[Θεωρητική] Προβλέψεις Θεμάτων Πανελληνίων 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Κάνω κι επίσημα τις τελευταίες-υποθετικές προβλέψεις μου.:)
Κόμματα: Εθνικός διχασμός, αρχή της Δεδηλωμένης, Σύνταγμα 1843
Οικονομικό: Μεσοπόλεμος, Κρίση 1932
Προσφυγικό: ΕΑΠ, Σύμβαση της Λοζάνης, Άλλα προσφυγικά Ρεύματα
Κρητικό: Έργο 1ης Κυβέρνησης Κρητικής Πολιτείας, Προσωρινή Κυβέρνησις (1905).
Παρευξείνιο: Συνθήκη Φιλίας-Συνεργασίας ..., Δράση Μητροπολίτη Χρύσανθου.

:)

(Δεν είναι πολλά, κάποια πάνε Σ-Λ)

Καλή σας νύχταααα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Nafasskata αν τα πετύχεις και αυτή την φορά,θα σε βάλω να διαβάσεις χημεία να μου βγάλεις τα σος. :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Κάνω κι επίσημα τις τελευταίες-υποθετικές προβλέψεις μου.:)
Κόμματα: Εθνικός διχασμός, αρχή της Δεδηλωμένης, Σύνταγμα 1843
Οικονομικό: Μεσοπόλεμος, Κρίση 1932
Προσφυγικό: ΕΑΠ, Σύμβαση της Λοζάνης, Άλλα προσφυγικά Ρεύματα
Κρητικό: Έργο 1ης Κυβέρνησης Κρητικής Πολιτείας, Προσωρινή Κυβέρνησις (1905).
Παρευξείνιο: Συνθήκη Φιλίας-Συνεργασίας ..., Δράση Μητροπολίτη Χρύσανθου.

:)

(Δεν είναι πολλά, κάποια πάνε Σ-Λ)

Καλή σας νύχταααα.

Ταυτιζόμαστε σχεδόν.
Βάλε και καμιά φεντερασιόν για ορισμό, βασικά σίγουρα θα έχει ορισμό από τρίτο κεφάλαιο, καμία από όλες αυτές τις επιτροπές :P
Ίσως και τη στάση των μεγάλων δυνάμεων απέναντι στο κριτικό ζήτημα, πχ να σου ζητάνε τη στάση τους από τότε μέχρι τότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Προβλέπω ότι θα πέσει το κίνημα στον Θέρισσο από Κρητικό...και δεν το χωνεύω γκρρρρρρρρρρρρρρρρρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TWEETY

Νεοφερμένος

Η ΑγλαΪα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Σίγουρα καλύτερος και από τα γεώμηλα και από τα χαλκου-σιδηρουργεία και από το Νοβοροσίσκι!
Αλλά και μόνο σε σ-λ να βάλουν ποντιακό, δεν θα κλάψω![/QUOTE]
Καλά εννοείται και καθόλου να μην το βάλουν δεν μας χαλάει!!
Άντε καλή μας επιτυχία!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spyros94

Νεοφερμένος

Ο Spyros94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
δυσκολα και αντι-σος σημερα τα θεματα... παρολα αυτα εχω γραψει απο 14 και πανω....:clapup::clapup:

καλη συνεχεια μαγκες....δεν αργει δεν αργει η 1η του ιουνή χ0α0χα0χ0α0:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Μπορώ πλέον ανακουφισμένη να ζητήσω κείμενα για Παρασκευή;; Λοιπόν, αφού η Πορκία κάηκε πέρυσι... θα ήθελα Καικιλία, Το κοράκι, Το πάθημα ενός ψεύτη.... τη μάνα που κράζει τον γιο-κατακτητή... άντε και το ελαφάκι του Σερτώριου...

σε καμία περίπτωση όμως Λικίνιο Μουρήνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

No_name

Νεοφερμένος

Η No_name αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Πάει και η Ιστορία παίδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πάμε για Λατινικά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,430 μηνύματα.
Λατινικά διαβάστε το 41 καλά... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolee

Νεοφερμένος

Η nikolee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Στάβλοι της Εριέττας Ζαϊμη

και

ΟΜΟΝΟΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!

και

ΚΟΛΛΙΑΤΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Είπες κάτιιι???? Νομίζω αρκετά τα έπιασα... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Σιγά ένα μάθημα έμεινε. Επιβάλλεται να τα διαβάσουμε ΟΛΑ! Του π---- αν αγχωθώ να βγάλω και Λατινικά. ><
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Προβλέπω ότι θα πέσει το κίνημα στον
Θέρισσο από Κρητικό...και δεν το χωνεύω
γκρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Το πέτυχα! Κι ευτυχώς το διάβασα πολλές φορές χθες βράδυ και το θυμόμουν! από τα κομμάτια που δεν μπορούσα να μάθω!

Οπότε αποτολμώ προβλέψεις στα λατινικά. Μιά που το Μουρουνέλαιο (Μουρήνας 30 ) έπεσε πέρυσι, φέτος λέω το 48 το ελάφι του Σερωτίου που έχει καιρό να πέσει, ή η Καικιλία η matertera, ή οι φιλόσοφοι του 46...και προβλέπω μετά να γράφουν οι εφημερίδες "ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ ΚΑΙ ΚΑΚΟΙ ΟΙΩΝΟΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΕΞΕΤΑΣΘΕΝΤΩΝ ΣΤΑ ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΜΑΘΗΤΩΝ"! και

"ΕΛΑΦΙΑ ΞΑΜΟΛΥΘΗΚΑΝ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΑΘΗΤΩΝ.

ΚΑΚΙΣΤΑ ΠΡΟΟΙΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ"




Μπορώ πλέον ανακουφισμένη να ζητήσω κείμενα για Παρασκευή;; Λοιπόν, αφού η Πορκία κάηκε πέρυσι... θα ήθελα Καικιλία, Το κοράκι, Το πάθημα ενός ψεύτη.... τη μάνα που κράζει τον γιο-κατακτητή... άντε και το ελαφάκι του Σερτώριου...

Το πάθημα ενός ψεύτη....Νασικά ή Ναυσικάααααααααααααα;;;;;


σε καμία περίπτωση όμως Λικίνιο Μουρήνα!

Γιατί βρε; Αν και κάηκε πέρυσι το Μουρουνέλαιο....


Λατινικά διαβάστε το 41 καλά... :)

Έχει τα περίεργα φαινόμενα, έπεσε το 2005, οπότε παίζει. Σκόπελος! λολ!



Είπες κάτιιι???? Νομίζω αρκετά τα έπιασα... ;)

Ναι και μου έδωσες ιδέες γιατί δεν τα χώνευα αυτά τα σημεία με τις συνέπειες από Θέρισσο και τους Στάβλους της Εριέτας Ζαϊμη και τα διάβασα πολλές φορές χθες, και με ευνόησαν! Για πες κάτι και για λατινικααααααααααααααααααααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
η καικιλία έπεσε το 2010 εξαιρετικά "αντισος"...
το ίδιο και το 46 που κάηκε στον oefe , εγώ ούτε καν θα τα κοιτάξω.

για μένα τα ποιο sos είναι το 36,37,43,48,29 και αυτό με τον ennio τον ποιητή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Δε μου αρέσουν αυτά με τους φιλοσόφους και το ελάφι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Δε μου αρέσουν αυτά με τους φιλοσόφους και το ελάφι. :P

Τότε να τα λέμε συνέχεια για να τα αναγκάσουμε να αυτοκαούν!
Ελάφι ελάφι ελάφι και φιλόσοφοι-εχθρόσοφοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,430 μηνύματα.
Το ελάφι είναι ΚΑΡΑSOS απ' ότι έχω ακούσει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolee

Νεοφερμένος

Η nikolee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Λοιπον... 31, 32, 37, 45.. κ γενικα, αρκετα σοσ το 48!!
προσοχη μεγαλη σε παραθετικα οπωσ κ σε δευτερευουσεσ...
Κ βεβαια, δεν ξεχνανε τισ μετοχεσ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Άκουσα μια κοπέλα στο φροντιστήριο (τρίτη αυτή βέβαια) να λέει ότι έχει προαίσθημα όλη τη χρονιά ότι θα μπει το 37 και το 48! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Γιατί βρε; Αν και κάηκε πέρυσι το Μουρουνέλαιο....

Δεν ξέρω τι γίνεται μ' αυτό το κείμενο... όσες φορές κι αν το έχω κάνει, πάντα κάνω κάποιο λάθος στη μετάφραση! Απλά δεν το δέχεται ο οργανισμός μου! Θα πάρω την ανηψούλα της Καικιλίας, την οργή της μάνας και το ελάφι για κυρίως. Μη μου τα τυλίξετε για το σπίτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι γίνεται μ' αυτό το κείμενο... όσες φορές κι αν το έχω κάνει, πάντα κάνω κάποιο λάθος στη μετάφραση! Απλά δεν το δέχεται ο οργανισμός μου! Θα πάρω την ανηψούλα της Καικιλίας, την οργή της μάνας και το ελάφι για κυρίως. Μη μου τα τυλίξετε για το σπίτι!

Αλήθεια ποιο είναι το χαϊδευτικό της Καικιλίας; Κίλια;;;
Πλάκα θα έχει να πέσουν η Πορκία που την λατρεύω και το 30 ξανά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top