Ημερομηνία κατάθεσης μηχανογραφικού 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Ναι...βασικά δεν θέλω να δουν οι γονείς μου ότι δήλωσα δεύτερη επιλογή Σάμο.Θα αρχίσουν το πρήξιμο,χωρίς λόγο μάλιστα αφού περνάω αθηνα στάνταρ. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ε..ενταξει πολυ απλα μη το δειχνεις...:P
Πες οτι δεν το εχεις κ πως σας το κρατησαν εκει...κ εσυ παρτο κ κρυψτο....
Εγω παντως στην θεση σου δε θα το πετουσα...ουτε το περσινο το εχω πεταξει...:P
Για να βαλεις εσυ δευτερη επιλογη Σαμο θα εχεις τους λογους σου...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Για το πρόγραμμα σπουδών...αν περάσω σάμο θα το θεωρήσω αποτυχία πάντως.Το περσινό σου χρειάστηκε πουθενά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:lol:οχι.............
απλα εγω το κραταω ακομα, δε ξερω γιατι.... ειχα ξεχασει εντελως πως το εχω..
Μακαρι ρε συ να μη χρειαστει να πας Σαμο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
:lol:οχι.............
απλα εγω το κραταω ακομα, δε ξερω γιατι.... ειχα ξεχασει εντελως πως το εχω..
Μακαρι ρε συ να μη χρειαστει να πας Σαμο....


E οποτε το πετάω. XD
Και εγώ το ελπίζω να μην χρειαστεί... :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top