Τεχνολογία - Εργασία τεχνολογίας Β' Γυμνασίου.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Λουλού, μπορείς να ψάξεις στο google..όλο και κάτι θα σου βγάλει:)

Εγώ πέρυσι είχα φτιάξει μια κλεψύδρα, ένωσα δυο λάμπες(:P) με ένα σίδερο και έβαλα μέσα άμμο:D
Εχω ψαξει, αλλα δεν μου βγαζει κατι...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μπορείς να δεις, να συκρίνεις και να καταγράψεις πληροφορίες από τους διάφορους ζωολογικούς κήπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Λουλού, μπορείς να ψάξεις στο google..όλο και κάτι θα σου βγάλει:)

Εγώ πέρυσι είχα φτιάξει μια κλεψύδρα, ένωσα δυο λάμπες(:P) με ένα σίδερο και έβαλα μέσα άμμο:D
Αυτό το έκανες στην Α':P

Στη β', χρειάζεται να κατασκευάσεις κάτι, ομαδικά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Eμείς ακόμα δεν έχουμε σκεφτεί γιατί έχουμε χάσει πολλά μαθήματα, αλλά μάλλον θα καταλήξουμε σε κέντρο υγείας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Αυτό το έκανες στην Α':P

Στη β', χρειάζεται να κατασκευάσεις κάτι, ομαδικά:)
Όχι:P
Στην Β' το έκανα, στην Α' δεν είχαμε κάνει τίποτα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Τελικα την εκανα την εργασια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Σήμερα ρίξαμε το γέλιο της αρκούδας στην επιλογή ονόματος:lol:

Μας είπε, ότι την επόμενη εβδομάδα πρέπει να επιλέξουμε το σλόγκαν:/:

Πότε θα πάρουμε τις διευθυντικές(:P) θέσεις μας;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Παιδιά τι έγινε;Ψάχνω το θέμα της Τεχνολογία γιατί έχω μια απορία και δεν μπορώ να το βρω. Τέλος πάντων ανόιγω εδώ και όταν βρεθεί παρακαλώ κάποιον διαχειριστή να μεταφέρει την απάντηση μου στο θέμα. Κάνω ,λοιπόν, εργοστάσιο αναψυκτικών τύπου κόλα. Πρέπει δηλαδή να σχεδιάσω στο χαρτί το οικόπεδο με όλα αυτά που έχει. Επειδή γνωρίζω ότι τα εργαστάσια της κόκα κόλα είναι πολύ εντυπωσιακά θέλω να κάνω κάτι ανάλογο.Μπορεί κάποιος να μου πει τι έχει ένα οικόπεδο εκτός από το εργοστάσιο της κόκα κολα; πχ μουσείο ή κάτι για τους εργαζόμενους. Ευχαριστώ πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Ενα εργοστασιο μπορει να εχει τμηματα εκπαιδευσης, αποθηκες, ισως σπιτακια για τους φυλακες... Εεε, δεν βρισκω αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scooby

Νεοφερμένος

Η scooby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

Παιδιά Κ γω πουλαω τις παλιες μου εργασιες...........
Εχω τεσσερις για να διαλεξετε....
Οποιος ενδιαφερεται ας απαντησει και θα συννενοηθουμε.......!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

argyroFlw

Νεοφερμένος

Ο argyroFlw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά θέλω βοήθεια! Πρέπει να βρω πληροφορίες για σοκολατοβιομηχανία.Σας παρακαλώ μπορείτε να μου πείτε πηγές ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά θέλω βοήθεια! Πρέπει να βρω πληροφορίες για σοκολατοβιομηχανία.Σας παρακαλώ μπορείτε να μου πείτε πηγές ; :hmm:
Είσαι διευθύντρια παραγωγής; Γιατί εγώ είμαι και μου ζητήθηκε να κάνω κάτι παρόμοιο (εμείς έχουμε ελαιουργεία).

Κάνε αναζήτηση στο Google ή δοκίμασε να ψάξεις στη Βικιπαίδεια. Ή ακόμα, μπες σε κάποιο site σχετικά με σοκολάτες (πχ ΙΟΝ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μόνο εμείς τον γράφουμε τον καθηγητή, όταν μας αναθέτει εργασίες για το μάθημά του;:P

Και είμαστε τμήμα καλών μαθητών:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ αναρωτιέμαι αν κανείς έχει φτάσει στο τελικό στάδιο.. δηλαδή στο σημείο που φτιάχνεις τη μακέτα (ή ότι φτιάχνεις τέλος πάντων) και την παρουσιάζεις στη τάξη.

Εμείς έχουμε μείνει ΠΑΡΑ πολύ πίσω και μένουν 2 βδομάδες ως τις εξετάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος00753684

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
να ρωτησω... Εμεις θα φτιαξουμε μακετα ενα νησι... καμια ιδεα(σπιτια θαλασσα φυτα) καμια ιδεα για το ηφαιστειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κάτι με πλαστελίνη, πηλό.
https://blogs.sch.gr/4dimkom/page/2/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος00753684

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top