Θρίλερ

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Άπο τα καλύτερα επίσης θρίλερ ειναι κ Η σιωπή των αμνών.

Jack Crawford: Believe me, you don't want Hannibal Lecter inside your head. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Άπο τα καλύτερα επίσης θρίλερ ειναι κ Η σιωπή των αμνών.[/QUOTE]

ταινιαρα τι να λεμε:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Για μένα τα καλύτερα θρίλερ είναι:
1) Scream (πως και δεν το έχει αναφέρει κανείς; :P)
2) Εφιάλτης στο Δρόμο με τις Λεύκες (Μόνο το πρώτο)
3) Παρασκευή και 13 (Μόνο το πρώτο)
4) Ο Σχιζοφρενής Δολοφόνος με το Πριόνι (Μόνο το πρώτο, το remake κατά τη γνώμη μου το καλύτερο που έχει κυκλοφορήσει και το τελευταίο είχε κάποιες ωραίες σκήνες)
5) Orphan
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
το orphan ειναι πολυ καλο και καλογυρισμενο με πολυ καλες ερμηνειες για 2009 που βγηκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
το orphan ειναι πολυ καλο και καλογυρισμενο με πολυ καλες ερμηνειες για 2009 που βγηκε
Όντως.Γενικά τα τελευταία χρόνια λίγες είναι οι ταινίες που αξίζουν.

Kαι το Se7en ταινιάρα.Πολύ καλό τέλος.
Ένα ένα μου έρχονται :P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αααα και το ορφαν το εχω δει. Με τρομαζει αυτη η Εσθερ :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Όντως ! Στην αποκάλυψη ανατρίχιασα ;)

Κι εγω... :P πραγματικα ομως. Και την εβριζα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Πείτε κανένα καλό θρίλερ για να δω το βράδυ με φίλους. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πείτε κανένα καλό θρίλερ για να δω το βράδυ με φίλους. :P

εγω το hide and seek ειδα σημερα.
Αλλα σου προτηνω το Mama ή αν θελεις ψυχολογικο το Black Swan
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
εγω το hide and seek ειδα σημερα.
Αλλα σου προτηνω το Mama ή αν θελεις ψυχολογικο το Black Swan

ταινιαρα το 1:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ θέλω να δω το Arachnophobia. Το καλύτερο που έχω δει είναι η Παρασκευή και 13. Η πρώτη και η τελευταία. Απο τις ενδιάμεσες δεν έχω δει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Το σκριμ απο οτι θυμαμαι ειναι καλο, αλλα μου αφησε παιδικο τραυμα.
Χεζομαι οταν βλεπω αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
εγω το hide and seek ειδα σημερα.
Αλλα σου προτηνω το Mama ή αν θελεις ψυχολογικο το Black Swan

Το hide and seek το χω δει σε μικρή ηλικία.Θυμάμαι μόνο το τέλος και ορισμένες σκηνές.Για το Mama έχω ακούσει και καλές και κακές κριτικές.Το Black Swan δε το χω δει.Αλλά θα το δω μόνη μου . Γιατί με παρέα τσαντίζομαι στις ταινίες ..Όλο κάνουν ερωτήσεις :P Άσε που άμα την έχουν δει σου λένε και σε κάθε σκηνή "Οο πρόσεξε το αυτό "
Έτσι κάνω και γω βασικά στους άλλους αλλά είναι σπαστικό χαχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Το σκριμ απο οτι θυμαμαι ειναι καλο, αλλα μου αφησε παιδικο τραυμα.
Χεζομαι οταν βλεπω αυτο

Εγώ όταν το βλέπω αυτό γελάω λόγω του scary movie :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Το σκριμ απο οτι θυμαμαι ειναι καλο, αλλα μου αφησε παιδικο τραυμα.
Χεζομαι οταν βλεπω αυτο

Τα scream τα βλέπω για να γελάω.. :P
Μικρή τρόμαζα.Τώρα έχουν πολύ φάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ μικρή όταν τα αγόρια ντύνονταν scream τις απόκριες χεζόμουν πάνω μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Εγώ όταν το βλέπω αυτό γελάω λόγω του scary movie :P

Τα scream τα βλέπω για να γελάω.. :P
Μικρή τρόμαζα.Τώρα έχουν πολύ φάση.

εμενα μου λες, που ειχα κανει αποκριατικο παρτι οταν ημουν 9 χρονων και ηρθαν ολοι οι καταραμενοι ντυμενοι scream?
Ειχα προσπαθησει να τη δω πριν λιγους μηνες ξανα, αλλα παλι χεσμενος σηκωθηκα απο τον καναπε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
εμενα μου λες, που ειχα κανει αποκριατικο παρτι οταν ημουν 9 χρονων και ηρθαν ολοι οι καταραμενοι ντυμενοι scream?
Ειχα προσπαθησει να τη δω πριν λιγους μηνες ξανα, αλλα παλι χεσμενος σηκωθηκα απο τον καναπε.:P

Μα είναι τρομερά fail ταινίες. Της άλλης δεν της ανάβει το αμάξι και αντί να μείνει μέσα και να πάρει την αστυνομία τηλέφωνο βγαίνει έξω και περπατάει μέσα στο σκοτάδι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μα είναι τρομερά fail ταινίες. Της άλλης δεν της ανάβει το αμάξι και αντί να μείνει μέσα και να πάρει την αστυνομία τηλέφωνο βγαίνει έξω και περπατάει μέσα στο σκοτάδι :P

Χαχαχα μόνο αυτό; Ο Scream είναι αθάνατος. Τι μαχαιριές τρώει; τι σφαίρες; Δε νιώθειι. Ειδικά όταν τους κυνηγάει σε σκάλες και τρώει κάτι τούμπες λιώνω στα γέλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top