Ερωτικές σχέσεις

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει ο κολλητος μου εδω και 6 χρονια,δεν του εχω πει τπτ γτ δεν 8ελω να χαλασω εστω και αυτη την σχεση που εχουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
απο οτι εχω διαβασει στη συζητηση ολη τελικα συμπαιρενω οτι
δεν υπαρχουν φιλικες σχεσεις μεταξυ αγοριων και κοριτσιων αρα λοιπον τη κολυτικια αφου το πραμα
οδευει καπου αλλου μυστηριοδως κιολας!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Εντυπωσιάζομαι πάρα πολύ δύσκολα και επειδή δε συμβιβάζομαι με τίποτα λιγότερο από αυτό που θέλω πραγματικά, έχω μια τεράστια δυσκολία στο να μου αρέσει κάποιο θηλυκό whatsoever.


Το ιδιο παθαινω κι εγω με τα αρσενικά.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εντυπωσιάζομαι πάρα πολύ δύσκολα και επειδή δε συμβιβάζομαι με τίποτα λιγότερο από αυτό που θέλω πραγματικά, έχω μια τεράστια δυσκολία στο να μου αρέσει κάποιο θηλυκό whatsoever.
Το ιδιο παθαινω κι εγω με τα αρσενικά.:worry:
Ε, καλά, μην τρελαίνεστε. Δεν είναι κακό το να έχεις κάποια ... ψηλότερα standards. Απλώς με αυτά συνήθως μειώνονται οι πιθανότητες του να ... τύχει (γιατί θέλει ΠΟΛΥ τύχη) να πέσεις σε κάποιο άτομο που τις πληροί.

Αλλά δεν πειράζει. Στην χειρότερη ή θα συμβιβαστείτε ή θα μείνετε μόνοι σας παρέα με τον σκύλο σας. Που και το τελευταίο δεν είναι κακό, αν το συγκρίνεις με το να συμβιβαστείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fwteinh17

Νεοφερμένος

Η fwteinh ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εδω σ'εχασα.Δε βάζουμε τετοιες λεξεις στο στόμα μας ειδικά για γυναικα φίλε,ό,τι κι αν έχει μεσολαβήσει.(Δεν εχεις περασει περισσοτερα απο μενα believe me)Αν θελεις να εχεις κοπελα διπλα σου,φροντισε να της εμπνεεις εμπιστοσύνη κι ασφάλεια για ό,τι κι αν ενδεχομένως συμβει.Η γυναίκα συνήθως σκεφτεται πιο μπροστα απο τον άντρα.Αν δεν μπορεις να της εξασφαλίσεις πως θα είσαι το ίδιο κυριος σε ένα τέλος όσο με την αρχη,δε θα μπει στον κοπο να σου δωσει την αρχη καν.

μην αρχισουμε ρε φιλε τι εχει περασει ο καθενας κ τι οχι...:P ακουγετε καπως οταν το λενε ολοι....:/:
τεσπα εγω παλι δεν πιστευω οτι εχει να κανει με ηλικια...εμφανιση..εμπειριες...η αμα εισαι αγορι η κοριτσι...κ ολα αυτα..πιστευω εφοσον ειμαστε μοναδικοι ολοι μας...βρισκουμε τροπους γ να φερουμε ατομα κοντα μας...εφοσον πιστευουμε οτι αξιζουν...ανεξαρτητα απο το φυλο...τι σημασια εχει που ειμαι 16 κ κοριτσι δηλαδη;;; δν μπορω να εκφρασω σε καποιον οτι μ αρεσει κ ενδιαφερομαι;;(ο κυνηγος δν ειναι παντα το αγορι)νομιζω οτι εχω το δικαιωμα...εγω και ο καθενας μας δηλαδη...
τελος..πιστευω οτι δεν χρειαζετε να βιαζομαστε...χαλαρα πρεπει να το παμε...δεν μας πηραν και δα τα χρονια ( αχχ αυτες οι ορμονες ):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ούτε εγώ συμβιβάζομαι εύκολα. Τι να κάνουμε τώρα? Είμαι ακριβώς η ίδια περίπτωση με τον qwertyuiop. Καλή μας τύχη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
απο οτι εχω διαβασει στη συζητηση ολη τελικα συμπαιρενω οτι
δεν υπαρχουν φιλικες σχεσεις μεταξυ αγοριων και κοριτσιων αρα λοιπον τη κολυτικια αφου το πραμα
οδευει καπου αλλου μυστηριοδως κιολας!:P

Αυτό που λες έχει μια βάση! Αν σκεφτεί κανείς ότι ο σύντροφος πρέπει να είναι και ο καλύτερος φίλος σε μια ιδανική σχέση. Αυτό δεν είναι το ζητούμενο ; Αλληλοκατανόηση και συντροφικότητα :inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,923 μηνύματα.
πολύ ρομαντικό αυτό που περιγράφεις...:P
πολλοί το κάνουν, λίγοι το νιώθουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
πολύ ρομαντικό αυτό που περιγράφεις...:P
πολλοί το κάνουν, λίγοι το νιώθουν...

Μα αυτό δεν είναι το ζητούμενο; Μια σχέση προχωρά όταν όλα κυλούν ομαλά. Και καταλαβαίνουν και συμπαρίστανται ο ένας τον άλλον. Είναι ρομαντικό αλλά και εφικτό trust me :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ψηλά το κεφάλι

Νεοφερμένος

Ο μανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
μα αυτό δεν είναι το ζητούμενο; Μια σχέση προχωρά όταν όλα κυλούν ομαλά.

αλλά ακόμα και αν θες τόσο πολύ να κάνεις σχέση σκέψου ότι στις 10 προσπάθειες οι 9 είναι χιλοπιτες... : D αστειεύομαι : ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,923 μηνύματα.
σαφώς Αναστασία, αλλά πόσες σχέσεις είναι ομαλές και φραγμένες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
σαφώς Αναστασία, αλλά πόσες σχέσεις είναι ομαλές και φραγμένες; :P

να σου απαντήσω ποσοτικά δεν μπορώ, αλλά όταν και οι δύο είναι συνειδοτοποιημένοι και ξέρουν τι ζητάνε και συμφωνούν, ναι τότε η σχέση πάει καλά κατά τη γνώμη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
να σου απαντήσω ποσοτικά δεν μπορώ, αλλά όταν και οι δύο είναι συνειδοτοποιημένοι και ξέρουν τι ζητάνε και συμφωνούν, ναι τότε η σχέση πάει καλά κατά τη γνώμη μου...

και σιγουρα θα δειξει ο χρονος αν θα συνεχησουν να τα
πανε ετσι καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
σαφώς Αναστασία, αλλά πόσες σχέσεις είναι ομαλές και φραγμένες; :P
:hmm:αυτα λες στις γκομενες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
α ρε πενη .... ποτε δεν θα μαθεισ ποσο πονεσα και εκλαψα ..... δυστυχωσ ο ομορφοτεροσ αιρωτασ ειναι ο πλατωνικοσ οπου καιγεται το φιλοκαρδι σ οταν βλεπεισ τον αλλον ,δεν κοιμασαι τα βραδυα και δεν ξεκολαει το μυαλο σ απο αυτην ..... ειναι η πιο δυσκολη περιοδοσ τησ ζωησ σ αλλα μετα οταν το αναπωλεισ καταλαβαινεισ οτι ηταν η πιο ομαρφη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
α ρε πενη .... ποτε δεν θα μαθεισ ποσο πονεσα και εκλαψα ..... δυστυχωσ ο ομορφοτεροσ αιρωτασ ειναι ο πλατωνικοσ οπου καιγεται το φιλοκαρδι σ οταν βλεπεισ τον αλλον ,δεν κοιμασαι τα βραδυα και δεν ξεκολαει το μυαλο σ απο αυτην ..... ειναι η πιο δυσκολη περιοδοσ τησ ζωησ σ αλλα μετα οταν το αναπωλεισ καταλαβαινεισ οτι ηταν η πιο ομαρφη....
Δηλαδή η ωραιότερη εποχή σου ήταν τότε που δε μπορούσες να ρίξεις μία γκόμενα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
α ρε πενη .... ποτε δεν θα μαθεισ ποσο πονεσα και εκλαψα ..... δυστυχωσ ο ομορφοτεροσ αιρωτασ ειναι ο πλατωνικοσ οπου καιγεται το φιλοκαρδι σ οταν βλεπεισ τον αλλον ,δεν κοιμασαι τα βραδυα και δεν ξεκολαει το μυαλο σ απο αυτην ..... ειναι η πιο δυσκολη περιοδοσ τησ ζωησ σ αλλα μετα οταν το αναπωλεισ καταλαβαινεισ οτι ηταν η πιο ομαρφη....

Τον σκότωσες τον έρωτα ! Πάει κατακέφαλο έφαγε ο κακομοιρούλης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Και εκτός από τον έρωτα, sorry (δεν πάει σε σένα συγκεκριμένα),αλλά όταν βλέπω άτομα να χρησιμοποιούν το "σ" αντί του "ς" δεν μπορώ να πάρω ποστ στα σοβαρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Δηλαδή η ωραιότερη εποχή σου ήταν τότε που δε μπορούσες να ρίξεις μία γκόμενα?:P

την περιοδο αυτη την εζησα πιο εντονα συναισθηματικα απο οτι συνηθως.... ειναι πολυ ομορφο να κανεις ερωτα με καποιον αλλον αλλα και αυτη η φαση και η εξειδανικευση αυτου του ατομου που σου αρεσει στο μυαλο ς ειναι εξισου μοναδικο....:)

Και εκτός από τον έρωτα, sorry (δεν πάει σε σένα συγκεκριμένα),αλλά όταν βλέπω άτομα να χρησιμοποιούν το "σ" αντί του "ς" δεν μπορώ να πάρω ποστ στα σοβαρα :P
ειναι θεμα συνηθειας..... σε αλλα το διορθωνει αυτοματα!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
αίρωτας αγιάτρεφτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top