Ερωτικές σχέσεις

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
γιατί πάντα οι κοπέλες να βγαίνουν άμοιρες ευθυνών;
Γιατί έχουν αθηναϊκές πινακίδες είναι κοπέλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
αυτο λες φταει συμφωνα με αυτα που εχεισ ζησει?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

monicca

Νεοφερμένος

Η monicca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ξέρετε τι λενε? οτι αυτοι που ποτε ως τωρα δεν ειχαν μια δυνατη εμπειρια,ζουν μια και καλη το παθος και ολη την ενταση καλυτερα απ ολους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ξέρετε τι λενε? οτι αυτοι που ποτε ως τωρα δεν ειχαν μια δυνατη εμπειρια,ζουν μια και καλη το παθος και ολη την ενταση καλυτερα απ ολους!!

Κάθε άνθρωπος είναι μοναδικός ανάμεσα σε άλλα δισεκατομμύρια ανθρώπους.Που σημαίνει πως για διαφορετικούς λόγους είναι μόνοι όσοι είναι,και διαφορετικά αντιδρούν όταν δεν είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Ξέρετε τι λενε? οτι αυτοι που ποτε ως τωρα δεν ειχαν μια δυνατη εμπειρια,ζουν μια και καλη το παθος και ολη την ενταση καλυτερα απ ολους!!

Ως τώρα; Πως ορίζεται αυτό;

Γι αυτούς που είχαν μια δυνατή εμπειρία παλιότερα, κάποια στιγμή θα ήταν η πρώτη και δεν θα είχαν ξαναζήσει κάτι τέτοιο.
Τότε δε θα έπρεπε για όλους να πηγαίνουν όλα καλά από την πρώτη κιόλας φορά; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ξέρετε τι λενε? οτι αυτοι που ποτε ως τωρα δεν ειχαν μια δυνατη εμπειρια,ζουν μια και καλη το παθος και ολη την ενταση καλυτερα απ ολους!!

Προφανως απο την ελλειψη:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ξέρετε τι λενε? οτι αυτοι που ποτε ως τωρα δεν ειχαν μια δυνατη εμπειρια,ζουν μια και καλη το παθος και ολη την ενταση καλυτερα απ ολους!!
Όρισέ μου το "δυνατή" για να σου πω κατά πόσον ισχύει.

Εγώ θα σου πω απλώς το εξής: όσο δυνατός ή έντονος μπορεί να είναι ένας έρωτας, πάντα υπάρχει κάτι πιο δυνατό. Με λίγα λόγια, αν ζεις ή έχεις ζήσει ένα πολύ δυνατό έρωτα, σε κλίμακα Ν, σκέψου ότι μπορεί να υπάρχει και ένας ακόμα πιο δυνατός έρωτας, σε κλίμακα Ν+1.

Το δύσκολο σε αυτήν την περίπτωση είναι το κατά πόσο αποδέχεσαι, μετά την πρώτη σου εμπειρία, ότι όντως μπορεί να υπάρξει κάτι πιο δυνατό. Ξέρεις ότι θα περάσεις πολύ καλύτερα, αλλά πόσο διαθέσιμη είσαι να πάρεις την απόφαση να προχωρήσεις σ' αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Όρισέ μου το "δυνατή" για να σου πω κατά πόσον ισχύει.

Εγώ θα σου πω απλώς το εξής: όσο δυνατός ή έντονος μπορεί να είναι ένας έρωτας, πάντα υπάρχει κάτι πιο δυνατό. Με λίγα λόγια, αν ζεις ή έχεις ζήσει ένα πολύ δυνατό έρωτα, σε κλίμακα Ν, σκέψου ότι μπορεί να υπάρχει και ένας ακόμα πιο δυνατός έρωτας, σε κλίμακα Ν+1.

Το δύσκολο σε αυτήν την περίπτωση είναι το κατά πόσο αποδέχεσαι, μετά την πρώτη σου εμπειρία, ότι όντως μπορεί να υπάρξει κάτι πιο δυνατό. Ξέρεις ότι θα περάσεις πολύ καλύτερα, αλλά πόσο διαθέσιμη είσαι να πάρεις την απόφαση να προχωρήσεις σ' αυτό;
Πάντως πέρα από αυτά την πρώτη φορά νιώθεις πιο έντονα. Μετά συνηθίζεις και θες όλο και πιο πολύ για να το ευχαριστηθείς. Το ίδιο ισχύει με τα ναρκωτικά και γενικά ότι διεγείρει τους νευρουποδοχείς...

Με την λογική σου πάντως θα μπορούσες να συνδυάσεις και σεξ με ναρκωτικά και αυτό έχει να κάνει με το πόσο το αποδέχεσαι. Σοζ αλλά όπως το έγραψες μου φάνηκε ότι λες να το στρέψουμε όλοι στην πολυγαμία, τις απάτες (κερατώματα) για να δοκιμάσουμε άμα είναι καλύτερα έτσι:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εντυπωσιάζομαι πάρα πολύ δύσκολα και επειδή δε συμβιβάζομαι με τίποτα λιγότερο από αυτό που θέλω πραγματικά, έχω μια τεράστια δυσκολία στο να μου αρέσει κάποιο θηλυκό whatsoever.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Εντυπωσιάζομαι πάρα πολύ δύσκολα και επειδή δε συμβιβάζομαι με τίποτα λιγότερο από αυτό που θέλω πραγματικά, έχω μια τεράστια δυσκολία στο να μου αρέσει κάποιο θηλυκό whatsoever.
το θέμα είναι το βρίσκεις η μπα?γιατί αν ψάχνεις ουτοπικό μπορεί να μην έρθει ποτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gmat

Νεοφερμένος

Ο gmat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά,

Πριν απο λιγες μερες καταλαβα οτι μου αρεσει η κολλητη μου!!! Περναμε πολλες ωρες καθε μερα μαζι και συνεννοουμαστε πολυ καλα. Ειναι οτι καλυτερο εχω συναντησει και σιγουρα δεν θελω να τη χασω απο τη ζωη μου.
Μιλωντας της όμως για τα αισθηματα μου, μηπως χανω αυτη τη σχέση, αν δεν θελει και αυτη να με δει αλλιως?
Σας παρακαλώ, βοηθηστε με.. τι να κανω? να της το πω ή να το πνιξω μεσα μου αυτο που νιωθω?
Τι συνεπειες θα εχει η καθε μια απο τις δυο κινησεις που μπορω να κανω?

Ευχαριστω προκαταβολικα για τις απαντησεις σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Πόσο σίγουρος είσαι οτι δε τη θες μόνο σα φίλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά,

Πριν απο λιγες μερες καταλαβα οτι μου αρεσει η κολλητη μου!!! Περναμε πολλες ωρες καθε μερα μαζι και συνεννοουμαστε πολυ καλα. Ειναι οτι καλυτερο εχω συναντησει και σιγουρα δεν θελω να τη χασω απο τη ζωη μου.
Μιλωντας της όμως για τα αισθηματα μου, μηπως χανω αυτη τη σχέση, αν δεν θελει και αυτη να με δει αλλιως?
Σας παρακαλώ, βοηθηστε με.. τι να κανω? να της το πω ή να το πνιξω μεσα μου αυτο που νιωθω?
Τι συνεπειες θα εχει η καθε μια απο τις δυο κινησεις που μπορω να κανω?

Ευχαριστω προκαταβολικα για τις απαντησεις σας...

Το χα παθει και γω καποτε:D!!!!!Μιλα της αν μπορεις(ή μαθε κατι με εμμεσο τροπο).Παντως μακαρι να μην χαλασει η φιλια σας!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Επικίνδυνη κατάσταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά,

Πριν απο λιγες μερες καταλαβα οτι μου αρεσει η κολλητη μου!!! Περναμε πολλες ωρες καθε μερα μαζι και συνεννοουμαστε πολυ καλα. Ειναι οτι καλυτερο εχω συναντησει και σιγουρα δεν θελω να τη χασω απο τη ζωη μου.
Μιλωντας της όμως για τα αισθηματα μου, μηπως χανω αυτη τη σχέση, αν δεν θελει και αυτη να με δει αλλιως?
Σας παρακαλώ, βοηθηστε με.. τι να κανω? να της το πω ή να το πνιξω μεσα μου αυτο που νιωθω?
Τι συνεπειες θα εχει η καθε μια απο τις δυο κινησεις που μπορω να κανω?

Ευχαριστω προκαταβολικα για τις απαντησεις σας...

πρωτα σιγουρεψε τα αισθηματα σου ωστε να μην την πληγωσεις αργοτερα.Αν εισαι σιγουρος τοτε πες της το,αν οχι περιμενε λιγο καιρο ακομα,μηπως ειναι κολλημα των ημερων το οποιο θα σου περασει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

VolPe

Νεοφερμένος

Ο VolPe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Nα της την πεσεις και αμα σε φτυσει να βρεις αλλο κολλητΟ για να μην βρεθεις στη ιδια-ομολογουμενως πολυ δυσκολη- θεση. :whistle::whistle::whistle:

Ειχα μια ελπιδα οτι αυτο το τοπικ θα το ειχε ανοιξει κοπελα μολις ειδα το τιτλο
:whatever::whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isidora99

Νεοφερμένος

Η isidora99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Η Χριστίνα είναι η κολλητή μου! Είναι το άλλο μου μισό:clapup:Είναι η πιο καλή μου φίλη και είναι σαν αδερφή μου :group:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
παιδιά έλεος...και εγώ κορίτσι νόμιζα το άνοιξε το τόπικ και έμεινα κάγκελο:redface::P
πάντως πριν της μιλήσεις προσπάθησε να της το δείξεις κάπως...να κάνεις κάτι που δεν θα το έκανες σε κάποια που είναι μόνο φίλη σου..και σίγουρα θα το πιάσει το μήνυμα και είναι πιθανό να σε δει και αυτή με άλλο μάτι..πάντως μην το πεις σε πολλούς (ιδανικά σε έναν η κανέναν) γιατι τα νέα τρέχουν τρομερά γρήγορα και αν το μάθει πριν το καταλάβει μόνη της μπορεί να το πάρει όχι και τόσο καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Ειχα μια ελπιδα οτι αυτο το τοπικ θα το ειχε ανοιξει κοπελα μολις ειδα το τιτλο
:whatever::whatever:

Και 'γω και "χάρηκα" :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top