Ιατρική Αθήνας - απορίες/απόψεις

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Την Πέμπτη 15/11 και ώρα 17.30 θα πραγματοποιηθεί στη βιβλιοθήκη επιστημών υγείας ,στου Γουδή , διάλεξη του Ν. Λυγερού με θέμα "Μαθηματικα της νοημοσύνης ". Ισως μας ενδιαφέρει!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Την Πέμπτη 15/11 και ώρα 17.30 θα πραγματοποιηθεί στη βιβλιοθήκη επιστημών υγείας ,στου Γουδή , διάλεξη του Ν. Λυγερού με θέμα "Μαθηματικα της νοημοσύνης ". Ισως μας ενδιαφέρει!;)

"στου Γουδιού",ακούγεται πιο αστείο :P

Btw Μήτσο,εγώ πήρα 7,ρούφα το! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
H Νάγια δέχτηκε μια ξενάγηση στο πτώμα σήμερα οπότε εσείς οι πρωτοετείς που δεν το' χετε δει απλά ζηλέψτε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
H Νάγια δέχτηκε μια ξενάγηση στο πτώμα σήμερα οπότε εσείς οι πρωτοετείς που δεν το' χετε δει απλά ζηλέψτε :P
Ετσι ετσι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Δεν πιστεύω να αηδίασες; :P
Εμένα πάντως όποτε έχουμε πτώμα μου ανοίγει η όρεξη! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Δεν πιστεύω να αηδίασες; :P
Εμένα πάντως όποτε έχουμε πτώμα μου ανοίγει η όρεξη! :P

Και νόμιζα ότι είμαι ο μόνος!
Εγώ πάντως δεν άντεχα να σηκωθώ το πρωί να έρθω στη σχολή σήμερα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Και νόμιζα ότι είμαι ο μόνος!
Εγώ πάντως δεν άντεχα να σηκωθώ το πρωί να έρθω στη σχολή σήμερα...:P

Ρε σηκώθηκα από τις 5μιση και άλλαξα 2 λεωφορείο ΚΑΙ περπάτησα και 1,5 km :P:P
Αύριο έχουμε ΚΝΣ όμως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Ρε σηκώθηκα από τις 5μιση και άλλαξα 2 λεωφορείο ΚΑΙ περπάτησα και 1,5 km :P:P
Αύριο έχουμε ΚΝΣ όμως!!

Ε,θα 'ρθω ΚΝΣ,άκουσα το εργαστήριο έχει φάση :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valia95

Νεοφερμένος

Η Valia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδιά, δίνω και εγώ φέτος στοχεύοντας στην ιατρική.
Πώς βλέπετε τη σχολή, από άποψη απαιτήσεων;
Έχω την αίσθηση ότι γενικά επικρατεί ένα άκρως ανταγωνιστικό κλίμα ανάμεσα στους φοιτητές, αληθεύει;
Και τέλος, πόσες ώρες την ημέρα διαβάζατε για να καταφέρετε το στόχο σας;
(λίγες ερωτήσεις :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Καλή μου χώνεψη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 14112012246.jpg
    14112012246.jpg
    831.1 KB · Εμφανίσεις: 223

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλή μου χώνεψη!!

άντε και σε καλή μεριά!! :) έβλεπα τους β'-ετείς στο βιβλιοπωλείο που κουβαλούσαν μια αγκαλιά βιβλία...

πόσα βιβλία βιοχημείας έχετε; γιατί τόσα πολλά; το "βιοχημεία κλινικοί συσχετισμοί" μπορούσαμε κι εμείς να το επιλέξουμε, όμως όλοι πήραμε τη βιοχημεία του Strayer κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
έβλεπα τους β'-ετείς στο βιβλιοπωλείο που κουβαλούσαν μια αγκαλιά βιβλία...

Λίγα μου φάνηκαν. Αν και εμείς είμαστε σε χειρότερη μοίρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Eπειδή είμαι πολύ καλό παιδί θα σας πω πως να πάρετε 10αράκι στη χημεία.

- Για την ύλη της κουλοχέρη θα διαβάσετε από το eclass τις ερωτήσεις πολλαπλής που έχει και αν δεν τις έχει θα της στείλω στη Νάγια να τις πάρετε από εκεί :P
- Ο κρούπης βάζει ΑΚΡΙΒΩΣ τις ασκήσεις που κάνει στο αμφιθέατρο αλλά με άλλα νούμερα όσαν αφορά τη θερμοδυναμική κλπ αλλά βάζει ΤΡΕΛΕΣ ΚΑΙ ΑΚΥΡΕΣ ερωτήσεις που έχουν σχέση με λιπίδια και τα διάφορα νοσήματα.... :P
Εσείς απ' ό,τι ξέρω δε θα πάρετε lehninger οπότε είστε καταδικασμένοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Καλή μου χώνεψη!!

Κάτσε γιατι τώρα το παρατήρησα κάτι δίτομα-τρίτομα που δείχνει είναι από το ίδιο εξάμηνο; και εμάς κάνανε ολόκληρη φασαρία για ένα εργαστηριακό που χρειαζόμασταν να κάνουμε τις ασκήσεις; omagawd
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Eπειδή είμαι πολύ καλό παιδί θα σας πω πως να πάρετε 10αράκι στη χημεία.

- Για την ύλη της κουλοχέρη θα διαβάσετε από το eclass τις ερωτήσεις πολλαπλής που έχει και αν δεν τις έχει θα της στείλω στη Νάγια να τις πάρετε από εκεί :P
- Ο κρούπης βάζει ΑΚΡΙΒΩΣ τις ασκήσεις που κάνει στο αμφιθέατρο αλλά με άλλα νούμερα όσαν αφορά τη θερμοδυναμική κλπ αλλά βάζει ΤΡΕΛΕΣ ΚΑΙ ΑΚΥΡΕΣ ερωτήσεις που έχουν σχέση με λιπίδια και τα διάφορα νοσήματα.... :P
Εσείς απ' ό,τι ξέρω δε θα πάρετε lehninger οπότε είστε καταδικασμένοι :P

Πήγαινες Χημεία αμφιθέατρο ρε τρελέ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Κάτσε γιατι τώρα το παρατήρησα κάτι δίτομα-τρίτομα που δείχνει είναι από το ίδιο εξάμηνο; και εμάς κάνανε ολόκληρη φασαρία για ένα εργαστηριακό που χρειαζόμασταν να κάνουμε τις ασκήσεις; omagawd

Ω ναι.
Θα' ταν λίγο fail να σου' λέγανε πάρε ανατομία μόνο τον τόμο με το χέρι, το πόδι φαντάσου το μόνος σου ξέρω γω :P

Πήγαινες Χημεία αμφιθέατρο ρε τρελέ?

Όχι, απλά μου τα' χουνε πει και εμένα και όταν τα εφάρμοσα είχανε αποτέλεσμα :P

Μαλάκα έλα ΚΝΣ αύριο, μην το κλάσεις όπως την προηγούμενη φορά, είναι γαμάτο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top