Θα φιλούσατε κάποιον άγνωστο;

Θα φιλούσατε κάποιον άγνωστο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 41)
  • Ναι

    Ψήφοι: 21 51.2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 16 39.0%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 4 9.8%

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Λοιπόν έχω απορία!! Αλλά δεν ξέρω σε ποιο τοπικ ταιριάζει... Τεσπα θα γράψω εδώ! Νομίζω πάει πιο πολύ:P
Στα αγόρια: Θα φιλούσατε ποτέ μια άγνωστη;;

Σημείωση συνονιστή:
Το θέμα προήλθε από το thread Πέφτουλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sido

Νεοφερμένος

Ο sido αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
μπα δεν λεει να μην την ξερεις καν και να την φιλισεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
sido αν κρίνεσαι από ένα φιλί...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sido

Νεοφερμένος

Ο sido αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Εγώ πάντως, που είμαι κοριτσάκι :redface:, δεν θα πήγαινα στην ψύχρα σε κάποιον άγνωστο για να τον φιλήσω. Εκτός αν ήταν ο Johnny Depp :inlove:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
εστω οτι δεν ειχασχεση :
οχι δεν θα φιλουσα εναν αγνωστο ειμαι σιχασιαρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Aν υπήρχε το ανάλογο πάθος της στιγμής και απ' τους δυο, γιατί όχι;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
εδω κανουμε αλλα και αλλα με αγνωστους, το φιλι θα μας πειραξει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Βασικά... ναι
Αν ένιωθα αυτή τη τη -στιγμιαία χημεία- και το επέτρεπαν οι συνθήκες τότε δεν θα είχα πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Λοιπόν έχω απορία!! Αλλά δεν ξέρω σε ποιο τοπικ ταιριάζει... Τεσπα θα γράψω εδώ! Νομίζω πάει πιο πολύ:P
Στα αγόρια: Θα φιλούσατε ποτέ μια άγνωστη;;

Σημείωση συνονιστή:
Το θέμα προήλθε από το thread Πέφτουλες.

καλα ε ειμαι και πολυ περιφανη :whistle:στα διαλα συγκινηθηκα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theseus

Νεοφερμένος

Ο Theseus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Θεόδωροι (Κόρινθος). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Εγω θα φιλουσα αγνωστα βυζια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Βασικά... ναι
Αν ένιωθα αυτή τη τη -στιγμιαία χημεία- και το επέτρεπαν οι συνθήκες τότε δεν θα είχα πρόβλημα.
Ναι οκ!! Αλλά γίνεται στα καλά του καθουμένου να το κάνει κάποιος αυτό;; Χωρίς ας πούμε να έχει γίνει κάτι πιο πριν.
Δεν είναι κάπως; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Been there, done that.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ναι οκ!! Αλλά γίνεται στα καλά του καθουμένου να το κάνει κάποιος αυτό;; Χωρίς ας πούμε να έχει γίνει κάτι πιο πριν.
Δεν είναι κάπως; :confused:

Όχι, το βρίσκω ωραίο και αυθόρμητο. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Όχι, το βρίσκω ωραίο και αυθόρμητο. ^^
Μάλιστα! Τότε μάλλον εγώ είμαι πολύ συντηρητική :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Μάλιστα! Τότε μάλλον εγώ είμαι πολύ συντηρητική :redface::P

πιστευω οτι καποια στιγμη θα σου συμβει και δεν θα πεις οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
πιστευω οτι καποια στιγμη θα σου συμβει και δεν θα πεις οχι
Λοιπόν κοίτα μου έχει συμβεί (για αυτό έκανα και την ερώτηση άλλωστε)...και σιχάθηκα!! Δεν θα ήθελα να ξαναγίνει, δεν ένιωσα άνετα, ντράπηκα, κοιτούσα αν με είδε κανείς και πολλά άλλα τέτοια...
Για αυτό το βρίσκω "κάπως"!! Αλλά εντάξει δεν γίνεται όλοι να συμφωνούμε! Μια φίλη μου μάλιστα όταν της το είπα μου λέει: "θέλω και εγώ!!" :confused:

Αν αυτό με κάνει συντηρητική... τότε τι να πω!! Ναι είμαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Δε θα το έκανα ποτέ (good girl here :P)
Αν ήταν ο Josh Kloss μπορεί ναι βέβαια χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δεν εχει τυχει να μου συμβει κατι τετοιο..αλλα δεν νομιζω και να συμβει! αν και ποτε μην λεμε ποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κ4Ν1V4L05

Νεοφερμένος

Ο Κ4Ν1V4L05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εβαλα οχι αν και δεν ειναι τοσο ευκρινεις ερωτηση :Ρ
Εξαρταται απο πολλα,γιατι εχει διαφορα να ερθει να σου κατσει ενα μοντελο απο το να σου 'ρθει σουμο βαρεων βαρων...
Αλλα σε μια μεση κατασταση οχι,δεν θα το δοκιμαζα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top