Εστίες στα Πανεπιστήμια

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Υπαρχει κανονισμος ωραριου για τους φοιτητες που μενουν σε εστια, δηλαδη π.χ στης 11 το βραδι πρεπει να βρισκεσαι στην εστια διοτι κληνουν οι πορτες και αν ερθεις λιγο πιο μετα της 11 δεν γινεται να εισερθεις στην εστια.Με λιγα λογια ωραριο για της εστιες ποτε ανοιγουν και ποτε κλεινουν ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν υπάρχει κανένας κανονισμός lol.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostastsilim

Νεοφερμένος

Ο kostastsilim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
παιδια ξερεις κανεις τωρα που θα γινουν οι μεταγραφες για τα παιδια που θα πανε στη κρητη υπαρχει εστια αφου καηκε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dean Wick

Νεοφερμένος

Ο Dean Wick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας!! επειδη βλεπω οτι αργουν να ανακοινωθουν τα αποτελεσματα για τις εστιες και αν δεν με δεχτουν δεν θα εχω θεμα με την διαμονη αφου θα εχουν παρει ολα τα καλα διαμερισματα???

Επισης γινεται η αιτηση να γινει ηλεκτρονικα?
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 527 μηνύματα.
ΣΣε πόσες εστιες μπορώ να κάνω αίτηση ;Γίνεται ηλεκτρονικά ;


Θα πρέπει να επικοινωνήσεις με το τμήμα φοιτητικής μέριμνας του πανεπιστημίου στο οποίο πέρασες για πληροφορίες. Μην περιμένεις τις εγγραφές.
 

Stathis2001a

Νεοφερμένος

Ο Stathis2001a αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλησπερα σας, κατα πασα πιθανοτητα εχω περασει στο εκπα και απ' οτι εχω κοιταξει δικαιουμαι εστια, αυτο που θελω να σας ρωτησω ειναι σε ποσο χρονικο διαστημα θα εχω το δωματιο, και αν εξαρταται αυτο απο κατι (πχ κοινωνικο-οικονομικα μορια κτλ).
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Μια ερώτηση. Συζητώντας με συγγενείς μου είπαν ότι οι εστίες δεν είναι εντελώς δωρεαν, αλλά υπάρχει ένα χαμηλό ενοίκιο. Αυτό όντως ισχύει?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top