Ημερομηνία κατάθεσης μηχανογραφικού 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
στο σχολειο η στη δευτεροβαθμια; περσι στη δευτεροβαθμια ειχαμε παει
Δεν ειμαι απολυτα σιγουρος Αλεκα μου... Παντως η υποδιευθυντρια μας μας ειχε πει οτι θα παμε στο σχολειο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Καλά εντάξει, όταν έρθει η στιγμή θα μας ενημερώσουν οπότε θα το μάθουμε όλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ναι αλλά φέτος για πρώτη φορα θα κατατεθουν ηλεκτρόνικα και όχι εντυπα.Θα πηγαινουμε εκει και θα τα λεμε να τα παιρνανε αλλοι...
Εγω ηλεκτρονικα το κατεθεσα και περυσι. Το εντυπο μηχανογραφικο λειτουργησε σαν προχειρο και περασαν τις επιλογες μου στον υπολογιστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Το ηλεκτρονικά νομίζω ότι το καταθέτετε από το σπίτι σας...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Μπα, δε νομιζω να γινει κατι τετοιο. Και πες οτι απ' το σπιτι μας κανουμε κανα λαθος τι γινεται; Επισης δεν ειναι λογικο, δεν εχουν ολα τα παιδια προσβαση στο διαδικτυο (ειδικα επαρχια). Μπορει να δωσουν εναλλακτικη να μπορεις να το καταθετεις ΚΑΙ απο το σπιτι.

Τελοσπαντων, θα τα δουμε αυτα οταν ερθει η ωρα... Παντως διαβασα απο εγκυρο σαιτ οτι φετος για πρωτη φορα θα βγουν οι βαθμοι στο ιντερνετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eγώ αυτό κατάλαβα από εκεί και πέρα δεν ξέρω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Νομιζω ποτε δεν πας στο σχολειο για να κατεθεσεις μηχανογραφικο αλλα στην δευτεροβαθμια εκπαιδευση αν κανω λαθος διορθωστε με...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Νομιζω ποτε δεν πας στο σχολειο για να κατεθεσεις μηχανογραφικο αλλα στην δευτεροβαθμια εκπαιδευση αν κανω λαθος διορθωστε με...

Ναι, νομιζω ετσι ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια,θελω να δωσω τωρα τελη ιουνιου μηχανογραφικο 10% βασεις λογω του οτι δ μρεσε η σχολη π περασα φετος,λοιπον στο μηχανογραφικο πανω στον κωδικο αριθμο υποψηφιου θα συμπληροσω τον ιδιο με αυτο που ειχα και περσυ??(Περσυ εδωσα πανελληνιες) επισης στο λυκειο αποφοιτησης κτλπ τα ιδια θα βαλω οπως εβαλα και στο περσινο μηχανογραφικο ετσι??το μονο που θα αλλαξω ειναι να συμπληρωσω το κατοχος βεβαιαωσης προσβασης ετους 2006 και μετα χωρις νεα εξεταση ποσοστο θεσεων 10% ετσι δεν ειναι?Διαλεγω παλι μονο τις σχολες 2 πεδιων μονο ετσι?επισης κατω κατω κατευθυνση μαθημα επιλογης τα βαζω οπως περσυ η αφηνω κενα??Μηπως μποορειτε να μου πειτε τι διακαιολογητικα θα χρειαστω γτ περνανε οι μερες και μηπως δε προλαβω...ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexaras

Νεοφερμένος

Ο alexaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Χαιρετω.

Ξερουμε μεχρι ποτε μπορουμε να καταθετουμε το μηχανογραφικο?

Ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Ουτε απο ποτε ουτε μεχρι ποτε. Περιμενουμε καμμια ανακοινωση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Νομιζω ποτε δεν πας στο σχολειο για να κατεθεσεις μηχανογραφικο αλλα στην δευτεροβαθμια εκπαιδευση αν κανω λαθος διορθωστε με...

Ναι, νομιζω ετσι ειναι.
Ναι. Εγω περυσι ειχα παει να καταθεσω στην διευθυνση δευτεροβαθμιας που ανηκει το σχολειο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Απο οτι καταλαβα, με περιμενει ταξιδη για να παω μεχρι το Παγκρατι :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Εξαρτάται αν το σχολείο σου ειναι κέντρο κατάθεσης η οχι. Στην επαρχια τα καταθετουμε περισσοτερο στα σχολεία επειδη είμαστε και πιο λίγοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Μπα, δε νομιζω να γινει κατι τετοιο. Και πες οτι απ' το σπιτι μας κανουμε κανα λαθος τι γινεται; Επισης δεν ειναι λογικο, δεν εχουν ολα τα παιδια προσβαση στο διαδικτυο (ειδικα επαρχια). Μπορει να δωσουν εναλλακτικη να μπορεις να το καταθετεις ΚΑΙ απο το σπιτι.

Τελοσπαντων, θα τα δουμε αυτα οταν ερθει η ωρα... Παντως διαβασα απο εγκυρο σαιτ οτι φετος για πρωτη φορα θα βγουν οι βαθμοι στο ιντερνετ.
Συγνωμη φιλε τη εχει η επαρχια?να μη την υποτιμαμε και πολυ ναι? Και ΣΥΓΝΩΜΗ για καποιους που δεν καταλαβανε τι ακριβως εννοουσα στο πρωτο μου μηνυμα. Αλλες φορες θα τα διευκρινιζω καλυτερα...δικο μου το λαθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Συγνωμη φιλε τη εχει η επαρχια?να μη την υποτιμαμε και πολυ ναι? Και ΣΥΓΝΩΜΗ για καποιους που δεν καταλαβανε τι ακριβως εννοουσα στο πρωτο μου μηνυμα. Αλλες φορες θα τα διευκρινιζω καλυτερα...δικο μου το λαθος.
Εγω δεν υποτιμησα τιποτα. Απλα το αυτονοητο ειπα, οτι δεν εχουν ΟΛΑ τα παιδια και οι οικογενειες την οικονομικη δυνατοτητα να εχουν υπολογιστη (και με προσβαση στο ινερνετ) σπιτι τους. Κακως επραξα και ανεφερα την επαρχια. Αμεσως να θιχτειτε ολοι...

Και οταν λες κατι τετοιο σε φορουμ οπου συχναζουν παιδια που εχουν δωσει πανελληνιες, λογικο ειναι να αγχωθουμε. Ανθρωποι ειμαστε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Συγνωμη φιλε τη εχει η επαρχια?να μη την υποτιμαμε και πολυ ναι? Και ΣΥΓΝΩΜΗ για καποιους που δεν καταλαβανε τι ακριβως εννοουσα στο πρωτο μου μηνυμα. Αλλες φορες θα τα διευκρινιζω καλυτερα...δικο μου το λαθος.
Kαλα, για το πρωτο σου ποστ δε χρειαζεται να ζητας συγνωμη... Πολλες φορες νομιζουμε πως γινομαστε κατανοητοι, αλλα τελικα γινονατι περεξηγησεις!! Σιγα το πραγμα... Οσο για την επαρχια δεν νομιζω πως ειπωθηκε κατι με κακια, απλα μαλλον το παιδι αναφεροταν σε απομακρυσμενα χωρια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Παντως εμεις πηραμε τα εντυπα σημερα.οκ καποιοι ισως τα πηραν κ αλλοι οχι ακομα απλα το αναφερω μην αρχισετε να βαρατε παλι.
Εγω απο οτι ξερω παμε στην δευτεροβαθμια εκπαιδευση και εκει για οσους δεν ξερουν καθομαστε και λεμε αναλυτικα τα στοιχεια μας κ οτι σχολες δειλωσαμε κ καποιος αλλος απο εκει τα περνα στον υπολογιστη. Το πιο σιγουρο μεχρι στιγμης ειναι 24 με 26 βγαινουν τα αποτελεσματα κ 10 με 15 θα ΚΑΤΑΘΕΣΟΥΜΕ τα μηχανογραφικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Σ' εμας παντως τα εντυπα θα τα δωσουν κανα δυο μερες μετα την ανακοινωση των αποτελεσματων (οπως και περυσι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εγω δεν υποτιμησα τιποτα. Απλα το αυτονοητο ειπα, οτι δεν εχουν ΟΛΑ τα παιδια και οι οικογενειες την οικονομικη δυνατοτητα να εχουν υπολογιστη (και με προσβαση στο ινερνετ) σπιτι τους. Κακως επραξα και ανεφερα την επαρχια. Αμεσως να θιχτειτε ολοι...

Και οταν λες κατι τετοιο σε φορουμ οπου συχναζουν παιδια που εχουν δωσει πανελληνιες, λογικο ειναι να αγχωθουμε. Ανθρωποι ειμαστε. :P
Και εγω ειμαι ανθρωπος κ εδωσα φετος δευτερη χρονια αρα το περασα δυο φορες το λουκι των πανελλαδικων και ξερω πολυ καλα πως ειναι. ενταξει ζητησα ΣΥΓΝΩΜΗ που δεν διευκρινησα τι αλλο να πω?....
κ υπαρχουν πολλα παιδια κ στην πολη που δεν εχουν υπολογιστη αλλα οκ τερμα το θεμα με την επαρχια.....
-----------------------------------------
Kαλα, για το πρωτο σου ποστ δε χρειαζεται να ζητας συγνωμη... Πολλες φορες νομιζουμε πως γινομαστε κατανοητοι, αλλα τελικα γινονατι περεξηγησεις!! Σιγα το πραγμα... Οσο για την επαρχια δεν νομιζω πως ειπωθηκε κατι με κακια, απλα μαλλον το παιδι αναφεροταν σε απομακρυσμενα χωρια!!
πλακα πλακα το δικο μου ειναι ενα απο τα πιο ακρυσμενα χωρια:lol: αλλα ενταξει δεν μπορουμε να κανουμε κατι για αυτο τα παιδια που βρισκομαστε εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top