Ιατρικές εξετάσεις για εγγραφή

Cosdel

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Και εγω για το ΑΠΘ που ηθελα, προλαβα και την εκανα την Παρασκευη που δεν ειχε απεργια στο Παπανικολαου, αλλα νομιζω οτι και αυτη που για αυτη που εχω βγαλει πρεπει να παρω παραπεμπτικο απο τη γραμματεια για να αξιολογηθει στο ΑΧΕΠΑ, που σημαινει οτι δεν τη γλιτωνω την ταλαιπωρια λογω της απεργιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Και εγω για το ΑΠΘ που ηθελα, προλαβα και την εκανα την Παρασκευη που δεν ειχε απεργια στο Παπανικολαου, αλλα νομιζω οτι και αυτη που για αυτη που εχω βγαλει πρεπει να παρω παραπεμπτικο απο τη γραμματεια για να αξιολογηθει στο ΑΧΕΠΑ, που σημαινει οτι δεν τη γλιτωνω την ταλαιπωρια λογω της απεργιας.

Οταν τα ελεγα εγω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Πάντως, για όσους πέρασαν στο ΕΜΠ που ξέρω σίγουρα, τις ιατρικές εξετάσεις μπορείς να τις πας οποιαδήποτε στιγμή μέχρι να πάρεις πτυχίο και όχι μόνο κατά την διάρκεια των εγγραφών! Οπότε μην αγχώνεστε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimkoul

Νεοφερμένος

Ο Dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
να δω εγω ποτε θα τις κανω...στις 23 εχω εγγραφη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mirto

Νεοφερμένος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εχω μια απορια.. λοιπον για να εγγραφω στο τμημα δημοσιογραφιας και ΜΜΕ του ΑΠΘ πρεπει πρωτα να παω στη γραμματεια να παρω ιατρικο δελτιο, μετα να παω στο Αχεπα να κανω ακτινογραφια και μετα να ξαναπαω στη γραμματεια για να γραφτω;
και δεδομενου οτι οι πρωτοετοις ειναι μολις 54 ειναι δυνατον να γινονται οι εγγραφες με αλφαβητικη σειρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Μπορεις να παρεις ενα τηλεφωνο στη γραμματεια της σχολης σου και να ρωτησεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mirto

Νεοφερμένος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Πηρα τηλεφωνο και πριν προλαβω καν να μιλησω μου ειπε να παρω στο 996000 απ'οπου ακουσα αυτα που ηδη ηξερα.. μονο που δν με εβρισε, φοβαμαι να ξαναπαρω... :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Huntress

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Και εγω για το ΑΠΘ που ηθελα, προλαβα και την εκανα την Παρασκευη που δεν ειχε απεργια στο Παπανικολαου, αλλα νομιζω οτι και αυτη που για αυτη που εχω βγαλει πρεπει να παρω παραπεμπτικο απο τη γραμματεια για να αξιολογηθει στο ΑΧΕΠΑ, που σημαινει οτι δεν τη γλιτωνω την ταλαιπωρια λογω της απεργιας.

Εγώ την έβγαλα την Τετάρτη στο νοσοκομείο της περιοχής μου.Εφόσον έχω τη γνωμάτευση,δεν πρόκειται να πάω στο ΑΧΕΠΑ.Δε νομίζω ότι είναι απαραίτητο να πάμε και εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mirto

Νεοφερμένος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγώ την έβγαλα την Τετάρτη στο νοσοκομείο της περιοχής μου.Εφόσον έχω τη γνωμάτευση,δεν πρόκειται να πάω στο ΑΧΕΠΑ.Δε νομίζω ότι είναι απαραίτητο να πάμε και εκεί.

Να σε ρωτησω κατι; πηρες κανενα χαρτι απ'τη γραμματεια της σχολης σου η πηγες κατευθειαν στο νοσοκομειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosdel

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Να σε ρωτησω κατι; πηρες κανενα χαρτι απ'τη γραμματεια της σχολης σου η πηγες κατευθειαν στο νοσοκομειο?

Εμενα για το πολιτικων μηχανικων ΑΠΘ, που ειχα παρει τηλεφωνο στη γραμματεια μου ειχαν πει οτι πας σε ενα δημοσιο νοσοκομειο χωρις καποιο χαρτι απο τη γραμματεια(παραπεμπτικο δηλαδη), απλα αφου βγαλεις την ακτινογραφια και την πας τη με την εγγραφη τοτε σου δινουν παραπεμπτικο(για το ΑΧΕΠΑ φανταζομαι) ωστε να την αξιολογησουν.

Αν και εμενα απο το Παπανικολαου εχει ηδη αξιολογηση.

Και να μην ξεχασεις να παρεις μια φωτογραφια μαζι σου αν πας σε καποιο νοσοκομειο ωστε να την κολλησουν στην ακτινογραφια για επιβεβαιωση οτι εισαι εσυ. Εγω γυρισα σπιτι μου και ξαναπηγα.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mirto

Νεοφερμένος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εμενα για το πολιτικων μηχανικων ΑΠΘ, που ειχα παρει τηλεφωνο στη γραμματεια μου ειχαν πει οτι πας σε ενα δημοσιο νοσοκομειο χωρις καποιο χαρτι απο τη γραμματεια(παραπεμπτικο δηλαδη), απλα αφου βγαλεις την ακτινογραφια και την πας τη με την εγγραφη τοτε σου δινουν παραπεμπτικο(για το ΑΧΕΠΑ φανταζομαι) ωστε να την αξιολογησουν.

Αν και εμενα απο το Παπανικολαου εχει ηδη αξιολογηση.

Και να μην ξεχασεις να παρεις μια φωτογραφια μαζι σου αν πας σε καποιο νοσοκομειο ωστε να την κολλησουν στην ακτινογραφια για επιβεβαιωση οτι εισαι εσυ. Εγω γυρισα σπιτι μου και ξαναπηγα.:(
σ ευχαριστω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Πάντως εγώ διάβασα ότι για το ΑΠΘ οι ακτινογραφίες πρέπει να δωθούν μέχρι το Νοέμβριο.Οπότε γιατί να αγχωνόμαστε με την απεργία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosdel

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Δεν ξερω. Που ακριβως το ακουσες;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Α τελικά κάτι άλλο διαβασα σε μια περσινή ανακοίνωση κ το μπέρδεψα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
για την ασοεε ρε παιδια ξερει κανεις τπτ?μεχρι ποτε μπορουμε να τις παμε τις εξετασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimkoul

Νεοφερμένος

Ο Dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
κανονικα ειναι με την εγγραφη.νομιζω πως μπορεις να κανεις την εγγραφη χωρις τις εξετασεις αλλα μεχρι να τις πας δεν σου δινουν το πασο.οτι ακουω λεω χωρις αποδειξεις.σε ποιο τμημα εισαι?
-----------------------------------------
ααα ειδα λογιστικη περασες,οκ.συγχαρητηρια κιολας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
κανονικα ειναι με την εγγραφη.νομιζω πως μπορεις να κανεις την εγγραφη χωρις τις εξετασεις αλλα μεχρι να τις πας δεν σου δινουν το πασο.οτι ακουω λεω χωρις αποδειξεις.σε ποιο τμημα εισαι?
-----------------------------------------
ααα ειδα λογιστικη περασες,οκ.συγχαρητηρια κιολας

ευχαριστω,επισης,βλακειες τωρα πρεπει να παιδευτω,στην περιοχη μου μπορω να κανω τις 2 εξετασεις αλλα για την τριτη εξεταση πρεπει να παω σε καποια πολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy13

Νεοφερμένος

Ο Jimmy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Μη το δένεις κόμπο..κάτι ακούστηκε για απεργίες νοσοκομειακών για 5 μέρες.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Μη το δένεις κόμπο..κάτι ακούστηκε για απεργίες νοσοκομειακών για 5 μέρες.........

Άντε μακάρι να κάνουν απεργία να έχουμε και δικαιολογία που δεν τις πήγαμε. Εγώ δε νομίζω να προλάβω μέχρι την Τρίτη που θα πάω να γραφτώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimkoul

Νεοφερμένος

Ο Dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Άντε μακάρι να κάνουν απεργία να έχουμε και δικαιολογία που δεν τις πήγαμε. Εγώ δε νομίζω να προλάβω μέχρι την Τρίτη που θα πάω να γραφτώ.
ναι ρε γ@μωτο κιεγω δε ξερω.αυριο-μεθαυριο θα παω για την ταυτοτητα(επικυρωση)και για φωτογραφιες.και δε ξερω,αν και κατι βρηκα για εξετασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top