Η δουλειά που θέλετε να κάνετε

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Οι μονες δουλειες που εχουν επαγγελματικη αποκατασταση ειναι ο/η δασκαλος/α,ο πληροφορικος και ο εμπορος ναρκωτικων...! :P
Λοιπον εγω σας ειπα...σειρα σας!:hmm:

Απο οσο ειπες μονο το τριτο εχει επαγγελματικη αποκατασταση!Οι διορισμοι σε δημοτικα τελειωσαν ισα ισα να προλαβαουν οσοι μπηκαν προπερσυ και η πληροφορικη περναει κριση στο τομεα της εργασιας για να βγαλεις λεφτα απο την πληροφορικη πρεπει η να εχεις μια μεγαλη ιδεα ή να κλεψεις μια (facebook)!Οσο για το τριτο δες απλα πρωταγωνιστες το χθεσινο επεισοδειο :P


Εγω σκοπευω να γινε οικονομολογος ελπιζω οταν τελειωσω (τωρα μπαινω) να εχoυν ξεφρακαρει λιγο οι διορισμοι ή να ανοιξω κανενα λογιστικο γραφει αφου παντρευτω την κορη κανενος μεγαλου λογιστη της Θεσσαλονικης για να εχω πελατεια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
κάποια στιγμή στην ζωή μου, όταν θα έχω καθαρίσει με κάποιες άλλες σημαντικές υποχρεώσεις (οικονομικές και ζωής) θα ήθελα να ασχοληθώ ερευνητικά με τον κλάδο της Μαθηματικής Βιολογίας ή της Μαθηματικής Φυσικής και των Μερικών Διαφορικών Εξισώσεων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Απο οσο ειπες μονο το τριτο εχει επαγγελματικη αποκατασταση!Οι διορισμοι σε δημοτικα τελειωσαν ισα ισα να προλαβαουν οσοι μπηκαν προπερσυ και η πληροφορικη περναει κριση στο τομεα της εργασιας για να βγαλεις λεφτα απο την πληροφορικη πρεπει η να εχεις μια μεγαλη ιδεα ή να κλεψεις μια (facebook)!Οσο για το τριτο δες απλα πρωταγωνιστες το χθεσινο επεισοδειο :P


Εγω σκοπευω να γινε οικονομολογος ελπιζω οταν τελειωσω (τωρα μπαινω) να εχoυν ξεφρακαρει λιγο οι διορισμοι ή να ανοιξω κανενα λογιστικο γραφει αφου παντρευτω την κορη κανενος μεγαλου λογιστη της Θεσσαλονικης για να εχω πελατεια :P

και νεκροθάφτης και -μεταξύ μας- με σταθερη πελατεια:clapup:;):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
καλύτερο επάγγελμα είναι ο αγανακτισμένος στο Σύνταγμα..;)
έχεις στάνταρ κατάλειμμα στην πλατεία και ...κοπέλες ;) (τουλάχιστον δεν πήζεις με μια μόνο :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
ψυχολόγος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
χμμμ...η ιδανικη δουλεια ε;θα μου αρεζε πολυ να ημουν δασκαλα (δε με πειραζουν καθολου οι μετακομισεις) και να γνωριζα παιδια απο ολα τα μερη της χωρας μας(μιας και μου αρεσει πολυ να ταξιδευω και να γνωριζω τα ηθη και τα εθιμα του τοπου). Δε θα ηθελα ομως να διδασκω οπως οι περισσοτεροι δασκαλοι(με τροπο ανιαρο) αλλα θα προσπαθουσα το μαθημα μου να ειναι ενδιαφερον(πχ η εκθεση θα βασιζοταν παρα πολυ στη φαντασια των παιδιων καιτα θεματα να μην ηταν τοσο κοινα και απλα)....δυστυχως ομως το συγκεκριμενο επαγγελμα περναει μεγαλη κριση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
μην το λές..έτσι όπως έχει αναπτυχθεί η ιατρική και ο άνθρωπος θα ζει μέχρι τα χίλια....αναδουλειές και εκεί...:P

ε τι να κανουμε, ανταγωνισμός;)

Μη σε νοιαζει αργα ή γρηγορα ολοι θα ερθουν χαχαχαχαχαχαχαχα:clapup:...:Dμακαβριο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Ο πρώτος άνθρωπος που θα ζήσει έως τα 150 χρόνια, όπως ισχυρίζεται, έχει ήδη γεννηθεί, ενώ εκείνος που θα «χτυπήσει» αισίως τη χιλιετία πρόκειται να γεννηθεί μέσα στις επόμενες δύο δεκαετίες, υποστηρίζει διάσημος Βρετανός επιστήμονας.

ζησε μαη μου να δεις ανεργια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Ε μετά από χίλια χρόνια είναι λίγο αργά :look:

δεν πειραζει θα περιμενω απλα θα μ ερχεται μαζεμενο το εισοδημα ανα χιλιετιες
:P

ζησε μαη μου να δεις ανεργια.....


άσε ρ φιλέ τώρα εκνευρίστηκα δεν το ει χα σκεφτεί αυτό. Εγώ πάλι είμαι πιο αισιόδοξος από εσένα, έχω μόνο 1 ερώτηση

δλδ πόσο χρονών θα περνούμε σύνταξη;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
άσε ρ φιλέ τώρα εκνευρίστηκα δεν το ει χα σκεφτεί αυτό. Εγώ πάλι είμαι πιο αισιόδοξος από εσένα, έχω μόνο 1 ερώτηση

δλδ πόσο χρονών θα περνούμε σύνταξη;;
Σύνταξη???Χαχα!Just forget about it!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Ειμαι ο μονος που δεν με φανταζομαι σε ενα συγκεκριμενο επαγγελμα για ολη τη ζωη μου? Θελω να ασχοληθω με διαφορους τομεις οπως : οικονομικα, παραιατρικα , καλλιτεχνηκα, αθλητισμος κ.α. ...Δε μπορω να φανταστω οτι θα ξεκηνησω με ενα επαγγελμα κι οτι με αυτο θα παρω συνταξη, αυτο θα ταν θανατος για μενα...Ισως εχω πολλες ανυσηχιες , για να μην αναφερω και τα χομπι μου που μερικα μπορουν να γινουν και επαγγελμα....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
δλδ πόσο χρονών θα περνούμε σύνταξη;;

Αλεξ, Εδω ξερεις τι κολλάει??

Ελα Αλεκο.... πότε ειπες θα βγεις στη συνταξη???? πότε????

https://www.youtube.com/watch?v=9NZtGCYeWjQ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
επαγγελματιας εκπαιδευτης σαλιγκαριων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
Δεν έχω κατασταλάξει κάπου συγκεκριμένα. Θα μου άρεσε να εργαστώ σε κάποιο διεθνή οργανισμό [και, ειδικά, σε κάποιον που βοηθάει στην προάσπιση των ανθρωπίνων δικαιωμάτων], να εργαστώ ως διπλωμάτης ή να ασχοληθώ με οικονομικά και δημόσιες σχέσεις σε μία μεγάλη επιχείρηση.
Το όνειρό μου είναι να είμαι συγγραφέας αλλά θεωρώ τη συγγραφή περισσότερο χόμπι, θα ήθελα παράλληλα με αυτή να έχω και ένα άλλο επάγγελμα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Αλεξ, Εδω ξερεις τι κολλάει??

Ελα Αλεκο.... πότε ειπες θα βγεις στη συνταξη???? πότε????

[B]https://www.youtube.com/watch?v=9NZtGCYeWjQ[/B]

απλα υποκλίνομαι
:worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Πορνοστάρ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Αντέχεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Όσο δεν φαντάζεσαι...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tanatsos

Νεοφερμένος

Ο Tanatsos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλά, δε χάνω και τίποτα να το πω μιας και δεν θα το επιδιώξω..Μάλλον μου ταιρίαζει ο τίτλος "Η δουλειά που ΘΑ θέλατε να κάνετε", αλλά είδα και άλλες χιουμοριστικές απαντήσεις so "Who cares"
Κομίστας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top