Ερωτήσεις σχετικά με το απολυτήριο και τη βεβαίωση πρόσβασης

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
εγω θα παω αυριο ολα να τα παρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ηδη εφοσων εχει τελιωσει η σχολικη χρονια και εχουν βγει η βαθμοι των πανελληνιων, οτι χαρτι και αν χρειαζεσαι απο το σχολειο μπορει να στο δωσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
ναι αυτην εννουσα μπορω να την παρω αρχες Σεπτεμβρη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Εξαρτάται από το σχολείο σου. Δεν βλάπτει να πας να ρωτήσεις, αλλά και πάλι μην τη χάσεις φοβάσαι και δεν την παίρνεις τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
το σχολειο μου ειναι σε αλλο νησι και εγω εχω φυγει απο εκει για μερικες εβδομαδες για αυτο το ρωταω γιατι σε αντιθετη περιπτωση υπαρχει προβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
παντως σε εμας ο διευθυντης μας ειπε να περασουμε οπωσδηποτε μεχρι αυριο και να παρουμε ολα τα σχετικα και να μην το ξεχασουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endri1994

Νεοφερμένος

Ο endri1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
για την εισαγωγη σε πανεπιστημιο της ευρωπης χρειαζεται μονο το απολυτηριο λυκειου?αν ναι με τι βαθμολογια? εγω το πηρα με15.5 μηπως ζητανε να εχεις απολυτηριο με υψηλο βαθμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Έχω ακούσει ότι από 18,3 και πάνω απολυτήριο δέχονται...Πάντως για καλό και για κακό ρώτα λίγο στο σχολείο σου, γιατί και γω από μια καθηγήτρια στο σχολείο το άκουσα που το λεγε σε ένα παιδί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
να ρωτησω , εγω που δεν πηρα την βεβαιωση προσβασης απτο λυκειο γινεται να την παρω τωρα η εχουν κλεισει τα λυκεια τωρα? Πηρα τηλ το προι και δεν απανταγαν. Εχω ακουσει οτι λειτουργουν μια μερα καθε βδομαδα ,ισχυει ,η θα πρεπει να την παρω απο σεπτεμβρη τωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ισχύει ότι λειτουργούν μια μέρα τη βδομάδα,όλο το καλοκαίρι.Λογικά θα είναι τοιχοκολλημένες οι ημερομηνίες που είναι ανοιχτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Από πάντα έτσι ήταν! :)
Συνήθως είναι ανοικτά Τετάρτη ή Πέμπτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
νομιζω οτι ειναι ανοικτα καθε πεμπτη.τουλαχιστον στο νομο μας αυτο συμβαινει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Και εμας Πεμπτη ειναι ανοικτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Αν κάποιος έχει δώσει 2η φορά Πανελλήνιες, βγαίνει καινούρια βεβαίωση πρόσβασης αλλά το απολυτήριο μένει το ίδιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Αν κάποιος έχει δώσει 2η φορά Πανελλήνιες, βγαίνει καινούρια βεβαίωση πρόσβασης αλλά το απολυτήριο μένει το ίδιο;
Naι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
εμεις παντως σε 1 μαθημα την βγαλαμε και στο αλλο σε καμια 3 βδομαδες για τα αλλο εχουμε καιρο,καλα μην τρελαθουμε κιολας που θα κατσουμε να διαβασουμε για τα γενικης και τιποτα να μην εχεις διαβασει ενα 6-7 το γραφεις μια χαρα εισαι

Μη λες βλακείες.Φροντίστε να βγάλετε και ένα καλό απολυτήριο


Σημείωση συντονιστή: Τα μηνύματα από εδώ και κάτω προήλθαν από το θέμα "Πανελλήνιες 2013"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Μη λες βλακείες.Φροντίστε να βγάλετε και ένα καλό απολυτήριο

Σκοπεύεις να πιάσεις δουλειά στο μέλλον με βαθμό πτυχίου ή με βαθμό απολυτηρίου;
Ενας καθηγητής μου στο φροντιστήριο μας είπε οτι έχει απολυτήριο 13, αλλά μια χαρά πέρασε φιλολογία Θεσσαλονίκης και μια χαρά έφυγε για μεταπτυχιακό στην Αγγλία ;)
Αν θέλετε να μπείτε στον ΟΑΕΔ στην ουρά για να βρείτε δουλειά... τότε ναι, φροντίστε να βγάλετε καλό απολυτήριο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Σκοπεύεις να πιάσεις δουλειά στο μέλλον με βαθμό πτυχίου ή με βαθμό απολυτηρίου;
Ενας καθηγητής μου στο φροντιστήριο μας είπε οτι έχει απολυτήριο 13, αλλά μια χαρά πέρασε φιλολογία Θεσσαλονίκης και μια χαρά έφυγε για μεταπτυχιακό στην Αγγλία ;)
Αν θέλετε να μπείτε στον ΟΑΔΕ στην ουρά για να βρείτε δουλειά... τότε ναι, φροντίστε να βγάλετε καλό απολυτήριο!!!!


Το απολυτήριο έχει εφαρμογή και σε πολλά πανεπιστήμια στο εξωτερικό και σε πολλές επιχειρήσεις στο εσωτερικό.Αφήστε τα μαθήματα γενικής,γράψτε άσχημα στις πανελλήνιες(το οποίο είναι πιθανό να γίνει) και πηγαίνετε στα goodys για να σερβίρετε.Και το ότι σου το είπε ο καθηγητής δε μου λέει κάτι.Εγώ ξέρω παιδιά νέα τα οποία το μετάνιωσαν που παραμέλησαν τα της γενικής.
Και μεταξύ μας τώρα πόσο δύσκολο είναι να αφιερώνεις 10-15 λεπτά καθημερινά για της γενικής?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top