Η Οικογένεια Βλάπτει

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Απ'οτι καταλάβατε, μιλάω για τη σειρά του MEGA, που προβάλλεται κάθε Τετάρτη στις 21.00 (Αν δε κάνω λάθος)...

Παιδιά δεν είναι φοβερή...;; Εγώ πεθαίνω στα γέλια κάθε φορά που τη βλέπω...Έχει πολύ φάση..:D

Εσάς, πως σας φαίνετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aμάν με τα εκτρώματα.Έλεος πια.Υποβαθμίζουν τη νοημοσύνη μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Aμάν με τα εκτρώματα.Έλεος πια.Υποβαθμίζουν τη νοημοσύνη μας.

Σιγά μωρέεε :P Μια χαρά είναι η σειρούλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Προσωπικά ούτε 1 σειρά δεν μπορώ να δω από τις φετινές.Αναγουλιάζω στην ιδέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
+άπειρο στον Ηλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Προσωπικά ούτε 1 σειρά δεν μπορώ να δω από τις φετινές.Αναγουλιάζω στην ιδέα.

Όντως, φέτος δεν έχουμε καλά σενάρια...Αλλά 2 σειρές αξίζουν πιστεύω...Το "Μίλα μου βρώμικα" και η "Οικογένεια βλάπτει"...Αυτές, μπορώ να πω πως τις βλέπω φανατικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Δεν μ αρεσει. Ειδα ένα επισόδειο και δεν ξαναέκανα το ίδιο λάθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mamaguena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Δεν έχω δει και πολλά επεισόδια γιατί δεν προλαβαίνω.
Πιστεύω ότι δεν αξίζει.
Κρίμα για αυτόν που κάνει τον αρραβωνιαστικό της κοπέλας και για τον Μπουλά.
Στο 50-50 Όλα Τα Λεφτά.:up::jumpy::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Γενικά δεν βλέπω τηλεόραση (και ειδικά σειρές). Όμως μια φορά είχα κάτσει και το είχα δει(γαμημένη γαστρεντερίτιδα:P) και μπορώ να πω ότι με έβγαλε για 45 λεπτά από την μίζερη ζωή μου. Όμως δεν το ξαναείδα:/
Α ούτε που θυμάμαι τι ώρα είναι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Όντως, φέτος δεν έχουμε καλά σενάρια...Αλλά 2 σειρές αξίζουν πιστεύω...Το "Μίλα μου βρώμικα" και η "Οικογένεια βλάπτει"...Αυτές, μπορώ να πω πως τις βλέπω φανατικά...

γιατι δεν ειναι ωραιο το ''4'' του παπακαλιατη..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Όντως, φέτος δεν έχουμε καλά σενάρια...Αλλά 2 σειρές αξίζουν πιστεύω...Το "Μίλα μου βρώμικα" και η "Οικογένεια βλάπτει"...Αυτές, μπορώ να πω πως τις βλέπω φανατικά...

Και γω αυτές βλέπω.
Αλλά νταξ, δεν είναι και τόσο ξεκαρδιστικές πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
γιατι δεν ειναι ωραιο το ''4'' του παπακαλιατη..?

Όταν είδα το 1ο επεισόδιο μου φάνηκε καλό, αλλά από το 2ο και μετά το βαρέθηκα και δε το ξαναείδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
τέλεια σειρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Μου αρεσε και το εβλεπα οταν μπορουσα αλλα δεν μου αρεσε καθολου το τελος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
ελεος με την καθε βλακεία που κατεβαζει το μυαλο του καθε σεναριογραφου! :P

για χασιμο χρονου μια χαρα ειναι/ηταν η σειρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AngelinaYouSuck

Νεοφερμένος

Η AngelinaYouSuck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Μου την δίνει στα νεύρα αυτή η σειρά....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Πρέπει να'ναι η χειρότερη σειρά που έχει δημιουργηθεί.. Αν είχαν λίγο μυαλό και δεν κυνηγούσαν από παντού το κέρδος οι του Mega, άνετα θα μπορούσαν αντί για αυτή τη σειρά και μία άλλη. να έφτιαχναν μία που θα'ταν σαν το Νησί.. ;)

Μου φαίνεται όμως ότι το ίδιο θα γίνει και φέτος και τα επόμενα χρόνια καθώς τα χρήματα θα'ναι λίγα και λίγα χρήματα = φθηνές παραγωγές = παίρνεις το τουφέκι και πυροβολείς την τηλεόραση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Πω, θυμάμαι αυτή η μάνα της κοπέλας μου την έσπαγε τόσο πολύ! Αν τυχαία έπεφτα πάνω στη σειρά και την έβλεπα να παίζει μου ερχόταν να σπάσω την τηλεόραση έτσι όπως τσίριζε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top