Η γνώμη σας για το άλλο φύλο

love 2 b hated

Νεοφερμένος

Η love 2 b hated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Νομίζω ότι ο Γιώργος περιέγραψε ακριβώς το προφίλ της μέσης "αρπαγμένης" Ελληνίδας που νομίζει ότι είναι το κέντρο του κόσμου. Ευτυχώς που υπάρχουν οι φυσιολογικές Δυτικοευρωπαίες που κινούνται περισσότερο ανθρώπινα εντός λογικών πλαισίων. Δηλαδή, ζούνε την ζωή χωρίς ηλίθιες κινήσεις. Χωρίς ηλίθιες ερωτήσεις. Χωρίς ηλίθια τουπέ...Τι νομίζουν ότι είναι οι Ελληνίδες νέες; ε; :D
:worry::book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
κοφτε τις κοντρες 1ον. 2ον ενα φιλι στη λαουρα που τα ειπε σωστοτερα απο ολους μας! 3ον ο καθενας κρινει συμφωνα με τις προσωπικες του εμπειριες, σκεψεις και βιωματα. Αρκεστειτε λοιπον στο να λετε τη γνωμη σας για το ποστ καποιου και για ξεκατινιασματα υπαρχουν πμς.

Οντοπικ: οι αντρες θελουν να ξερουν τι θελουν οι γυναικες, και οι γυναικες τι θελουν οι αντρες. Ε να η απαντηση! -->οι αντρες θελουν να ξερουν τι θενε οι γυναικες και οι γυναικες τι θελουν οι αντρες. Αυτο ειναι ενα ηλιθιο θελημα διοτι ο καθενας θελει κατι διαφορετικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billxania

Νεοφερμένος

Ο BTXXIV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Έλεος χαλαρώστε… Αλλά είναι εκνευριστικό όταν μια κοπέλα είναι κυκλοθυμική, δήθεν, ξενέρωτη, χοζογκομενα, γενικά ο τύπος της κοπέλας που είναι βαλμένη Ξανθιά, με υπερβολικά προκλητικό ντύσιμο, και τα έχει με τον τύπο που περνάει την μισή μέρα του στο γυμναστήριο, τρώγει τα λεφτά του μπαμπά, και οδηγεί το καμπριο του μπαμπά… Με τέτοιου είδους κοπέλες δεν έχεις τίποτα να πεις , και γενικά δεν υπάρχει επικοινωνία, γιατί το μονό που την ενδιαφέρει είναι πως τα πηγαμε στη γιουροβιζιον και το τι θα πουν τα μεσιμεριαναδικα… ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
billxania αντίστοιχα πράγματα μπορείς να πεις και για ένα αγόρι. Δεν είναι γυναικεία χαρακτηριστική αυτά που αναφέρεις πάνω, είναι ανθρώπινα, universal. Οποιοσδήποτε μπορεί να είναι βλαμμένος, δεν τον κάνει το φύλο ανώριμο, bimbo, χαζοχαρούμενο, τσουλί, αδυσώπητο σαρκοβόρο πλάσμα και ό,τι άλλο τραγικο έχετε πει.
Η γνώμη σας για το άλλο φύλο: Μου αρέσει πολύ, ειδικά ένα συγκεκριμένο instance του :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
billxania αντίστοιχα πράγματα μπορείς να πεις και για ένα αγόρι. Δεν είναι γυναικεία χαρακτηριστική αυτά που αναφέρεις πάνω, είναι ανθρώπινα, universal. Οποιοσδήποτε μπορεί να είναι βλαμμένος, δεν τον κάνει το φύλο ανώριμο, bimbo, χαζοχαρούμενο, τσουλί, αδυσώπητο σαρκοβόρο πλάσμα και ό,τι άλλο τραγικο έχετε πει.
Η γνώμη σας για το άλλο φύλο: Μου αρέσει πολύ, ειδικά ένα συγκεκριμένο instance του :D

Το οποιο ειναι? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
α). Λάουρα, είπα την γνώμη και σε όποιον-α αρέσει. Δημοκρατία έχουμε. Δεν γράφω posts για να ικανοποίησω κάποιες ή να αρέσω σε κάποιες. Λέω αυτό που πιστεύω.

Εγώ δεν έκρινα καν τα γούστα σου, απλά είπα οτι όσα είπες εσύ είναι λίστα με το τι θες και τι όχι σε μια γυναίκα. Οκ; Το ίδιο έκανε και η Άννα από πάνω.
Είναι σαν να λες "Αντιπαθώ και τον εαυτό μου, επειδή και γω κάνω λίστα."
Δικαίωμά σου και αυτό.


Πάντως, παρατηρώ ότι οι περισσότεροι άντρες έχει τύχει ΜΙΑ ΦΟΡΑ να κάνετε κάτι με μια κοπέλα <ξανθιά-τακούνια-μίνια> - η οποία κατά τύχη είναι σαν αυτές στις αμερικανικες ταινιες - και σας έχει μείνει τραύμα. Έχετε κολλήσει και νομίζετε ότι όλες είναι ετσι.
Και για να πω και κάτι που λέει μια ψυχή "Ο ΣΩΣΤΟΣ ο άντρας έχει δίπλα του μια ΣΩΣΤΗ γυναίκα" κ.ο.κ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Εγώ δεν έκρινα καν τα γούστα σου, απλά είπα οτι όσα είπες εσύ είναι λίστα με το τι θες και τι όχι σε μια γυναίκα. Οκ; Το ίδιο έκανε και η Άννα από πάνω.
Είναι σαν να λες "Αντιπαθώ και τον εαυτό μου, επειδή και γω κάνω λίστα."
Δικαίωμά σου και αυτό.


Πάντως, παρατηρώ ότι οι περισσότεροι άντρες έχει τύχει ΜΙΑ ΦΟΡΑ να κάνετε κάτι με μια κοπέλα <ξανθιά-τακούνια-μίνια> - η οποία κατά τύχη είναι σαν αυτές στις αμερικανικες ταινιες - και σας έχει μείνει τραύμα. Έχετε κολλήσει και νομίζετε ότι όλες είναι ετσι.
Και για να πω και κάτι που λέει μια ψυχή "Ο ΣΩΣΤΟΣ ο άντρας έχει δίπλα του μια ΣΩΣΤΗ γυναίκα" κ.ο.κ

Παιδια η αληθεια ειναι οι μισοι λετε πως θελετε τον αντρα/γυναικα των ονειρων σας και οχι τη γνωμη σας για το αλλο φυλο.

Τι λες, εγω δν πηγα ποτε με τετοια! :pfff: δν ειναι οτι εχουμε κολλησει απλα ειμαστε επιφυλακτικοι και ενα αγχος το χουμε μη γινετε κι εσεις τα καλα κοριτσακια σαν κι αυτες... :D

Και πως οριζεται ο σωστος αντρας και η σωστη γυναικα? Οπως ειχες πει κι εσυ, και συμφωνησα, δν παιζει ρολο ΤΙΠΟΤΑ τελικα εκτος του ποιου ερωτευεσαι. Και το ποιος θα σε σκλαβωσει εχει σχεση με το μυαλο σου, το πως σκεφτεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το ζουμί από αυτό που είπα είναι ο καθένας παίρνει ό,τι του αξίζει (γι' αυτό και το "κ.ο.κ" :angelnot:). ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ το πιστεύω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ε σαφεστατα, αφου αμα κρατησει η σχεση θα πει πως ειναι κι οι δυο ισαξιοι. Τεσπα ας αφησουμε τις σχεσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LoCo0o0:-):-P:-0

Νεοφερμένος

Ο LoCo0o0:-):-P:-0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
την καλυτερη ..Καποια ερωτηματα για να δειτε πως θα ηταν η ζωη χωρις εναν απο τα 2 φυλα :
Πως θα γκαυλώναμε?
Πως θα καναμε σεξ?
Πως θα πολλαπλασιαζόμαστασταν

Θα σταθώ κυρίως στ 2 πρώτα(!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
εισαι ελεος. Στη περιπτωση σου: "το σεξ δε φερνει την ευτυχια" :P να ξερεις πως καποτε θα νιωσεις τοσα συναισθηματα στο σεξ, που δν θα το αναφερεις και θα μιλας γιαυτο με τοση επιπολεωτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
την καλυτερη ..Καποια ερωτηματα για να δειτε πως θα ηταν η ζωη χωρις εναν απο τα 2 φυλα :
Πως θα γκαυλώναμε?
Πως θα καναμε σεξ?
Πως θα πολλαπλασιαζόμαστασταν

Θα σταθώ κυρίως στ 2 πρώτα(!)

πραγματικά φιλε μου...ΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΝΟ αυτό σκεφτεσαι όλη μερα?Εντάξει είναι της ηληκίας αλλά δε με θυμαμαι κι ετσι...Κι εχω να σου πω πως με τετοιο σκεπτικο οχι μονο την καλυτερη δε θα βρεις αλλα να ευγνωμωνεις την τυχη σου που οι γυναικες ειναι περισσοτερες και λογικα θα βρεις καποια.Ελπιζω τα topic σου να ειναι ενας συνδιασμος διαφορετικης απο της δικης μου αισθησης humour και ηληκιας.Διαφορετικα...ψαξ'το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
πραγματικά φιλε μου...ΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΝΟ αυτό σκεφτεσαι όλη μερα?Εντάξει είναι της ηληκίας αλλά δε με θυμαμαι κι ετσι...Κι εχω να σου πω πως με τετοιο σκεπτικο οχι μονο την καλυτερη δε θα βρεις αλλα να ευγνωμωνεις την τυχη σου που οι γυναικες ειναι περισσοτερες και λογικα θα βρεις καποια.Ελπιζω τα topic σου να ειναι ενας συνδιασμος διαφορετικης απο της δικης μου αισθησης humour και ηληκιας.Διαφορετικα...ψαξ'το.

Εχει δικιο ο γιαννης, εγω που 'μαι αρσενικου γενους ενοχλουμαι με τις σκεψεις σου, φαντασου..,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
την καλυτερη ..Καποια ερωτηματα για να δειτε πως θα ηταν η ζωη χωρις εναν απο τα 2 φυλα :
Πως θα γκαυλώναμε?
Πως θα καναμε σεξ?
Πως θα πολλαπλασιαζόμαστασταν

Θα σταθώ κυρίως στ 2 πρώτα(!)

Ε εντάξει οι περισσότεροι στην ηλικία σου αυτά σκέφονται αλλά μετά ωριμάζουν(οι περισσότεροι) και καταλαβαίνουν πως δεν ειναι έτσι ακριβώς τα πράγματα(γυναίκες=σεξ).Θα το καταλάβεις και εσύ αργότερα γιατί αν δεν το συνειδητοποιήσεις δεν θα βρεις εύκολα καλή γυναίκα,πολύ δύσκολα θα έλεγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Offtopic αλλά θέλω να προειδοποιήσω τα νέα παιδιά που δεν έχουν πάει ακόμα στρατό. Παιδιά, στο στρατό το μυαλό σταματάει να δουλεύει ακόμα και για τα πιο απλά πράγματα, οπότε μην νομίζετε πως είστε χαζοί όταν καταταχτείτε. Ο στρατός στην Ελλάδα έχει τη μοναδική ικανότητα να αποβλακώνει το μυαλό ακόμα και στους πιο εύστροφους. Από τότε που μπήκα στο στρατό, δεν μπορώ να πλησιάσω κοπέλα ρε παιδιά. Δεν ξέρω τι να πω, τι να κάνω. Ευτυχώς σαν φιλότιμος στρατιώτης (λέμε τώρα ολόκληρος δόκιμος αλλά βλέπετε κακοφαίνεται στους μόνιμους να μας λένε αξιωματικούς) ρώτησα και μου είπανε παλιότεροι ότι αυτό συμβαίνει στους περισσότερους και όταν απολυθείς "περνάει" σαν παιδική αρρώστια. Οπότε μην ανησυχήσετε, στρατός είναι θα περάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Γνωμη για το αλλο φυλο??Δεν ξερω ακομα δεν εχω και την τερατια εμπειρια μεχρι στιγμης ασε που οι 2-3 κοπελες που ειχα σχεση μεχρι στιγμης ηταν συνομιληκες οποτε οτι και να πω θα αφορα μεχρι τα 18..οποτε .. σε 20 χρονια απο τωρα ισως θα εχω καποια συγκεκριμενη αποψη γιαυτο το θεμα :P
Παντως ναι ολα καλα μεχρι στιγμης νο προμπλεμ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Λοιπόν.. Η άποψή μου για το αντίθετο φύλο..
Οι άντρες είναι η καλύτερη παρέα και πολύ πιστοί σαν φίλοι..
Αλλά...
Man loves often and little, woman loves much and rarely....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Man loves often and little, woman loves much and rarely....;)
Και αυτό βασίζεται σε καποιου είδους επιστημονική έρευνα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Και αυτό βασίζεται σε καποιου είδους επιστημονική έρευνα; :P

Nαι είναι τα συμπεράσματα της διδακτορικής εντριβής του νεφελίμ Λιακόπουλου με επιβλέπων υφηγητή τον γιατρό με όζον Φικιώρη...:P


Man loves often and little, woman loves much and rarely
..και γιατί οι γυναίκες μόλις βρουν άλλον καλύτερον...στο κρεβάτι αφήνουν τον άντρα τους να μαγειρεύει το ρυζόγαλο; :D

Απόλυτα πράγματα δεν υπάρχουν (η ειδική σχετικότητα της φύσης των πραγμάτων), οπότε και δεν υπάρχουν απόλυτες αγάπες. Άνθρωποι είμαστε, σφάλματα κάνουμε, έτσι είναι η ζωή. Όλοι μας εκατέρωθεν, την προσποίηση την έχουμε (σε μικρή δόση). Η απόλυτη αγάπη και τα "σπαστικά" ζουζουνίσματα...κρατάνε στην περίοδο του μέλιτος μιας σχέσης. Μόλις η ίδια η καθημερινότητα, λόγω φόρτου εργασίας, "ξεπλύνει" τα μέλια, αρχίζουν οι γκρίνιες και η "αναζήτηση" επόμενου...υποψηφίου.. που να τις ολοκληρώνει κατά ορισμένως, σαν γυναίκες, να τις απογειώνει σαν θηλυκά...κτλ πρόστυχα που θέλουν οι γυναίκες.Το απαραίτητο συστατικό σε μια σχέση είναι η κατανόηση και η απουσία ζήλιας και γκρίνιας. Όσο δεν υπάρχει, θα έχω αυτήν την άποψη, μέχρι αποδείξεως εμπράκτως του αντιθέτου. Έστω ότι δεν ισχύει...γιατί πάντα πέφτουμε σε άτοπο; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
.και γιατί οι γυναίκες μόλις βρουν άλλον καλύτερον...στο κρεβάτι αφήνουν τον άντρα τους να μαγειρεύει το ρυζόγαλο;

Και αυτό στα συμπεράσματα της διδακτορικής εντριβής του νεφελίμ Λιακόπουλου συγκαταλέγεται???
Μπα.. μάλλον προσωπική σου πείρα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top