[Θερινή προετοιμασία] Πανελλήνιες 2018

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
Μην κλαις υπάρχουν και χειρότερα.Τριτη δεν πας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Ξεκίνησα και εγώ, καλή σχολική χρονιά :cry_x:

Καλό κουράγιο! Το καλοκαίρι που έρχεται θα είναι το καλύτερο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
Γιατί το λες αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vanessa99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vanessa99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Γιατί το λες αυτο;

Γιατι ειναι το καλυτερο. :D Εχεις τελειωσει μια απαιτητικη χρονια και το καλοκαιρι χαλαρωνεις, βγαινεις, ξεσκας. Φευγει απο πανω σου ενα βαρος:P:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γουλιέλμος

Νεοφερμένος

Ο Γουλιέλμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους σας!

Εύχομαι να επιτευχθεί κάθε στόχος που έχετε θέσει! Καλή σχολική χρονιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
Ευχαριστούμε πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SweetGirl

Νεοφερμένος

Η SweetGirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Μετά από 1 μήνα διακοπών, ξεκίνησα και εγώ σήμερα φροντιστήριο. Γράψαμε τεστάκι στην ιστορία :D και τα πήγα πολύ καλά (αν εξαιρέσουμε ότι κάτι με έπιασε και μπέρδεψα κάποιες ημερομηνίες). :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fenia00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Ευχαριστούμε Γουλιέλμο :D

SweetGirl δεν πειράζει,όλοι κάνουμε λάθη :D Καλή επιτυχία και σε εσένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
Sweetgirl μπράβο καλή δύναμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mary99

Νεοφερμένος

Η Mary99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καλη επιτυχια και καλη δυναμη σε ολους τους φετινους "πανελληνιομαχους"! Να θυμαστε οτι με οπλο την υπομονη και την επιμονη σας μπορειτε να πετυχετε καθε στοχο σας!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
Ευχαριστούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theokats

Νεοφερμένος

Η Theokats αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά εγω ειμαι οικονομικά αλλα ηθελα να βαλω σμυν (ανήκει 2ο πεδίο) και τωρα ή θα μεινω με σσας που ειναι στο πεδίο μου αλλα με πολλα μορια ή θα αλλάξω κατευυθνηση και δεν ξερω τι κανω! Εντωμεταξύ δε τα παω καλα με τις χημείας και τις φυσικές πραγματικα δε ξερω τι να κανω γιατι ηθελα παρα πολυ τη σμυν... και εχω μονο 2 επιλογές απ τ πεδίο μ γ στρατιωτικές ή σσας ή αστυνομία και δε ξερω και παω να τρελαθω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariana_gew

Νεοφερμένος

Η Mariana_gew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Παιδιά εγω ειμαι οικονομικά αλλα ηθελα να βαλω σμυν (ανήκει 2ο πεδίο) και τωρα ή θα μεινω με σσας που ειναι στο πεδίο μου αλλα με πολλα μορια ή θα αλλάξω κατευυθνηση και δεν ξερω τι κανω! Εντωμεταξύ δε τα παω καλα με τις χημείας και τις φυσικές πραγματικα δε ξερω τι να κανω γιατι ηθελα παρα πολυ τη σμυν... και εχω μονο 2 επιλογές απ τ πεδίο μ γ στρατιωτικές ή σσας ή αστυνομία και δε ξερω και παω να τρελαθω!!!

Θα σου πρότεινα να αλλάξεις κατεύθυνσηαν δεν είσαι σίγουρη:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theokats

Νεοφερμένος

Η Theokats αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Η φυσικη και η χημεία προσανατολισμού ειναι δύσκολα στο να προσαρμοστείς; εχω ξεκινήσει ηδη καλοκαίρια με προγραμματισμό και αοθ και δε ξερω φοβαμαι οτι θα μου ειναι πολθ δύσκολο να προσαρμοστώ στη χημεία κ στη φυσικ! Δεν ειναι τελειως αλλου απ φυσιξη κ χημεία απλα δε τρελενομαι κιολας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariana_gew

Νεοφερμένος

Η Mariana_gew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Η φυσικη και η χημεία προσανατολισμού ειναι δύσκολα στο να προσαρμοστείς; εχω ξεκινήσει ηδη καλοκαίρια με προγραμματισμό και αοθ και δε ξερω φοβαμαι οτι θα μου ειναι πολθ δύσκολο να προσαρμοστώ στη χημεία κ στη φυσικ! Δεν ειναι τελειως αλλου απ φυσιξη κ χημεία απλα δε τρελενομαι κιολας

Άμα το έχεις μην φοβάσαι τιποτα...γνώμη μου αν δεν τρελαίνεσαι από φυσική και χημεία και δεν σου κάνει όρεξη καλύτερα θα ήταν να το ξανά σκεφτείς,ας πούμε εγώ είμαι θεωρητική γιατί δεν μπορώ να βλέπω καν χημεία και φυσική άμα με βάλεις δεν ξέρω το Χριστό μου (πανελλήνιες δίνω και εγώ ή η τυχερή:()όμως θεωρητικά τα πάω μια χαρα...αν το χεις και πιστεύεις ότι εφόσον δεν σου πολύ αρέσουν μπορείς να το παλέψεις κάτσε εκεί αν δεν είσαι σίγουρη όμως μη ρισκάρεις άλλαξε κατ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theokats

Νεοφερμένος

Η Theokats αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σκεφτομαι πολυ σοβαρά να αλλάξω κατευθυνση τωρα που ειναι νωρίς ακομη αλλα κολυομαι στο θεμα του οτι εχω κανει ηδη τόσα καλοκαιρινα αοθ κ προγραμματισμό και πανε στραφι! Με φυσικη τη παλεύω και χημεία στο κάτω κάτω πανεληνιες δινω πρεπει ν ζοριστω αλλα πραγματικα ειμαι σε αδιεξοδο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πρέπει να αποφασίσεις με βάση τις σχολές που σου αρέσουν περισσότερο,ή στην χειρότερη περίπτωση ΤΗΝ σχολή που σου αρέσει περισσότερο,αλλά καλό είναι να υπάρχουν δικλείδες ασφαλείας δηλαδή να έχεις άλλες σχολές που σου αρέσουν αν δεν πιάσεις την πρώτη.Προλαβαίνεις να αλλάξεις πεδίο και να κυνηγήσεις Φυσική Χημεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theokats

Νεοφερμένος

Η Theokats αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αυτο σκεφτομουν γιατι απο 2ο πεδίο θα εχω και πιο πολλες επιλογές πέρα απο στρατιωτικές όπως πληροφορική π μ αρσεει! Σας ευχαριστω ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
λολ άμα θες πληροφορική δεν πας στο 2ο πεδίο πας στο 5ο που είναι συγκριτικά ευκολότερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VirusX

Νεοφερμένος

Ο VirusX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Πληροφορική=ΗΜΜΥ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top