ΙΕΚ λογιστικής - αξίζει;

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Μαλλον οχι αναστασια επαλ και πανεπιστημιο ειναι οκ. Διοτι δεν υπαρχουν ιδιωτικα επαλ.
Φετος που περασα σε αει μου ειπαν οτι απαγορευεται να παω και επαλ.Επισης μια κοπελα που το ειχε κανει το ειχε κανει επιφυλακτικα ενω ηξερε οτι απαγορευεται αλλα ηταν ολο με το φοβο και τελικα σταματησε το επαλ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Βασικα αει και δημοσιο ιεκ επιτρεπεται ή πρεπει να πας σε ιδιωτικο ιεκ?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Φετος που περασα σε αει μου ειπαν οτι απαγορευεται να παω και επαλ.Επισης μια κοπελα που το ειχε κανει το ειχε κανει επιφυλακτικα ενω ηξερε οτι απαγορευεται αλλα ηταν ολο με το φοβο και τελικα σταματησε το επαλ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Βασικα αει και δημοσιο ιεκ επιτρεπεται ή πρεπει να πας σε ιδιωτικο ιεκ?
Εγω δεν ειδα καποια απαγορευση στον νεο νομο σχετικα με φοιτηση σε επαλ και ταυτοχρονα σε πανεπιστημιο. Προσπαθησε η υπουργος να περασει οτι αν εισαι πανω απο 17 ετων δεν γραφεσαι σε επαλ αλλα ευτυχώς το πηρε πισω. Επισης στην υπευθυνη δηλωση που υπογραφεις για την εγγραφη σε ΑΕΙ δεν δηλωνεις οτι δεν εισαι γραμμενος σε ΕΠΑΛ. Βεβαια ουτε ζηταει να δηλωσεις οτι δεν εισαι γραμμενος σε δημοσιο ΙΕΚ

ΑΕΙ + ΔΙΕΚ δεν παιζει , ΑΕΙ + ΙΙΕΚ ειναι ΟΚ
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Εγω δεν ειδα καποια απαγορευση στον νεο νομο σχετικα με φοιτηση σε επαλ και ταυτοχρονα σε πανεπιστημιο. Προσπαθησε η υπουργος να περασει οτι αν εισαι πανω απο 17 ετων δεν γραφεσαι σε επαλ αλλα ευτυχώς το πηρε πισω. Επισης στην υπευθυνη δηλωση που υπογραφεις για την εγγραφη σε ΑΕΙ δεν δηλωνεις οτι δεν εισαι γραμμενος σε ΕΠΑΛ. Βεβαια ουτε ζηταει να δηλωσεις οτι δεν εισαι γραμμενος σε δημοσιο ΙΕΚ

ΑΕΙ + ΔΙΕΚ δεν παιζει , ΑΕΙ + ΙΙΕΚ
Θα το ξανακοιταξω αυτο που ειπες.Εμενα μου ειπαν πρεπει να κανω αναστολη σπουδων αν θελω να γραφτω στα επαλ.Για ιδιωτικο ιεκ ναι το ειχα ακουσει οτι δεν υπαρχει προβλημα.Αν ειναι ετσι παντως κριμα γιατι ηθελα να παω επαλ σε αλλο τομεα και ειδη θα ειχα κανει φετος τη μια χρονια χωρις να παω καθολου.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

https://www.alfavita.gr/ekpaideysi/...isi-se-epal-kai-alloys-typoys-sholon-i-sholes βρηκα αυτο,να εχει αλλαξει κατι?
 
Τελευταία επεξεργασία:

annfire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η annfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Εχει δικιο η ninaki97 επιτρεπεται δημοσιο ΙΕΚ και πανεπιστημιο ή μαλλον καλυτερα επιτρεποταν, μολις το εκοψε η κεραμεως τωρα επιτρεπεται ιδιωτικο ΙΕΚ και πανεπιστημιο. Τυχαιο?



Δεν ισχύει κατι τέτοιο. Για όσους φοιτούν ήδη σε δημόσιο πανεπιστήμιο και δημόσιο ιεκ δεν τίθεται θέμα διαγραφής σ ε κάποιο απο τα δύο.
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
επαλ και αει ομως μαζι επιτρεπεται?Και αν σε πιασουν τι γινεται?σε διωχνουν και απ τις 2 σχολες ή μονο απ τη 2η που πηγες και γραφτηκες και υπεγραψες οτι δεν εισαι γραμμενος και αλλου?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top