Ερωτικές σχέσεις

eleni9707

Νεοφερμένος

Η eleni9707 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Tιποτα δεν θα τρεχεις και απο πισω του...!! Αν τον φτυσεις λιγο...δηλαδη μην τον κοιτας καν..ασ'τον και θα δεις πως θα σου μιλησει...!!
( Ειναι δοκιμασμενο ;-) !! )


Ξέρω οτι εχεις δικιο...αλλα δεν ξερω ....θα προσπαθήσω να το κάνω ...αλλα δεν ξερω αν θα πετύχει .

Από μεριά σου, τι κινήσεις έχεις κάνει;
Γιατί δεν μπορεί, ξέρεις, να ... ψυχανεμιστεί ότι του αρέσεις. Έχεις κάνει κάτι εσύ για να του περάσεις το μήνυμα αυτό; Του έχεις πιάσει τη συζήτηση; Μιλάτε καθόλου, γενικά;

Αν όχι, κάτι θα πρέπει να κάνεις, δεν νομίζεις; :)
΄

οχι , δεν εχω κάνει κατι. δηλαδή προσπαθώ να περνάω οσο χρόνο μπορώ στην ίδια παρέα με αυτόν.
οχι δεν εχουμε μιλησει ποτε.δηλαδη ενα χρονια πολλα εχουμε πει μονο.απλα καμια φορα μονάχα εχει τύχει να κοιταχτούμε.το μόνο σημάδι που δείχνει οτι υπάρχω για αυτόν.οτι με κοιτάζει καμια φορα.ντρεπομαι κ εγώ να του μιλήσω.τι να του πω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Ενα θα σου πω...

''Τους αντρες οσο τους φτυνεις...τοσο καλλανε...!! ''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Tιποτα δεν θα τρεχεις και απο πισω του...!! Αν τον φτυσεις λιγο...δηλαδη μην τον κοιτας καν..ασ'τον και θα δεις πως θα σου μιλησει...!!
( Ειναι δοκιμασμενο ;-) !! )


Αυτο με το ''οσο τους φτυνεις τοσο κολλανε'' ,πορει να ισχυει σε πολλες περιπτωσεις ,αλλα απο την στιγμη που η κοπελα εχει πει πως ουτε καν μιλανε και πως δεν του δειχνει πως της αρεσει τι ακριβως να φτυσει;

Εγω λεω να το πας σιγα σιγα.Να αρχισετε να μιλατε ξερω γω,να γνωριστειτε καπως,να κανετε και καμια κουβεντα της προκοπης.Κι εγω ειμαι πολυ ντροπαλος ανθρωπος,αλλα ετσι και μιλησω λιγο με καποιον,να εξοικειωθω καπως μαζι του ξερω γω μετα ειμαι πολυ φιλικη και ανετη.Ισως και αυτος να ειναι καπως ετσι.Πιστεψε με,μονο κοιταζοντας τον και παρατηρωντας τον χωρις αυτος να ψιλιαζεται τιποτα δεν προκειται να καταφερεις κατι.:)

Αντε και καλη σου τυχη :1eye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni9707

Νεοφερμένος

Η eleni9707 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ενα θα σου πω...

''Τους αντρες οσο τους φτυνεις...τοσο καλλανε...!! ''


Δεν ξέρω.
Αυτός δεν ξέρει οτι μου αρέσει.Οπότε εγω θέλω πρώτα να αρχίσουμε να μιλάμε φιλικά και μετά
να του δείξω οτι τον αγαπώ.
Φοβάμαι οτι ντρέπεται να μου μιλίσει και ίσως να προχωρίσει γιατί ειναι καλός φίλος του αδερφού μου
:'(

Αυτο με το ''οσο τους φτυνεις τοσο κολλανε'' ,πορει να ισχυει σε πολλες περιπτωσεις ,αλλα απο την στιγμη που η κοπελα εχει πει πως ουτε καν μιλανε και πως δεν του δειχνει πως της αρεσει τι ακριβως να φτυσει;

Εγω λεω να το πας σιγα σιγα.Να αρχισετε να μιλατε ξερω γω,να γνωριστειτε καπως,να κανετε και καμια κουβεντα της προκοπης.Κι εγω ειμαι πολυ ντροπαλος ανθρωπος,αλλα ετσι και μιλησω λιγο με καποιον,να εξοικειωθω καπως μαζι του ξερω γω μετα ειμαι πολυ φιλικη και ανετη.Ισως και αυτος να ειναι καπως ετσι.Πιστεψε με,μονο κοιταζοντας τον και παρατηρωντας τον χωρις αυτος να ψιλιαζεται τιποτα δεν προκειται να καταφερεις κατι.:)

Αντε και καλη σου τυχη :1eye:


με καταλαβες ακριβώς... :)
ναι πράγματι , ο χαρακτήρας του είναι πολύ φιλικός και άνετος αν εξοικειωθεί με κάποιον π.χ. τους φίλους του

το ξέρω πως δεν καταφέρνω κάτι αλλα και να του μιλίσω...τι να του πω; ισως είναι αργα.ίδι ειμαστε στην ίδια τάξη τρεις μήνες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Αυτο με το ''οσο τους φτυνεις τοσο κολλανε'' ,πορει να ισχυει σε πολλες περιπτωσεις ,αλλα απο την στιγμη που η κοπελα εχει πει πως ουτε καν μιλανε και πως δεν του δειχνει πως της αρεσει τι ακριβως να φτυσει;

Εγω λεω να το πας σιγα σιγα.Να αρχισετε να μιλατε ξερω γω,να γνωριστειτε καπως,να κανετε και καμια κουβεντα της προκοπης.Κι εγω ειμαι πολυ ντροπαλος ανθρωπος,αλλα ετσι και μιλησω λιγο με καποιον,να εξοικειωθω καπως μαζι του ξερω γω μετα ειμαι πολυ φιλικη και ανετη.Ισως και αυτος να ειναι καπως ετσι.Πιστεψε με,μονο κοιταζοντας τον και παρατηρωντας τον χωρις αυτος να ψιλιαζεται τιποτα δεν προκειται να καταφερεις κατι.:)

Αντε και καλη σου τυχη :1eye:
Τα αγορια ειναι πολυ πονηρα που ξερεις τι μπορει να σκεφτεται αυτος η και τι να χει καταλαβει...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni9707

Νεοφερμένος

Η eleni9707 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Τα αγορια ειναι πολυ πονηρα που ξερεις τι μπορει να σκεφτεται αυτος η και τι να χει καταλαβει...!!


δεν νομίζω...δηλαδή δεν ξέρω.αλλα αφου ούτε καν έχουμε μιλήσει πως να έχει καταλάβει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Γιατί δεν λες στον αδερφό σου να σου τον γνωρίσει και από κει και πέρα να αναπτύξετε κάποιες σχέσεις φιλίας...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ενα θα σου πω...

''Τους αντρες οσο τους φτυνεις...τοσο καλλανε...!! ''
δεν νομιζω να ισχυει για ολους...
αλλοι ισως ξενερωνουν:hmm:

οπως και εγω σε μια αναλογη περιπτωση απο τη μερια του κοριτσιου αυτο θα εκανα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni9707

Νεοφερμένος

Η eleni9707 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γιατί δεν λες στον αδερφό σου να σου τον γνωρίσει και από κει και πέρα να αναπτύξετε κάποιες σχέσεις φιλίας...


γιατί υποτίθεται οτι τον ξέρω.αλλο που δεν μιλάμε.Μπορεί να συναντηθούμε τυχαία , να κοιταχτούμε και ούτε καν να πούμε γεια. Και πέρα απο αυτό ο αδερφός μου είναι βλάκας . Σιγά να μην του το έλεγα αυτό.θα προτιμούσα να το ΄πώ στο ίδιο το αγόρι παρα στον αδερφό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Δεν ξέρω.
Αυτός δεν ξέρει οτι μου αρέσει.Οπότε εγω θέλω πρώτα να αρχίσουμε να μιλάμε φιλικά και μετά
να του δείξω οτι τον αγαπώ.
Φοβάμαι οτι ντρέπεται να μου μιλίσει και ίσως να προχωρίσει γιατί ειναι καλός φίλος του αδερφού μου
:'(


με καταλαβες ακριβώς... :)
ναι πράγματι , ο χαρακτήρας του είναι πολύ φιλικός και άνετος αν εξοικειωθεί με κάποιον π.χ. τους φίλους του

το ξέρω πως δεν καταφέρνω κάτι αλλα και να του μιλίσω...τι να του πω; ισως είναι αργα.ίδι ειμαστε στην ίδια τάξη τρεις μήνες..

Κοιταξε ποτε δεν ειναι αργα.Χωρια που απο ποτε το να ειστε 3 μηνες στο ιδιο τμημα θεωρειται πολυς καιρος;Στην τελικη,εσυ μπορει να τον ειχες και πολλους μηνες συμμαθητη και μετα να αρχισε να σου αρεσει.

Απο οτι λες ειναι φιλος του αδερφου σου,οποτε ισως να μπορουσε να σε βοηθησει κι εκεινος.Οχι να του πει οτι εσυ τον θες βεβαια.Απλα να σου πει μερικα πραγματα γ'αυτον.Αλλα απ'την στιγμη που ειναι φιλος πολυ πιθανον να του το πει.Δεν μπορω ομως να ξερω πώς θα αντιδριυσε ο αδερφος σου.Εσυ τον ξερεις καλυτερα.Αν και η δικια μου γνωμη ειναι να μην μπλεξεις κανεναν.Να τον ''μαθεις'' μονη σου να μην στα λενε οι αλλοι.Αμα ηδη ξερεις πολλα γι'αυτον/για το χαρακτηρα του/για τη ζωη του απο αυτα που ακους απο δω κι απο κει ποιο το νοημα;Ασε που γενικα ειμαι κατα της ''καταστασης''.Αλλα αυτο εξαρταται απο σενα.

Ακομα κι αν ειναι ντροπαλος απο τη στιγμη που ειστε στο ιδιο τμημα και καθεσαι πολλες φορες στην ιδια παρεα με αυτον πολυ ευκολα μπορεις να του πιασεις συζητηση.Εστω και σιγα σιγα.Βρες κοινα ενδιαφεροντα,αμα πει τιποτα σε καμια συζητηση που κανετε λεγε και συ ξερω γω και τετοια.Απλα πραγματα.Μην το κουραζεις το πραγμα παντως και ουτε να πιαζεις τον εαυτο σου ωστε να φανεις τελεια μπροστα του.Οσο πιο φυσιολογικη εισαι μπροστα του τοσο καλυτερα για σενα.Αμα εσυ απο μονη σου εισαι χαλαρη,ανετη και ο εαυτος σου πιστευω πως τα πραγματα θα 'ναι πολυ ευκολοτερα για σενα.Στο λεω γιατι κι εγω το χω παρατηρησει πως αμα συνεχεια σκεφτομαι την καθε μου κινηση και την προγραμματιζω δεν μου βγαινει και σε πολυ καλο.Πρωτιστως,γιατι εγω δεν νιωθω ωραια.Σαν να σφιγγομαι αισθανομαι.Επισης,αν τυχον και σκεφτεσαι συνεχως ''α μηπως να μην το λεγα αυτο γιατι θα του φανει βλακεια;'' ,''μηπως να μη φορεσω αυτο του τζιν γιατι δεν μου καθεται καλα αν και εμενα μου αρεσει;'' εγω θα σου λεγα να κανεις αυτο που σ'αρεσει εσενα και οχι τι υποτιθεται πως θα αρεσε σ'αυτον.Αμα δεν του αρεσουν αυτα που αρεσουν και σενα τοτε ...

Το θεμα ειναι ομως να αρχισετε να μιλατε.Απο κει και περα απο σας εξαρταται.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni9707

Νεοφερμένος

Η eleni9707 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Κοιταξε ποτε δεν ειναι αργα.Χωρια που απο ποτε το να ειστε 3 μηνες στο ιδιο τμημα θεωρειται πολυς καιρος;Στην τελικη,εσυ μπορει να τον ειχες και πολλους μηνες συμμαθητη και μετα να αρχισε να σου αρεσει.

Απο οτι λες ειναι φιλος του αδερφου σου,οποτε ισως να μπορουσε να σε βοηθησει κι εκεινος.Οχι να του πει οτι εσυ τον θες βεβαια.Απλα να σου πει μερικα πραγματα γ'αυτον.Αλλα απ'την στιγμη που ειναι φιλος πολυ πιθανον να του το πει.Δεν μπορω ομως να ξερω πώς θα αντιδριυσε ο αδερφος σου.Εσυ τον ξερεις καλυτερα.Αν και η δικια μου γνωμη ειναι να μην μπλεξεις κανεναν.Να τον ''μαθεις'' μονη σου να μην στα λενε οι αλλοι.Αμα ηδη ξερεις πολλα γι'αυτον/για το χαρακτηρα του/για τη ζωη του απο αυτα που ακους απο δω κι απο κει ποιο το νοημα;Ασε που γενικα ειμαι κατα της ''καταστασης''.Αλλα αυτο εξαρταται απο σενα.

Ακομα κι αν ειναι ντροπαλος απο τη στιγμη που ειστε στο ιδιο τμημα και καθεσαι πολλες φορες στην ιδια παρεα με αυτον πολυ ευκολα μπορεις να του πιασεις συζητηση.Εστω και σιγα σιγα.Βρες κοινα ενδιαφεροντα,αμα πει τιποτα σε καμια συζητηση που κανετε λεγε και συ ξερω γω και τετοια.Απλα πραγματα.Μην το κουραζεις το πραγμα παντως και ουτε να πιαζεις τον εαυτο σου ωστε να φανεις τελεια μπροστα του.Οσο πιο φυσιολογικη εισαι μπροστα του τοσο καλυτερα για σενα.Αμα εσυ απο μονη σου εισαι χαλαρη,ανετη και ο εαυτος σου πιστευω πως τα πραγματα θα 'ναι πολυ ευκολοτερα για σενα.Στο λεω γιατι κι εγω το χω παρατηρησει πως αμα συνεχεια σκεφτομαι την καθε μου κινηση και την προγραμματιζω δεν μου βγαινει και σε πολυ καλο.Πρωτιστως,γιατι εγω δεν νιωθω ωραια.Σαν να σφιγγομαι αισθανομαι.Επισης,αν τυχον και σκεφτεσαι συνεχως ''α μηπως να μην το λεγα αυτο γιατι θα του φανει βλακεια;'' ,''μηπως να μη φορεσω αυτο του τζιν γιατι δεν μου καθεται καλα αν και εμενα μου αρεσει;'' εγω θα σου λεγα να κανεις αυτο που σ'αρεσει εσενα και οχι τι υποτιθεται πως θα αρεσε σ'αυτον.Αμα δεν του αρεσουν αυτα που αρεσουν και σενα τοτε ...

Το θεμα ειναι ομως να αρχισετε να μιλατε.Απο κει και περα απο σας εξαρταται.:)



Ευχαριστώ για τις συμβουλές σ...:)

ξέρω πολλά για αυτόν , φιλους του , αδερφια , τι του αρέσει να κάνει , τι ομάδα είναι , τι αθλήματα κάνει. Τα πάντα... Και εγω αυτο πιστεύω.Ελπίζω να βρω κάτι να του πώ. Θα προσπαθήσω...λιγη τύχη και λίγο κουράγιο θέλω..:) οχι όπως εγώ αισθάνομαι καλα ντύνομαι...
απλά ισως δίνω μεγαλύτερη σημασία στο ντύσιμο για αυτόν. όσο για τον χαρακτήρα και τις κινήσεις μου μπροστά του είμαι αυθόρμητη...:) συμφωνώ πως πρέπει να είμαι ο ευατός μου κ αυτό κάν!


EΥΧΑΡΙΣΤΏ ΟΛΟΥΣ ΠΟΛΥ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Για να φτύνεις κάποιον και να κολλάει πρέπει να του αρέσεις κιόλας.Άμα ήτανε όταν κάποια φτύνει ένα αγόρι αυτό να κολλάει θα κολυμπούσαμε στις χλέπες.

Τέσπα ον-τόπικ.
Ξεκίνα μίλά του,ξεκαθάρισε στον εαυτό σου τι θέλεις και άρχισε να προσπαθείς για να το κατακτήσεις.Με το να περιμένεις να ξυπνήσεις και να είστε μαζί δεν θα πας μπροστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

watson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο watson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
απο οτι κατάλαβα μάλλον δεν έχετε γνωριστεί καλά. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις , κατά την αποψή μου, είναι να αρχίσετε να μιλάτε .. Βρες μια ευκαιρία. Πχ όταν πηγαίνεις φροντιστ. βρες λιγο χρονο- σε διάλειμμα, πριν αρχίσετε ή αφού τελειώσει το μάθημα- και μιλα του για το μάθημα.. Αμα βρείς μια αφορμή να κάνετε παρέα , μετά τα πράγματα θα είναι καλύτερα.. Γιατί αφου δεν μιλάτε και ειναι και ντροπαλός , ακομα και να νιωθει κάτι , αποκλείεται να εκφραστεί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni9707

Νεοφερμένος

Η eleni9707 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ολοι έχετε δίκιο και το ξέρω και εγώ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΩ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ....:) θα προσπαθήσω την Δευτέρα και θα σας πώ τα αποτελέσματα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Ολοι έχετε δίκιο και το ξέρω και εγώ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΩ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ....:) θα προσπαθήσω την Δευτέρα και θα σας πώ τα αποτελέσματα..:)

Αντε και καλη τυχη.Μην αγχωνεσαι παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
τον αγαπώ τρελα....τον βλέπω και λιώνω . πεθαίνω όταν είμαι διπλα του. νιώθω να πετάω όταν γελάει.
είμαστε στην ίδια τάξη στο φροντιστήριο.είναι κολλητός του αδερφού μου και κατά ένα χρόνο μεγαλύτερος από εμενα.
είναι πολύ όμορφος και τον αγαπώ όσο δεν πάει.πάντα m άρεσε αλλα από τότε που καθόμαστε στο απέναντι θρανίο νομίζω ότι πραγματικά τον αγαπώ.όμως μιλάω με όλους με στην τάξη εκτος από αυτόν.δε μου μιλάει.μπορεί να είμαστε μονο 3 στην τάξη εγώ αυτός και κάποιος ή κάποια άλλη ή μιλάει σε όλους και όχι σε εμενα.είναι ντροπαλός για αυτό. το κάνει αυτό και σε μια φίλη μου.μπορεί να χαμογελάσει αλλα δε μιλάει.θέλω να μου μιλήσει, να με γνωρίσει,να με αγαπήσει..θέλω να τα φτιάξω μαζί του.δε θέλω απλά να μου χαμογελάει και να γελάει με τα αστεία μου .τον αγαπώ πολύ...τον σκέφτομαι συνεχεια .έχει γίνει όλη μου η ζωή. :)
πείτε μου την γνώμη σας...τι να κάνω για να με προσέχει.???
μπορώ να πω χωρίς να θέλω να γίνω ψώνιο πως είμαι μια όμορφη κοπέλα και με χιούμορ από ότι μου λένε.. :)σας παρακαλώ πείτε μου ...την γνώμη σας...θέλω να με προσέχει , να με ερωτευτεί. να μου μιλήσει.
τι να κάνω???

:'(είμαι μπερδεμένη....παλιά όταν πήγαινα φροντιστήριο , φορούσα πρόχειρα ρούχα , και έφτιαχνα πρόχειρα τα μαλλιά μου. τώρα μονο για αυτόν φοράω πάντα όμορφα και μοδάτα ρούχα και ισιώνω τα μαλλιά με προσοχή. τον έχω ερωτευτεί.θέλω να είμαι πολύ όμορφη μπροστά του.κάνω τα πάντα για αυτόν... :'(


Βρε Ελενιτσα μου μηπως εισαι λιγο μικρη για ερωτες ??? (μιλησε η μεγαλη :P) Εννοω οτι σε αυτη την ηλικια τα περισσοτερα συναισθηματα ειναι πλατωνικα ......μηπως θα ηταν καλυτερα να ασχοληθεις περισσοτερο με τα μαθηματα σου ??? Ετσι κι αλλιως μιας και οπως αναφερεις εισαι ομορφη κοπελα ,ευκαιριες στο μελλον θα υπαρ3ουν !!!
Παρολα αυτα αν θεωρεις πως εισαι ετοιμη για κατι τετοιο θα μπορουσες να του δωσεις το λογο σε μια συζητηση , να του πιασεις κουβεντα ή να ρωτησεις την αποψη του ετσι ωστε να γινει αισθητη η παρουσια σου !!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Παντως να ξερεις οι πλατωνικοι ερωτες ειναι απο τους πιο ωραιους.Ειχα κι εγω εναν και θυμαμαι που μου λεγε η μαμα πως αυτους θα θυμασαι και θα χαμογελας ξερω γω και δεν την πιστευα αλλα τωρα βλεπω πως οντως ετσι ειναι.Αλλα νταξει το μικρος/η ειναι τελειως σχετικο.Αν αυτη νιωθει ετοιμη για κατι τετοιο δεν νομιζω πως υπαρχει προβλημα.:)

Μονο σε καμια περιπτωση μην βιαζεσαι να μεγαλωσεις(δεν ξερω αν το κανεις,απλα στο λεω φιλικα).:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,850 μηνύματα.
Ενα θα σου πω...

''Τους αντρες οσο τους φτυνεις...τοσο καλλανε...!! ''

Μην το λες! Δεν κολλάνε όλοι!
Από το φτύσιμο πρόσεχε μην παπαριάσει...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
οχι , δεν εχω κάνει κατι. δηλαδή προσπαθώ να περνάω οσο χρόνο μπορώ στην ίδια παρέα με αυτόν.
οχι δεν εχουμε μιλησει ποτε.δηλαδη ενα χρονια πολλα εχουμε πει μονο.απλα καμια φορα μονάχα εχει τύχει να κοιταχτούμε.το μόνο σημάδι που δείχνει οτι υπάρχω για αυτόν.οτι με κοιτάζει καμια φορα.ντρεπομαι κ εγώ να του μιλήσω.τι να του πω;
To set things straight, εμένα θα ακούσεις και όχι την Elpi-da.

Το να "φτύσεις" ένα άτομο είναι κάτι στο οποίο καταφεύγεις εν γένει αν δεις ότι παίζει με τα συναισθήματά σου. Εδώ όμως μιλάμε για ένα άτομο που δεν ξέρει καν ότι υπάρχει ενδιαφέρον εκ μέρους σου. Οπότε δεν έχει νόημα να "τον φτύσεις", εφόσον δεν παίζει με σένα.

Μία καλή ιδέα ήταν αυτή: να προτείνεις στον αδερφό σου να κανονίσει έξοδο, όπου να είναι και αυτός και εσύ. Εναλλακτικά ... πες μας τα ενδιαφέροντά του και τα χόμπυς του μήπως και βρούμε καμιά άλλη ιδέα.


Ενα θα σου πω...
''Τους αντρες οσο τους φτυνεις...τοσο καλλανε...!! ''
Μην είσαι τόσο απόλυτη, γιατί δεν ξέρεις από πού μπορεί να σου έρθει.
Φερ' ειπείν, μπορεί κάποια μέρα, να σε κερατώσει ο φίλος σου με την κολλητή σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dominator

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dominator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Να πω κι εγώ ο γερομπισμπίκης(:D) τα εξής...

Τα ντροπαλά παλικαράκια αυτής της ηλικίας (τα περισσότερα) είναι της νοοτροπίας "άσε μωρέ ντρέπομαι,της μιλάω αύριο" και απ'το αύριο πάνε στο μεθαύριο και πάει λέγοντας...
Επομένως αν είναι να γίνει κάτι,εσύ πρέπει να κάνεις την πρώτη κίνηση!Κι ΑΝ τελικά την κάνεις,μην το πας "λάου-λάου" γιατί εκτός του ότι θα χάσεις πολύ χρόνο χωρίς (σοβαρό) λόγο,το πιθανότερο είναι να καταλήξετε σε κάνα εξάμηνο να παίζετε μπιρίμπα σαν δύο καλές φιλενάδες!:P
Εφόσον είστε τόσο καιρό στην ίδια τάξη,βλέπεστε συχνά και είσαι και μπάνικο κορίτσι (με όλο το σεβασμό που λέει κι ο Λάκης) κατ' εμέ ΔΕΝ υπάρχει περίπτωση να ΜΗΝ του κάνει "κου-κου" κάθε φορά που τον κοιτάς!Όπως επίσης ΔΕΝ υπάρχει περίπτωση να ΜΗΝ του πέρασε απ'το μυαλό κάτι τέτοιο...
Επομένως,σου προτείνω full επίθεση!Αιφνιδίασέ τον,μίλα του στα ίσια εκεί που δεν το περιμένει και το "κόλπο" θα γίνει με συνοπτικές διαδικασίες!;)

Πάντως το ότι είναι κολλητός του αδερφού σου,ενδεχομένως να παίζει το ρόλο του,λίγο πολύ δεν ξέρω,απλά μην το προσπερνάς!

Τέλος,ούτε "τον αγαπάς" ούτε "είναι όλη σου η ζωή"...μεγάλη μπουκιά φάε μεγάλη κουβέντα μην λες!
Το λέω κι αυτό καλού-κακού,για να μην πέσεις στα βαριά σε περίπτωση που δεν δέσει το "γλυκό" ή που δεις ότι "δεν σου κάνει" γνωρίζοντάς τον καλύτερα...

Αυτά,σας αφήνω να πάω κι εγώ να "συζητήσω" με κάποια που με μπέρδεψε για...γραμματόσημο!:D
Καλές γιορτές παιδιά!

Υ.Γ. Ρε nPb όπου και να postάρω σε βλέπω μπροστά μου,μπας και με κάνεις κέφι ρεεε;:PΜουαχαχαχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top