Ερωτικές σχέσεις

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Gimme more "one word" sentences.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.

Oκ ευχαριστώ για την απάντηση! Ακούγεται λογικό... Πάντως αυτό το ''παίζω'' μου την σπάει ρε γαμώτο! Αυτό σόρρυ που θα το πω αλλά οι γυναίκες το συνηθίζουν περισσότερο! Δεν ξέρουν τι θέλουν! Στους άντρες οι περιπτώσεις αυτές είναι σπάνιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Βασικά εγώ ρώτησα γιατί δεν μου έχει ξανατύχει κάτι παρόμοιο... Και για να είμαι ειλικρινής δεν ξέρω τι ακριβώς είναι...
Βγαίνουμε σχετικά συχνά οι 2 μας (μόνοι). Εκεί καθώς περπατάμε με πιάνει απ'το χέρι (τελευταία και αγκαζέ) , όταν καθόμαστε στηρίζεται στον ώμο μου και καλά ότι νυστάζει κλπ, συχνά τηλέφωνα, συχνά πειράγματα (εντάξει αυτό το τελευταίο δεν ξέρω αν λέει κάτι :P) και μερικές φορές φιλιά (από απόσταση) όταν λέω κάτι αστείο... Και τέλος παρατηρεί σχεδόν κάθε φορά τι φοράω και γενικά δίνει προσοχή σε πράγματα που δεν ξέρω αν θα έδιναν όλοι...
Στην αρχή πίστευα ότι όλα αυτά είναι μόνο φιλικά, αλλά έχω αρχίσει να προβληματίζομαι... :hmm:
Οι περιγραφές μου δεν ξέρω αν είναι καλές, καταλάβατε πάνω κάτω νομίζω :P

Το επαναφέρω για να πάρω κι άλλες απαντήσεις... Α να πω όμως ότι όταν είμαστε πολλά άτομα δεν εκδηλώνεται ιδιαίτερα, ίσως να ντρέπεται ή να αισθάνεται άβολα... Γενικά μπορεί να περιμένει από μένα να κάνω κάτι, αλλά επειδή είναι και φίλη μου φοβάμαι να ρισκάρω τη φιλία μας :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Κάτι τέτοια βλέπω και αρχίζω να απογοητεύομαι και να λέω ότι δεν υπάρχει φιλία με το αντίθετο φίλο..πάντα κάποιος από τους 2 θα παρασυρθεί και θα πέσει στου λούμπα του "μπερδέματος" και είτε θα το εκδηλώσει, είτε θα το κρατήσει κρυφό...
Δώσε λίγο χρόνο σε όλο αυτό μη βιάζεσαι, μπορεί όντως να δείχνει ενδιαφέρον αλλά όπως λες φιλικά και απλά το μυαλουδάκι σου να πονηρεύτηκε χωρίς λόγο...καλοκαίρι είναι λογικά θα βλέπεστε και πιο συχνά, σιγουρέψου πρώτα και μετά πράξε...και μη σιγουρευτείς μόνο για τη δική της πλευρά,αλλά και εσύ ο ίδιος δες αν το θέλεις και αν είσαι πρόθυμος να θυσιάσεις μια φιλία....τώρα αν αυτή η θυσία θα είναι για καλό ή για κακό ο χρόνος μόνο θα σου δείξει, κανένας άλλος δεν είναι ειδικός...

Φιλικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Κάτι τέτοια βλέπω και αρχίζω να απογοητεύομαι και να λέω ότι δεν υπάρχει φιλία με το αντίθετο φίλο..πάντα κάποιος από τους 2 θα παρασυρθεί και θα πέσει στου λούμπα του "μπερδέματος" και είτε θα το εκδηλώσει, είτε θα το κρατήσει κρυφό...
Δώσε λίγο χρόνο σε όλο αυτό μη βιάζεσαι, μπορεί όντως να δείχνει ενδιαφέρον αλλά όπως λες φιλικά και απλά το μυαλουδάκι σου να πονηρεύτηκε χωρίς λόγο...καλοκαίρι είναι λογικά θα βλέπεστε και πιο συχνά, σιγουρέψου πρώτα και μετά πράξε...και μη σιγουρευτείς μόνο για τη δική της πλευρά,αλλά και εσύ ο ίδιος δες αν το θέλεις και αν είσαι πρόθυμος να θυσιάσεις μια φιλία....τώρα αν αυτή η θυσία θα είναι για καλό ή για κακό ο χρόνος μόνο θα σου δείξει, κανένας άλλος δεν είναι ειδικός...

Φιλικά :)

Η αλήθεια είναι ότι ξέρω πολλά άτομα/φίλους μου που πιστεύουν (και το έχουν δείξει) ότι δεν υπάρχει φιλία με το άλλο φύλο... Και για να είμαι ειλικρινής και εγώ δεν είμαι σίγουρος για το τι πραγματικά ισχύει, είμαι μπερδεμένος. Βασικά εξαρτάται από τον καθένα...

Στην περίπτωσή μου πάντως το πρόβλημα είναι να ξεχωρίσω τα όρια του φιλικού ενδιαφέροντος από το ερωτικό (αν υπάρχει)... Γιατί εγώ προσωπικά δε θα ήθελα να κάνω τίποτα αν δεν σιγουρευτώ για το τι "παίζει". Εγώ απλώς παρατήρησα κάποια πράγματα/κινήσεις που θα μπορούσαν να δηλώνουν κάτι...
Όποιες άλλες απόψεις ευπρόσδεκτες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Λολ, μου αρέσει που οι εφηβικές σας ''σχέσεις'' φέρουν μια ανεξίτηλη και βρωμερή σφραγίδα μικροαστίλας. Θα τα φτιάξουμε, θα παμε για καφε, για ψωνια. Αν μας επιτρέψει το γυροφέρνον ταμπού, θα πηδηχτούμε κιόλας. Όχι συχνά όμως, γιατί έχουμε μαθήματα. Πρέπει να περάσουμε στο πανεπιστήμιο, να αποφοιτήσουμε και να φτιάξουμε μια σωστά ιεραρχημένη, ετεροσεξιστική οικογένεια. Θα ανταλλάξουμε και τηλέφωνα!
Και όλα αυτά, δε θα επιτευχθούν δίχως φτιασίδι και μαγκιά. Δε θα μπορέσουμε να αναπαράγουμε τη σαπίλα που ζούμε!

Τ-Έ-Λ-Ε-Ι-Α !!

Πιο εύκολα βρίσκεις νέο/α bf/gr,παρά κουράγιο να ξαναδώσεις πανελλ. Γιατί αληθινές αγάπες σε αυτήν την ηλικία,sorry,αλλά δεεεν. Και μην μου πεις για εξαιρέσεις και ρομαντισμούς.Αν είναι 1 περίπτωση στις 10000,το ποσοστό βγαίνει μηδαμινό.
Και βασικά μήπως πρέπει να εξετάσεις τον κύκλο συναναστροφών σου; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Αυτά τα επιχειρήματα με τις ηλικίες,τα γουστάρω πολύ.
Κι άμα δε πας 60 χρονών,πως να καταλάβεις τι θα πει αγάπη και συντροφικότητα?
Γατάκια τριαντάρηδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
δε νομίζω οτι είναι επι του θέματος,αλλά δεν βρήκα και που να το γράψω...
θέλω απλώς να δω αν υπάρχει έστω και 1 παιδί που να του έτυχε παρόμοιο περιστατικό!!!
λοιπόν στο λύκειο επι 3 χρόνια είχα και ακομα έχω έναν φοβερό θαυμαστή χαχαχαχα φοβερά αφοσιωμένος,θυμάμαι πέρσι αν δεν ερχόμουν πρώτη ώρα, καθόταν έξω απο το σχολείο και με περιμενε,όποιος/α με πλήγωνε ή με στενοχωρούσε(πολλές φορές όχι τόσο σοβαρά)πήγαινε με δική του πρωτοβουλία και τα έλεγε ένα χεράκι.Με λίγα λόγια ξεκαθάριζε τις καταστάσεις χωρίς να το παίρνω χαμπάρι αρχικά.ΜΙλάμε για πίστη σκύλου.Στην αρχή του λυκείου, μου φαινόταν απίστευτα ενοχλητικό,μιας και είναι 3 χρόνια μεγαλύτερος.Δε λέω,το εκτιμούσα και ακόμα το εκτιμώ,και ευχαριστώ έχω πει πολλές φορές,αλλά δε μου πολυαρέσουν τέτοιοι τύποι,που ''σέρνονται''...απίστευτα αντιδραστικός, δεν μου επέτρεπε να μιλώ σε κανένα αγόρι,χωρίς να του είμαι τίποτα!!! χαχαχα σας έχει τύχει κάτι τέτοιο ;;;; και στο κάτω κάτω ποτέ δε κατάλαβα τί μου βρήκε,καμια πανέμορφη δεν είμαι,προκλητική ούτε άσε που είμαι δύσκολη και λιγομίλητη ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
δε νομίζω οτι είναι επι του θέματος,αλλά δεν βρήκα και που να το γράψω...
θέλω απλώς να δω αν υπάρχει έστω και 1 παιδί που να του έτυχε παρόμοιο περιστατικό!!!
λοιπόν στο λύκειο επι 3 χρόνια είχα και ακομα έχω έναν φοβερό θαυμαστή χαχαχαχα φοβερά αφοσιωμένος,θυμάμαι πέρσι αν δεν ερχόμουν πρώτη ώρα, καθόταν έξω απο το σχολείο και με περιμενε,όποιος/α με πλήγωνε ή με στενοχωρούσε(πολλές φορές όχι τόσο σοβαρά)πήγαινε με δική του πρωτοβουλία και τα έλεγε ένα χεράκι.Με λίγα λόγια ξεκαθάριζε τις καταστάσεις χωρίς να το παίρνω χαμπάρι αρχικά.ΜΙλάμε για πίστη σκύλου.Στην αρχή του λυκείου, μου φαινόταν απίστευτα ενοχλητικό,μιας και είναι 3 χρόνια μεγαλύτερος.Δε λέω,το εκτιμούσα και ακόμα το εκτιμώ,και ευχαριστώ έχω πει πολλές φορές,αλλά δε μου πολυαρέσουν τέτοιοι τύποι,που ''σέρνονται''...απίστευτα αντιδραστικός, δεν μου επέτρεπε να μιλώ σε κανένα αγόρι,χωρίς να του είμαι τίποτα!!! χαχαχα σας έχει τύχει κάτι τέτοιο ;;;; και στο κάτω κάτω ποτέ δε κατάλαβα τί μου βρήκε,καμια πανέμορφη δεν είμαι,προκλητική ούτε άσε που είμαι δύσκολη και λιγομίλητη ...
Για να του αρεσεις δεν θα εισαι και καμια ΣΑΥΡΑ...!!!!! Αλλα θα μου πεις ο ερωτας ειναι τυφλος :P:P:P(αν ησουν σαυρα:P:P:P!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
carpe_nochtem τα ίδια έλεγα και εγώ πριν περίπου 2 χρόνια, σχέσεις χωρίς νόημα, ανούσιες μόνο και μόνο για να λες "ΤΑ ΈΧΩ με εκείνον/η" (αυτό το "τα έχω" πως μου την δίνει στα νεύραααα γρρρρρρρρρρρ!)...
Μετά όμως από όλα όσα πέρασα με ένα πρόσωπο ώρες-ώρες σκέφτομαι τι έλεγα και πραγματικά γελάω...
Μπορεί να είμαι μόλις 18, αλλά μέσα από μια "εφηβική" σχέση που εξελίχθηκε σε κάτι πολύ δυνατό (τουλάχιστον από την μεριά μου), έμαθα πολλά και κάποια από αυτά? αγάπησα,αγαπήθηκα,έδωσα,πήρα, πληγώθηκα, πόνεσα, έκλαψα!
Ότι κατάληξη και να είχε αυτό, εγώ πήρα πολλά πράγματα, και πέρα του ότι έγινε ακόμη και τώρα παίρνω, γιατί ακόμη είναι δίπλα μου,γιατί πάρα του ότι έγινε ξέρω ότι με νοιάζεται...
Είμαι αντίθετη πλέον ότι δεν υπάρχει (αληθινή) αγάπη σε αυτήν την ηλικία βάζω το αληθινή αγάπη σε παρένθεση γιατί δεν μπορώ να διανοηθώ ότι υπάρχει ψεύτικη αγάπη, και ότι είναι 1 στις 1000, μπορεί η πλειοψηφία σε αυτές τις ηλικίες να μην έχει σχέση με θεμέλιο την αγάπη, αλλά κάποιες την έχουν και δεν είναι 1 στις 1000

Τι τα΄θελα και τα θυμήθηκα και τα δικά μου, πάλι θα με λιώνουν οι τοίχοι όλο το βράδυ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Για να του αρεσεις δεν θα εισαι και καμια ΣΑΥΡΑ...!!!!! Αλλα θα μου πεις ο ερωτας ειναι τυφλος :P:P:P(αν ησουν σαυρα:P:P:P!!!!)
δεν έχεις και άδικο χαχαχα ,αλλά μερικούς πραγματικά δεν μπορώ να τους ψυχολογήσωωωω
μα να είναι κάποιος αλήτης ,πώς να το πώ κάγκουρας,κακός μαθητής,θα μπορούσε να έχει όποια θέλει !!!! και κάτι τέτοιοι να επιλέγουν κορίτσια σαν και εμένα ;;; πιο πολύ σαν ρομαντική ταινια μου ακούγεται χεχεχε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
δεν έχεις και άδικο χαχαχα ,αλλά μερικούς πραγματικά δεν μπορώ να τους ψυχολογήσωωωω
μα να είναι κάποιος αλήτης ,πώς να το πώ κάγκουρας,κακός μαθητής,θα μπορούσε να έχει όποια θέλει !!!! και κάτι τέτοιοι να επιλέγουν κορίτσια σαν και εμένα ;;; πιο πολύ σαν ρομαντική ταινια μου ακούγεται χεχεχε:P
Τα ετερονυμα ελκονται...!!!!!:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Βρε Polymnia εγώ πάντως θα τα είχα κάνει πάνω μου αν είχα έναν τέτοιο!!! :O μόνο κάμερες που δεν έχει βάλει σπίτι σου! (ψάξε για καλό και για κακό!)
Τέτοιες συμπεριφορές είναι γνωστές στο νηπιαγωγείο που τα παιδάκια κολλάνε μεταξύ τους και πάντα το αγοράκι προστατεύει το κοριτσάκι από όλους και από όλα! (<3 γουτσου γουτσου) και κάτι τέτοιο το θεωρούμε χαριτωμένο, αλλά τώρα σε τέτοια ηλικία δεν είναι κάπως άρρωστο όλο αυτό; να μην σε αφήνει να μιλάς με αγόρια; και αν σε πετύχει κάπου με κάποιο υποψήφιο αμόρε τι θα κάνει? θα τον ξεχυλιάσει?

Εγώ θα φοβόμουν κάπως πάντως :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Βρε Polymnia εγώ πάντως θα τα είχα κάνει πάνω μου αν είχα έναν τέτοιο!!! :O μόνο κάμερες που δεν έχει βάλει σπίτι σου! (ψάξε για καλό και για κακό!)
Τέτοιες συμπεριφορές είναι γνωστές στο νηπιαγωγείο που τα παιδάκια κολλάνε μεταξύ τους και πάντα το αγοράκι προστατεύει το κοριτσάκι από όλους και από όλα! (<3 γουτσου γουτσου) και κάτι τέτοιο το θεωρούμε χαριτωμένο, αλλά τώρα σε τέτοια ηλικία δεν είναι κάπως άρρωστο όλο αυτό; να μην σε αφήνει να μιλάς με αγόρια; και αν σε πετύχει κάπου με κάποιο υποψήφιο αμόρε τι θα κάνει? θα τον ξεχυλιάσει?

Εγώ θα φοβόμουν κάπως πάντως :/
χαχα αυτό ακριβώς,παραήταν ρομαντικό.Θα ήταν λογικό αν γινόταν στο νηπιαγωγείο ή στις πρώτες τάξεις του δημοτικού..
πέρσι που τελείωσα το λύκειο μονο που πάρτυ δεν έκανα οτι αποδεσμεύτηκα απο αυτόν.Και πάλι όμως όλο και κάπου τον πετυχαίνω,μου έχει μείνει ο φόβος και η αίσθηση οτι κάαααποιος με παραμονεύει χεχε.Έχω αντέξει αρκετά απο τον συγκεκριμένο,είχε φτάσει στο σημείο να με χτυπήσει μια φορά επειδή αδιαφορούσα για αυτόν ...μετά απο αυτό, εύχομαι να μη μου ξανατύχει κάτι ανάλογο :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
οοοοκ με έπεισες!Δεν χρειάζεται να πεις άλλα! Ο τυπάς είναι ψυχάκιας τελείως! Μακριάάάά του! και καλό είναι να απευθυνθείς κάπου, δεν παίζουμε με τέτοια, όσο γοητευτικό και αν φαίνεται...Ο μεθυσμένος είδε τον τρελό και φοβήθηκε δεν λένε;;; Έπρεπε εδώ και πολύ καιρό να δράσεις και να ζητήσεις βοήθεια :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Το τόπικ αυτό είναι η χαρά και ο παράδεισος του άβουλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 772419

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ίσως να έχεις δίκιο αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί με πείραζε κοίταζε και το πέταξε σε μένα αυτό! Εντωμεταξύ στο τέλος μου ανταλλάζουμε τηλέφωνα και μου λέει αν σε φέρει εκεί ο δρόμος χτύπα τηλ για καφέ (μένει Λάρισα).. Τέσπα τι να πω.. Αψυχολόγητες είστε εσείς οι γυναίκες.. Ένα τραγούδι ταιριάζει στην περίπτωση. https://www.youtube.com/watch?v=GYQ4u2L5LiQ
Εσύ γιατί πιστεύεις ότι δεν γουστάρει... Σε ρωτάω για να δω πως σκέφτεσται εσείς οι γυναίκες... :P


Απλά είναι Χαζές και Ηλίθιες.Η εξήγηση είναι απλή.Οι κοπέλες στην αρχή σε θέλουν είτε ως φίλο είτε ως σχέση και μετα δεν σε θέλουν.Μετά από κάποιο χρονικό διάστημα όταν τις περάσει η τρελα σε ξανακολλάνε και σου δίνουν σημασία.

Σε παίζουν και σε ξεσηκώνουν με τον τρόπο τους.Το πιο ωραίο παιχνίδι στις κοπέλες γενικά είναι να παίζουν και να παιδεύουν τα αγόρια.Μόνο πρόσεχε μην πέσεις στο παιχνίδι γιατι μετά πεφτουν άγρια χαστούκια :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JohnyDaPir

Νεοφερμένος

Ο JohnyDaPir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Καλησπερα.
Να σας πω και τ δικο μου προβλημα.Γνωρισα μια κοπελα φετος το καλοκαιρι..στην αρχη την εβλεπα καθαρα ως φιλη αλλα μετα δν ξερω τι εγινε και αρχισε να μου αρεσει.Δυστυχως τα εχει με ενα αλλο παιδι που τον ξερω αρκετα καλα αλλα αυτος δεν ειναι εδω και βλεπονται μια φορα την βδομαδα για μια ωρα το πολυ και καποοιες μερες και στο τηλεφωνο.Την εχω πιασει να με κοιταει πολλες φορες και οταν την ρωταω τι??αυτη συνηθως απανταει με ενα χαμογελο.Μου εχει πιασει και καποιες φορες το χερι χωρις να το περιμενω και νιωθω οτι κατι γινεται αλλα δεν ειμαι σιγουρος.Τι να κανω;Δεν ειναι αδικο ρε παιδια την βλεπω καθε μερα και ο αλλος μια ωρα την βδομαδα.Παμε για μπανιο μαζι ειμαστε σχεδον παντα μαζι αλλα δεν ξερω πως με βλεπει... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Για πόσο καιρό σχέση μιλάμε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JohnyDaPir

Νεοφερμένος

Ο JohnyDaPir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
2-3 βδομαδες το πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top