Ηχογραφήσεις των κεφαλαίων της Βιολογίας Κατεύθυνσης

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
γαμάτο , θα το βάλω ringtone,μη μου λείψει η βιολογία.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Και οτι σημερα σκεφτομουν οτι κατι τετοιο θα ναι πολυ καλη λυση για να τα μαθω :P
Αλλα το rapidshare δεν με αφηνει να τα κατεβασω μου λεει να γινω pro:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Λίγο χρονοβόρο δεν είναι αυτό ρε 'σεις? =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Λίγο χρονοβόρο δεν είναι αυτό ρε 'σεις? =/

Το ότι τα ακούς και διαβάζεις παράλληλα νταξ όχι τόσο. Αφού η δουλειά είναι και έτοιμη. Το βάζεις και το ξαναβάζεις. Κυλάει πιο νορμαλ θεωρώ, δεν το έχω κάνει ποτέ βέβαια.

Ας πούμε εγώ για να καταφέρω να μάθω Βιολογία τα γράφω... και 2-3 φορές κάθε φορά...Εκεί να δεις ώρες. :D
Αλλά είμαι κυρίως οπτικός τύπος. Άλλοι μποροί να βολεύονται με το να τα ακούν.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Πολύ καλή δουλειά! Ευχαριστώ πολύ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Χμμ..αρκετά έως πολύ ενδιαφέρον!! Και ό,τι πρέπει για επαναλήψεις!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

arisar

Νεοφερμένος

Ο arisar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Αθανάσιος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Πολύ χρήσιμο φίλε !!! Ευχαριστώ πολύ !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Συγχαρητήρια για την υπομονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Πράγματι είναι πολύ χρήσιμο. Εγώ εκτός από αυτά τα κεφάλαια ηχογράφησα και τα υπόλοιπα και τα έκανα mp3 για να τα βάλω στο mp3player. Και έτσι κάθε μέρα στη διαδρομή για το σχολείο τα άκουγα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Κι εγώ είχα ηχογραφήσει τα υπόλοιπα, αλλά είχα βάλει υπόκρουση κλασικής μουσικής από πίσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Δώσεεεεε!!!

απαπα μου πήρε τα αυτιά..:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hararts95

Νεοφερμένος

Η hararts95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Κι εγώ είχα ηχογραφήσει τα υπόλοιπα, αλλά είχα βάλει υπόκρουση κλασικής μουσικής από πίσω :P

Ακριβως αυτο χρειαζομαι! θα μπορουσες να τα μοιραστεις μαζι μας αν τα εχεις ακομη; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pantelis123

Νεοφερμένος

Ο pantelis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά δεν μου εμφανίζει τα αρχεία αν μπορείτε να μου τα στείλετε ακόμη και μέσω facebook ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Έχει περάσει αρκετόοοος καιρός και έχουν διαγραφεί πιθανότατα. Τα κάνω μία reupload και θα σας δώσω links μεσα στη μέρα. Ωστόσο βρήκα στο λάπτοπ του 2ου, του 6ου και του 8ου κεφαλαίου. Θα την βγάλετε με αυτά :P

https://www.mediafire.com/?7sopuxuuaxo98p5
https://www.mediafire.com/?gwntyz6d85nyfjq
https://www.mediafire.com/?3xpxi5kzsbvs2aj

There you go (:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

psilos1975

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο psilos1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
τα κατεβάζω και εγώ να δω τι ειναι...:hmm:

μπράβο για την πρωτοβουλία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Έχει περάσει αρκετόοοος καιρός και έχουν διαγραφεί πιθανότατα. Τα κάνω μία reupload και θα σας δώσω links μεσα στη μέρα. Ωστόσο βρήκα στο λάπτοπ του 2ου, του 6ου και του 8ου κεφαλαίου. Θα την βγάλετε με αυτά :P

Wow!

Ξαναμπήκες στο site!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pantelis123

Νεοφερμένος

Ο pantelis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ είναι τρομερά τα αρχεία.... πιστεύω θα με βοηθήσουν πάρα πολύ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Χαχ, να 'στε καλά. Επειδή βλέπω ότι είχαν γενικά μεγάλη πέραση και ζήτηση μπορεί αν βρω χρόνο άμεσα και το βιβλίο το κυριότερο, να ηχογραφήσω και τα υπόλοιπα. Με νέα playlist :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psilos1975

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο psilos1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
χμ αν μπορουσες και με μουσικη ποιο ''απαλη'' θα ηταν ακομα καλυτερα!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

debbieduck

Νεοφερμένος

Η debbieduck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Φίλε καλλιτέχνη δουλεύεις για τη δισκογραφική εταιρεία καμένηθετικήdiskclub.KEEP REHEARSING:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top