Ερωτικές σχέσεις

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,105 μηνύματα.
Θελεις να σου πω τον δικο μου πονο;

Λοιπον, κηνυγαω μια κοπελα εδω και 8 μηνες. Οχι σαν λιγουρης, απλα της στελνω αρκετα συχνα και παντα καταληγουμε να μιλαμε αρκετες ωρες για διαφορα θεματα.Εμεις λοιπον βγηκαμε πρωτη φορα πριν 3 μηνες καθως την ειχα δει μονο μια φορα απο κοντα αλλα εκεινη δεν με ηξερε και δεν τολμησα να της μιλησω.
Ημουν μονος αθηνα σε δικο μου σπιτι.

Τελος παντων να μην τα πολυλογω καταληξαμε σπιτι μου αγκαλια σε ενα καναπε να φιλιομαστε ΜΟΝΟ κατι το οποιο επελεξα εγω καθως σαν πρωτη φορα δεν ηθελα να με περασει για κανενα βιαστη or something xD

Εγινε οτι εγινε, κοιμομαστε μαζι αγκαλια και το πρωι που ξυπναει μου λεει αυτο: "Ξερεις, ητανε πολυ μεγαλο λαθος αυτο που εγινε.. Το εκανα για να δω αν νιωθω κατι για εσενα και τελικα δεν μπορω να σε δω σαν κατι παραπανω απο φιλο"

ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΧΩ ΣΚΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ :(

Αχ και είσαι κι από ωραίο μέρος καημένο μου παιδί :/:
Δεν ξέρεις τι να κάνεις. Και σωστά δεν ξέρεις καθώς δεν υπάρχει κάτι να κάνεις προκειμένου να αλλάξεις την παρούσα κατάσταση.
Όταν δεν μας θέλουν, δεν μας θέλουν, period.
Από τα λεγόμενα σου φαίνεται ότι είχατε αρκετή επαφή με την κοπέλα άρα σε έχει γνωρίσει σε μεγάλο βαθμό και αν ήταν να γούσταρε θα το είχε ήδη νιώσει, δεν έχεις κάτι παραπάνω να προσθέσεις εσύ.
Τα ενδεχόμενα για το τι ακριβώς θέλει/νιώθει η κοπέλα είναι αρκετά:
  • Ψιλοψηνότανε να παιχτεί οτιδήποτε άλλα κάτι την χάλασε πολύ και την έκανε να το μετανιώσει (δεν της αρέσει πως φιλάς ρε παιδί μου ή βρωμάει πατσά η μασχάλη σου ξέρω 'γω)
  • Περνούσε κάποια δύσκολη φάση που και με τοίχο να 'χε βγει εκείνο το βράδυ θα του τριβότανε, αλλά στην πορεία το μετάνιωσε
  • Κάτι θέλει αλλά δεν ήσουν/είσαι ο μόνος που είχε/έχει στο στόχαστρο αυτήν/εκείνη την περίοδο και προσπάθησε να κάνει κάτι ώστε να 'χει ένα παραθυράκι ανοιχτό. (Γιατί εσύ είσαι εκεί. Μπορεί να σου λέει ότι εκείνη σε βλέπει μόνο σαν φίλο αλλά εσύ έχεις δείξει το ενδιαφέρον σου και εκείνη γνωρίζει ότι αυτό θα πάρει κάποιο καιρό να σου περάσει, κάλλιστα θα μπορούσε να αλλάξει γνώμη στο προσεχές μέλλον και εσύ να δεχτείς περιχαρής).
και το απλούστερο, στο οποίο δίνω και τις περισσότερες πιθανότητες
  • Εννοεί ό,τι σου είπε. Χωρίς να μπλέκεται αναγκαστικά κάποιος άλλος, χωρίς να την προβληματίζει το αν θέλει γενικότερα κάποια (")σχέση(") ή όχι. Ένιωθε κάτι με την πάρτη σου. Προφανώς δεν περιείχε σεξουαλικό ενδιαφέρον αυτό αλλιώς είτε θα είχατε προχωρήσει παραπάνω είτε δεν θα σου έκλεινε έτσι στα καπάκια την πόρτα. Της αρέσει η συναναστροφή μαζί σου σε φιλικό-ψυχικό επίπεδο, ταυτοχρόνως πιθανώς της αρέσει και το να νιώθει ποθητή από εσένα (ανασφάλεια alert?) και ήθελε να δοκιμάσει αν θα της δημιουργηθεί κάτι το ερωτικό με όλη αυτήν την κατάσταση. Και λέω "θα δημιουργηθεί" γιατί αν είχε ήδη δημιουργηθεί δεν θα πήγαινε έτσι το πράγμα. Με λίγα λόγια, ήταν 90% σίγουρη ότι σε βλέπει μόνο φιλικά και απλά ήθελε να το κάνει 100% ας πούμε.
Μπορεί να σου φαίνεται παράδοξο, παράλογο ή και εγωιστικό το τελευταίο-πιθανότερο ενδεχόμενο αλλά ούτε μπορούμε να καταλάβουμε τη λογική του άλλου ούτε να μην πληγώσουμε κόσμο/πληγωθούμε όταν μιλάμε για ερωτικά.

Με τον καιρό λοιπόν, θα σκεφτείς και εσύ καθαρότερα και θα συνειδητοποιήσεις ότι στην πραγματικότητα δεν θα επιθυμούσες να έχεις κάτι το ερωτικό με ένα άτομο που σου φέρθηκε έτσι. Ο ενθουσιασμός και τα όποια θετικά συναισθήματα σου δημιουργούνται όταν τη σκέφτεσαι ή όταν μιλάτε θα αρχίσουν να φεύγουν.
Ωστόσο πρέπει να βάλεις και εσύ το χεράκι σου λίγο.
Μαντεύω ότι πιθανότατα είσαι εκεί γύρω και της υπενθυμίζεις την παρουσία σου ελπίζοντας ότι κάποτε θα σε θέλει ερωτικά.
Well, με τα όσα έχω γράψει καταλαβαίνεις ότι αυτό είναι εξαιρετικά δύσκολο να συμβεί πλέον.
Οπότε αναλογίσου αν εσύ είσαι απολύτως καλά με το ότι δεν θα συμβεί κάτι το ερωτικό μεταξύ των δύο σας (εκτός αν δεν ίσχυε το τελευταίο ενδεχόμενο αλλά κάποιο από τα τρία πρώτα, σε αυτήν την περίπτωση μπορεί να ξαναρίξετε κάνα φιλί ή και παραπάνω πάλι). Αν είσαι, μπορείς να συνεχίσεις κρατώντας όποια επαφή έχεις μαζί της και αν κάτι γίνει και αλλάξει η κατάσταση, πολύ ωραία.
Αν δεν είσαι, ξέκοψε το συντομότερο γιατί η συνεχής επικοινωνία μαζί της το μόνο που θα καταφέρνει είναι να σου θυμίζει πόσο και για ποιους λόγους την θέλεις αυτήν την κοπέλα και στα καπάκια να σε ρίχνει επειδή θα βλέπεις ότι εκείνη δεν σε θέλει.
Πιστεύω πως δεν είσαι καλά μόνο με μία φιλική σχέση, αλλιώς δεν θα έγραφες τον πόνο σου εδώ πέρα, οπότε καταλαβαίνεις προσωπικά τι σου προτείνω να κάνεις νομίζω :/:

Δεν ρώτησες εμένα, αλλά είπα να χωθώ ρε παιδί μου, δεν βαριέσαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Θελεις να σου πω τον δικο μου πονο;

Λοιπον, κηνυγαω μια κοπελα εδω και 8 μηνες.
Οχι σαν λιγουρης, απλα της στελνω αρκετα συχνα και παντα καταληγουμε να μιλαμε αρκετες ωρες για διαφορα θεματα.Εμεις λοιπον βγηκαμε πρωτη φορα πριν 3 μηνες καθως την ειχα δει μονο μια φορα απο κοντα αλλα εκεινη δεν με ηξερε και δεν τολμησα να της μιλησω.
Ημουν μονος αθηνα σε δικο μου σπιτι.

Τελος παντων να μην τα πολυλογω καταληξαμε σπιτι μου αγκαλια σε ενα καναπε να φιλιομαστε ΜΟΝΟ κατι το οποιο επελεξα εγω καθως σαν πρωτη φορα δεν ηθελα να με περασει για κανενα βιαστη or something xD

Εγινε οτι εγινε, κοιμομαστε μαζι αγκαλια και το πρωι που ξυπναει μου λεει αυτο: "Ξερεις, ητανε πολυ μεγαλο λαθος αυτο που εγινε.. Το εκανα για να δω αν νιωθω κατι για εσενα και τελικα δεν μπορω να σε δω σαν κατι παραπανω απο φιλο"

ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΧΩ ΣΚΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ :(

well played. Έχασες το σεξ, έχασες και την κοπέλα. Δεν πειράζει, next time! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
well played. Έχασες το σεξ, έχασες και την κοπέλα. Δεν πειράζει, next time! :redface:

Θα σου έχει τύχει και εσένα κανένας τέτοιος, ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Θελεις να σου πω τον δικο μου πονο;

Λοιπον, κηνυγαω μια κοπελα εδω και 8 μηνες. Οχι σαν λιγουρης, απλα της στελνω αρκετα συχνα και παντα καταληγουμε να μιλαμε αρκετες ωρες για διαφορα θεματα.Εμεις λοιπον βγηκαμε πρωτη φορα πριν 3 μηνες καθως την ειχα δει μονο μια φορα απο κοντα αλλα εκεινη δεν με ηξερε και δεν τολμησα να της μιλησω.
Ημουν μονος αθηνα σε δικο μου σπιτι.

Τελος παντων να μην τα πολυλογω καταληξαμε σπιτι μου αγκαλια σε ενα καναπε να φιλιομαστε ΜΟΝΟ κατι το οποιο επελεξα εγω καθως σαν πρωτη φορα δεν ηθελα να με περασει για κανενα βιαστη or something xD

Εγινε οτι εγινε, κοιμομαστε μαζι αγκαλια και το πρωι που ξυπναει μου λεει αυτο: "Ξερεις, ητανε πολυ μεγαλο λαθος αυτο που εγινε.. Το εκανα για να δω αν νιωθω κατι για εσενα και τελικα δεν μπορω να σε δω σαν κατι παραπανω απο φιλο"

ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΧΩ ΣΚΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ :(

Μάλλον αυτό την ξενέρωσε.Αυτοί είναι γυναικείοι μηχανισμοί.Εδώ βλέπεις να πηγαύνουν για μια νύχτα με κάποιον και μετα να μην ξαναμιλάνε.ΔΛΔ στα κλαμπ αν δουν κάποιον και γίνει φλερτ κτλ πάνε στο σπίτι και μετά της λέει αυτός ενώ εκείνη θελει οτι ίσως να γνωριζόντουσαν καλύτερα πριν γίνει κτ θα ξενέρωνε.Δεν θα πήγαινε κλαμπ για να βρει σοβαρή σχέση.Αυτό ηταν φίλε μου.Προχώρα αυτή δεν νομίζω να ενδιαφερθεί πλέον.(με το παράδειγμα μου εννοώ ότι δεν γνωρίζοσασταν αρκετά αλλά ήρθε σπίτι=δεν είχε θέμα να γίνει κάτι).Άλλη φορά να ξέρεις αλλά έτσι και αλλιώς απο τα λάθη μας μαθαίνουμε.Εκτός αν σου είχε πει κάτι σχετικό ότι δεν ήθελε να γίνει κάτι τουλάχιστον άμεσα, σε τέτοια περίπτωση, έχει θέμα.Δεν υπάρχει "ηταν σε φάση","είναι στενοχωρημένη¨","δεν έχει χρόνο".Αυτό το διάστημα που εσύ θα στεναχωριέσαι εκείνη θα έχει βρει άλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

arntaben22

Νεοφερμένος

Η arntaben22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Οσο για το καλο παιδι που λετε ολοι προσωπικα εχω καταλαβει οτι οι σωστες γυναικες βρισκουν τους σωστους αντρες εαν συμπεριφερεσε καλα σε καποιον που αγαπας εχει υπομονη συζητηση κατανοηση αλλα χωρις πολλες και μεγαλες συζητησεις ωστε να κουραζουν γενικα να καταλαβαινεις τον αλλον χωρις να σου μιλησει ολα καλα πανε εαν του πριζεις τα @@ εεε θα στα πριζει κι αυτος εσενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ από μία μεριά δεν το καταλαβαίνω αυτό που λέτε περί "καλού παιδιού". Είναι λογικό να μην αρκείται μία κοπέλα σε μια φάση με κάποιον που απλά είναι καλό παιδί, δηλαδή είναι ευγενικός, κύριος κλπ μαζί της. Δε λέω ότι δε χρειάζονται αυτά, σίγουρα χρειάζονται αλλά αν ο άλλος απλά είναι καλός και ευγενικός και δεν της δίνει το κάτι πραπάνω, δεν της δημιουργεί κάποια πρόκληση για κάτι καινούριο, αν δεν της δίνει κάτι το διαφορετικό και το ιδιαίτερο, μου φαίνεται λογικό να ξενερώνει. (Λυπάμαι που το λέω γιατί έχω υπάρξει τέτοιος τύπος , που στην προσπάθεια μου να μην δείξω ούτε μία ατέλεια, τελικά έδειχνα χοντρή ανασφάλεια και ήμουν αγχωμένος-νευρικός και εντέλει όχι ελκυστικός για μια κοπέλα). Αντίστοιχα κι εμένα σε πρώτη φάση ίσως να καλοέβλεπα μία κοπέλα που είναι καλή, ευγενική, μαζεμένη κλπ αλλά αν δεν με έλκυε και κάτι άλλο πάνω της, αυτό που κάνει "κλικ", δεν νομίζω να την έβλεπα πέρα από φιλικά. Υπάρχουν φορές που μπορεί κάποιος να δει μια κοπέλα εμφανίσιμη αλλά εντελώς ρηχή ή βαρετή σαν άτομο η οποία δεν θα του προκαλέσει έλξη, και αργότερα να γνωρίσει κάποια ενδεχομένως λιγότερο εμφανίσιμη αλλά που να τον ελκύει ως άτομο. Μπορεί ακόμα και ο τρόπος που μιλάει ή κοιτάει να τον κάνει να την δει αλλιώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arntaben22

Νεοφερμένος

Η arntaben22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Κοιτα στην περιπτωση του ανχωμενος μαζεμενος ντροπαλος κλπ εαν η αλλη τον γουσταρει κατ εμε εχει υποχρεωσει να τον ξεσκαλωσει απο αυτη την κατασταση η τουλαχιστον να προσπαθησει αρκετα ...πχ εμενα θα με χακτηριζες κυνηγο οποτε θα το εκανα θελω ομως να εξιταρει και ο αλλος να μου τραβα το ενδιαφερον αλλιως βαριεμαι ενοητε οτι και απο πλευρας μου κανω το ιδιο αλλα οπως σου ειπα στην αρχη το βλεπω αλλιως βοηθαω τον αλοον γτ στην τελικη εχω βρει πολλους που ηταν οκ αλλα μια " γκομενα" τους " χαλασε " ψυχολογικα και μετα ειχα ανασφαλειες κλπ κλπ Τωρα για το τελευταιο ειμαι της αποψης η εμφανηση σε τραβαει ο χαρακτηρας σε κραταει και οταν ενοω εμφανηση ενοω ο αλλος να ειμαι περιποιημενος οχι φωτομοντελο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,053 μηνύματα.
Δηλαδή, για τα "καλά παιδιά" δεν υπάρχουν τα "καλά κορίτσια";

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arntaben22

Νεοφερμένος

Η arntaben22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αυτο ειπα στο πρωτο μνμ μου για τα καλα παιδια υπαρχουν τα καλα κοριτσια και για τα κακα παιδια τα κακα κοριτσια ολοι βρισκουν αυτο που θελουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SnowLover

Νεοφερμένος

Ο SnowLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα..εδω κ καμια εβδομαδα κατι ψηνεται με μια κοπελα με την οποια τα παμε καλα μεχρι στιγμης..Μου εχει δειξει καποια σημαδια οτι της αρεσω και αντιστοιχα της εχω δειξει και εγω και γενικα γινεται παιχνιδι..μιλαγαμε τις τελευταιες 3 μερες κ απο κοντα κ χθες μιλησαμε κ απο το facebook κ αφου μιλησαμε κ μου εστελνε κ φατσουλες της ειπα πως πρεπει να κλεισω και μου λεει οκ θα τα πουμε αυριο..Να της στειλω μνμ εγω ή να περιμενω να μου στειλει αυτη..Ειναι και 2 χρονια πιο μικρη (Α λυκειου αυτη 3η εγω) και δεν ξερω αν ντρεπεται να στειλει.Για πειτε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,204 μηνύματα.
Δεν ξέρω καθόλου γιατί δεν την ρωτάς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SnowLover

Νεοφερμένος

Ο SnowLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Τι να την ρωτησω.αν ντρεπεται;;??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,204 μηνύματα.
Όχι απλά μιλήστε αν και δεν νομίζω ότι μέσα σε μια εβδομάδα μάθατε ο ένας τον άλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SnowLover

Νεοφερμένος

Ο SnowLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Δεν την ξερω μια εβδομαδα την ξερω κανα 1-2 μηνες απλα τωρα εσκασε αυτο που υποβοσκει τον τελευταιο καιρο..Δεν ειπα οτι εμαθα πολλα..Σιγα σιγα.Απλα για την συζητηση λεω.Να της στειλω ή να περιμενω να στειλει αυτη..αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,204 μηνύματα.
Κάνε εσύ το πρώτο βήμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Στείλε μήνυμα εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SnowLover

Νεοφερμένος

Ο SnowLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Thnx παιδια..την επομενη φορα;;παντως κ σημερα που μιλησαμε δειχνει να ενδιαφερεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,204 μηνύματα.
Οκ καλυ επιτυχία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Στη δική μου περίπτωση ξεκινάω εγώ να μιλάω πάντα, αυτή βέβαια μπορεί να συνεχίσει την κουβέντα για λίγο αλλά δεν έχει ξεκινήσει ποτέ ομιλία στο φβ. Λέτε να μην ψήνεται ή απλώς να περιμένει από εμένα όλες τις κινήσεις; :studying:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Έχει να κάνει και με τον χαρακτήρα της κοπέλας. Μπορεί απλά να μην είναι ιδιαίτερα διαχυτική ή να ψιλο-ντρέπεται να πάρει πρωτοβουλία, ή να είναι υπερβολικά ντροπαλή ξέρω γω. Παίζει και το ενδεχόμενο να μην ψήνεται ιδιαίτερα αλλά οκ. Βασικά έχει σημασία πώς εξελίσσεται η κουβέντα σας, τι λέτε κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top