Η Οικογένεια Βλάπτει

Nikos

New member

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Απ'οτι καταλάβατε, μιλάω για τη σειρά του MEGA, που προβάλλεται κάθε Τετάρτη στις 21.00 (Αν δε κάνω λάθος)...

Παιδιά δεν είναι φοβερή...;; Εγώ πεθαίνω στα γέλια κάθε φορά που τη βλέπω...Έχει πολύ φάση..:D

Εσάς, πως σας φαίνετε;

Iliaso

New member

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.
Aμάν με τα εκτρώματα.Έλεος πια.Υποβαθμίζουν τη νοημοσύνη μας.

Nikos

New member

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 131 μηνύματα.

Iliaso

New member

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.
Προσωπικά ούτε 1 σειρά δεν μπορώ να δω από τις φετινές.Αναγουλιάζω στην ιδέα.

Vampi

New member

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.
+άπειρο στον Ηλία.

Nikos

New member

Προσωπικά ούτε 1 σειρά δεν μπορώ να δω από τις φετινές.Αναγουλιάζω στην ιδέα.
Όντως, φέτος δεν έχουμε καλά σενάρια...Αλλά 2 σειρές αξίζουν πιστεύω...Το "Μίλα μου βρώμικα" και η "Οικογένεια βλάπτει"...Αυτές, μπορώ να πω πως τις βλέπω φανατικά...

myrto.s

New member

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 463 μηνύματα.
Δεν μ αρεσει. Ειδα ένα επισόδειο και δεν ξαναέκανα το ίδιο λάθος

Mamaguena

New member

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Δεν έχω δει και πολλά επεισόδια γιατί δεν προλαβαίνω.
Πιστεύω ότι δεν αξίζει.
Κρίμα για αυτόν που κάνει τον αρραβωνιαστικό της κοπέλας και για τον Μπουλά.
Στο 50-50 Όλα Τα Λεφτά.:up::jumpy::lol:

!Βάλια!

New member

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.
Γενικά δεν βλέπω τηλεόραση (και ειδικά σειρές). Όμως μια φορά είχα κάτσει και το είχα δει(γαμημένη γαστρεντερίτιδα:P) και μπορώ να πω ότι με έβγαλε για 45 λεπτά από την μίζερη ζωή μου. Όμως δεν το ξαναείδα:/
Α ούτε που θυμάμαι τι ώρα είναι...:P

nitsa

New member

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Όντως, φέτος δεν έχουμε καλά σενάρια...Αλλά 2 σειρές αξίζουν πιστεύω...Το "Μίλα μου βρώμικα" και η "Οικογένεια βλάπτει"...Αυτές, μπορώ να πω πως τις βλέπω φανατικά...
γιατι δεν ειναι ωραιο το ''4'' του παπακαλιατη..?

Αντώνης

New member

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 631 μηνύματα.
Και γω αυτές βλέπω.
Αλλά νταξ, δεν είναι και τόσο ξεκαρδιστικές πια.

Nikos

New member

eleni27

New member

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 108 μηνύματα.
τέλεια σειρά...

g1wrg0s

New member

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,563 μηνύματα.
Μου αρεσε και το εβλεπα οταν μπορουσα αλλα δεν μου αρεσε καθολου το τελος!

toi_toi

New member

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 753 μηνύματα.
ελεος με την καθε βλακεία που κατεβαζει το μυαλο του καθε σεναριογραφου! :P

για χασιμο χρονου μια χαρα ειναι/ηταν η σειρα!

KnightRider

New member

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Πρέπει να'ναι η χειρότερη σειρά που έχει δημιουργηθεί.. Αν είχαν λίγο μυαλό και δεν κυνηγούσαν από παντού το κέρδος οι του Mega, άνετα θα μπορούσαν αντί για αυτή τη σειρά και μία άλλη. να έφτιαχναν μία που θα'ταν σαν το Νησί.. ;)

Μου φαίνεται όμως ότι το ίδιο θα γίνει και φέτος και τα επόμενα χρόνια καθώς τα χρήματα θα'ναι λίγα και λίγα χρήματα = φθηνές παραγωγές = παίρνεις το τουφέκι και πυροβολείς την τηλεόραση..

Miss Brightside

New member

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Πω, θυμάμαι αυτή η μάνα της κοπέλας μου την έσπαγε τόσο πολύ! Αν τυχαία έπεφτα πάνω στη σειρά και την έβλεπα να παίζει μου ερχόταν να σπάσω την τηλεόραση έτσι όπως τσίριζε :P

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...