Ερωτικές σχέσεις

Lakitos

Νεοφερμένος

Ο Lakitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλησπερα, αρχιζω το θεμα με τις δεσμευσεις κλπ. στις ερωτικες σχεσεις με ενα θεμα δικο μου που θελω λιγο την γνωμη σας. Εκανα κατι με μια κοπελα (15 χρονων αυτη, 16 εγω), καναμε κατι για κανα 15ημερο λιγες μερες μετα που χωρισε με τον πρωην της ( τα ειχαν 5+ μηνες ). Ξαφνικα μου ειπε να σταματησει οτι γινεται γιατι δεν νιωθει καλα με τον εαυτο της, απο τοτε μιλουσαμε κανονικα ( οχι φιλικα ) και ηταν μια κρυο μια ζεστη... Και εχθες που ειπαμε να κανουμε κατι ξανα το Σαββατο, ερχεται σημερα και μου λεει οτι δεν θελει δεσμευσεις κλπ. και οτι αν κανουμε κατι μετα ειναι τελειως αοριστο αν θα ξαναγινει τιποτα και οτι δεν μπορει να μου υποσχεθει τιποτα..Στην αρχη της συζητησης μου ελεγε οτι δεν θελει να γινει κατι γιατι δεν θα ειναι καλα με τον εαυτο της και μετα ειπε οτι θελει αναλογα πως θα το παρω εγω.. Το θεμα ειναι οτι εγω την θελω και δεν την βλεπω σαν καποια που θα περναω καμια ωριτσα καλα and that's all. Αλλα απο την αλλη δεν ψηνομαι να γινω το σκυλακι της για να εχω αυτην την μια ωριτσα... Τι προτεινετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Καλησπερα, αρχιζω το θεμα με τις δεσμευσεις κλπ. στις ερωτικες σχεσεις με ενα θεμα δικο μου που θελω λιγο την γνωμη σας. Εκανα κατι με μια κοπελα (15 χρονων αυτη, 16 εγω), καναμε κατι για κανα 15ημερο λιγες μερες μετα που χωρισε με τον πρωην της ( τα ειχαν 5+ μηνες ). Ξαφνικα μου ειπε να σταματησει οτι γινεται γιατι δεν νιωθει καλα με τον εαυτο της, απο τοτε μιλουσαμε κανονικα ( οχι φιλικα ) και ηταν μια κρυο μια ζεστη... Και εχθες που ειπαμε να κανουμε κατι ξανα το Σαββατο, ερχεται σημερα και μου λεει οτι δεν θελει δεσμευσεις κλπ. και οτι αν κανουμε κατι μετα ειναι τελειως αοριστο αν θα ξαναγινει τιποτα και οτι δεν μπορει να μου υποσχεθει τιποτα..Στην αρχη της συζητησης μου ελεγε οτι δεν θελει να γινει κατι γιατι δεν θα ειναι καλα με τον εαυτο της και μετα ειπε οτι θελει αναλογα πως θα το παρω εγω.. Το θεμα ειναι οτι εγω την θελω και δεν την βλεπω σαν καποια που θα περναω καμια ωριτσα καλα and that's all. Αλλα απο την αλλη δεν ψηνομαι να γινω το σκυλακι της για να εχω αυτην την μια ωριτσα... Τι προτεινετε?
To "friends with benefits",σου λεει κατι?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lakitos

Νεοφερμένος

Ο Lakitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
χαχαχα μου λεει, αλλα δυσκολα θα την δω φιλικα και ειναι πολυ κουραστικο να υποκρινομαι..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
χαχαχα μου λεει, αλλα δυσκολα θα την δω φιλικα και ειναι πολυ κουραστικο να υποκρινομαι..:P
Επόμενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Καλησπερα, αρχιζω το θεμα με τις δεσμευσεις κλπ. στις ερωτικες σχεσεις με ενα θεμα δικο μου που θελω λιγο την γνωμη σας. Εκανα κατι με μια κοπελα (15 χρονων αυτη, 16 εγω), καναμε κατι για κανα 15ημερο λιγες μερες μετα που χωρισε με τον πρωην της ( τα ειχαν 5+ μηνες ). Ξαφνικα μου ειπε να σταματησει οτι γινεται γιατι δεν νιωθει καλα με τον εαυτο της, απο τοτε μιλουσαμε κανονικα ( οχι φιλικα ) και ηταν μια κρυο μια ζεστη... Και εχθες που ειπαμε να κανουμε κατι ξανα το Σαββατο, ερχεται σημερα και μου λεει οτι δεν θελει δεσμευσεις κλπ. και οτι αν κανουμε κατι μετα ειναι τελειως αοριστο αν θα ξαναγινει τιποτα και οτι δεν μπορει να μου υποσχεθει τιποτα..Στην αρχη της συζητησης μου ελεγε οτι δεν θελει να γινει κατι γιατι δεν θα ειναι καλα με τον εαυτο της και μετα ειπε οτι θελει αναλογα πως θα το παρω εγω.. Το θεμα ειναι οτι εγω την θελω και δεν την βλεπω σαν καποια που θα περναω καμια ωριτσα καλα and that's all. Αλλα απο την αλλη δεν ψηνομαι να γινω το σκυλακι της για να εχω αυτην την μια ωριτσα... Τι προτεινετε?
Όταν λές πως κάτι κάνατε και θα κάνετε, εννοείς το σεξ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Όταν λές πως κάτι κάνατε και θα κάνετε, εννοείς το σεξ;
Όχι. Έπαιξαν το γιατρό και τη νοσοκόμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Όχι. Έπαιξαν το γιατρό και τη νοσοκόμα. :P
Χαχαχαχαχα, άντε και χειρούργος. :P Απλώς υπήρχε μια γενικότερη αοριστία, λές και ήθελε να το κρύψει:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lakitos

Νεοφερμένος

Ο Lakitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Όταν λές πως κάτι κάνατε και θα κάνετε, εννοείς το σεξ;

Και πιο χαλαρα πραγματα και αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Αυτο το 'κατι' που θελει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Βρε παιδι μου,εσεις εχετε μπερδεψει τα μπουτια σας!
Και θελω κ δε θελω κ ξερο κ χλωρο κ τα διλημματα σωρο....
Δεν προχωρας?
Γιατι ,η κοπελα ειναι τοσο συναισθηματικα ασταθης(απ'ότι καταλαβαινω)που θα σε κανει να βλαστημας την ωρα κ τη στιγμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Και πιο χαλαρα πραγματα και αυτο.
Eπομένως η 15χρονη φίλη σου και για 15 μέρες κοπέλα σου θέλει να κάνετε σεξ μία φορά στις τόσες και μόνο αυτό, σωστά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.

Lakitos

Νεοφερμένος

Ο Lakitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Eπομένως η 15χρονη φίλη σου και για 15 μέρες κοπέλα σου θέλει να κάνετε σεξ μία φορά στις τόσες και μόνο αυτό, σωστά;

Οχι ακριβως μακαρι να ταν ετσι :P Αυτο που μου προτεινε δεν νομιζω να το προτεινε σαν σεξ...

Οπως και να εχει την εστειλα καπως και τωρα μου λεει οτι ειναι μπερδεμενη και δεν ξερει τι να κανει με μενα κλπ... What the fuck? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Οχι ακριβως μακαρι να ταν ετσι :P Αυτο που μου προτεινε δεν νομιζω να το προτεινε σαν σεξ...

Οπως και να εχει την εστειλα καπως και τωρα μου λεει οτι ειναι μπερδεμενη και δεν ξερει τι να κανει με μενα κλπ... What the fuck? :P
Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε δηλαδή:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brynja

Νεοφερμένος

Η Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
περιεργα πραγματα...μπορεις καλλιστα, αν δε θες αυτη τη ''μπερδεμενη'' κατασταση (που ειναι και φυσιολογικο) να της πεις να το ληξετε..οχι θελω ετσι και οχι θελω αλλιως.εεε κατσε μονη σου στην τελικη και βρες τα με τον εαυτο σου...στο κατω κατω δε φταις σε τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cosmopolitan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosmopolitan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.

Akis18

Νεοφερμένος

Ο Akis18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Πριν απο λίγες μέρες ξεκίνησα να πηγαίνω σε τεχνικό λύκειο(πήγαινα σε γενικό παλιά αλλά είχα 2 χρόνια να παω).Απο την δεύτερη μέρα δλδ την επόμενη μετά τον αγιασμό είδα απο μακριά 4-5 κορίτσια που μου άρεσαν πολύ.Βασικά σχεδόν όλα τα κορίτσια αυτού του σχολείου είναι όμορφα αλλά αυτά τα 4-5 είναι το κάτι άλλο.Όταν όμως γνωρίστηκα καλύτερα με τους καινούριους συμμαθητές μου,κάποιοι που ήταν ήδη απο πέρυσι η τις ξέραν απο τα παλιά,μου είπαν οτι αυτές οι κοπέλες ειναι τσουλάκια(srry για την λέξη),οτι δεν ξέρουν με πόσους έχουν πάει και οτι κάνουν παρέα με τους "αληταράδες" του σχολείου δλδ αυτόυς που δεν διαβάζουν,δέρνουν άλλα παιδιά,απειλούν καθηγητές,έρχονται στο σχολείο με παπάκια και το παίζουν κάποιοι κλπ κλπ.Παρόλα αυτά εγώ έχω γνωριστεί με τους πιο πολλούς "αληταράδες" και με έχουν συμπαθήσει.Σαν άνθρωπος είμαι μέτριων τόνων δλδ ούτε σαν και αυτούς που φωνάζουν,δέρνουν,το παίζουν μάγκες κλπ αλλά ούτε και σαν κάποιους άλλους που κάθονται σε μια γωνία μόνοι τους και δεν μιλάνε σε κανέναν.Πιστεύετε οτι επειδή δεν έχω 100% το στυλ αυτών των ανθρώπων που κάνουν παρέα αυτά τα κορίτσια δεν θα με αποδεχτούν και δεν θα θέλουν να κάνουμε σχέση,ούτε καν να είμαστε φίλοι?Και αν όντως είναι τέτοιου στυλ αυτές οι κοπέλες(να μην ξέρουν πόσοι τις έχουν γα*****,να κάνουν τέτοιες παρέες κλπ κλπ),αξίζει να κάνω κίνηση,ακόμα και να κάνω κάποιες αλλαγές ωστε να με αποδεχτούν?Το τελευταίο μπορεί να ακούγεται κάπως,αλλά φοβάμαι οτι έχω αρχίσει να κολλάω επικίνδυνα.Για δώστε μου τα φώτα σας.
Υ.Γ.Τα ίδια παιδιά που έλεγα παραπάνω οι νέοι συμμαθητές μου δλδ μου είπαν οτι ακόμα και αν τα φτιάξω με καποια απο αυτες τις κοπέλες μπορει αυτό να ενοχλήσει τους "αληταραδες" και να αρχίσουν να σχολιάζουν διάφορα μέχρι και χαλάστρα να προσπαθήσουν να κάνουν.Υπάρχει τέτοια πιθανότητα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
H κοπέλα μου φαίνεται πολύ "drama queen" και αυτό δεν είναι κάτι που θα αλλάξει εύκολα...οπότε καλύτερα να προχωρήσεις πριν μπερδευτεί περισσότερο το όλο θέμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top