ΗΜΜΥ ΕΜΠ

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
χαχαχαχα πραγματικά γελάω με κάθε μήνυμα σου! Είσαι ο θεος μου. Προσκυνάω. :P

Στο δεύτερο εξάμηνο θα κάνετε δομές δεδομένων σε C οχι C ok αλλα και αντικειμενοστρεφή στο ίδιο μάθημα; Οχι οτι έχει νόημα απο περιέργια ρωτάω γιατι στα περισσότερα τμήματα 2 εξάμηνο υπάρχει μάθημα Δομές Δεδομένων και στο 3 Αντικειμενοστρεφής Προγραμματισμός. Αυτό ειναι όλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsolas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Είναι απλό το θέμα, ο κορμός έχει 2,5 προγραμματιστικά μαθήματα και οι καθηγητές του τομέα πληροφορικής προσπαθούν να χωρέσουν όσα περισσότερα μπορούν από ύλη, ώστε να μην τα βρίσκουν παλούκια στις ροές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimani

Νεοφερμένος

Ο jimani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
παιδιά θα "ηθελα" να ρωτήσω αν κάποιος που ξαναδίνει πανελλαδικές και διαβάζει μονος του ποσο εύκολο είναι να περάσει ηλεκτρολόγος μηχανικός και μηχανικός υπολογιστών στο απθ και θα "ηθελα" να με πει κάποιος που πέρασε σε αυτή τη σχολη είτε με τη πρώτη είτε με τη δεύτερη ακόμα καλύτερα τι διαβασμα έκανε για να τα καταφέρει στις εξετάσεις και ο προγραμματισμός γιάννα γράψεις 20αρι πρέπει να λύνεις ασκήσεις συνεχεια όλη μέρα η αν μάθεις πάνω κάτω πως λύνονται οι βασικές ασκήσεις και με αυτές ανάλογα κανεις αυτό ρούσε ρωτάνε στις πανελλήνιες .παρακαλώ κάποιος να με βοηθησει please!!!!!!!!!!!!!! τώρα μέχρι στιγμής έβγαλα φυσική μαθηματικα κατ. , μαθ. γενικής και τώρα διαβάζω προγραμματισμό! και έχω στόχο ένα μηνα πριν τις πανελλήνιες να βγάλω όλη την ύλη και να κάνω επαναλήψεις λέτε να τα καταφέρω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Φήμες λένε πως τα κορίτσια στο ΗΜΜΥ ΕΜΠ είναι σαπίλες ... Ισχύει :P ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsolas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Μπααα, απλά οι αναλογίες είναι 80-20 άρα θα έχεις γερό ανταγωνισμό :P ... Πάντως μην ανησυχείς, λίγο πιο δίπλα είναι οι χημικοί και σε ένα τέταρτο με τα πόδια είσαι φιλοσοφική ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Μπααα, απλά οι αναλογίες είναι 80-20 άρα θα έχεις γερό ανταγωνισμό :P ... Πάντως μην ανησυχείς, λίγο πιο δίπλα είναι οι χημικοί και σε ένα τέταρτο με τα πόδια είσαι φιλοσοφική ;)

Πρώτον δεν πρόκειται να μπω ΕΜΠ για προφανής λόγους :redface: (Δεν υπάρχει περίπτωση να το πιάσω) ! Όσο για τον ανταγωνισμό , από πότε οι γόηδες σαν και εμάς έχουν και ανταγωνισμό ? :whistle: χαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Φήμες λένε πως τα κορίτσια στο ΗΜΜΥ ΕΜΠ είναι σαπίλες ... Ισχύει :P ?

Όχι, δεν ισχύει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Σε ολες της πολητεχνικες σχολες υπαρχουν μερικη καμμενοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Σε ολες της πολητεχνικες σχολες υπαρχουν μερικη καμμενοι

άλλο καμένοι , άλλο σάπιοι :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marilou96

Νεοφερμένος

Η marilou96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
παιδιά θα "ηθελα" να ρωτήσω αν κάποιος που ξαναδίνει πανελλαδικές και διαβάζει μονος του ποσο εύκολο είναι να περάσει ηλεκτρολόγος μηχανικός και μηχανικός υπολογιστών στο απθ και θα "ηθελα" να με πει κάποιος που πέρασε σε αυτή τη σχολη είτε με τη πρώτη είτε με τη δεύτερη ακόμα καλύτερα τι διαβασμα έκανε για να τα καταφέρει στις εξετάσεις και ο προγραμματισμός γιάννα γράψεις 20αρι πρέπει να λύνεις ασκήσεις συνεχεια όλη μέρα η αν μάθεις πάνω κάτω πως λύνονται οι βασικές ασκήσεις και με αυτές ανάλογα κανεις αυτό ρούσε ρωτάνε στις πανελλήνιες .παρακαλώ κάποιος να με βοηθησει please!!!!!!!!!!!!!! τώρα μέχρι στιγμής έβγαλα φυσική μαθηματικα κατ. , μαθ. γενικής και τώρα διαβάζω προγραμματισμό! και έχω στόχο ένα μηνα πριν τις πανελλήνιες να βγάλω όλη την ύλη και να κάνω επαναλήψεις λέτε να τα καταφέρω?
jmanι συγχαρητηρια π τα καταφερνεις μονος/η κ αξιζεις πολλους επαινους ειτε περασεις ειτε οχι !!Σου ευχομαι καλη επιτυχια !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimani

Νεοφερμένος

Ο jimani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
να σαι καλά marilou σε ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη και εσύ να χεις ότι επιθυμείς!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
ελα τι ψοφια πραγματα ειναι αυτα για την ΣΧΟΛΑΡΑ μας; Ετοιμάζεται νεα σελίδα εχω ακούσει απο τον Γιώργο,
το λεγόμενο https://www.shmmy.gr , λενε θα είναι top.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
ελα τι ψοφια πραγματα ειναι αυτα για την ΣΧΟΛΑΡΑ μας; Ετοιμάζεται νεα σελίδα εχω ακούσει απο τον Γιώργο,
το λεγόμενο https://www.shmmy.gr , λενε θα είναι top.
Θα μεταφερθεί και το forum? Σε σχέση με αυτό των ΗΜΜΥ ΑΠΘ, του ΕΜΠ είναι χρόνια πίσω σε θέμα interface και ευκολίας στην πλοήγηση! (ευτυχώς όχι από άποψη βοηθητικού περιεχομένου, το υλικό είναι άφθονο :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Θα μεταφερθεί και το forum? Σε σχέση με αυτό των ΗΜΜΥ ΑΠΘ, του ΕΜΠ είναι χρόνια πίσω σε θέμα interface και ευκολίας στην πλοήγηση! (ευτυχώς όχι από άποψη βοηθητικού περιεχομένου, το υλικό είναι άφθονο :) )

Το shmmy.ntua.gr και το shmmy.gr αποτι ακουσα δε τα βρηκανε, οποτε το πρωτο θα συνεχισει στο ίδιο tempo ενω το δευτερο εχω καλο προαίσθημα ως προς UI & K.I.S.S.-ability.

Δεν εχω δει των ΑΠΘιτων. λινκαρε αν μπορείς :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Το shmmy.ntua.gr και το shmmy.gr αποτι ακουσα δε τα βρηκανε, οποτε το πρωτο θα συνεχισει στο ίδιο tempo ενω το δευτερο εχω καλο προαίσθημα ως προς UI & K.I.S.S.-ability.

Δεν εχω δει των ΑΠΘιτων. λινκαρε αν μπορείς :hmm:
https://www.thmmy.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Το shmmy.ntua έχει ένα λαμπάκι που όταν το πατάς ανάβει και κλείνει μαγκιά
του thmmy είναι ένα συνηθισμένο forum
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leonidas-stais

Νεοφερμένος

Ο leonidas-stais αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα, είμαι υποψήφιος για πρωτοτετής στους ηλεκτρολόγους του Ε.Μ.Π. και ψάχνω μελλοντικούς συναδέλφους πρωτοετείς για κοινωνική δικτύωση. Έχω φτιάξει και μία ομάδα για το 'μελλοντικό' έτος μας, όποιος θέλει να μπεί σιγά σιγά για να γνωριστούμε είναι ευπρόσδεκτος

www.facebook.com/groups/hmmyemp2013/

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Περίμενε να βγούν οι βάσεις και χρόνος για group υπάρχει. Έχω δει και άλλους/ες υποψήφιους στο ischool αλλά τόσο νωρίς δεν υφίσταται λόγος για group, διότι πολύ απλά δεν γνωρίζουμε αν έχουμε περάσει.

That being said, μακάρι όντως να είμαστε συνάδελφοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnys

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Άντε και του χρόνου να περάσω και να είμαι και γω εκεί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top