Η γνώμη σας για τη Xημεία Γενικής

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Και όχι μόνο για εξοικονόμηση χρόνου. Καλό είναι να έχει χωνέψει τα πράγματα πριν τη Γ. Τα βασικά τουλάχιστον, όπως λες. Θα βρεθεί καλύτερα προετοιμασμένος ύστερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iliaA

Νεοφερμένος

Η iliaA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ειναι ιδιαιτερα ευκολη ακομα και για αυτους της θεωρητικης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
δεν εχω καταλαβει ΤΙΠΟΤΑ
για μενα ειναι αθλια...(θεωρητικη)
ολο ch ch ch ch ελεοσ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Για όλους μα είναι χάλια:s(Θετικούς τεχνολογικούς και θεωρητικούς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Βασικά λίγο στην ονοματολογία μπερδεύομαι και στην ισόμερεια. Ε δηλαδή έπαθα σοκ όταν μας ζήτησε τα ισομερή ομόλογης σειράς του μεθυλικού προπυλεστέρα ( ή κάτι τέτοιο ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ωχ πάω να διαβάσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
1η φορα που εχω καταλαβει χημεια:lol:
Ο καθηγητης ειναι τελειος και σε κανει να θελεις να διαβασεις :D
αρκετα ενδιαφερον:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iliaA

Νεοφερμένος

Η iliaA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ιδιαίτερα ευκολη αλλα αμα θέλει ο καθηγητής μπορεί να το κάνει το πιο ακαταλαβιστικο μαθημα
-----------------------------------------
δεν εχω καταλαβει ΤΙΠΟΤΑ
για μενα ειναι αθλια...(θεωρητικη)
ολο ch ch ch ch ελεοσ!
καλα ίσως τοτε για μεερικούς της θεωρητικης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiodimitriotis

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Αρκετά δύσκολη...ειδικά για μένα(θεωρητική) :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Για όλους μα είναι χάλια:s(Θετικούς τεχνολογικούς και θεωρητικούς)

Εγω γουσταρω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mentalini

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Μακράν το χειροτερο μάθημα για μένα. Βάλτε μου να διαβάζω λατινικά καλύτερα(που λέει ο λόγος)!! αυτές οι ονοματολογίες είναι πολύ χάλια...θεωρία και πάλι θεωρία. Προσωπικά μόνο υδρογόνα έχω μάθει να βάζω σώστα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Φέτος η Χημεία Γενικής είναι γελοία και συμπαθητική μπορώ να πω ! (Παλεύετε ..... :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Φέτος η Χημεία Γενικής είναι γελοία και συμπαθητική μπορώ να πω ! (Παλεύετε ..... :D)

Και γω δεν θα την παλεψω με το ορθογραφικο σου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παναγιώτη , εσύ να κάτσεις εκεί που είσαι , κατάλαβες ??
Άντε , που θα με πεις εμένα ανορθόγραφο ! Άντε βάλε τόνους πάνω απο τις λέξεις , άτονε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Μου την ειπες,ατιμε :P

Παρε ενα διμεθυλοδεκαεξανιο και ασε με να παω να φαω 2 παστες,για να χορτασω την ηττα μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η Χημεία Γενικής είναι πολύ καλύτερη από ότι η κατεύθυνσης στην Β Λυκείου.Και πιο ευχάριστη και πιο έυκολη.
Αν κάτσεις και ασχοληθείς στην αρχή,κάνεις πολλά παραδείγματα και δεν περιμένεις την γνώση εξ ουρανού:P δεν θα είναι καθόλου δύσκολη ούτε και Θεωρητικούς ούτε για Θετικοτεχνολογικούς.Πρέπει απλά να μπεις στο νόημα και αυτό απαιτεί κάποια ενασχόληση με το μαθηματάκι τουλάχιστον στην αρχή.Άμα μάθεις τα βασικά μετά θα σου έρχονται αυθόρμητα. Η ονοματολογία σε όλους στην αρχή φάνταζε βουνό.Μετά όμως ήταν παιχνιδάκι.Η πρώτη μου κουβέντα πέρυσι ήταν ''Πω πω πώς θα τα μάθουμε όλα αυτά.Τόσοι κανόνες και εξαιρέσεις'' και η τελευταία μου ''Σιγά τις μπούρδες'':P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Η Χημεία γενικής τα σπάει! Στην κατεύθυνση πέρυσι έγραψα 12 και στη γενικής 19 =D
Και πιο εύκολη και πιο ευχάριστη είναι, γιατί μαθαίνεις 2 πράγματα ουσιαστικά όλα κι όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δεν ξέρω για σας άμα τη βρίσκετε πολύ εύκολη αλλά εγώ εμμένω στην άποψη μου.Ίσως εμείς είμαστε σα τάξη γραφικοί ίσως φταίει ο καθηγητής μας δεν ξέρω...Θα δείξει:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pipi

Νεοφερμένος

Η nikoletta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
η χημεια ηταν το χειροτερο μου απο το γυμνασιο.....δεν μπορω να την βλεπω..αν και φετος ειναι πιο ευκολη απ'την περσινη ακομα βλεπω τα κινεζικα ''πισ οφ κεικ'' μπροστα της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πιο εύκολη από την περσυνή;Να με κουζουλάνετε θέλετε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top