Ερωτικές σχέσεις

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
ανησυχούσα για το ίδιο πράγμα με σένα μέχρι πριν 6 μηνες περιπου..
ενα πραγμα θα σου πω..τη μερα που σταματησα να το σκεφτομαι,γνωρισα καποιον απο το πουθενα κ ξαφνικα ολα αλλαξαν..
εχω ακουσει παντως πως αν αισθανεσαι περιεργα γι αυτο το θεμα το εκπεμπεις κ βγαζεις στους αλλους την εικονα του-ουτε λιγο ουτε πολυ-απελπισμενου..αν ηρεμησεις,ολα θα ναι οκ!





...ερχεται εκει που δεν το περμενεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
...συν Αθηνά και χείρα κίνει...;)
:eek::eek:με φώναξε κανείς? :crazy: χαχ0α0χ0α0χ0αχαχα λοιπόν θα σας δώσω τρεις συμβουλές!!! μην αγχώνεστε, μην έχετε άγχος και πάνω απ' όλα μην αφήνετε το άγχος να σας κυριεύει!!! και εγώ αυτό κάνω και είδα που κατάντησα χαχαχα...μην βιάζεστε βρε αλλά μην κάθεστε και άπραγοι! time will tell!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
και εγώ αυτό κάνω και είδα που κατάντησα χαχαχα...

πού κατάντησες; :hmm: :P

μην βιάζεστε βρε αλλά μην κάθεστε και άπραγοι! time will tell!:)

σε τόσα posts και ύστερα από τόσες γυναικείες γνώμες, μόνο εσύ μίλησες ρεαλιστικά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
πού κατάντησες; :hmm: :P



σε τόσα posts και ύστερα από τόσες γυναικείες γνώμες, μόνο εσύ μίλησες ρεαλιστικά! :)
1) με την περιέργεια θα μείνεις...χαχα:P
2) είναι γεγονός! :pfff: χαχα... έτσι το είπα για να λέμε και καμιά ανοησία να περνάει η ώρα! όχι εντάξει, η αλήθεια είναι πως αυτό ισχύει τοσο για τους άντρες οσο και για τις γυναίκες. εχει να κανει πολυ με τον χαρακτηρα σου το πως θα χειριστεις κατι αλλα από εκεί και περα δεν μπορεις να περιμενεις παντα το "θαυμα" να ερθει απο μόνο του...:crazy:
άλλωστε είναι γνωστό! actions speak louder than words! :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και είναι σίγουρο ότι αν μια κοπέλα καταλάβει ότι κάποιος είναι τόσο γεμάτος από τον εαυτό του που δεν έχει χώρο [και αρκετό μάλιστα!] για εκείνη, κοντά του δε θα μείνει πολύ. Τουλάχιστον για σχέση.
Εάν δεν έχεις αγαπήσει τον εαυτό σου και δεν ξέρεις τις δυνάμεις σου, με τι προσόντα θα βάλεις και δεύτερο άνθρωπο στο πλευρό σου;

Κατά τα άλλα ναι, το να γκρινιάζει κανείς χωρίς να κάνει τίποτα σίγουρα δεν οδηγεί πουθενά. Αλλά το παιδί έχει δηλώσει ότι έχει κάνει πολλά βήματα, οπότε δεν έχει νόημα να του λέτε να κάνει κινήσεις. Απλά όλες καταλήγουν στην γνωστή καραμέλα "σε βλέπω σαν φίλο".

Άρα κάτι δεν λειτουργεί καλά, σωστά; Αυτό λέμε, να αλλάξει τον ίδιο, να εξερευνήσει τον εαυτό του, να τον αγαπήσει, να καταλάβει ότι μπορεί και χωρίς ΚΑΜΙΑ και να σταθεί όρθιος. Από εκεί και πέρα άμα ταιριάξει με καμιά ακόμα καλύτερα, αλλά και να μην έχεις σχέση δεν έγινε και κάτι. Δεν είναι είδος πρώτης ανάγκης η κοπέλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
δεν χάθηκε και ο κόσμος χωρίς κοπέλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
...ερχεται εκει που δεν το περμενεις!

Απεχθανομαι τα κλισε αλλα αυτο^ ειναι το μονο σιγουρο;)

...συν Αθηνά και χείρα κίνει...;)

Αρκει να μην φαινεται λιγουρης/α,αν και σε αυτες τις περιπτωσεις φαινεται ποιος ειναι απεγνωσμενος και στο τελος αντι να ''χειρα κινει'' μενει να κανει τη χειρονακτικη εργασια μονος του:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
δεν φταις εσυ !ας μην τραγικοποιουμε τα πραγματα!
δεν σεχω δει αλλα χιουμορ εχεις μπολικο!:D:D:D
οσομ αφορα την εμφανιση ενα εχω ναπω:δεν παιζει παντα ρολο....εδω βλεπεις αγορια μπαζα πραγματικα και εχουν διπλα τους κουκλαρες!
και αναποδα!δηλ...τις προααλλες ειχα δει εναν παλιιο μου συμμαθητη που ηταν πολυ γλυκο αγορι....ωραιος.ευγενικος....τυπος και υπογραμμος σε ολα του,ειχε ωραιο χαρακτηρα...πιο απλα τα ειχε ολα.....και το βλεπω που λες....:cold::cold::cold::cold:με μια παλια μου γνωστη ....40 κιλα παραπανω απο αυτον....προσωπο με ενα σωρο σημαδια....λαδωμενο μαλλι...βαψιμο οπως ναναι με κατι τρελες σκιες....και εμεινα...:knife::knife::wall::wall::wall:δεν μπορουσα να το καταπιω! χτυπαγα το κεφαλι μ στον τειχο για να βρω τι της βρηκε!
οχι μονο εγω! ολα τα κοριστια που τον ηξεραν αλλα και οι φιλοι του!
τελικα μαθαμς οτι ειχε φαει ερωτικη απογοητευση πιο πριν και μαλλον ...τα εφτιαξε με οποια βρηκε μπροστα του!και οσο για εκεινους που θα υποστηριξουν οτι τον κερδισε ο χαρακτηρας της...ενα θα πω:αυτη ηταν σνομπ και αγενης!
μαγια τους κανουν!μαγια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimissss

Νεοφερμένος

Ο jimissss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nathalie

Νεοφερμένος

Η nathalie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
πρωτα απ ολα να πω οτι ολοι μας πιστευω σε καταλαβαινουν απολυτα γιατι σιγουρα θα υπηρξε καποια στιγμη που θα αναρωτηθηκαμε το ιδιο:P ειδικα οταν βλεπεις τους φιλους/ες σου σε σχεση δεν ειναι ευκολο..

δεν θα σου πω το κλισε"τα καλυτερα ερχονται εκει που δεν τα περιμενεις"μπλα μπλα κτλ.. παροτι ισχυει σε αρκετες περιπτωσεις.ωστοσο δεν ειναι απαντηση στην ερωτηση σου.

αυτο π πρεπει να δεις ειναι τι κανεις λαθος.λες οτι οι κοπελες σου λενε οτι σε βλεπουν φιλικα.δεν νομιζω να μην την ξερεις αλλα αυτη ειναι ισως η κλασικοτερη δικαιολογια χυλοπιτας!ειναι πραγματικα το πρωτο πραγμα που ερχεται στο μυαλο σε μια κοπελα που της την πεφτει καποιος ανεπιθυμητος :P οποτε μηπως κανεις κατι που λειτουργει αρνητικα?δεν ειναι απαραιτητο να ναι η εμφανιση μπορει να ναι κατι στην προσεγγιση που κανεις..ωστοσο ισως να ανηκεις στην σπανια περιπτωση που η δικαιολογια αυτη ειναι αληθινη.μερικες κοπελες οταν δενονται με καποιο αγορι φιλικα δυσκολευονται να τον δουν αλλιως(βεβαια η αποψη αυτη με βρισκει αντιθετη καθως δεν πιστευω σε πραγματικη φιλια αντρων γυναικων αλλα τεσπα δικο μου θεμα).αν νομιζεις οτι ισχυει αυτο τοτε μην γινεσαι και εσυ κολληταρι μαζι τους!ε δεν θα καθεσαι να συζητας με μια κοπελα που σ αρεσει για το ποσα κοψιματα και χρωματα εχει το φορεμα που θελει να παρει ουτε για τον νεο κουκλο που μπανισε!ΔΩΣΕ ΤΗΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΤΙ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙΣ ΦΙΛΙΚΑ!

επιπλεον εφοσον λες οτι εχεις χιουμορ μπορεις να το χρησιμοποιησεις υπερ σου!με το να την πειραξεις(ευγενικα και σε μικρο βαθμο,μην το παρακανεις!) και να την κανεις να γελασει την κανεις να αισθανθει πιο ανετα μαζι σου..συνεχισε να της δινεις προσοχη οταν ειστε μαζι χωρις να το παρακανεις ετσι ωστε να την κανεις να αναρωτιεται αν την γουσταρεις.και πανω που θα αρχισει να βεβαιωνεται,παιξε το μεγαλο σου χαρτι:MINI ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ!ως κοπελα σε διαβεβαιωνω οτι δεν υπαρχει καλυτερο απο σκοτσεζικο ντουζ οσο εκνευριστικο κ αν ειναι για την κοπελα!θα την κανεις να ασχολειται μαζι σου και να τρωγεται με τα ρουχα της για το τι συνεβη!αλλα μην το παρακανεις ουτε εδω,οταν νομιζεις οτι ειναι καιρος προτεινε της να πατε για κανα καφε με χαλαρο υφος και αν πει ναι η δουλεια κατα 99% εκλεισε!

επισης θα μπορουσες πριν κανεις κινηση να μαθεις περισσοτερα για την κοπελα ωστε να φερεσαι κ αναλογα.πχ,το να την πας να δει το saw 13864129741041(αισχος) ενω σιχαινεται τα θριλερ επειδη εσυ τρελαινεσαι δεν θα σου προσφερει ποντους!(και ασε τους αλλους που λενε οτι θα ναι ευκαιρια να την αγκαλιασεις που θα φοβαται)αντιθετα ισως ειναι μουτρωμενη μετα και αμιλητη γιατι θα σκεφτεται ακομα τα ματια ενος πρωταγωνιστη(και οχι δεν λεω το χρωμα,απευθυνομαι αποκλειστικα στουσ βολβους,και παλι αισχος)..

Τελος καλο θα μπορουσες να μεγαλωσεις τον κυκλο σου ωστε να γνωρισεις περισσοτερα ατομα και κατα συνεπεια περισσοτερες κοπελες οι οποιες ισως σου κινησουν το ενδιαφερον.ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΛΟΓΟ μην συμβιβαστεις με κατι που δεν σε συγκινει!αλλα θα μπορουσες να κανονισεις μια εξοδο με τα παιδια απ το φροντιστηριο στους οποιους με πλαγιο τροπο θα χεις πει να φερουν και φιλους/ες τους.η κολλητη αυτης που σου σπαει τα νευρα με τα γυαλια μπορει να ναι το αλλο σου μισο,ποτε δεν ξερεις;)


και για να κλεισω καποια στιγμη αυτο το λογυδριο που με επιασε,να σου πω κατι τελευταιο:η τριτη λυκειου δεν ειναι για σοβαρες δεσμευσεις.αφοσιωσου στα μαθηματα και αν γνωρισεις καποια γνωρισες αλλιως δεν θα σκασουμε κιολας,υπαρχουν και οι φοιτητριες;) προτου αποφασισεις να μπλεξεις σοβαρα με καποια αναρωτησου αν αξιζει χρονο απ το διαβασμα σου και κυριως απ την συγκεντρωση σου.ειναι πραγματικα δικοπο μαχαιρι,αν παει καλα θα χεις εναν ανθρωπο να σε στηριζει και να σε κανει χαρουμενο αλλιως θα χεις ενα εμποδιο που θα σου κοψει καθε διαθεση για μαθηματα και πανελληνιες.

με λιγα λογια χαλαρωσε και θα αποκτησεις κοπελα..και μην ξεχνας: καλυτερα να φας χυλοπιτα παρα να εχεις απωθημενα και ερωτηματικα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και πανω που θα αρχισει να βεβαιωνεται,παιξε το μεγαλο σου χαρτι:MINI ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ!ως κοπελα σε διαβεβαιωνω οτι δεν υπαρχει καλυτερο απο σκοτσεζικο ντουζ οσο εκνευριστικο κ αν ειναι για την κοπελα!θα την κανεις να ασχολειται μαζι σου και να τρωγεται με τα ρουχα της για το τι συνεβη!αλλα μην το παρακανεις ουτε εδω,οταν νομιζεις οτι ειναι καιρος προτεινε της να πατε για κανα καφε με χαλαρο υφος και αν πει ναι η δουλεια κατα 99% εκλεισε!

Ποτέ δεν περίμενα ότι θα έβλεπα μία τέτοια παράγραφο γραμμένη από κοπέλα. Οφείλω να σου πω ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ γιατί είσαι η πρώτη που το ομολογεί δημόσια. Έχω δει πολλές που ενώ όντως θέλουν "αδιαφορία", συμβουλεύουν το αντίθετο, δηλαδή το αγοράκι να κυνηγάει και να δίνει σημασία, ελέω ... συναδελφικής αλληλεγγύης (καμία δεν θα προδώσει πώς να ρίξει ένα αγόρι μία συναδέλφισσά της).

Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο, η ναταλί με κάλυψε απολύτως. Άνοιγμα κύκλου, δυναμικότητα, αποφασιστικότητα και καλό παιχνίδι είναι οι λέξεις κλειδιά.

Και πάνω απ' όλα υγεία και να περνάς καλά (σε ποιον απευθυνόμαστε ξέχασα ... ας πούμε στον thread starter). Η απουσία μιας κοπέλας δεν στοιχίζει, αν είσαι εσύ καλά με τον εαυτό σου. Είναι ένα πολύ όμορφο συμπλήρωμα, αλλά όχι και είδος πρώτης ανάγκης. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni9707

Νεοφερμένος

Η eleni9707 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
τον αγαπώ τρελα....τον βλέπω και λιώνω . πεθαίνω όταν είμαι διπλα του. νιώθω να πετάω όταν γελάει.
είμαστε στην ίδια τάξη στο φροντιστήριο.είναι κολλητός του αδερφού μου και κατά ένα χρόνο μεγαλύτερος από εμενα.
είναι πολύ όμορφος και τον αγαπώ όσο δεν πάει.πάντα μου άρεσε αλλα από τότε που καθόμαστε στο απέναντι θρανίο νομίζω ότι πραγματικά τον αγαπώ.όμως μιλάω με όλους με στην τάξη εκτος από αυτόν.δεν μου μιλάει.μπορεί να είμαστε μονο 3 στην τάξη εγώ αυτός και κάποιος ή κάποια άλλη ή μιλάει σε όλους και όχι σε εμενα.είναι ντροπαλός για αυτό. το κάνει αυτό και σε μια φίλη μου.μπορεί να χαμογελάσει αλλα δεν μιλάει.θέλω να μου μιλήσει, να με γνωρίσει,να με αγαπήσει..θέλω να τα φτιάξω μαζί του.δε θέλω απλά να μου χαμογελάει και να γελάει με τα αστεία μου .τον αγαπώ πολύ...τον σκέφτομαι συνεχεια .έχει γίνει όλη μου η ζωή. :)
πείτε μου την γνώμη σας...τι να κάνω για να με προσέχει.???
μπορώ να πω χωρίς να θέλω να γίνω ψώνιο πως είμαι μια όμορφη κοπέλα και με χιούμορ από ότι μου λένε.. :)σας παρακαλώ πείτε μου ...την γνώμη σας...θέλω να με προσέχει , να με ερωτευτεί. να μου μιλήσει.
τι να κάνω???

:'(είμαι μπερδεμένη....παλιά όταν πήγαινα φροντιστήριο , φορούσα πρόχειρα ρούχα , και έφτιαχνα πρόχειρα τα μαλλιά μου. τώρα μονο για αυτόν φοράω πάντα όμορφα και μοδάτα ρούχα και ισιώνω τα μαλλιά με προσοχή. τον έχω ερωτευτεί.θέλω να είμαι πολύ όμορφη μπροστά του.κάνω τα πάντα για αυτόν... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Εχει καταλαβει μηπως οτι τον θελεις πολυ...??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni9707

Νεοφερμένος

Η eleni9707 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εχει καταλαβει μηπως οτι τον θελεις πολυ...??
όχι αποκλείεται να το έχει καταλάβει.
μονο στην κολλητή μου το έχω πει.δεν καρφώνομαι στο φροντιστήριο όσο αυτός δεν μιλάει, τόσο εγώ δεν μιλάω.
3 μήνες το μόνο που έχουμε πει είναι χρόνια πολλά όταν γιόρταζε.. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
όχι αποκλείεται να το έχει καταλάβει.
μονο στην κολλητή μου το έχω πει.δεν καρφώνομαι στο φροντιστήριο όσο αυτός δεν μιλάει, τόσο εγώ δεν μιλάω.
3 μήνες το μόνο που έχουμε πει είναι χρόνια πολλά όταν γιόρταζε.. :'(
Αυτος δεν διχνει να σε θελει καθολου...??
Η κατι εχει δειξει και αυτος απο τη μερια του...??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni9707

Νεοφερμένος

Η eleni9707 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Αυτος δεν διχνει να σε θελει καθολου...??
Η κατι εχει δειξει και αυτος απο τη μερια του...??

δεν ξέρω...δεν νομίζω.είναι πολύ ντροπαλός.δεν μιλάει καθόλου.Θελω να μου μηλίσει..
τι να κάνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Tιποτα δεν θα τρεχεις και απο πισω του...!! Αν τον φτυσεις λιγο...δηλαδη μην τον κοιτας καν..ασ'τον και θα δεις πως θα σου μιλησει...!!
( Ειναι δοκιμασμενο ;-) !! )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
όχι αποκλείεται να το έχει καταλάβει.
μονο στην κολλητή μου το έχω πει.δεν καρφώνομαι στο φροντιστήριο όσο αυτός δεν μιλάει, τόσο εγώ δεν μιλάω.
3 μήνες το μόνο που έχουμε πει είναι χρόνια πολλά όταν γιόρταζε.. :'(
Από μεριά σου, τι κινήσεις έχεις κάνει;
Γιατί δεν μπορεί, ξέρεις, να ... ψυχανεμιστεί ότι του αρέσεις. Έχεις κάνει κάτι εσύ για να του περάσεις το μήνυμα αυτό; Του έχεις πιάσει τη συζήτηση; Μιλάτε καθόλου, γενικά;

Αν όχι, κάτι θα πρέπει να κάνεις, δεν νομίζεις; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top