Ιατρικές εξετάσεις για εγγραφή

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,855 μηνύματα.
Ούτε εγώ ξέρω τι να ζητήσω αύριο. :(
Σήμερα που πήγα ΙΚΑ χωρίς ραντεβού (ναι και δε με εξυπηρέτησαν :P ), τους έδειχνα το χαρτί με τα δικαιολογητικά και δεν ήταν βέβαιοι περί τίνος πρόκειται. :rucrazy:



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris17

Νεοφερμένος

Ο dimitris17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
για παρε στο 184 και κλεισε ραντεβου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,855 μηνύματα.
Όπως έχω πει και σε παραπάνω post, τελικώς έκλεισα ραντεβού. :)




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris17

Νεοφερμένος

Ο dimitris17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
α οκ δεν το χα δει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Τι ακριβώς είναι αυτό το τηλέφωνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris17

Νεοφερμένος

Ο dimitris17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
παιρνεις εκει τηλ για να κλεισεις ραντεβου με γιατρο η νοσοκομειο που ειναι συμβεβλημενο με το ικα-εταμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
^ Ευχαριστωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
εμεις που θα παρουμε μετεγγραφη πρεπει να προσκομισουμε τις ιατρικες εξετασεις στο τμημα που περασαμε ή μπορουμε να τις παμε και σε αυτο που θα παρουμε την μετεγγραφη?
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
εμεις που θα παρουμε μετεγγραφη πρεπει να προσκομισουμε τις ιατρικες εξετασεις στο τμημα που περασαμε ή μπορουμε να τις παμε και σε αυτο που θα παρουμε την μετεγγραφη?
:hmm:
ενταξει μου λυθηκε η απορια..οπου θελουμε τις παμε εντος τετραμηνου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
θελουν ολες οι σχολες ιατρικες εξετασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
θελουν ολες οι σχολες ιατρικες εξετασεις?
Οχι... πρεπει να δεις αν το ανακοινωνουν στο site τους η να παρεις τηλ. τη γραμματεια τους. Κανε το δευτερο καλυτερα, ειναι πιο σιγουρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimkoul

Νεοφερμένος

Ο Dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Το σχετικό παραπεμπτικό σημείωμα μπορούν να παραλαμβάνουν οι σπουδαστές από το Ιατρείο του Πανεπιστημίου.


^ Αυτό γράφει στο site της σχολής. Είναι απαραίτητο να πάρω αυτό το σημείωμα ή μπορώ να πάω απευθείας σε ένα Κρατικό Νοσοκομείο για τις εξετάσεις;;

Όχι, απο οποιοδήποτε δημόσιο νοσοκομείο. Έτσι θα κάνω κι εγώ. σιγά μην τρέχω στο ιατρείο της ΑΣΟΕΕ ...

παιδια εγω που σας ειπα οτι περασα απο τη σχολη μου τα εδωσαν(παρολη τη ταλαιπωρια των "βοηθων",μου ειπαν πως με αυτα θα γλιτωσω χρονο στις εξετασεις
-----------------------------------------
τπτ.. καλά είμαστε και στο ίδιο τμήμα είμαστε και ίδια ομάδα, θα περάσομε καλά ...
ρε παιδια τι εννοειται στη ιδια ομαδα?εγω συμφωνα με την ημερομηνια εγγραφης ειμαι μαζι με τον forg0tt3n!!
αλλα δε ξερω αν αυτο αρκει.λογικα βασει ονοματος θα πανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nistoso

Νεοφερμένος

Ο nistoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Απο οτι εχω καταλαβει , δεν χρειαζονται απαραιτητα οι ιατρικες εξετασεις . Την ακτινογραφια θωρακος κτλ κτλ τα χρειαζονται μονο οταν περνεις πτυχιο. Πολλοι φιλοι κ γνωστοι μου εχουν κανει εγγραφη κανονικοτατα χωρις να προσκομισουν τις ιατρικες γνωματευσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Οι Α/τείς φοιτητές υποχρεούνται σε ιατρική εξέταση, με προσκόμιση ακτινογραφίας θώρακα.

Η ιατρική εξέταση θα γίνεται στην Υγειονομική Υπηρεσία του Παν/μίου, (ώρα 9.00 π.μ.-14.00 μ.μ.) στον 1ο όροφο του κτιρίου των Α Φοιτητικών κατοικιών (απέναντι από το φοιτητικό εστιατόριο) στην Πανεπιστημιούπολη.

Τωρα ρε παιδια αυτο τι σημαινει ??? οτι θα εχω μαζι μου την ακτινογραφια του θωρακα η θα μου τη βγαλουνε εκει περα ??? Μπερδευτηκα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,855 μηνύματα.
Τωρα ρε παιδια αυτο τι σημαινει ??? οτι θα εχω μαζι μου την ακτινογραφια του θωρακα η θα μου τη βγαλουνε εκει περα ??? Μπερδευτηκα...:(
https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=1261066&postcount=47 :hmm:




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Ευχαριστω για τη βοηθεια Πετρο :no1:...Απλα ελπιζω να μη μου πουνε τιποτα επειδη την εκανα αλλου και φαω και δευτερη φορα την ακτινοβολια στη μαπα (καλα δε παιζει να ξανακανω αλλα λεμε τωρα:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Τωρα ρε παιδια αυτο τι σημαινει ??? οτι θα εχω μαζι μου την ακτινογραφια του θωρακα η θα μου τη βγαλουνε εκει περα ??? Μπερδευτηκα...:(


Απ'οτι ξέρω, αν είναι από οποιοδήποτε δημόσιο νοσοκομείο, είναι αποδεκτή. Τουλάχιστον στο ΕΚΠΑ που θυμάμαι την αδερφή μου. Δεν ξέρω τι γινεται αλλού, αλλά δε νομίζω αυτές οι προδιαγραφές να διαφέρουν και πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mother

Νεοφερμένος

Η mother αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ευχαριστω για τη βοηθεια Πετρο :no1:...Απλα ελπιζω να μη μου πουνε τιποτα επειδη την εκανα αλλου και φαω και δευτερη φορα την ακτινοβολια στη μαπα (καλα δε παιζει να ξανακανω αλλα λεμε τωρα:D)

δεν το πιστεύω.. αλίμονο ... κι εμένα έβγαλε ο γιος μου ακτινογραφία τον προηγούμενο μήνα γιατί θα έκανε μια επέμβαση.. και την ζήτησα και μου την δώσαν ακριβώς γιαυτό το λόγο.. αν και τελικά απότι είδα.. στη σχολή του δεν ζητάν εξετάσεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimkoul

Νεοφερμένος

Ο Dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Απεργιακός πυρετός στο χώρο της Υγείας όλη την εβδομάδα
για κοιταχτε εδω:https://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=937824&lngDtrID=244

ποτε θα κανουμε τις εξετασεις μας εμεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Απεργιακός πυρετός στο χώρο της Υγείας όλη την εβδομάδα
για κοιταχτε εδω:https://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=937824&lngDtrID=244

ποτε θα κανουμε τις εξετασεις μας εμεις?

Εγω παντως πηγα σημερα και ηταν μια ουρα 150 ατομα και βαλε για το ακτινολογικο που εκανε απεργεια...Να'ναι καλα η μαμα του κολλητου μου που μου εκανε την ακτινογραφια τελικα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top