Ερωτικές σχέσεις

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Έχει να κάνει και με τον χαρακτήρα της κοπέλας. Μπορεί απλά να μην είναι ιδιαίτερα διαχυτική ή να ψιλο-ντρέπεται να πάρει πρωτοβουλία, ή να είναι υπερβολικά ντροπαλή ξέρω γω. Παίζει και το ενδεχόμενο να μην ψήνεται ιδιαίτερα αλλά οκ. Βασικά έχει σημασία πώς εξελίσσεται η κουβέντα σας, τι λέτε κλπ.

Αν δεν ενδιαφερόταν θαρρώ θα απαντούσε μονολεκτικά ή θα απαντούσε μετά από μια δυο μέρες (μου έχει τύχει) ή δε θα απαντούσε καθόλου. Anyway θα δούμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thatcherite

Νεοφερμένος

Ο Thatcherite αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Στη δική μου περίπτωση ξεκινάω εγώ να μιλάω πάντα, αυτή βέβαια μπορεί να συνεχίσει την κουβέντα για λίγο αλλά δεν έχει ξεκινήσει ποτέ ομιλία στο φβ. Λέτε να μην ψήνεται ή απλώς να περιμένει από εμένα όλες τις κινήσεις; :studying:

Αβυσσος η ψυχη της γυναικας φιλε μου. Γενικα οταν απανταει γρηγορα, γραφει πολλα χαχαχα ή μεταφερει κι αυτη το θεμα καπου ειναι θετικο. Μπορει ομως να σε βαλει και friendzone. Για μενα κανε κινηση γρηγορα. Αν υπαρχει χρονος για online, υπαρχει και για live...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αβυσσος η ψυχη της γυναικας φιλε μου. Γενικα οταν απανταει γρηγορα, γραφει πολλα χαχαχα ή μεταφερει κι αυτη το θεμα καπου ειναι θετικο. Μπορει ομως να σε βαλει και friendzone. Για μενα κανε κινηση γρηγορα. Αν υπαρχει χρονος για online, υπαρχει και για live...

Όχι ρε συ τη βλέπω και από κοντά καμιά φορά απλά τώρα έχει επιστρέψει στην πόλη της. Το κάνε κίνηση γρήγορα οι φίλοι μου είπαν να μην το κάνω για να μη φανώ λιγουρης/απελπισμένος κλπ πρώτα να περιμένω κάτι από αυτήν. Δεν της έχω πει να είμαστε φίλοι θα προσπαθήσω να αποφύγω το friendzone.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
oι φίλοι μου είπαν να μην το κάνω για να μη φανώ λιγουρης/απελπισμένος κλπ πρώτα να περιμένω κάτι από αυτήν.

Βασικά ειλικρινής θα φανείς, όχι λιγούρι, και θα ελαχιστοποιήσεις τις πιθανότητες να προλάβεις να μπεις friendzone :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Βασικά ειλικρινής θα φανείς, όχι λιγούρι, και θα ελαχιστοποιήσεις τις πιθανότητες να προλάβεις να μπεις friendzone :P

Πάντα είμαι ειλικρινής :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
όταν θέλουμε κάτι το δείχνουμε αν θες να γίνει κάτι κινείς νήματα ώστε να γίνει δεν αφήνεσαι στη τύχη του άλλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
όταν θέλουμε κάτι το δείχνουμε αν θες να γίνει κάτι κινείς νήματα ώστε να γίνει δεν αφήνεσαι στη τύχη του άλλου

Δεν το αφήνω στην τύχη του άλλου απλά θέλω λίγο ανταπόκριση you know. Έστω μια φορά να μου μιλήσει πρώτη φβ έστω για κάτι άσχετο ήδη θα σκέφτομαι ότι μπορεί να ενδιαφέρεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thatcherite

Νεοφερμένος

Ο Thatcherite αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Όχι ρε συ τη βλέπω και από κοντά καμιά φορά απλά τώρα έχει επιστρέψει στην πόλη της. Το κάνε κίνηση γρήγορα οι φίλοι μου είπαν να μην το κάνω για να μη φανώ λιγουρης/απελπισμένος κλπ πρώτα να περιμένω κάτι από αυτήν. Δεν της έχω πει να είμαστε φίλοι θα προσπαθήσω να αποφύγω το friendzone.

Δεν της λες οτι θελεις να ειστε φιλοι, κανεανς δεν το λεει, αυτοματα μπαινουν.

Πες της να βγειτε, οσο μενεις στο online μπορει κι αυτη να νομισει οτι δεν ενδιαφερεσαι.

Δεν το αφήνω στην τύχη του άλλου απλά θέλω λίγο ανταπόκριση you know. Έστω μια φορά να μου μιλήσει πρώτη φβ έστω για κάτι άσχετο ήδη θα σκέφτομαι ότι μπορεί να ενδιαφέρεται.

Οχι, υπαρχιε κοσμος που δεν ανοιγει ποτε συνομιλια, trust me.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν της λες οτι θελεις να ειστε φιλοι, κανεανς δεν το λεει, αυτοματα μπαινουν.

Πες της να βγειτε, οσο μενεις στο online μπορει κι αυτη να νομισει οτι δεν ενδιαφερεσαι.

Τη βλέπω από κοντά κάνουμε μαζί χορό. Να της πω να βγούμε είναι 0-0-11, πιο πιθανό να κάνω κάτι είναι αν είμαστε έξω μαζί τυχαία παρά να της πω εγώ να βγούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thatcherite

Νεοφερμένος

Ο Thatcherite αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Τη βλέπω από κοντά κάνουμε μαζί χορό. Να της πω να βγούμε είναι 0-0-11, πιο πιθανό να κάνω κάτι είναι αν είμαστε έξω μαζί τυχαία παρά να της πω εγώ να βγούμε.

Μετα το χορο της προτεινεις να βγειτε, ξερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SnowLover

Νεοφερμένος

Ο SnowLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
εμενα παιδια ,ενω συζητουσαμε για κατι μου λεει οτι ειναι λιγο ντροπαλη,και της λεω οτι δεν πρεπει να ντρεπεσαι γιατι δεν κερδιζεις κατι ισα ισα χανεις και απο εκει και περα λυθηκε η συζητηση:D .Φαινεται να ανταποκρινεται αφου γραφει κατεβατο καθε φορα με φατσουλες...Να της πω να βγουμε ή θα ειναι αποτομο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Τη βλέπω από κοντά κάνουμε μαζί χορό. Να της πω να βγούμε είναι 0-0-11, πιο πιθανό να κάνω κάτι είναι αν είμαστε έξω μαζί τυχαία παρά να της πω εγώ να βγούμε.


Η αληθεια ειναι πως θα ηταν πολυ θετικό αν σου ειχε στείλει κατι πρώτη, μπορει και να ντρέπεται λιγο ομως. Σε καθε περίπτωση, δεν χάνεις κατι να της πεις να πάτε για έναν καφε ας πούμε. Και να αρνηθεί, τουλάχιστον θα ξερεις οτι δεν ενδιαφέρεται και δεν θα χάνεις ετσι τον χρόνο σου. Κάνε κίνηση :popcorn:

Και εσυ snowlover πες της να βγείτε, μην μένετε στα online γιατι δεν βγαίνει πουθενά αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thatcherite

Νεοφερμένος

Ο Thatcherite αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Και εσυ snowlover πες της να βγείτε, μην μένετε στα online γιατι δεν βγαίνει πουθενά αυτο.

Ας το κανει καποιος banner στην αρχη του τοπικ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SnowLover

Νεοφερμένος

Ο SnowLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
οκ θα της πω σημερα..yolo:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Παιδιά αράξτε, είμαστε κι εμείς που έχουμε κλείσει τα 20 και ακόμα αυνανιζόμαστε (μην εκφραστώ και άσχημα μέρες που είναι :P) στο συγκεκριμένο θέμα και δεν στέλνουμε σε τύπισσες ακόμα κι αν νιώθουμε ότι τις γουστάρουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
ορμα μεγαλεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evalliaChefαρα

Νεοφερμένος

Η evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Βρε Αφήστε τα φβ και τα διαφορά τσατ.Η ζωή βρισκεται έξω ,όχι πισω απο μια οθόνη.Απο τότε που βγήκε αυτο το φβ χάθηκε η πραγματική προσωπική επαφή.Δε παιρνει τον αλλον τηλεφωνο,στέλνει μήνυμα.Δε βγαινουν εξω ,μιλα απο τη κάμερα..Τι ειναι αυτά?Μια κοπέλα πολυ περισσότερο θα εκτιμήσει τον άλλον που θα έρθει να της μιλήσει -τη ξέρει ,δε τη ξέρει- απο κοντά παρα ο αλλος να περιμένει αν γίνουν φιλοι π.χ. η να μπει "online" και να της στειλει μηνυμα και μπλα μπλα.Παιδιάστικα πράγματα.Στο κάτω κάτω οι σχέσεις που θυμόμαστε πιο έντονα είναι αυτές που έγιναν "τυχαία ή παράδοξα" και που νιώασαμε περηφανοι για μας γιατι τολμήσαμε η τολμησαν για μας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,260 μηνύματα.
Σύμφωνω .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τη βλέπω από κοντά κάνουμε μαζί χορό. Να της πω να βγούμε είναι 0-0-11, πιο πιθανό να κάνω κάτι είναι αν είμαστε έξω μαζί τυχαία παρά να της πω εγώ να βγούμε.

Εχετε κοινά μαθήματα,την γνωρίζεις,μιλάτε και το να της πεις να βγείτε είναι 0-0-11? Σε συντηρητικό παιχνίδι 4-3-2-1 με διάταξη χριστουγεννιάτικου δέντρου είσαι.Go for it μαν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonyler

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!
Με αφορμή μια προσωπική μου εμπειρία σκέφτηκα να ανοίξω αυτό το θέμα στο οποίο θα συζητάμε για "μια κατάσταση"(?) στην οποία δεν εμφανίζονται μόνο οι νέοι(αλλά κυρίως αυτοί).
Τι είναι τελικά αυτό που ονομάζουμε καψούρα? Είναι θετικό ή αρνητικό συναίσθημα? Κατά πόσο μπορεί να επηρεάσει το νέο (σε διάφορους τομείς της καθημερινότητάς του)?
Όσοι εκλεκτοί έχετε βιώσει την καψούρα αν θέλετε μπορείτε να τη μοιραστείτε μαζί μας :Ρ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top