Εφημερίδες

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
το φάσκελα από μέσα δε μου πολυκολλάει, τέσπα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Εγω ένα λεω..διαβάστε εφημερίδες. Και όχι κουτσομπολίστικες και τα σχετικά, αυτά δεν είναι εφημερίδες. Ενημερωθείτε, αποκτήστε άποψη για τα θέματα, ευχέρεια στο λόγο, διαβάστε ποιοτικά άρθρα γιατί αξίζουν. Θα ανοίξει το μυαλό σας.

Εγω προσωπικά διαβάζω Καθημερινή κάθε ΣΚ, η οποία δεν υποστηρίζει φανατικά πολιτικά κόμματα όπως κάποιες άλλες και επιπρόσθετα έχει πολύ αξιόλογες και διαχρονικές πένες καθώς και ενδιαφέροντα άρθρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Εγω ένα λεω..διαβάστε εφημερίδες. Και όχι κουτσομπολίστικες και τα σχετικά, αυτά δεν είναι εφημερίδες. Ενημερωθείτε, αποκτήστε άποψη για τα θέματα, ευχέρεια στο λόγο, διαβάστε ποιοτικά άρθρα γιατί αξίζουν. Θα ανοίξει το μυαλό σας.

Εγω προσωπικά διαβάζω Καθημερινή κάθε ΣΚ, η οποία δεν υποστηρίζει φανατικά πολιτικά κόμματα όπως κάποιες άλλες και επιπρόσθετα έχει πολύ αξιόλογες και διαχρονικές πένες καθώς και ενδιαφέροντα άρθρα.

Η Καθημερινη φυσικα και υποστηριζει κομμα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Η Καθημερινη φυσικα και υποστηριζει κομμα.;)


Το περίμενα οτι κάποιος θα το έλεγε αυτο. ¨Υποστηρίζει¨ εν μέρει κάποιο κόμμα αλλά κρατάει κριτική στάση ακόμα και στο ίδιο αυτό κόμμα. Αυτό εξάλλου ήταν ανέκαθεν γνωστό.

Να σημειώσω πως προτού καταλήξω σε αυτήν την εφημερίδα, φρόντισα μια περίοδο περίπου 5-6 ΣΚ να προμηθευτώ και να διαβάσω και άλλες εφημερίδες και έτσι σχημάτισα μια κάποια γνώμη.

Ο λόγος που με έπεισε ήταν κυρίως εξαιτίας των άρθρων που όπως προείπα είναι ιδιαίτερα αξιόλογα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Εφ'όσον υποστηριζει κομμα,εμπλεκεται το σχολιο με την ειδηση,κακα τα ψεματα.Και το Βημα κι ολες οι μεγαλης κυκλοφοριας εφημεριδες το κανουν αυτο οτι και να λεμε.Αξιολογα αρθρα θα βρεις και στην Ελευθεροτυπια και το Βημα:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Η Ελευθεροτυπία δεν είναι βαμμένη ΠΑΣΟΚ δηλαδή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Το ότι είναι δεν αποκλείει το να έχει αξιόλογα άρθρα, περιέργως.
Μπορεί να μην είναι πολιτικά XD





χνιαχνιαχνιαχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Η Ελευθεροτυπία δεν είναι βαμμένη ΠΑΣΟΚ δηλαδή;

Εννοειται πως ειναι ΠΑΣΟΚ.Το θεμα των αξιολογων αρθρων επιασα(μη πολιτικων:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Αχά, ΟΚ :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
εμένα μου τη σπάει η υπερβολική διαφήμιση του ΣΚΑΙ μέσω καθημερινής :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
...I read only free press....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
καθε μερα τρεις:
SPORTDAY
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
εμένα μου τη σπάει η υπερβολική διαφήμιση του ΣΚΑΙ μέσω καθημερινής :)

Δε σου τη δινει δηλαδη η συνεχης διαφημιση του Mega μεσω του Βηματος ή των Νεων ή του Εθνους?
Κοιταξε σε ποια συγκροτηματα ανηκει τι και θα καταλαβεις γιατι υπαρχουν αυτες οι διαφημισεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
καθε μερα τρεις:
SPORTDAY
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ

Μην διαβάζεις Ριζοσπάστη από τόσο μικρός, θα κάνουν το μυαλό φάβα ανελέητα :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
...I read only free press....
συντακτικο :Pλαθος:i ONLY read free press
-----------------------------------------
Μην διαβάζεις Ριζοσπάστη από τόσο μικρός, θα κάνουν το μυαλό φάβα ανελέητα :P.
μου τα εχουν πει και οι γονεις μου:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δε σου τη δινει δηλαδη η συνεχης διαφημιση του Mega μεσω του Βηματος ή των Νεων ή του Εθνους?
Κοιταξε σε ποια συγκροτηματα ανηκει τι και θα καταλαβεις γιατι υπαρχουν αυτες οι διαφημισεις;)

Τόσο η Καθημερινή όσο και το ΣΚΑΙ ανήκουν στον όμιλο media του Αλαφούζου.
Τόσο το Mega όσο και οι Έθνος-Βήμα ανήκουν στο συνασπισμό Λαμπράκη-Μπόμπολα.
Δε νομίζω ότι υπάρχει κάτι το μεμπτό στο να διαφημίζεις ένα προιόν του ομίλου σου σε μία από τις θυγατρικές του.

Όσο για το Ριζοσπάστη, εγώ είμαι υπέρ ότι ένας άνθρωπος που θέλει να καλλιεργηθεί πρέπει να διαβάζει απλά τα πάντα. Ειδικά για το Ριζοσπάστη, προκειμένου όντως να καλλιεργηθεί κι όχι να κάνει του μυαλουδάκι του κιμά, όποιος τον διαβάζει, ας έχει σοβαρά υπ'οψιν του ότι τον γράφουν άτομα με παρωπίδες και ιδεολογική περιχαράκωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
την Κυριακη αγορασα τη real news ...δεν μπορω να πω οτι μου αρεσε..σε ορισμενα αρθρα μου θυμιζε απομαγνητοφωνηση πολιτικων συζητησεων:P
την διαβασε κανενας αλλος?



ριζοσπαστης τελειωμενη υποθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αν διαβαζω καμια φορα, διαβαζω μονο τις κυριακατικες του Βηματος και της Καθημερινης η την σαββατιατικη των Νεων. Για να πω την αληθεια τα πολιτικα δεν τα πολυκαταλαβαινω (η μαλλον δεν εχω τη διαθεση να βγαλω ακρη μεσα απ' ολο αυτο το μπλεξιμο :P). Στα πολιτικα αρθρα ενα γρηγορο "σκαναρισμα" κανω... Αλλα αν τυχει και βρω επιστημονικο αρθρο, το ξεκοκκαλιζω ακομα και αν εχει ορους που δεν γνωριζω (αν και τα περισσοτερα ειναι καπως πιο "εκλαικευμενα").
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Καλησπέρα. Το θέμα είναι εφημερίδες γιατί ενώ διαβάζω θέλω να ρωτήσω εάν γίνεται σε ετήσια βάση να πληρώνω ένα ποσό διαφορετικά παρατηρώ πως πλεον γίνεται και μέσω internet όμως δεν ξέρω τι παίζει ακριβώς. Εάν γνωρίζει κανείς ας απαντήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top