Η δουλειά που θέλετε να κάνετε

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.

Chris Black

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris Black αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Φιλε, θα ηθελα να σε ρωτησω επισης, αυτη η δυσκολια προερχεται απο το γεγονος οτι υπαρχει κορεσμος σ'αυτο το επαγγελμα(σαν τους δικηγορους)? ή λογω της αδυναμιας του κρατους να προσλαμβανει και πληρωνει αλλους δημοσιους υπαλληλους (ιδιαιτερα στη σημερινη εποχη)?
Και οσο για το φροντηστηριο με λυπη μου σε λεω οτι για εκει μας βλεπω με τετοια κρατικη οργανωση και με τετοιο ΑΣΕΠ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
εμενα μου αρεσουν παρα πολυ τα μαθηματικα και η φυσικη οπότε θα ήθελα να ασχολειθώ και επαγγελματικά με αυτά ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.

Pantelis_P

Νεοφερμένος

Ο Pantelis_P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Εγώ θέλω να γίνω ψυχολόγος και σαν hobby μ αρέσει ν ασχολούμαι με τη φωτογραφία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
εγώ θα ηθελα να γίνω ιατρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
εγω θα ηθελα να γινω αθλητικος δημοσιογραφος ωστε να μεταδιδω αγωνες και να κανω εκπομπη σε ραδιοφωνο,αλλα μην το πειτε ακομα στο Σωτηρακοπουλο,ε?:PΘα του αφησω λιγο χρονο ακομα!

Μετα,θα ηθελα να γινω δασκαλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Θελω να γινω δασκαλος και η θεληση μου ειναι τοσο μεγαλη, που ειμαι σιγουρος πως καποιο στιγμη θα τα καταφερω!!
Προς το παρον το σπουδαζω και θα κανω τα αδυνατα-δυνατα για να μπω στο χωρο της εκπαιδευσης...
Παραλληλα θα 'θελα να συμμετεχω και σε ερασιτεχνικες θεατρικες ομαδες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
εγω προσωπικα τρελενομαι για επιστημονικη ερευνα.ετσι σκεφτομαι κατι σε κβαντοφυσικος η βιοχημικος...! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ θέλω να σπουδάσω στο ΑΕΙ μουρολογίας έτσι ώστε να είμαι μουράτος και να έχω μια μουράτη δουλειά που να ασχολείται με μουράτες δραστηριότητες και να προσφέρει μουράτα χρήματα. Κάτι επιστημονικό με μια fancy ονομασία που να περιέχει πολλά μουράτα γράμματα έτσι ώστε να πρέπει να γράφουμε μόνο τα αρχικά.
Ναι, ... νομίζω είναι ότι χρειάζομαι.

(αφιερωμένο στον nPb)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theseus

Νεοφερμένος

Ο Theseus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Θεόδωροι (Κόρινθος). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Πυροτεχνουργος. :verymad::kill::verymad::kill::verymad::kill::verymad::kill::verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Εγώ θέλω να σπουδάσω στο ΑΕΙ μουρολογίας έτσι ώστε να είμαι μουράτος και να έχω μια μουράτη δουλειά που να ασχολείται με μουράτες δραστηριότητες και να προσφέρει μουράτα χρήματα. Κάτι επιστημονικό με μια fancy ονομασία που να περιέχει πολλά μουράτα γράμματα έτσι ώστε να πρέπει να γράφουμε μόνο τα αρχικά.
Ναι, ... νομίζω είναι ότι χρειάζομαι.

(αφιερωμένο στον nPb)

Εγώ πάλι αμφιταλαντεύομαι ανάμεσα σε ΗΜΜΥ και Ιατρική:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ πάλι αμφιταλαντεύομαι ανάμεσα σε ΗΜΜΥ και Ιατρική:worry:

Είναι διαφορετικές επιστήμες που όμως μπορούν να συνδυαστούν. Αν ενοχλήθηκες από το post μου να πω ότι σε καμία περίπτωση δεν κοροϊδεύω καμία επιστήμη. Αντιθέτως πιστεύω πως όλες είναι χρήσιμες αλλά και ισάξιες. Ελπίζω να περάσεις εκεί που πραγματικά θες. Το καλύτερο πράγμα που έχεις να κάνεις μιας και είναι καλοκαίρι και έχεις χρόνο, είναι να κοιτάξεις αναλυτικά τα προγράμματα σπουδών των τμημάτων που σε ενδιαφέρουν για να δεις τι σε ελκύει πιο πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Είναι διαφορετικές επιστήμες που όμως μπορούν να συνδυαστούν. Αν ενοχλήθηκες από το post μου να πω ότι σε καμία περίπτωση δεν κοροϊδεύω καμία επιστήμη. Αντιθέτως πιστεύω πως όλες είναι χρήσιμες αλλά και ισάξιες. Ελπίζω να περάσεις εκεί που πραγματικά θες. Το καλύτερο πράγμα που έχεις να κάνεις μιας και είναι καλοκαίρι και έχεις χρόνο, είναι να κοιτάξεις αναλυτικά τα προγράμματα σπουδών των τμημάτων που σε ενδιαφέρουν για να δεις τι σε ελκύει πιο πολύ.
Πλάκα κάνω ρε Γιάννη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
LOL πες το έτσι, τελευταία κανένας δεν καταλαβαίνει τα αστεία μου οπότε και εγώ τους παίρνω όλους στα σοβαρά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Νεοφερμένος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Κάτι που έχει σχέση με την Πληροφορική...τι ακριβώς δεν ξέρω θα το βρώ στην σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takis777

Νεοφερμένος

Ο takis777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
εεεεεεεεε... οταν μεγαλωσω θελω να γινω... εεεεεεε...:hmm::hmm::confused:

αστροναυτης!!! ή
ενας απλος νανο-γιατρος... ετσι για να περναει η ωρα :confused::eek:


(αν και ηδη εχω προταση στα χερια μου απο το IMTFS για ...εμετοκαθαριστης:clapup::clapup::clapup:)


το μελλον μου μονο ως ευοιωνο μπορει να χαρακτηριστει:thumbsup::thumbsup::clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Φιλόλογος (εντάξει ξέρω μπορεί να μην διοριστώ και ποτέ!!!!!:P) και παράλληλα θα μου άρεσε να αρθρογραφώ σε κάποια εφημερίδα ή περιοδικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Μηνχανολογος Μηχανικος ή Φυσικος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Κάτι που έχει σχέση με την Πληροφορική...τι ακριβώς δεν ξέρω θα το βρώ στην σχολή.

:clapup:

Μηχανικος,PC's-->καμμενο chip(Πληροφορικη),μαθηματικος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top