[Θεωρητική] Προβλέψεις Θεμάτων Πανελληνίων 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

TWEETY

Νεοφερμένος

Η ΑγλαΪα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 45 μηνύματα.

Ondine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ondine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ρεεεεε δεν εχω διαβασει τιποτα ακομα ο.ο
Θα προλαβω λετε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TWEETY

Νεοφερμένος

Η ΑγλαΪα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Το καλύτερο θα ήταν 21 και άντε για να μας δυσκολέψουν λίγο ας βάλουν το 34!!:P:P:P

Ρεεεεε δεν εχω διαβασει τιποτα ακομα ο.ο
Θα προλαβω λετε? :P
Ούτε μεταφράσεις??:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ondine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ondine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ούτε μεταφράσεις??:D

Τιποτα :P:P Τελευταια φορα τα ειχα κανει στον Οεφε.. Βεβαια δεν εχω καποιο θεμα με τα λατινικα συνηθως τα παω καλυτερα απο ολα τα μαθηματα αλλα δεν μ παει καρδια να διαβασω.. Νιωθω σαν να εχω τελειωσει ηδη.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Το καλύτερο θα ήταν 21 και άντε για να μας δυσκολέψουν λίγο ας βάλουν το 34!!:P:P:P
σε ποιο σημειο ειναι ακριβως δυσκολο το συγκεριμενο?:hmm: πριν λιγο το εβλεπα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TWEETY

Νεοφερμένος

Η ΑγλαΪα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
σε ποιο σημειο ειναι ακριβως δυσκολο το συγκεριμενο?:hmm: πριν λιγο το εβλεπα :worry:
πλάκα κάνω βρε... μια χαρά είναι και τα δύο... μάκαρι να πέσουν αύτα!!:P

Τιποτα :P:P Τελευταια φορα τα ειχα κανει στον Οεφε.. Βεβαια δεν εχω καποιο θεμα με τα λατινικα συνηθως τα παω καλυτερα απο ολα τα μαθηματα αλλα δεν μ παει καρδια να διαβασω.. Νιωθω σαν να εχω τελειωσει ηδη.. :redface:
Εάν τα είχες διαβάσει καλά οεφε και είσαι και καλή ρίξτα απλά μια ματιά...
και εγώ θεωρώ ότι έχουμε τελειώσει,δεν μπορώ να συγκεντρωθώ καθόλου... ειδικά για να διαβάσω πλάγιο λόγο,με εκνευρίζει απίστευτα:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
ποπο και γω δε μπορω αλλο... μενα 17 θα μαι ευχαριστημενος... δεν ειμαι καλος στη συνταξη γιαυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TWEETY

Νεοφερμένος

Η ΑγλαΪα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
ποπο και γω δε μπορω αλλο... μενα 17 θα μαι ευχαριστημενος... δεν ειμαι καλος στη συνταξη γιαυτο
καλά με 17 κάνω πάρτυ,στο φροντιστήριο με τα θέματα που μας βάζει η κυρία δεν έχω περάσει ποτέ το 17... άμα γράψω τόσο καλάαα τρισευτυχισμένη!!
Να βάλουν τίποτα εύκολο,να γράψουμε και καλύτερα να ανεβάσουμε και το μέσο όρο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εγω στην αρχη στοχευα ενα 19... αλλα τωρα ουτε με το κυαλι με την συνταξη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TWEETY

Νεοφερμένος

Η ΑγλαΪα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
καλά και εγώ γιΑ τόσο πήγαινα και τώρα με τον πλάγιο λόγο άμα πιάσω 17 είπα παρτυ θα κάνω... το χειροτερο πράγμα ειναι στα λατινικα ο πλάγιος λόγος και η σύμπτυξη μετοχής...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Κανας εξαρτημένος να μη μπει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
εγω παιδια θελω να μην μπει τιποτα και να γραψουμε ολοι 20!γινεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Αν αυτός που βάζει τα θέματα είναι ο τσακ νόρρις μπορεί.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicool

Νεοφερμένος

Η nicool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
μετα τα ηθικα....ολα τα περιμενω....Τι πινει και δν μας δινει αυτη η ρημαδα η επιτροπη δεν μπορω να καταλαβω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
δηλαδη γιατι να μη μπει ενας πλαγιος και μια μετατροπη σε παθητικη συνταξη και τελος απο συντακτικες ασκησεις??? Συγγνωμη, δηλαδη οι υποψηφιοι των ετων πριν το 2010 ηταν πιο εξυπονοι απο εμας??? :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TWEETY

Νεοφερμένος

Η ΑγλαΪα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
εγω παιδια θελω να μην μπει τιποτα και να γραψουμε ολοι 20!γινεται?
Μακαρι να γινόταν και αυτό!!!:P
Κανας εξαρτημένος να μη μπει...:P
Καλά αν μπει εξαρτημένος θα κλάψουν μανούλες αύριο... εδώ τα απλά και έχουμε θέμα... εεε όοοοχι και εξαρτημένος;)

μετα τα ηθικα....ολα τα περιμενω....Τι πινει και δν μας δινει αυτη η ρημαδα η επιτροπη δεν μπορω να καταλαβω!!!
Μα γιατί, τοσο ωραια θεματα σαν αυτα:mad::mad: εντάξει οταν ειδα ηθικά μου πεσε το κεφαλι..
δηλαδη γιατι να μη μπει ενας πλαγιος και μια μετατροπη σε παθητικη συνταξη και τελος απο συντακτικες ασκησεις??? Συγγνωμη, δηλαδη οι υποψηφιοι των ετων πριν το 2010 ηταν πιο εξυπονοι απο εμας??? :mad:
σιγά μην βάλουν μονο αυτα... ισχύει πριν το 2010 ολο κατι ευκολα τους βαζαν... εμεις τι αμαρτιες πληρώνουμε δηλαδη?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
ηθελα να ξερα εσεις γιατι αγχωνεστε?απο τις στατιστικες ολοι ειστε αριστοι σχεδον!εγω παω κατα διαολου!και αν στο 1 πεδιο ανεβουν οι βασεις καταστραφηκα.τεσπα,παιδια λατινικα μπορει να βαλουν τα παντα!ειναι απροβλεπτοι!ειδικα φετος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TWEETY

Νεοφερμένος

Η ΑγλαΪα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ότι και να βάλουν αύριο θα το δούμε σε λίγες ώρες... Γιατί https://www.youtube.com/watch?v=kD0AAEGBDT0 ... Επιτέλους ήρθε το τέλοοοοοοοοοος!!!!!! Και ένα τέλειοοοοο καλοκαίρι μας περιμένει!!!!! ':)
Καλή μας επιτυχίααααα!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eduard

Νεοφερμένος

Ο eduard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Μην τον πολυσυζητάτε τον Εξαρτημένο Υποθετικό Λόγο γιατί θα το βρείτε μπροστά σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εγω παλι γιατι εχω την αισθηση οτι θα μπουν ευκολα θεματα?:P μηπως εχω παρασυρθει απο τα προηγουμενα μαθηματα? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top