Η Γεωγραφία είναι ενδιαφέρον μάθημα ή όχι;

G!Ot@K/

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
βασικα με το βιβλιο που εχετε στην α' μονο ενδιαφερον δεν μπορει να γινει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elen1996

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
οχι οχι οχι με τπτ!!!!δεν ειναι μαθημα αυτο σκετο βασανιστηριο ειναι ''ΕΛΕΟΣ''.σημερα ειχα και η καθηγητρια μας επρηξε επρεπε να μεινουμε ξυπνιοι και να την ακουμε πρωινιατικα!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!msm!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
οχι οχι οχι με τπτ!!!!δεν ειναι μαθημα αυτο σκετο βασανιστηριο ειναι ''ΕΛΕΟΣ''.σημερα ειχα και η καθηγητρια μας επρηξε επρεπε να μεινουμε ξυπνιοι και να την ακουμε πρωινιατικα!!!!!!!!!!

Στη πρώτη γυμνασίου ούτε εμένα μου άρεσε αλλά στη δευτέρα ήταν τέλειο! Βεβαια εξαρτάτε από τον καθηγητη-τρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
κατα τη γνωμη μου δεν λεει :iagree:πολλα!απλα αποκτασ μερικεσ γνωσεισ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
ΟΧΙ
:nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

margarita_

Νεοφερμένος

Η margarita_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ειναι ωραιο μαθημα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εχουμε το καλυτερο καθηγτη την κυρια Παντε!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroulucky

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
ενα απο τα αγαπημενα μου μαθηματα!!!απο το δημοτικο...εν τω μεταξυ τον καθηγητη τον ειχαμε κ τα 2 χρονια του γυμνασιου!!!ειδικα στη Β ομως συχνα χαναμε το μαθημα για να αναπληρωσουμε κενα στη φυσικη η στη χημεια!!!!(το ιδιο μας εκανε κ στη Γ με τη βιολογια)τρελλο σπασιμο!!!!!παντως σαν μαθημα ειναι καταπληκτικο....κ πολυ ενδιαφερον(για μενα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna 11111

Νεοφερμένος

Η anna 11111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
στην αρχη ηταν ωραια.αλλα τωρα....ασε καλητερα:jumpy::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TH3 D3@TH!

Νεοφερμένος

Ο Άγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ειναι ενδιαφερον να ταξιδευεις σε διαφορα μερη του κοσμου και να μαθαινεις τα παντα για τη γη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valium

Νεοφερμένος

Η Τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής ΤΕΕ Α' κύκλου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Για να πω την αληθεια παντα μου αρεζε η γεωγραφια σαν μαθημα...
Και ειχα καλες σχεσεις με τους καθηγητες γτ ημουν απουσιολογος!:D
τεσπα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr4ke

Νεοφερμένος

Ο Dr4ke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Κατα τη γνωμη μου ειναι ενδιφερον μαθημα ,απλα φτεει το συστημα ..Δηλαδη θα μπορουσε το κρατος να δωσει λιγη περισσοτερη βαση πανω στην παιδια.
Και να μην διοριζουν οποιον Δημοσιο υπαλληλο κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ανάλογα με τον καθηγητή!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Η Γεωγραφια ειναι ενα ενδιαφερον μαθημα (για μενα) και ισως βοηθησε και η καθηγητρια μας που μας βαζει να βρισκουμε πληροφοριες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσποινα Σ.

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
To πιο ενδιαφερον μαθημα που υπαρχει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisnats16

Νεοφερμένος

Ο chrisnats16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Πραγματικά λατρεύω τη Γεωγραφία!!!!!!!!!!! Βέβαια όταν στη διδάσκουν άσχετοι καθηγητές (όπως εμάς) και μαζί με τα... αρχαία βιβλία του σχολείου, είναι λογικό να καταντήσει βαρετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Αυτές τις μέρες διαβάζω πολλή γεωγραφία για τις εξετάσεις. Τη μίσησα!!!!!:mad::mad::mad::mad::mad:



Αν δω χάρτη αυτή τη στιγμή θα τον κάψω:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nagini

Νεοφερμένος

Η Σταματίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ έχω παιδικό τραύμα με τη γεωγραφία από την πέμπτη δημοτικού. Όσοι από εσάς θυμούνται το βιβλίο γεωγραφίας της πέμπτης, θυμάστε κάτι κατεβατά που είχε συχνά - πυκνά και στην πάνω αριστερά γωνία τους είχαν έναν άνθρωπο με γυαλιά, που τον έλεγαν "ο κύριος Πτολεμαίος"?
Λοιπόν εμάς ο δάσκαλός μας μας έβαζε να τα μαθαίνουμε όλα απ' έξω μαζί με τους αριθμούς και από τότε μου είχε κάτσει στραβά το θέμα.:P

Πέρσι ήταν παλέψιμο, η καθηγήτριά μας είχε κάποιο ενδιαφέρον, φέτος με τον καθηγητή μας είμαι στην κόντρα (μόνο που δεν τον βρίζω μπροστά του, αλλά τον κοιτάζω με μισό μάτι και του γελάω χαιρέκακα όταν λέω κακίες), οπότε δεν μπορώ να πω ότι με έλκει ιδιαίτερα το αντικείμενο.:P:P

Ωστόσο θα μπορούσε να είναι ενδιαφέρον μάθημα, αλλά όχι ως προς το κομμάτι της των ξερών ονομάτων, αλλά ως προς το γεωλογικό της τμήμα. Αυτό μπορώ να πω ότι μ' αρέσει!:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Η Γεωγραφία είναι πολύ ωραίο μάθημα αλλά θα έπρεπε να δινόταν βάση στα βιβλία περισσότερο για την Ελληνική και την τοπική (ανά νομό). Πολλοί δεν ξέρουν τα κυριότερα ποτάμια/χειμάρρους του νομού ή και της ευρύτερης περιοχής που ζουν.

Κατά τα άλλα ήταν ένα από τα αγαπημένα μου μαθήματα και αποτελούσε αφορμή για διαθεματικές συζητήσεις... :inlove::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.RM

Νεοφερμένος

Ο Mr.RM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ναι... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
ενδιαφερων ειναι μονο οταν εχεις να διαβασεις το ενα μαθημα της ημερας. Τώρα στοις εξετάσεις είναι το πιο μισητό μου μάθημα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top