Θα λειτουργήσει φέτος η σχολή Αστυφυλάκων στα Γρεβενά;

Panos blg

Νεοφερμένος

Ο Panos blg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Εχω γραψει 17100 μορια και εκτος απροοπτου περναω στην σχολή αστυφυλακων.. Μπορει καποιος να μου δωσει καποιες πληροφοριες σχετικα με το μεχρι τι βαθμο μπορω να φτασω απο την σχολη τους μισθους και τις μεταθεσεις ευχαριστώ
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

Ορισμένες πληροφορίες για τη βαθμολογική κλίμακα κλπ.Αν σκαλίσεις στο συγκεκριμένο site έχει σχεδόν τα πάντα.

https://www.e-nomothesia.gr/kat-astynomikos-astynomia/metatheseis-apospaseis/pd-100-2003.html
Για τις μεταθέσεις.

https://www.asfalistiko.gr/εργασία/το-νέο-μισθολόγιο-των-ένστολων-αναλ/ Μισθολογικό
 
Τελευταία επεξεργασία:

Panos blg

Νεοφερμένος

Ο Panos blg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολυ. Ξερετε εαν λειτουργει η θα λειτουργησει φετος η αστυφυλακων στα γρεβενα και επισης εχω 17100 μορια θα ειναι εύκολο να παω στην πολη που θα εχω πρώτη επιλογή ευχαριστώ
 

tonyler

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Ξερετε εαν λειτουργει η θα λειτουργησει φετος η αστυφυλακων στα γρεβενα και επισης εχω 17100 μορια θα ειναι εύκολο να παω στην πολη που θα εχω πρώτη επιλογή ευχαριστώ
Δεν υπαρχει καμία περίπτωση να ανοίξουν Γρεβενά.
Με 17100 αν θες κομοτηνη ή Διδυμότειχο, θα πας λογικά. Αν θες Ρέθυμνο(που. Οκ, το 80% εκεί θέλει να πάει) , χωρίς να είσαι τριτεκνος το κόβω πολύ δύσκολο
 

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Δεν θα ανοίξουν άλλη σχολή
Εσύ ποιαν θες;
 

Panos blg

Νεοφερμένος

Ο Panos blg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Λογικα κομοτηνης αφου δεν θα ανοίξουν άλλοι θα μπορεσω να περάσω εκει με αυτα τα μορια
 

Leukosrinokeros

Νεοφερμένος

Η Leukosrinokeros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Δεν υπαρχει καμία περίπτωση να ανοίξουν Γρεβενά.
Με 17100 αν θες κομοτηνη ή Διδυμότειχο, θα πας λογικά. Αν θες Ρέθυμνο(που. Οκ, το 80% εκεί θέλει να πάει) , χωρίς να είσαι τριτεκνος το κόβω πολύ δύσκολο
Η σχολη αστυφυλακων μαλιστα ειναι και αλλου οπως ξανθη σητεια
 

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Το λογικό φέτος δεν είναι να ανοίξει κάποια σχολή ακόμα εφόσον θα δεχθεί υπερδιπλάσιους σπουδαστές;
 

tonyler

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Το λογικό φέτος δεν είναι να ανοίξει κάποια σχολή ακόμα εφόσον θα δεχθεί υπερδιπλάσιους σπουδαστές;
Κανονικά η κομοτηνη μόνη της έχει τις υποδομές να εκπαιδευσει/στεγάσει μέχρι 1500 άτομα. Το λογικό θα ταν έκλειναν όλες οι άλλες τόσα χρόνια, αλλά ευτυχώς δεν το κάνουν για να καλό περνάνε οι τυχεροί στο εξωτικό Ρέθυμνο.
 

giota1111

Νεοφερμένος

Η giota1111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σίγουρα θα έπρεπε να ανοίξουν άλλη μια σχολή(πχ. στα Γρεβενά).
Πριν ορκιστείς το κινητό επιτρέπεται ;
Γιατί έχω ακούσει διάφορα..
 

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 383 μηνύματα.

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Top