταν πάτε για εγγραφή στο κτήριό της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Δηλαδή ανατρέπεται το όλο πρόγραμμά μου για άλλη μία φορά... Αυτά είναι... Μεράκλωσα! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Δηλαδή ανατρέπεται το όλο πρόγραμμά μου για άλλη μία φορά... Αυτά είναι... Μεράκλωσα! 8)

Πάλι εγώ θα πληρώσω τα σπασμένα απόψε ε; B)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Έλεος δηλαδή...Πήγα πάλι σήμερα το πρωί να γραφτώ και δεν μπόρεσα...Τάχα μου έκαναν στάση εργασίας μετά τις 11.30...κι εγώ πήγα στις 11.15 και ούτε αίτηση μου έδωσαν!! Μ@Λ@ΚΙΕΣ:mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik: Αύριο θα πάω από τις 9.30 κι άμα δεν με γράψουν, δεν θα φύγω!!!!:mpinelik::mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Έλεος δηλαδή...Πήγα πάλι σήμερα το πρωί να γραφτώ και δεν μπόρεσα...Τάχα μου έκαναν στάση εργασίας μετά τις 11.30...κι εγώ πήγα στις 11.15 και ούτε αίτηση μου έδωσαν!! Μ@Λ@ΚΙΕΣ:mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik: Αύριο θα πάω από τις 9.30 κι άμα δεν με γράψουν, δεν θα φύγω!!!!:mpinelik::mpinelik:
Ετσι σε θελω...Αποφασισμενη για ολα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Ετσι σε θελω...Αποφασισμενη για ολα!;)

Ε μα το έχουν παρακάνει...Άμα δεν γραφτώ και αύριο, θα έχω σοβαρό πρόβλημα με τις εγγραφές στα εργαστήρια...και μετά ο φαλακρός χοντρός αντιπαθητικός κύριος της γραμματείας θα πεθάνειιιιιιιιιιιιι:knife::knife::knife::knife::knife::knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Ρε ασχετο,αλλα μιας και ειμαστε στην ιδια σχολη(σε αλλη πολη βεβαια αλλα το ιδιο κανει)τι τετραδια θα παρετε για τα μαθηματα?
Λιγο nerdy ερωτηση,αλλα δεν μπορω να απεκδυθω το μανδυα του φυτουλα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Ρε ασχετο,αλλα μιας και ειμαστε στην ιδια σχολη(σε αλλη πολη βεβαια αλλα το ιδιο κανει)τι τετραδια θα παρετε για τα μαθηματα?
Λιγο nerdy ερωτηση,αλλα δεν μπορω να απεκδυθω το μανδυα του φυτουλα!:P

Λοιπόν...Εγώ έχω πάρα πολλά τετράδια σπιράλ από πέρυσι, γιατί τα είχα πάρει με το κιλό:P :PΚαι απ' ό,τι θυμάμαι από την αδερφή μου, μαζί της έπαιρνε ένα τετράδιο τέτοιου τύπου και μια μικρή διακριτική κασετίνα με όλα τα απαραίτητα μέσα. Για αρχή κι εγώ ένα τετράδιο και μια κασετίνα θα κουβαλάω, αλλά στην πορεία νομίζω θα καταλάβουμε τι χρειαζόμαστε σε κάθε μάθημα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Λοιπόν...Εγώ έχω πάρα πολλά τετράδια σπιράλ από πέρυσι, γιατί τα είχα πάρει με το κιλό:P :PΚαι απ' ό,τι θυμάμαι από την αδερφή μου, μαζί της έπαιρνε ένα τετράδιο τέτοιου τύπου και μια μικρή διακριτική κασετίνα με όλα τα απαραίτητα μέσα. Για αρχή κι εγώ ένα τετράδιο και μια κασετίνα θα κουβαλάω, αλλά στην πορεία νομίζω θα καταλάβουμε τι χρειαζόμαστε σε κάθε μάθημα;)
OK!Kαι εγω κατι τετοιο ειχα στο μυαλο μου!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Για αρχή κι εγώ ένα τετράδιο και μια κασετίνα θα κουβαλάω, αλλά στην πορεία νομίζω θα καταλάβουμε τι χρειαζόμαστε σε κάθε μάθημα;)
Εεεε, όχι και κασετίνα! Να είσαι συνεπής φοιτήτρια αλλά όχι και να πηγαίνεις στο πανεπιστήμιο με μαρκαδοράκια και στιλό όλων των χρωμάτων.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Εεεε, όχι και κασετίνα! Να είσαι συνεπής φοιτήτρια αλλά όχι και να πηγαίνεις στο πανεπιστήμιο με μαρκαδοράκια και στιλό όλων των χρωμάτων.:P
Α!Τα highlighters ειναι απαραιτητο οπλο των med school gunners!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Εεεε, όχι και κασετίνα! Να είσαι συνεπής φοιτήτρια αλλά όχι και να πηγαίνεις στο πανεπιστήμιο με μαρκαδοράκια και στιλό όλων των χρωμάτων.:P

Ε καλά δε μιλάμε να έχεις όλα τα στυλό που κυκλοφορούν στο jumbo:P Εγώ ας πούμε δεν μπορώ να έχω τα στυλό ξέμπαρκα στην τσάντα. Και φυσικά δεν μιλάω για κασετίνα Ντόρα η μικρή εξερευνήτρια:P

Α!Τα highlighters ειναι απαραιτητο οπλο των med school gunners!:P
Definately;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
ενα μπλοκ σημειωσεων ειναι καλο. μετα μπορειτε να αρχειοθετειτε τις σημειωσεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Mετα απο 1 μηνα δεν θα πηγαινετε καν στα αμφι οι περισσοτεροι τουλαχιστον στην πλειοψηφια των μαθηματων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Ρε ασχετο,αλλα μιας και ειμαστε στην ιδια σχολη(σε αλλη πολη βεβαια αλλα το ιδιο κανει)τι τετραδια θα παρετε για τα μαθηματα?
Λιγο nerdy ερωτηση,αλλα δεν μπορω να απεκδυθω το μανδυα του φυτουλα!:P

Τι τετράδια και αηδίες ρε?Παίρνεις ένα κωλόχαρτο για όλα τα μαθήματα,μέχρι να συνειδητοποίησεις ότι είναι ανώφελο να κρατάς σημειώσεις,οπότε το παρατάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σ' αυτό το θέμα θα τα δω όλα. :stunned:

Τι τετράδια και highlighters μέσα στ' αμφιθέατρα ρε? Έτσι όπως παραδίδει ο καθηγητής, αν θέλεις να κρατήσεις σημειώσεις πρέπει να εξασκηθείς στην ταχύτητα...που σημαίνει ότι ούτε ωραία γραματάκια κάνεις ούτε προλαβαίνεις να υπογραμμίσεις!

Η δικιά μου συμβουλή είναι να πάρετε αν θέλετε τετράδια για κάθε μάθημα, και να τα κρατήσετε σπίτι μαζί με τις κασετίνες με τα υπογραμμιστικά και τα 42 στιλό. Στο αμφιθέατρο να πηγαίνετε με 1-2 στιλό και ένα μπλοκ σημειώσεων, τις οποίες μετά μπορείτε να καθαρογράφετε στα τετράδια για να τα έχετε συμμαζεμένα.


Crowley, μην τα τρομάζεις τα παιδιά ρε, και μεις στο πρώτο δίμηνο έτσι ήμασταν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top