Ιατρική Ηρακλείου

dim_k

Νεοφερμένος

Η dim_k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γνωριζω οτι το τμημα ιατρικης του ηρακλειου ειναι απο τα καλυτερα στην Ελλαδα,απλα λογω του οτι ειμαι απο την κρητη δε θα ηθελα να δηλωσω ηρακλειο..ισως το εχς παρει και στραβα βεβαια..ξερετε τιποτα για τη φοιτητικη ζωη στο ηρακλειο;και κανω καλα να αποκλεισω την ιατρικη(δν ειμαι σιγουρη οτι με ενδιαφερει και πολυ σαν επιστημη)εξαιτιας της περιοχης;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Γνωριζω οτι το τμημα ιατρικης του ηρακλειου ειναι απο τα καλυτερα στην Ελλαδα,απλα λογω του οτι ειμαι απο την κρητη δε θα ηθελα να δηλωσω ηρακλειο..ισως το εχς παρει και στραβα βεβαια..ξερετε τιποτα για τη φοιτητικη ζωη στο ηρακλειο;και κανω καλα να αποκλεισω την ιατρικη(δν ειμαι σιγουρη οτι με ενδιαφερει και πολυ σαν επιστημη)εξαιτιας της περιοχης;;
το προβλημα σου δηλαδη ειναι οτι η πολη δεν εχει εφε????:mad: τι να πω αυτα μονο στην ελλαδα γινονται κοφτε αυτες τις νοοτροπιες οσο ειναι νωρις οσο για αυτο που ρωτησες κανε οτι νομιζεις
-----------------------------------------
Γνωριζω οτι το τμημα ιατρικης του ηρακλειου ειναι απο τα καλυτερα στην Ελλαδα,απλα λογω του οτι ειμαι απο την κρητη δε θα ηθελα να δηλωσω ηρακλειο..ισως το εχς παρει και στραβα βεβαια..ξερετε τιποτα για τη φοιτητικη ζωη στο ηρακλειο;και κανω καλα να αποκλεισω την ιατρικη(δν ειμαι σιγουρη οτι με ενδιαφερει και πολυ σαν επιστημη)εξαιτιας της περιοχης;;
αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι ρωτας πως ειναιο η φοιτητικη ζωη στην κρητη αφου εισαι απο την κρητη πως γινεται αυτο?μπορεις να μου το εξηγησεις?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dim_k

Νεοφερμένος

Η dim_k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
το προβλημα σου δηλαδη ειναι οτι η πολη δεν εχει εφε????:mad: τι να πω αυτα μονο στην ελλαδα γινονται κοφτε αυτες τις νοοτροπιες οσο ειναι νωρις οσο για αυτο που ρωτησες κανε οτι νομιζεις
-----------------------------------------

αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι ρωτας πως ειναιο η φοιτητικη ζωη στην κρητη αφου εισαι απο την κρητη πως γινεται αυτο?μπορεις να μου το εξηγησεις?:P
ισως επειδη ειμαι απο τα χανια και ελαχιστες φορες εχω παει στο ηρακλειο..:P
-----------------------------------------
το προβλημα μου δν ειναι οτι η πολη δεν εχει εφε..απλα ουτε για την ιατρικη ειμαι σιγουρη και σαφως θα προτιμουσα αθηνα απο ηρακλειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
ισως επειδη ειμαι απο τα χανια και ελαχιστες φορες εχω παει στο ηρακλειο..:P
-----------------------------------------
το προβλημα μου δν ειναι οτι η πολη δεν εχει εφε..απλα ουτε για την ιατρικη ειμαι σιγουρη και σαφως θα προτιμουσα αθηνα απο ηρακλειο
γιατι θα προτιμουσες αθηνα?λογω εφε φανταζομαι:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dim_k

Νεοφερμένος

Η dim_k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
οχι βρε!!απλα θα ηθελα να φυγω για λιγο απο την επαρχεια..στην αθηνα σου δινονται και περισσοτερες ευκαιριες...συναντας διαφορετικεσ νοοτροπιες απο την κρητικη,ανοιγει το μυαλο σου..αυτο ειναι ολο!!:)
-----------------------------------------
εσυ σπουδαζεις στο ηρακλειο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Γνωριζω οτι το τμημα ιατρικης του ηρακλειου ειναι απο τα καλυτερα στην Ελλαδα,απλα λογω του οτι ειμαι απο την κρητη δε θα ηθελα να δηλωσω ηρακλειο..ισως το εχς παρει και στραβα βεβαια..ξερετε τιποτα για τη φοιτητικη ζωη στο ηρακλειο;και κανω καλα να αποκλεισω την ιατρικη(δν ειμαι σιγουρη οτι με ενδιαφερει και πολυ σαν επιστημη)εξαιτιας της περιοχης;;
Σε καταλαβαίνω απόλυτα.Κι εγώ θέλω να περάσω βιολογικό αλλά το καλύτερο είναι στο Ηράκλειο.Το Ηράκλειο έχει ωραία φοιτιτική ζωή πάντως,αυτό όμως δεν θα σταθεί αρκετό για να με κρατήσει εδώ.Κάνε αυτό με το οποί θα αισθάνεσαι καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Παιδιά φέτος πόσοι έχετε δηλώσει ιατρική ηρακλείου και νομίζετε ότι την πιάνετε??? Βλέπω ότι δεν έχει ζήτηση (εκτός από την κρήτη βέβαια που λογικά οι καλοί μαθητές δήλωσαν εκεί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

incendia

Νεοφερμένος

Ο incendia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τι έχετε να πειτε για το τμήμα; ειναι καλό; ψάχνω μέρες ενα φόρουμ που θα συζηταται από φοιτητές του τμηματος καποιο θέμα καποια εντύπωση αλλά έρχομαι αντιμετωπος με το απόλυτο κενό. Αν εχει καποιος που φοιτει εκει κάποια σημειωση - άποψη για το τι πρεπει να προσέξει κανεις σχετικά με σπίτι σχολή και γενικά θα ήταν μου ηταν πολύ χρήσιμο! Επισης, υπάρχουν δύο εγκαταστάσεις του τμήματος σε διαφορετικα σημεια της πολης; κατι τέτοιο ακούγεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Τι έχετε να πειτε για το τμήμα; ειναι καλό; ψάχνω μέρες ενα φόρουμ που θα συζηταται από φοιτητές του τμηματος καποιο θέμα καποια εντύπωση αλλά έρχομαι αντιμετωπος με το απόλυτο κενό. Αν εχει καποιος που φοιτει εκει κάποια σημειωση - άποψη για το τι πρεπει να προσέξει κανεις σχετικά με σπίτι σχολή και γενικά θα ήταν μου ηταν πολύ χρήσιμο! Επισης, υπάρχουν δύο εγκαταστάσεις του τμήματος σε διαφορετικα σημεια της πολης; κατι τέτοιο ακούγεται.

Μπορεις να κοιταξεις εδω για εντυπωσεις και γενικες πληροφοριες για το τμημα. :)
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=81415
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

incendia

Νεοφερμένος

Ο incendia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Σε ευχαριστω πολύ φίλε μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Η έκθεση εξωτερικής αξιολόγησης του τμήματος (Μάρτιος 2010):
https://www.adip.gr/eks/School of Medicine UoC EER Final Report.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top