Ερωτικές σχέσεις

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

lame ο φιλος σου ο δικος μου ειναι καλυτερος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒΟΘΡΑΤΖΗΣ

Νεοφερμένος

Ο ΒΟΘΡΑΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

marinaki22

Νεοφερμένος

Η marinaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
αγορια και κοριτσια(κυριως αγορια) υπαρχει η εξης περιπτωση οπου ενας τριτοετης γνωριζει τυχαια μια πρωτοετη και απο τη μια φορα που τη βλεπει(δεν εχουν ξαναιδωθει)εκεινος της ζηταει να βγουν για καφε και της την πεφτει.πως το ερμηνευετε εσεις??υπαρχει η περιπτωση να την ερωτευτηκε απο μια φορα που την ειδε??γινεται??

Σημείωση συντονιστή: Τα μηνύματα 1050-1055 προήλθαν από νήμα με παρόμοιο θέμα συζήτησης με το παρόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Freak Of Nature

Νεοφερμένος

Ο Freak Of Nature αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
αν ήταν μ'ένα "πάμε για καφέ;" να ήταν έρωτας, θα'χε καταστραφεί ο κόσμος..
Κοίτα, ποτέ δεν ξέρεις... Σίγουρα για να την ερωτεύτηκε λίγο αδύνατον (ναι, στο ξέρω, στη χαλάω), αλλά μπορεί το ενδιαφέρον να μετατραπεί σε έρωτας...
Ποτέ μη λες ποτέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
σε ειδε, του γυαλισες και θελει να βγειτε,ποιο το προβλημα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ελα μην τον πει γουρουνι να την γνωρισει μαλλον θελει και ισως εξελιχθει σε κατι καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
αγορια και κοριτσια(κυριως αγορια) υπαρχει η εξης περιπτωση οπου ενας τριτοετης γνωριζει τυχαια μια πρωτοετη και απο τη μια φορα που τη βλεπει(δεν εχουν ξαναιδωθει)εκεινος της ζηταει να βγουν για καφε και της την πεφτει.πως το ερμηνευετε εσεις??υπαρχει η περιπτωση να την ερωτευτηκε απο μια φορα που την ειδε??γινεται??
Κοριτσι μου, σου αρεσει το παληκαρι? Θα ηθελες να γινει κατι μαζι του? Αυτα εχουν σημασια. Τα υπολοιπα ερωτηματα που βαζεις, ειναι απλα ...αρλεκινοφιλολογιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
αγορια και κοριτσια(κυριως αγορια) υπαρχει η εξης περιπτωση οπου ενας τριτοετης γνωριζει τυχαια μια πρωτοετη και απο τη μια φορα που τη βλεπει(δεν εχουν ξαναιδωθει)εκεινος της ζηταει να βγουν για καφε και της την πεφτει.πως το ερμηνευετε εσεις??υπαρχει η περιπτωση να την ερωτευτηκε απο μια φορα που την ειδε??γινεται??

Mε κάτι τέτοιες αμπελοφιλοσοφίες, απορείτε μετά γιατί δεν σας φλερτάρουν οι άντρες. Αντί να κάθεσαι να κάνεις υπερανάλυση κινήτρων γνωριμίας, γιατί δεν φέρεσαι απλά και φυσιολογικά; Τόσο δύσκολο είναι; Γιατί πάντα θα πρέπει η άλλη πλευρά να είναι η κακιά..που τόλμησε να σε κοιτάξει! (δεν πάμε καλά). :confused: Γι' αυτό χαλάρωσε και απόλαυσε έναν ωραίο καφέ με τα μιας ωραίας γνωριμίας. Μια γνωριμία δεν σημαίνει πάντα και έρωτας. Όμως αποτελεί όπως λέει ο φίλτατος Dias, μια καλή ευκαιρία για ένα πρώτο βήμα. :) Καλή τύχη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Mε κάτι τέτοιες αμπελοφιλοσοφίες, απορείτε μετά γιατί δεν σας φλερτάρουν οι άντρες. Αντί να κάθεσαι να κάνεις υπερανάλυση κινήτρων γνωριμίας, γιατί δεν φέρεσαι απλά και φυσιολογικά; Τόσο δύσκολο είναι; Γιατί πάντα θα πρέπει η άλλη πλευρά να είναι η κακιά..που τόλμησε να σε κοιτάξει! (δεν πάμε καλά). :confused: Γι' αυτό χαλάρωσε και απόλαυσε έναν ωραίο καφέ με τα μιας ωραίας γνωριμίας. Μια γνωριμία δεν σημαίνει πάντα και έρωτας. Όμως αποτελεί όπως λέει ο φίλτατος Dias, μια καλή ευκαιρία για ένα πρώτο βήμα. :) Καλή τύχη!
Ποσο δικιο παιζει να εχεις!... συμφωνω απολυτα μαζι σου και αυτον τον καιρο εζησα αυτην την υπεραναλυση που λες απο την πλευρα του αντρα. Σε απιστευτο σημειο... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lakitos

Νεοφερμένος

Ο Lakitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλησπερα, ειπα να γραψω εδω γιατι θελω τις γνωμες σας για την περιπτωση μου με μια κοπελα ( εγω 17 αυτη 16 ). Η ιστορια εχει ως εξης: Περυσι απο Αυγουστο-Γεναρη ηταν και ναι και οχι και καναμε κατι, σταματουσαμε και μετα παλι απο την αρχη και γενικα την κυνηγουσα ωσπου τον Γεναρη τα φτιαξαμε και ειμασταν μια χαρα μεχρι πριν καποιες μερες οπου χωρισαμε..Αυτο δεν εγινε λογω καποιου τσακωμου η κατι τετοιο απλως διοτι οπως λεει εχει κουραστει με την εννοια της "σχεσης" και δεν νιωθει οτι μπορει να μου προσφερει πραγματα πλεον...Απο τοτε συνεχιζουμε να μιλαμε καθημερινα μιας και την θελω ξανα πισω και προσπαθω για αυτο, και γινεται το ιδιο που γινοταν περυσι ειναι μια κρυο μια ζεστη...Ενω μου λεει οτι πιστευει οτι θα ξαναειμαστε μαζι την μια μερα και μου μιλαει γλυκα και ειμαστε μια χαρα, μετα απο καποιες ωρες αλλαζει και μου λεει παλι οτι για το κοντινο μελλον δεν το βλεπει και ισως καποια στιγμη να ξαναειμαστε μαζι και δεν ξερει! Μου ζηταει να μιλαμε γιατι νιωθουμε πολυ καλα και οι 2 με αυτο ομως "να μην την βλεπω ερωτικα" πραγμα που της εξηγω οτι ειναι αδυνατο μιας και για αυτο μιλαω και προσπαθω ακομα στο κατω κατω..Ξερω οτι νιωθει πραγματα ακομα και μου το εχει πει και μου το δειχνει ακομα, ομως δε ξερω τι να κανω διοτι την θελω πολυ πισω και δε ξερω πως να αντιδρασω σε ολο αυτο που γινεται...Την εχω ρωτησει αν θελει να με ξεπερασει και μου απαντησε οτι ουτε θελει ουτε προσπαθει και ο χρονος θα δειξει...Ειναι πολυ μπερδεμενη και εγω θελω οσο το δυνατον συντομοτερα να ξαναειμαστε μαζι οπως παλια..Τι μπορει να σημαινουν ολα αυτα και τι να κανω για να την κερδισω πισω ξανα?

Σορρυ για το μεγαλο κειμενο καταλαβαινετε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Τι οικονομική κρίση τραβάει ο κόσμος...:whatever: Τα εύκολα, τα κάνουν πολύπλοκα! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Τι το ψαχνεις κ εσυ ρε παιδακι μου; Η κοπελα δεν ξερει τι θελει κ συμπεριφερεται σαν μωρο.Εγω ξερω οτι οταν αγαπας καποιον,τον αγαπας συνεχεια και θελεις να εισαι μαζι του.Αφηνεις τα μισολογα και λες την αληθεια..Αυτη,δεν μπορω να καταλαβω για ποιο λογο συμπεριφερεται ετσι.Αλλα πιστευω πως δεν αξιζει να χαλιεσαι για καποιον που δεν ξερει τι θελει,γιατι κανεις δεν μπορει να σου εγγυηθει οτι δεν θα το κανει αυτο και στο μελλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Πω πω,σα να διαβάζω το Σούπερ Κατερίνα,νιώθω. Ή μάλλον,το Σούπερ Αθερίνα,αφού αναφέρεστε στο ψάρεμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lakitos

Νεοφερμένος

Ο Lakitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Τι το ψαχνεις κ εσυ ρε παιδακι μου; Η κοπελα δεν ξερει τι θελει κ συμπεριφερεται σαν μωρο.Εγω ξερω οτι οταν αγαπας καποιον,τον αγαπας συνεχεια και θελεις να εισαι μαζι του.Αφηνεις τα μισολογα και λες την αληθεια..Αυτη,δεν μπορω να καταλαβω για ποιο λογο συμπεριφερεται ετσι.Αλλα πιστευω πως δεν αξιζει να χαλιεσαι για καποιον που δεν ξερει τι θελει,γιατι κανεις δεν μπορει να σου εγγυηθει οτι δεν θα το κανει αυτο και στο μελλον.

Εχεις απολυτο δικιο το θεμα ειναι αυτο που ειπες <<Εγω ξερω οτι οταν αγαπας καποιον,τον αγαπας συνεχεια και θελεις να εισαι μαζι του.>> για αυτο ακριβως δεν μπορω και δεν θελω να φυγω και θελω να μεινω να παλεψω..Ξερω οτι ισως και να μην αξιζει, ομως νιωθω πραγματα καλως η κακως και δεν ξεχνιουντε ετσι απλα για να φυγω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Εχεις απολυτο δικιο το θεμα ειναι αυτο που ειπες <<Εγω ξερω οτι οταν αγαπας καποιον,τον αγαπας συνεχεια και θελεις να εισαι μαζι του.>> για αυτο ακριβως δεν μπορω και δεν θελω να φυγω και θελω να μεινω να παλεψω..Ξερω οτι ισως και να μην αξιζει, ομως νιωθω πραγματα καλως η κακως και δεν ξεχνιουντε ετσι απλα για να φυγω..
Ενταξει,εσυ καλα κανεις και το παραδεχεσαι..η αλλη ομως που τη μια σε αποφευγει και θελει να ειστε φιλοι και την αλλη θελει να ειστε μαζι νομιζω δειχνει ανωριμοτητα,κατ'εμε τουλαχιστον. Τι να σου πω,ελπιζω να μην χανεις αδικα τον χρονο σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lakitos

Νεοφερμένος

Ο Lakitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
δεν διαφωνω περι ανωριμοτητας..το θεμα ειναι τι μπορω να κανω ωστε να καταφερω να αποφασισει να ξαναειμαστε μαζι...μιας κι εγω εχω παρει την αποφαση μου να προσπαθησω κι οτι ειναι να γινει ας γινει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
δεν διαφωνω περι ανωριμοτητας..το θεμα ειναι τι μπορω να κανω ωστε να καταφερω να αποφασισει να ξαναειμαστε μαζι...μιας κι εγω εχω παρει την αποφαση μου να προσπαθησω κι οτι ειναι να γινει ας γινει :)
Εγω αν ημουν στη θεση σου θα της ελεγα ευθεως οτι την αγαπαω και οτι θελω να μου δωσει μια ξεκαθαρη απαντηση αν θελει η οχι να ειναι μαζι μου. Αυτο. Ειναι τοσο απλο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lakitos

Νεοφερμένος

Ο Lakitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
το χω κανει κ εχει πει οτι εχουμε χωρισει...ομως μετα απο 2 ωρες δειχνει αλλα με μηνυματα κλπ...δε ξερει τι θελει! κ σημερα μου πε οτι για το κοντινο μελλον δε το βλεπει..ενω προχθες μ χε πει οτι πιστευει οτι θα ξαναειμαστε μαζι κ χθες οτι με αγαπαει πολυ κλπ :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
το χω κανει κ εχει πει οτι εχουμε χωρισει...ομως μετα απο 2 ωρες δειχνει αλλα με μηνυματα κλπ...δε ξερει τι θελει! κ σημερα μου πε οτι για το κοντινο μελλον δε το βλεπει..ενω προχθες μ χε πει οτι πιστευει οτι θα ξαναειμαστε μαζι κ χθες οτι με αγαπαει πολυ κλπ :-P
Αχ δεν τα μπορω εγω τετοια χαζα! Η θελεις καποιον η οχι...Συγγνωμη ρε συ,αλλα νομιζω πως πρεπει να αρχισεις να ψαχνεις για καμια αλλη; Παιχνιδακια κανει; Αν ειναι δυνατον;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lakitos

Νεοφερμένος

Ο Lakitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εχεις δικιο αλλααα...αλλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top