Η δουλειά που θέλετε να κάνετε

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Barman :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilis GG

Νεοφερμένος

Ο G αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
<3!chef!<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fayy_22

Νεοφερμένος

Η cornflake girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Εγω απο μικρη η8ελα ν γινω αρχαιολογος...μεγαλωνοντας ομως καταλαβα οτι δν εχει αποκατασταση και ετσι βρισκομαι λγ σ αδιεξοδο...!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Εγω απο μικρη η8ελα ν γινω αρχαιολογος...μεγαλωνοντας ομως καταλαβα οτι δν εχει αποκατασταση και ετσι βρισκομαι λγ σ αδιεξοδο...!:worry:
Άρα δεν θες κάτι που να σου αρέσει αλλά κάτι που θα σου προσφέρει λεφτά :/:
Ακόμα και αν δεν σου αρέσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγω απο μικρη η8ελα ν γινω αρχαιολογος...μεγαλωνοντας ομως καταλαβα οτι δν εχει αποκατασταση και ετσι βρισκομαι λγ σ αδιεξοδο...!:worry:

Ε, γίνε μπατσίνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
θελω να γίνω μαθητής του τσακ νόρις, να μάθω να πιλοτάρω ελικόπτερο, και σε μια δύσκολη αποστολή στην Αφρική οπου το ελικόπτερο θα πέσει, να πρέπει να επιβιώσω μόνος στην ζούγκλα. έπειτα θα ανακαλύψω ένα μυστήριο ναό οπου θα μέσα θα έχει έναν αρχαίο ιπτάμενο δίσκο, θα τον πιλοτάρω και θα ανακαλύψω άλλους κόσμους σε άλλες διαστάσεις και πλανήτες και θα γνωρίσω ανώτερα όντα. εκεί θα σώσω το σύμπαν απο την κυριαρχία των ερπετοιδών βρίλ, και έπειτα θα γυρίσω στην γη και γέρος πια θα πινω wiskey σε κάποιο μπαράκι της σκοτίας λέγοντας τις ιστορίες μου στους ντόπιους.
Βρε θα γυρίσουμε ολόκληρη ταινία με την ιστορία σου!!Χαχαχα
Αν μπορούσα να διαλέξω τη δουλειά που θα κάνω θα γινόμουν ή αρχαιολόγος(αν ήξερα από ιστορία)αλλά Ιντιάνα Τζόουνς ή ζωγράφος ή αρχιτέκτονας μηχανικός με ειδίκευση στη διακόσμηση! Δυστυχώς, όπως το βλέπω δεν πρόκειται να γίνω κάτι από αυτά..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
εγω θα ηθελα να γινω ρεπορτερ....με ιντριγκαρει αυτο το ψαξιμο της ειδησης....και στο κατω-κατω 6 χρονια θα το σπουδαζω το θεμα,να μην το πραγματοποιησω κιολας? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lida Ι.

Νεοφερμένος

Η Lida Ι. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Βιολόγος!!!
Επάγγελμα με δυσοίωνες προοπτικές στην Ελλάδα!
Αλλά το επάγγελμα των ονείρων μου!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Βιολόγος!!!
Επάγγελμα με δυσοίωνες προοπτικές στην Ελλάδα!
Αλλά το επάγγελμα των ονείρων μου!!!:)

Βιολογια ,να γουσταρουμε!!Καλη επιτυχια. Στο Ελλαδισταν του μνημονιου, και πιο επαγγελμα δεν εχει δυσοιωνες προοπτικες? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ιατρός ή εκπαιδευτικός νομίζω είναι τα 2 επαγγέλματα που με βλέπω στο μέλλον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate_gka

Νεοφερμένος

Η kate_gka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Διερμηνεας παρακαλω!Αν γινεται...δυσκολο ομως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Ελπίζω, πρώτα ο Θεός, να γίνω Φιλόλογος. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Μα στην Ελλαδα υπαρχει μελλον για την βιολογια.τοσα ειδη υπο εξαφανιση αλλα και νεα υπαρχουν οπως οι 300 της Βουλης :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
ψυχολόγος,φιλόλογος ή εισαγγελέας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silia_italiki

Νεοφερμένος

Η Σιλια Μπουρτζόνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ιατρός με σύνορα xD Και συγκεκριμένα τα σύνορα των USA ή κοινωνιολόγος με μεταπτυχιακό στην εγκληματολογία για να έχω πάλι σύνορα σε Ιταλία ή USA :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xristina94

Νεοφερμένος

Η xristina94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Γιατρός ! Οποιαδήποτε ειδικότητα, εκτός από χειρούργος. Είναι ένα όνειρο βέβαια, αφού είμαι σε άλλη κατεύθυνση και δε γίνεται στον τελευταίο χρόνο να αλλάξεις...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dr.melina

Νεοφερμένος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Χειρουργός θώρακος........I love it!!!!!:clapup:Διαφορετικά θα ήθελα να είμαι σε περιοχές που έχουν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ανάγκη από ιατρική περίθαλψη, γι'αυτό θα ήθελα να γίνω αργότερα κι εγώ μέλος στην μη κερδοσκοπική οργάνωση των Γιατρών Χωρίς Σύνορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intifada

Νεοφερμένος

Ο intifada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Εγω προσοπικά σκέφτομαι το επάγγελμα του στρατιωτικου έχει πολλά θετικά
αλλά με προβληματίζουν οι μεταθέσεις η σκληρή και ασταθής ζωή καθώς και το γεγονός οτι μπαίνεις οθσιαστικά σε έναν άλλο κόσμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Εγω προσοπικά σκέφτομαι το επάγγελμα του στρατιωτικου έχει πολλά θετικά
αλλά με προβληματίζουν οι μεταθέσεις η σκληρή και ασταθής ζωή καθώς και το γεγονός οτι μπαίνεις οθσιαστικά σε έναν άλλο κόσμο

Ο στρατός δεν είναι μπαμ μπουμ και αδρεναλίνη. Στην ουσιά παίρνεις εντολές από ανωτέρους οι οποίοι μπορεί να είναι και αμόρφωτοι. τις οποίες πρέπει να υπακούς χωρίς να εκφέρεις άποψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κόρη Καραβοκύρη

Νεοφερμένος

Η Χιόνι Ericson ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
τι θα ΄θελα να γίνω?
χμμ....Ευτυχισμένος Ανθρώπος..!..αλλα ουτε στο μηχανογραφικο υπάρχει, ουτε σε κάποιο πεδίο, ουτε διδάσκεται στα σχολειά...
....οποτε ζωγράφος ! μιας και με κάνει ευτυχισμένη :D :D :D :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top